Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18744
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#801 Re: Blokada puteva

Post by problemnatravunu »

Moram reći , ovako, prilično prostački, ali ti likovi su gluplji od ćuskije!
Znači, ja ako nisam nečim zadovoljan, nije mi vlast nesto uredila, izasla u susret, i slično, ja ću fino zablokirati, spriječiti ,mog komšiju da mrdne iz avlije , i tako rješavati taj problem!
Halo, jel shvatate, ja uzmem komšiju za taoca da bih nesto postigao!
E to ovi likovi rade, pokusavaju rijesiti problem daleko od izvora problema!Klasično uzimanje taoca!
A sa druge strane, zasto to policija dopušta, protestuj, pjevaj, viči, skači (u krajnjoj liniji, boli me, idi teroriši odgovorne, njih blokiraj, ne dajte im spavati!) ali nemoj terorisati nepoznate, nevine ljude!
:-x :-x :-x
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#802 Re: Blokada puteva

Post by Naslovnica »

Znači Fahro organizator protesta, borci izmanipulisani, vlast nevina, najebali putnici, hajmo kućama...?
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#803 Re: Blokada puteva

Post by zrakomlat »

N.N. wrote:Ima li blokade oko Livna, Tomislavgrada, Posusja, Listice ? Kako dan prije se mase i prijeti blokadom sa HVO zastavama a na kraju blokirana Ze, Tu, Sa ? :-) :D

Ono sto je opravdano od zahtjeva, gasi sva ta silna boracka udruzenja. U samoj Zenici ih ima 5-6 koji rasporedjuju kes od Kantona i Grada koji dobiju...a borci, boracka djeca dobiju kurac od svega toga. Korist pokupe ovi sto su na celu i njihovi kompanjoni okolo.
Pa gdje su zgrade gorile onda nego po gradovima dje su Bosnjaci vecina, uz Mostar dje je lapo lapo.
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#804 Re: Blokada puteva

Post by Jolpaz »

HVO opet izdao Armiju RBiH, otisli da se ugriju kod VRS-a :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#805 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

palermo wrote:
O'zone wrote:
Ljudi se bore za novac za koji misle da im pripada. Međutim na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme
ma ovi se ne bore ni za kakav novac što misle da im pripada (iako ga neće odbiti) ovi samo odrađuju posao za koji su plaćeni.....
Al svaki protesti do sad su od nekog plaćeni.

Ispade da se mi ustvari sa razlogom nikad nismo pobunili radi nečega. Nama je super.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#806 Re: Blokada puteva

Post by Maraschino »

SmokingMan wrote:
Maraschino wrote:
Borci poručuju građanima: Žalite se strankama koje ste birali, blokirat ćemo i aerodrom

tu smo dakle...manipulacije :izet:
Unconfirmed:svi putevi vode do Fahrudina. :D
sad ce on njima logistiku obezbijediti u vidu kanistera benzina. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#807 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

zrakomlat wrote:
Freamon Lester wrote:
spreca wrote: Ovo je neko organizovao...jer nikad nisu ovako dugo drzali blokade ali kd dobijes lovu da drzis dva dana valja ti to odraditi...ovo su naruceni protesti
Kao i obicno ovakve igranke organizuje Fahro i BPS. Samo je pitanje ko sad ovo forsira.
Pravi borci i patriote nebi držali djecu, žene i stare kao taoce.
tacno
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#808 Re: Blokada puteva

Post by Horcrux »

Sve je ovo stranka penzionera orkestrovala, oni vuku konce u pozadini. /s
Last edited by Horcrux on 28/02/2018 22:49, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83380
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#809 Re: Blokada puteva

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Freamon Lester wrote:DA li ste ikada radili. Nisam. :lol:
:lol:

Koga god pita je li radio veli nisam nikad :-)
:lol:
Ali ono ponosno kao da ce im ta izjava donijeti neku korist...to je ovo drustvo ukratko opisano...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#810 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

Divljanje terorista po ulicama bh. gradova ulazi u drugi dan.
Građani, silom i prijetnjom zadržani na -15, bolesni, gladni, žedni, promrzli, kao treba da pokažu nekakvo razumijevanje za ovo !?

