losija epizoda u odnosu na proslosedmicnu
opet recap
-duet luka i ona mala, nah, nis spesl, nisam odusevljena. mislim da ce ih publika vratit
-fifi i marinela - kako, ali kako prodjose?
-roma sijam - dobro je, dosta vas je
-cure su bile dobre al im je ime benda ocajno
-momci solidni, bolje bi bilo da se nisu trudili visoko da pjevaju i da su normalnim glasom pjevali she will be loved
fali neko sesti ili sam ja zaboravila?
-luisova kcerka - ok
-ona druga zenska nas je namucila i pjesmo i izvedbom, ranila bih se da je prosla
-trombonista fantastican
-daniel mi je favorit i djeluje mi kao strasno fin momak
-crnogorac - nije vala ni zasluzio da prodje
-maid, tenkju dzizs da nije prosao, a i to je namjenski uradjeno da se bosna angazuje pri glasanju
