Ma nije mi frka, ko zna kada cu ubacit Co2.. tek se bilje adaptira pa kada bukne onda ga slozit i to je to.Bekir_SA wrote:hehehe hong kong = 30dana shipingauradi sam wrote:Znam lik sa Akvarij net-a je zastupnik za balkan......A to je to DC samo je ovaj iz Hong konga free shiping.Thx jos jednom za peypal
pa onda DC dolazi na red i Co2. kupio sam jos i Difuzor i neke jos dzidze