Komesari,ili silom rastjerajte ovo, ili podnesite ostavke. Neko će poginuti do jutra. Ili među taocima ili među ovima koji ih drže.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#811 Re: Blokada puteva

Post by Cherry-Cherry »

Maraschino wrote:
Cherry-Cherry wrote:O jebem ti policiju. Eh da je sad stara dobra milicija ...
sta si se ti zensko upalilo iz toplog doma i tople kancelarije.
bi ce regres na vrijeme sta te gabri.

ja ih mogu pljuvati i faliti jer imam na to pravo sto tebi uskracujem da ih pljujes i pozivas policiju.
E ti ćeš mi uskratiti ... :lol: pridaješ sebi previše važnosti. Uskraćuj u svojoj kući ako smiješ i možeš ... A to žensko muško provodi onome ko te tome naučio
Treba im i policija i milicija i vojska , džabojedići lezihljebovićki
Last edited by Cherry-Cherry on 28/02/2018 22:50, edited 1 time in total.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#812 Re: Blokada puteva

Post by bh.tornjak »

spreca wrote:
bh.tornjak wrote:nesto kontam.....jesu li ovo protesti ili jos jedna pokusaj "drzavnog udara".....???
Ovo Scepo casti
zato i pitam..... :wink:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#813 Re: Blokada puteva

Post by zrakomlat »

ala7 wrote:jedino je preostalo da zovemo policiju pa da nešto urade na osnovu poziva građana!
tačno treba krivične prijave podnijeti protiv ovih i tuziti za dusevnu bol, ugrozavanje zdravlja i osnovnih ljudskih prava i slicno
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#814 Re: Blokada puteva

Post by golman »

strong69 wrote:
Casual's wrote:Ekipa, ima li neko info da li je blokiran put Semizovac - Olovo ? Da li se iz pravca Kaknja moze proci bez problema ?
Semizovac - Olovo je moglo. Ali problem je doci iz Sarajeva do Semizovca.
Na Kobilju Glavu,Vugošću,pa u Semizovac..
palermo
Posts: 25329
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#815 Re: Blokada puteva

Post by palermo »

O'zone wrote:
Al svaki protesti do sad su od nekog plaćeni.

Ispade da se mi ustvari sa razlogom nikad nismo pobunili radi nečega. Nama je super.
pa ne baš, puno je bilo protesta sa razlogom.....ali meni je zaista teško povjerovati da se u ovom slučaju radi o protestima a ne o naručenoj predstavi.......mislim, neko će se mrznuti zbog ukidanja drugih udruženja boraca i zbog registra.....ma daj
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#816 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

liaar wrote:O'zone mjesečnu kvotu ispunio :mrgreen:
:lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#817 Re: Blokada puteva

Post by JThomas »

pa borci i "borci" su noseći stub ove vlasti. oni o glasanju i strankama. nego neko danas ponudio nešto bolje i...
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#818 Re: Blokada puteva

Post by mali Ninja »

sad nam se komsije i neprijatelji smiju :sad:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#819 Re: Blokada puteva

Post by madner »

Nije malo 200 KM kada je alternativa 0. Da je malo ne bi niko radio 200 sati za 400.
A rade ljudi.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#820 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:[quote="kakavdanakneiskustvu"
Freamon Lester wrote:DA li ste ikada radili. Nisam. :lol:
:lol:

Koga god pita je li radio veli nisam nikad :-)
:lol:[/quote]

Ali ono ponosno kao da ce im ta izjava donijeti neku korist...to je ovo drustvo ukratko opisano...[/quote]


kud ne vidjeh to,na n1?
User avatar
liaar
Posts: 3944
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#822 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

kakavdanakneiskustvu wrote:
kud ne vidjeh to,na n1?
Da, momački onako iz topa. Onaj novinar poplavio od muke.
kindlas
Posts: 480
Joined: 14/11/2017 17:54

#823 Re: Blokada puteva

Post by kindlas »

Naslovnica wrote:Znači Fahro organizator protesta, borci izmanipulisani, vlast nevina, najebali putnici, hajmo kućama...?
1. da
2. ne, nego placenici
ostalo nije vrijedno komentara
O'zone wrote:
Al svaki protesti do sad su od nekog plaćeni.

Ispade da se mi ustvari sa razlogom nikad nismo pobunili radi nečega. Nama je super.
Niko pametan i normalan ovako ne organizuje proteste, samo placenici, narkomani i huligani.
Last edited by kindlas on 28/02/2018 22:57, edited 1 time in total.
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#824 Re: Blokada puteva

Post by Bobi »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:[quote="kakavdanakneiskustvu"
Freamon Lester wrote:DA li ste ikada radili. Nisam. :lol:
:lol:

Koga god pita je li radio veli nisam nikad :-)
:lol:
Ali ono ponosno kao da ce im ta izjava donijeti neku korist...to je ovo drustvo ukratko opisano...[/quote]


kud ne vidjeh to,na n1?[/quote]
Pa vrati snimak, jel imaš Telemach?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#825 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »


jesu oni normalni,pa to danas ni četnici ne bi radili
Locked