Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
ivan-tz
- Posts: 334
- Joined: 15/07/2012 16:45
#801 Re: Veliki Brat 2013
koji je tajni zadatak? Ne kontam sto su stisali ton velikog brata kad je govorio koji je tajni zadatak u pitanju :/
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#802 Re: Veliki Brat 2013
Not My Idea wrote:vv, nisam ni mislila, ne brini. nekako mi je draze da ne znam
p.s. jucer sam te bas spominjala:)
sta si me tracala?
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#803 Re: Veliki Brat 2013
Ratni izvještačTV BG iz Hrvatske, tako stvorila "ime", postala i urednica, odmah nakon rata uzela licencu Miss Svijeta za Srbiju, ili šta već.dječak sa šibicama wrote:Jeko ona? ova plavusa?klavirdžija wrote:S jedne strane volio bih da je ova ratna profiterka i četnikuša koja je karijeru pravila tokom rata u Hrvatskoj ostala da je Vendi malo isprovaljuje, ali vjerovatno je bolje ovako.
Kako mislis ratna profiterka
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#804 Re: Veliki Brat 2013
Uuuuu tek sada vidim kako ova Nevena ima fine grudi bas dolaze do izrazaja u ovoj bordo bluzi
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#805 Re: Veliki Brat 2013
i ja sam to primjetio.
dobra nevena.
dobra nevena.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#806 Re: Veliki Brat 2013
Šta je tajni zadatak?
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#807 Re: Veliki Brat 2013
Zadatak koji nije javan. 
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#808 Re: Veliki Brat 2013
Postao/la Creasy dana 02/04/2013 09:38
Ocekivano da ce ispasti Petruci. Sljedeci kandidati su Maja Volk i ona Vesna sto se vratila iz bolnice.
Ofirni su pravo. Maja Volk je sljedeca.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#809 Re: Veliki Brat 2013
Nisu oni ofirni nego glasači.Creasy wrote:Postao/la Creasy dana 02/04/2013 09:38
Ocekivano da ce ispasti Petruci. Sljedeci kandidati su Maja Volk i ona Vesna sto se vratila iz bolnice.
Ofirni su pravo. Maja Volk je sljedeca.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#810 Re: Veliki Brat 2013
Pa nemaju šta bit ofirni, realno je da upravo oni dobiju najmanje glasova u ovakvom programu… Petrući dosadan kao proliv, ova nije ni bila ukupno dva dana, Maja Volk preozbiljna i ne svađa se ni sa kim.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#811 Re: Veliki Brat 2013
Na B92 ide uživo, koga interesuje
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
Vendi provalila Uroša skroz-naskroz, nije ona nimalo glupa.
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
Vendi provalila Uroša skroz-naskroz, nije ona nimalo glupa.
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#812 Re: Veliki Brat 2013
Kakvi glasaci? Vi fakat mislite da glasovi gledalaca imaju neki uticaj... Izbacuju oni koga hoce, a vec sam naveo po kom principu to rade.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#813 Re: Veliki Brat 2013
Ma da, kod nas uvijek teorije zavjere.Creasy wrote:Kakvi glasaci? Vi fakat mislite da glasovi gledalaca imaju neki uticaj... Izbacuju oni koga hoce, a vec sam naveo po kom principu to rade.
Neprimijetni likovi uvijek prvi budu izbačeni.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#814 Re: Veliki Brat 2013
Pa ni'e fora u tome da stalno gledas neke lujke sa osnovnom skolom, kako se svadjaju, a sa zivotom veze nemaju, mora se nekad nesto i pametno cuti, tj. dosadno (po tvom). Petruci je bio likCINA. Maji da dadnu gitaru, pokidala bi.
Ne znam sto im se sve mora zasnivati na svadjama, seksu, negativnom publicitetu i Maji N., naravno.
