Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
ivan-tz
Posts: 334
Joined: 15/07/2012 16:45

#801 Re: Veliki Brat 2013

Post by ivan-tz »

koji je tajni zadatak? Ne kontam sto su stisali ton velikog brata kad je govorio koji je tajni zadatak u pitanju :/
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#802 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

Not My Idea wrote:vv, nisam ni mislila, ne brini. nekako mi je draze da ne znam :D

p.s. jucer sam te bas spominjala:)


sta si me tracala? :D :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#803 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

dječak sa šibicama wrote:
klavirdžija wrote:S jedne strane volio bih da je ova ratna profiterka i četnikuša koja je karijeru pravila tokom rata u Hrvatskoj ostala da je Vendi malo isprovaljuje, ali vjerovatno je bolje ovako.
Jeko ona? ova plavusa?

Kako mislis ratna profiterka
Ratni izvještačTV BG iz Hrvatske, tako stvorila "ime", postala i urednica, odmah nakon rata uzela licencu Miss Svijeta za Srbiju, ili šta već.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#804 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

Uuuuu tek sada vidim kako ova Nevena ima fine grudi bas dolaze do izrazaja u ovoj bordo bluzi
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#805 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

i ja sam to primjetio.
dobra nevena.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#806 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Šta je tajni zadatak?
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#807 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Zadatak koji nije javan. :P
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#808 Re: Veliki Brat 2013

Post by Creasy »

Postao/la Creasy dana 02/04/2013 09:38
Ocekivano da ce ispasti Petruci. Sljedeci kandidati su Maja Volk i ona Vesna sto se vratila iz bolnice.

Ofirni su pravo. Maja Volk je sljedeca.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#809 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Creasy wrote:
Postao/la Creasy dana 02/04/2013 09:38
Ocekivano da ce ispasti Petruci. Sljedeci kandidati su Maja Volk i ona Vesna sto se vratila iz bolnice.

Ofirni su pravo. Maja Volk je sljedeca.
Nisu oni ofirni nego glasači.
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#810 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Pa nemaju šta bit ofirni, realno je da upravo oni dobiju najmanje glasova u ovakvom programu… Petrući dosadan kao proliv, ova nije ni bila ukupno dva dana, Maja Volk preozbiljna i ne svađa se ni sa kim.
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#811 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Na B92 ide uživo, koga interesuje

http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html

Vendi provalila Uroša skroz-naskroz, nije ona nimalo glupa.
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#812 Re: Veliki Brat 2013

Post by Creasy »

Kakvi glasaci? Vi fakat mislite da glasovi gledalaca imaju neki uticaj... Izbacuju oni koga hoce, a vec sam naveo po kom principu to rade.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#813 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Creasy wrote:Kakvi glasaci? Vi fakat mislite da glasovi gledalaca imaju neki uticaj... Izbacuju oni koga hoce, a vec sam naveo po kom principu to rade.
Ma da, kod nas uvijek teorije zavjere.

Neprimijetni likovi uvijek prvi budu izbačeni.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#814 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Pa ni'e fora u tome da stalno gledas neke lujke sa osnovnom skolom, kako se svadjaju, a sa zivotom veze nemaju, mora se nekad nesto i pametno cuti, tj. dosadno (po tvom). Petruci je bio likCINA. Maji da dadnu gitaru, pokidala bi.

Ne znam sto im se sve mora zasnivati na svadjama, seksu, negativnom publicitetu i Maji N., naravno. :skull:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#815 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

nece maja volk napolje, zadrzace je duze vrijeme bas zato da ne ispadne da izbacuju djuturume.
slijedeci kandidati za napolje su celavi, makedonka i nevena.
gej zla kucka ili top osvajaju.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51219
Joined: 29/06/2011 23:39

#816 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

klavirdžija wrote:Na B92 ide uživo, koga interesuje

http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
tanko je to, puno gledalaca, losa slika, sjecka kad je optereceno

http://cds-se1.se.cds-sr1.vmo1.sbb.rs/l ... rb_q2.m3u8

ovo kopirati u VLC i radi ko zuca
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#817 Re: Veliki Brat 2013

Post by Creasy »

vedra nebesa wrote:
Creasy wrote:Kakvi glasaci? Vi fakat mislite da glasovi gledalaca imaju neki uticaj... Izbacuju oni koga hoce, a vec sam naveo po kom principu to rade.
Ma da, kod nas uvijek teorije zavjere.

