basicm wrote:Zar nije normalno da smanje brzinu kad su na semaforu? Ako vozi brzo on moze biti desetine metara iza dok ja kad vec lagano skrenem desno ga ne vidim na retrovizoru. Vecina biciklista smanji brzinu pa cak i stanu, ali ima ih koji voze punom brzinom. Kako ja tu mogu ispostovati da ga pustim bez problema?
Sent from my iPhone using Tapatalk
budala na biciklima ima toliko da i mene, koji sam najvise biciklista, neviraju
ipak cini mi se da je to stvar koliko je ko normalan, logicno da biciklista treba usporiti ili stati ako je bio udaljen kada si ti poceo skretati pa je "velikom brzinom" prisao raskrscu, ako ti skrenes u njega, to je vec bezobrazluk vozaca
najcesci problem (izuzimam ovdje debile koje boli q. sto smo na cesti) koji mi biciklisti imamo je da vozaci znatno podcjenjuju nasu brzinu i da misle da ce dok mi stignemo oni
- skrenuti
- izaci sa parkinga
- prestrojiti se
i sl
kada razmislim o zadnjim nesrecama koje su imali biciklisti koje znam u sva tri slucaja se radiloupravo o tome, vozac podcjednio brzinu bicikliste s tim da se uopste nije radilo ni o kakvim prelazima i slicno nego najcesce o tome da vozac prestigne bicikl i onda skrene desno
prije par dana mi drug koji je ovdje na forumu prica da se mimoilazio sa debilom oko tarcina, dakle on je isao u jednom pravcu, auto u u drugom ali je auto iz puke zajebancije preslo do pola u njegovu traku sa namjerom da ga "trzne"...
ja bih za takve stvari ruke sjekao pa neka kitom upravlja sljedeci put