Ne znam sto im se sve mora zasnivati na svadjama, seksu, negativnom publicitetu i Maji N., naravno.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#815 Re: Veliki Brat 2013
nece maja volk napolje, zadrzace je duze vrijeme bas zato da ne ispadne da izbacuju djuturume.
slijedeci kandidati za napolje su celavi, makedonka i nevena.
gej zla kucka ili top osvajaju.
slijedeci kandidati za napolje su celavi, makedonka i nevena.
gej zla kucka ili top osvajaju.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#816 Re: Veliki Brat 2013
tanko je to, puno gledalaca, losa slika, sjecka kad je optereceno
http://cds-se1.se.cds-sr1.vmo1.sbb.rs/l ... rb_q2.m3u8
ovo kopirati u VLC i radi ko zuca
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#817 Re: Veliki Brat 2013
vedra nebesa wrote:Ma da, kod nas uvijek teorije zavjere.Creasy wrote:Kakvi glasaci? Vi fakat mislite da glasovi gledalaca imaju neki uticaj... Izbacuju oni koga hoce, a vec sam naveo po kom principu to rade.
Neprimijetni likovi uvijek prvi budu izbačeni.
Neprimjetni su oni likovi koje VB zeli da su neprimjetni. Ne rezira publika koga ce kamera non-stop prikazivati...
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#818 Re: Veliki Brat 2013
Pa mora, jer narod to traži. Tebi je Petrući bio dobar, meni očajan, dosadan, neduhovit toliko da bi mi ga bilo žao da se nije onoliko uvlačio ćelavcu i ostalima. Za Maju se slažem, ali ne pali to u ovom formatu, ovo se gleda upravo zbog spletki, svađa itd.dusa_raskopuša wrote:Pa ni'e fora u tome da stalno gledas neke lujke sa osnovnom skolom, kako se svadjaju, a sa zivotom veze nemaju, mora se nekad nesto i pametno cuti, tj. dosadno (po tvom). Petruci je bio likCINA. Maji da dadnu gitaru, pokidala bi.
Ne znam sto im se sve mora zasnivati na svadjama, seksu, negativnom publicitetu i Maji N., naravno.
Ni Sulejmana niko ne bi gledao da tamo svira gitaru.
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#819 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:nece maja volk napolje, zadrzace je duze vrijeme bas zato da ne ispadne da izbacuju djuturume.
slijedeci kandidati za napolje su celavi, makedonka i nevena.
gej zla kucka ili top osvajaju.
Celo i Aneta 100% ostaju, za koga bi inace glasali Crnogorci i Makedonci...
Ocekujem da u kucu uđe neko iz BiH.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#820 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Na B92 ide uživo, koga interesuje
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
Vendi provalila Uroša skroz-naskroz, nije ona nimalo glupa.
sta je bilo, sta je bilo?
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#821 Re: Veliki Brat 2013
Vesna je ušla u kuću, i onda je nije bilo nekoliko dana, pa se vratila. Većina forumaša koji su na ovoj temi nisu znali ko je ona.Creasy wrote:vedra nebesa wrote:Ma da, kod nas uvijek teorije zavjere.Creasy wrote:Kakvi glasaci? Vi fakat mislite da glasovi gledalaca imaju neki uticaj... Izbacuju oni koga hoce, a vec sam naveo po kom principu to rade.
Neprimijetni likovi uvijek prvi budu izbačeni.
Neprimjetni su oni likovi koje VB zeli da su neprimjetni. Ne rezira publika koga ce kamera non-stop prikazivati...
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#822 Re: Veliki Brat 2013
Posjela Avu pa joj dala potpunu psihoanalizu onog zubatog, rekla joj kako nakon prve noći ona njemu više nije bila interesantna jer ju je u glavi kao prevazišao, da je hladan i prazan tip koji će za koju godinu biti običan gnijevni starac itd, i da ga jednostavno zaboravi i ignoriše.VenomousV wrote:klavirdžija wrote:Na B92 ide uživo, koga interesuje
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
Vendi provalila Uroša skroz-naskroz, nije ona nimalo glupa.
sta je bilo, sta je bilo?![]()
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#823 Re: Veliki Brat 2013
vala dobro joj je i rekla
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#824 Re: Veliki Brat 2013
crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.Creasy wrote:didžej wrote:nece maja volk napolje, zadrzace je duze vrijeme bas zato da ne ispadne da izbacuju djuturume.
slijedeci kandidati za napolje su celavi, makedonka i nevena.
gej zla kucka ili top osvajaju.
Celo i Aneta 100% ostaju, za koga bi inace glasali Crnogorci i Makedonci...
Ocekujem da u kucu uđe neko iz BiH.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#825 Re: Veliki Brat 2013
Sumnjam da je to doslo do Ave, ali sve sto je rekla je tacno.
