Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7976 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Izgleda ipak procurila prva epizoda

http://comicbook.com/2016/04/24/game-of ... ly-online/
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#7977 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Fax do 11, znaci nadam se da ce negdje oko 12 ili 13 sati biti titlovano
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7978 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

bhnapoleon1 wrote:Fax do 11, znaci nadam se da ce negdje oko 12 ili 13 sati biti titlovano
Ma bit će i prije. Za manje popularne serije bude 3-4 sata poslje emitovanja a da ne bude za GoT.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#7979 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

rickon stark?
kad smo njega zadnji put vidjeli i gdje je?
jebo me svak ako imam pojma kad je u seriji bio on. nego se podsjecam i gledam hardhome epizodu i shemsa kaze onom bez kite da je ubio branna i rickona a ja nemam pojma koja je rickonova prica.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7980 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Njega i Oshe nema već par sezona. Ne zna se gdje su točno završili kad su se razišli s Branom i ekipom, možda nam pokažu ovu sezonu
User avatar
pici
Posts: 46380
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7981 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

hošte da vam postavljam ujutro u 4 oklok epizodu il da čekate torrnte, @karanana, crvena vještica izjeba na mrtvo jona...
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7982 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Dobar dobar :-D




Pici tebra znamo da je leakovana epizoda ne moras spoilat sad sve....
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7983 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Deder ti posalji meni na pp... 'ta ja znam :mrgreen:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#7984 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

jel se to dijeli leakovana epizoda?
volio bih i ja link ako može :mrgreen:
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2903
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#7985 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by moon_walker_90 »

I meni link,i meni :D :sax:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7986 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Jeste nestrpljivi :P
Ja ću pogledat sutra, ko čovjek
Dotad ne otvaram temu, ni internet
User avatar
zlaataan
Posts: 894
Joined: 31/05/2009 22:19
Location: Macondo

#7987 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by zlaataan »

Ma stavi link ovdje, pa nek' otvori ko hoće :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7988 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Povukli su brzo epizodu sa torrenta, jedino ko je skinuo pa da upload negdje gdje neće skinut.
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7989 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

To pici, :izet: nas jos malo u mozak :lol:
User avatar
pici
Posts: 46380
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7990 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Game of Thrones S06E01 2015 HDTV x264 - BATV
Game of Thrones S06E02 2015 HDTV x264 - BATV
Game of Thrones S06E03 2015 HDTV x264 - BATV


ja vama pišem da sam gledo tri epizode a vi meni ne vjerujete, e sad vam neČu reĆ ko je koga zbo :mrgreen:
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#7991 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by jasko_ba »

Ima li kakav dobar video da se podsjetim sta se sve desavalo? Fakat nisam nista pratio od juna prosle godine kad se zavrsila sezona :-)
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7992 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

jasko_ba wrote:Ima li kakav dobar video da se podsjetim sta se sve desavalo? Fakat nisam nista pratio od juna prosle godine kad se zavrsila sezona :-)


I nemojte više postavljat tako direktno slike, samo ostavite link pa ko hoće neka otvori.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#7993 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by jasko_ba »

Thx @Pandakonda
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2903
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#7994 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by moon_walker_90 »

Imaju fakat 3 epizode na TPB ali meni nesto nece prvu da otvori,pokusavam da saznam sta je,kodeci bla bla
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#7995 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by axe22 »

zato sto je fake upload
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2903
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#7996 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by moon_walker_90 »

vjerovatno -.-
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#7997 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by aCme »

:lol: :lol:
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2903
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#7998 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by moon_walker_90 »

Iskreno se nadam da postoji poseban dio u paklu za onoga/one ko ovako nesto radi,mislim na tpb.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7999 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Prva epizoda je vrlo moguća zato što su TV kuće dobile par sati prije da odrade prevode, zato je subtitle na onoj slici nizozemski. Druga i treća su vjerovatno fake, čim je .wmw file.
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#8000 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

Jos 10-ak minuta :izet:

Nadam se da ce se odmah pozabavit Zidom i desavanjima tamo. Nebi bilo lose i da rasciste sta je sa Stanisom i Sansom, sve to u prvoj :D
Post Reply