Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Pandakonda
- Posts: 6118
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#7977 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Fax do 11, znaci nadam se da ce negdje oko 12 ili 13 sati biti titlovano
- Pandakonda
- Posts: 6118
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7978 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma bit će i prije. Za manje popularne serije bude 3-4 sata poslje emitovanja a da ne bude za GoT.bhnapoleon1 wrote:Fax do 11, znaci nadam se da ce negdje oko 12 ili 13 sati biti titlovano
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#7979 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
rickon stark?
kad smo njega zadnji put vidjeli i gdje je?
jebo me svak ako imam pojma kad je u seriji bio on. nego se podsjecam i gledam hardhome epizodu i shemsa kaze onom bez kite da je ubio branna i rickona a ja nemam pojma koja je rickonova prica.
kad smo njega zadnji put vidjeli i gdje je?
jebo me svak ako imam pojma kad je u seriji bio on. nego se podsjecam i gledam hardhome epizodu i shemsa kaze onom bez kite da je ubio branna i rickona a ja nemam pojma koja je rickonova prica.
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#7980 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Njega i Oshe nema već par sezona. Ne zna se gdje su točno završili kad su se razišli s Branom i ekipom, možda nam pokažu ovu sezonu
- pici
- Posts: 46380
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7981 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
hošte da vam postavljam ujutro u 4 oklok epizodu il da čekate torrnte, @karanana, crvena vještica izjeba na mrtvo jona...
- Pandakonda
- Posts: 6118
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7982 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dobar dobar
Pici tebra znamo da je leakovana epizoda ne moras spoilat sad sve....
Pici tebra znamo da je leakovana epizoda ne moras spoilat sad sve....
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#7983 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Deder ti posalji meni na pp... 'ta ja znam 
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#7984 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jel se to dijeli leakovana epizoda?
volio bih i ja link ako može
volio bih i ja link ako može
- moon_walker_90
- Posts: 2903
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#7985 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
I meni link,i meni

- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#7986 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jeste nestrpljivi
Ja ću pogledat sutra, ko čovjek
Dotad ne otvaram temu, ni internet
Ja ću pogledat sutra, ko čovjek
Dotad ne otvaram temu, ni internet
- zlaataan
- Posts: 894
- Joined: 31/05/2009 22:19
- Location: Macondo
#7987 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma stavi link ovdje, pa nek' otvori ko hoće 
- Pandakonda
- Posts: 6118
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7988 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Povukli su brzo epizodu sa torrenta, jedino ko je skinuo pa da upload negdje gdje neće skinut.
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#7989 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
To pici,
nas jos malo u mozak 
- pici
- Posts: 46380
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7990 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Game of Thrones S06E01 2015 HDTV x264 - BATV
Game of Thrones S06E02 2015 HDTV x264 - BATV
Game of Thrones S06E03 2015 HDTV x264 - BATV
ja vama pišem da sam gledo tri epizode a vi meni ne vjerujete, e sad vam neČu reĆ ko je koga zbo
Game of Thrones S06E02 2015 HDTV x264 - BATV
Game of Thrones S06E03 2015 HDTV x264 - BATV
ja vama pišem da sam gledo tri epizode a vi meni ne vjerujete, e sad vam neČu reĆ ko je koga zbo
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#7991 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ima li kakav dobar video da se podsjetim sta se sve desavalo? Fakat nisam nista pratio od juna prosle godine kad se zavrsila sezona 
- Pandakonda
- Posts: 6118
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7992 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jasko_ba wrote:Ima li kakav dobar video da se podsjetim sta se sve desavalo? Fakat nisam nista pratio od juna prosle godine kad se zavrsila sezona
I nemojte više postavljat tako direktno slike, samo ostavite link pa ko hoće neka otvori.
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#7993 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Thx @Pandakonda
- moon_walker_90
- Posts: 2903
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#7994 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Imaju fakat 3 epizode na TPB ali meni nesto nece prvu da otvori,pokusavam da saznam sta je,kodeci bla bla
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#7995 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
zato sto je fake upload
- moon_walker_90
- Posts: 2903
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#7996 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
vjerovatno -.-
- moon_walker_90
- Posts: 2903
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#7998 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Iskreno se nadam da postoji poseban dio u paklu za onoga/one ko ovako nesto radi,mislim na tpb.
- Pandakonda
- Posts: 6118
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7999 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Prva epizoda je vrlo moguća zato što su TV kuće dobile par sati prije da odrade prevode, zato je subtitle na onoj slici nizozemski. Druga i treća su vjerovatno fake, čim je .wmw file.
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#8000 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jos 10-ak minuta
Nadam se da ce se odmah pozabavit Zidom i desavanjima tamo. Nebi bilo lose i da rasciste sta je sa Stanisom i Sansom, sve to u prvoj
Nadam se da ce se odmah pozabavit Zidom i desavanjima tamo. Nebi bilo lose i da rasciste sta je sa Stanisom i Sansom, sve to u prvoj