Neprimijetni likovi uvijek prvi budu izbačeni.

Neprimjetni su oni likovi koje VB zeli da su neprimjetni. Ne rezira publika koga ce kamera non-stop prikazivati...
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#818 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

dusa_raskopuša wrote:Pa ni'e fora u tome da stalno gledas neke lujke sa osnovnom skolom, kako se svadjaju, a sa zivotom veze nemaju, mora se nekad nesto i pametno cuti, tj. dosadno (po tvom). Petruci je bio likCINA. Maji da dadnu gitaru, pokidala bi.

Ne znam sto im se sve mora zasnivati na svadjama, seksu, negativnom publicitetu i Maji N., naravno. :skull:
Pa mora, jer narod to traži. Tebi je Petrući bio dobar, meni očajan, dosadan, neduhovit toliko da bi mi ga bilo žao da se nije onoliko uvlačio ćelavcu i ostalima. Za Maju se slažem, ali ne pali to u ovom formatu, ovo se gleda upravo zbog spletki, svađa itd.

Ni Sulejmana niko ne bi gledao da tamo svira gitaru. :D
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#819 Re: Veliki Brat 2013

Post by Creasy »

didžej wrote:nece maja volk napolje, zadrzace je duze vrijeme bas zato da ne ispadne da izbacuju djuturume.
slijedeci kandidati za napolje su celavi, makedonka i nevena.
gej zla kucka ili top osvajaju.

Celo i Aneta 100% ostaju, za koga bi inace glasali Crnogorci i Makedonci...

Ocekujem da u kucu uđe neko iz BiH.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#820 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

klavirdžija wrote:Na B92 ide uživo, koga interesuje

http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html

Vendi provalila Uroša skroz-naskroz, nije ona nimalo glupa.

sta je bilo, sta je bilo? :D :D
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#821 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Creasy wrote:
vedra nebesa wrote:
Creasy wrote:Kakvi glasaci? Vi fakat mislite da glasovi gledalaca imaju neki uticaj... Izbacuju oni koga hoce, a vec sam naveo po kom principu to rade.
Ma da, kod nas uvijek teorije zavjere.

Neprimijetni likovi uvijek prvi budu izbačeni.

Neprimjetni su oni likovi koje VB zeli da su neprimjetni. Ne rezira publika koga ce kamera non-stop prikazivati...
Vesna je ušla u kuću, i onda je nije bilo nekoliko dana, pa se vratila. Većina forumaša koji su na ovoj temi nisu znali ko je ona.
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#822 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

VenomousV wrote:
klavirdžija wrote:Na B92 ide uživo, koga interesuje

http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html

Vendi provalila Uroša skroz-naskroz, nije ona nimalo glupa.

sta je bilo, sta je bilo? :D :D
Posjela Avu pa joj dala potpunu psihoanalizu onog zubatog, rekla joj kako nakon prve noći ona njemu više nije bila interesantna jer ju je u glavi kao prevazišao, da je hladan i prazan tip koji će za koju godinu biti običan gnijevni starac itd, i da ga jednostavno zaboravi i ignoriše.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#823 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

vala dobro joj je i rekla
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#824 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Creasy wrote:
didžej wrote:nece maja volk napolje, zadrzace je duze vrijeme bas zato da ne ispadne da izbacuju djuturume.
slijedeci kandidati za napolje su celavi, makedonka i nevena.
gej zla kucka ili top osvajaju.

Celo i Aneta 100% ostaju, za koga bi inace glasali Crnogorci i Makedonci...

Ocekujem da u kucu uđe neko iz BiH.
crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#825 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Sumnjam da je to doslo do Ave, ali sve sto je rekla je tacno.
Locked