Upravo.Nemaju primjedbe sto u Americi ili Rusiji takvi ni nemaju pravo na sudjenje nego se likvidiraju po kratkom postupku.Isto bi bilo i u demokratskoj zapadnoj Evropi.Haris.ba wrote:A koja je kazna za vojni udar u Americi? Ili za pobunu? https://en.wikipedia.org/wiki/Capital_p ... ble_crimesIt_is_a_Leclerc wrote:Kaze - razmatra se smrtna kazna za ucesnike.
Sultanski i nadasve demokratski.
Joj što ne mogu dvostrukih standarda. Koja je kazna za vojnika koji je tenkom isfaširao državljanina svoje zemlje?
Ali eto gnusaju se toga u Turskoj





