ne prima se samo elita
ne znam kako se to boduje vama medicinarima, ali s obzirom da ih ima dosta sa zavrsenom medicinskom koji upisuju biologiju, znaci da nema problema pri upisu. mozda se racuna srednja ocjena svih hemija, ne znam zaista.
a knjiga koja se uglavnom koristi je biologija za treci, od safera medjedovica rifata hadziselimovica.
ima jos nekih, ali ne znam kako se zovu niti ko ih je napisao.
@keksich
samo je biologija na prijemnom (mada bi ja uvela bosanski, matematiku i latinski jos

).
prvi rok ako se ne varam bude u prvoj sedmici jula. drugi rok bude u augustu, ali ga prosle godine nije bilo jer su ih previse primili na drugom roku.
prosle godine su imali i pripremnu nastavu.
@naca, fina je molekularna biologija, asistentica je divna. nema smjer molekularne biologije, ona se izucava unutar smjera genetike.