X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#801 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

It_is_a_Leclerc wrote: I ovaj Makedonac Daniel, realno, ima harizmu kakvu sretneš na zavodu za transfuziologiju svaki božiji dan - neka blijeda, prepadnuta faca koja želi mir u svijetu i pomoći dupinima.
titam postujem misljenje, ali poslije tvog posta se zapitah jesmo istog makedonca gledali :roll: :D


btw, neka je nikolica prosao :sretan:
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#802 Re: X FACTOR Adria

Post by artime »

It_is_a_Leclerc wrote:Bokte neće dragi, kakvo je došlo vrijeme. Muško nalakira nokte i odmah je bolji pjevač od pet ostalih. Vrhunsko sranje. Ali, pazi, vrhunsko !
I ovaj Makedonac Daniel, realno, ima harizmu kakvu sretneš na zavodu za transfuziologiju svaki božiji dan - neka blijeda, prepadnuta faca koja želi mir u svijetu i pomoći dupinima.
Hahaha odlično! Mada se ne slažem u potpunosti, ali makedonac će uspjeti jer je otvoren ka tržištu i vani. Maid ima jos uvijek šansu, dobar glas i realno ne znam što se uvijek gleda njegova ličnost. Momke i djevojke u naravno prošli zbog eto malo napetosti, a cure onako kao bend po meni nisu baš za prolaz... Fifi je med :grin:
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#803 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

Haj nek neko ko ne voli Maida glasa za mene jer ja nisam na fejsbuku... Pliz... Pretty please, with a cherry on top. :razz:
User avatar
magi87
Posts: 188
Joined: 23/07/2011 11:43

#804 Re: X FACTOR Adria

Post by magi87 »

kajmakoski, luisova, marinela & fifi!!! :thumbup: :thumbup:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#805 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

WildRedRose wrote:
It_is_a_Leclerc wrote: I ovaj Makedonac Daniel, realno, ima harizmu kakvu sretneš na zavodu za transfuziologiju svaki božiji dan - neka blijeda, prepadnuta faca koja želi mir u svijetu i pomoći dupinima.
titam postujem misljenje, ali poslije tvog posta se zapitah jesmo istog makedonca gledali :roll: :D


btw, neka je nikolica prosao :sretan:
Ma džaba. Ja kad vidim njega odmah vidim Vladu Georgijeva, Bojana Marovića, Željka Vasića i ostale verzije tog sladunjavog pop pjevačića.
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#806 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

ćiribiribela wrote:
jastuk1 wrote:
Nije toliko dosadan koliko te tjera u san.
:facepalm:

Pa on i Danijel su veceras najbolji bili, pa Toni ustao da cestita momku, ali sta Toni zna, on se samo bavi muzikom 20+ godina, izgleda da nije skontao da tjera u san. :D :D
sad ce jastuk da nam objasni da lik nema vibrato i da mu je registar nizak :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#807 Re: X FACTOR Adria

Post by boracha »

meni marinela lici na fergie :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#808 Re: X FACTOR Adria

Post by boracha »

jastuk1 wrote:Haj nek neko ko ne voli Maida glasa za mene jer ja nisam na fejsbuku... Pliz... Pretty please, with a cherry on top. :razz:
evo ja cu :D
samo mi bode oci biografija, opci smijer, pobjedjivao
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#809 Re: X FACTOR Adria

Post by shalla »

Nisam neki mekusac ali me je brada veceras rasplakao, ne znam sta mi bi...
Po meni, njegov kvalitet je sto podjednako emotivno i dobro moze iznijeti pjesmu na nasem (veceras) kao i na engleskom (audicija)...
Respect!

P.s. maida i percholyja je izbacila ista osobina, prepotentnost i umisljenost...

Sent from my HTC One
edoooox
Posts: 22
Joined: 19/12/2013 01:17

#810 Re: X FACTOR Adria

Post by edoooox »

Ne znam sta da kazem, po mom misljenu ovaj Daniel iz Makedonije nije trebao proci ... sjajno pjeva, ali mi nije za x factora

Mladen Lukic i Luisova kcerka sjajno pjevaju, jos emocije unijeli ... ne moze bolje
Maid ima prejak glas, on je trebao proci kao treci takmicar ...
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#811 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

boracha wrote:a zar oni bosanci reperi nisu bili prosli
Vidio sam ih kad im se dodijelio žiri, on najveći među njima, nema ga :/
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#812 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

losija epizoda u odnosu na proslosedmicnu :roll:

opet recap :D

-duet luka i ona mala, nah, nis spesl, nisam odusevljena. mislim da ce ih publika vratit
-fifi i marinela - kako, ali kako prodjose? :-)
-roma sijam - dobro je, dosta vas je :roll:
-cure su bile dobre al im je ime benda ocajno
-momci solidni, bolje bi bilo da se nisu trudili visoko da pjevaju i da su normalnim glasom pjevali she will be loved :roll:
fali neko sesti ili sam ja zaboravila? :-?

-luisova kcerka - ok :roll:
-ona druga zenska nas je namucila i pjesmo i izvedbom, ranila bih se da je prosla
-trombonista fantastican
-daniel mi je favorit i djeluje mi kao strasno fin momak
-crnogorac - nije vala ni zasluzio da prodje
-maid, tenkju dzizs da nije prosao, a i to je namjenski uradjeno da se bosna angazuje pri glasanju :roll:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#813 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

meni bolje nikola otpjevao


EdinŠopović
Posts: 625
Joined: 26/03/2013 13:56

#814 Re: X FACTOR Adria

Post by EdinŠopović »

Kal El wrote:
boracha wrote:a zar oni bosanci reperi nisu bili prosli
Vidio sam ih kad im se dodijelio žiri, on najveći među njima, nema ga :/
Image
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#815 Re: X FACTOR Adria

Post by boracha »

al glasa se na fejsu :D
EdinŠopović
Posts: 625
Joined: 26/03/2013 13:56

#816 Re: X FACTOR Adria

Post by EdinŠopović »

VenomousV wrote: -maid, tenkju dzizs da nije prosao, a i to je namjenski uradjeno da se bosna angazuje pri glasanju :roll:
Jest, a glasa se na Facebooku.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#817 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

VenomousV wrote:losija epizoda u odnosu na proslosedmicnu :roll:

opet recap :D

-duet luka i ona mala, nah, nis spesl, nisam odusevljena. mislim da ce ih publika vratit
-fifi i marinela - kako, ali kako prodjose? :-)
-roma sijam - dobro je, dosta vas je :roll:
-cure su bile dobre al im je ime benda ocajno
-momci solidni, bolje bi bilo da se nisu trudili visoko da pjevaju i da su normalnim glasom pjevali she will be loved :roll:
fali neko sesti ili sam ja zaboravila? :-?

-luisova kcerka - ok :roll:
-ona druga zenska nas je namucila i pjesmo i izvedbom, ranila bih se da je prosla
-trombonista fantastican
-daniel mi je favorit i djeluje mi kao strasno fin momak
-crnogorac - nije vala ni zasluzio da prodje
-maid, tenkju dzizs da nije prosao, a i to je namjenski uradjeno da se bosna angazuje pri glasanju :roll:
Glasa se na facebook-u
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#818 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

ja ba, dobro je, haj nek jos neko napise da se glasa na fejsu :D

znaaaam, nisam napisala da bosna zivka i trosi nego da se bosna angazuje :-)


i btw sjetih se da su sesti bili ona dvojica brace, zasluzeno nisu prosli :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#819 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

VV glasa se na fejsu. :D



Danijela cemo gledati u finalu 100%. :D :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#820 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

gdje se glasa? :D


jos si mi samo ti ciribiri falila :D :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#821 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Glasa se na facebooku i glasaj i ti :P
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#822 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Ja cu glasati a ti :?:
SundanceKid
Posts: 1395
Joined: 26/01/2008 23:38

#823 Re: X FACTOR Adria

Post by SundanceKid »

Maid i ne pjeva lose, kolko je iritantan ko pojava, pun nekih teatralnih poteza i nafuran sam na sebe....


Ja kad ga vidim ovako pederastog, teatralnog, sa izlizanim fazonima i nastupom niko kao ja, dodje mi da povratim. Opet kad ga samo slusam, i ugasim vizuelni dozivljaj, onda postane podnosljiv i ne moze se reci da ne pjeva fino. Na stranu ovakav stil i glas ne volim, nije to lose otpjevano, ali ko pojava...uzasno...
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#824 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

VenomousV wrote:gdje se glasa? :D
ma na fejsu
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#825 Re: X FACTOR Adria

Post by yildiz »

magi87 wrote:treba navalit glasat za Maida, ne dopustimo da Švrakići likuju! :( ovdje valjda treba glasat https://www.facebook.com/RaiffeisenClub ... 3158114693
Da,potpuno si upravu.Maid zaista treba da ide dalje i trebamo glasati bez obzira koliko je umisljen lik ima glas :)
Post Reply