Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ElRe
- Posts: 16943
- Joined: 12/12/2011 11:28
#7952 Re: Alfa Romeo
2019. god
Ne znam da li ima GPF
Moj 1.6 TDI sa 180k km nema gareži na auspuhu.
Ne znam da li ima GPF
Moj 1.6 TDI sa 180k km nema gareži na auspuhu.
Last edited by ElRe on 17/05/2024 10:57, edited 1 time in total.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#7953 Re: Alfa Romeo
Nema, i ne treba da ga ima jedna QV jebem mu više i ekologiju i GPF
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#7956 Re: Alfa Romeo
trebali su napraviti qv karavanBullet Tooth Tony wrote: ↑15/05/2024 22:35 Giulia odlicna
Ali
BMW i dalje boljicekamo ostale usporedbe
- ElRe
- Posts: 16943
- Joined: 12/12/2011 11:28
#7958 Re: Alfa Romeo
Zbog sigurnosne direktive, novi modeli Alfa Romea će imati masku po uzoru na Junior i tablice na sredini


-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#7960 Re: Alfa Romeo
Auto je ikona. Svaki detalj je dobar.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#7961 Re: Alfa Romeo
Perverzija..
- ElRe
- Posts: 16943
- Joined: 12/12/2011 11:28
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#7965 Re: Alfa Romeo
Zar su vec na ovim cijenama? Plava je bas ok, ova crvena je firaunska. Prava baza za cunere.lavic wrote: ↑11/06/2024 10:17 Valja li ovo sta?
https://olx.ba/artikal/59850073
https://olx.ba/artikal/61103392
- sime_cipol
- Posts: 23435
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#7966 Re: Alfa Romeo
Valja, samo provjeriti lanac i preventivno zamjeniti. Naravno i cijenu za to korigovati.lavic wrote: ↑11/06/2024 10:17 Valja li ovo sta?
https://olx.ba/artikal/59850073
https://olx.ba/artikal/61103392
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#7967 Re: Alfa Romeo
Crvena izgleda ocuvanije. Sjedista ko da su nova za razliku od ove plave.
Ako nekome ne smeta to drecavo i sljastece crveno unutra..
Ako nekome ne smeta to drecavo i sljastece crveno unutra..
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#7969 Re: Alfa Romeo
Plava ima 80 konja i 70Nm vise, mada je to samo razlika u mapi, motor je isti.
- ElRe
- Posts: 16943
- Joined: 12/12/2011 11:28
#7970 Re: Alfa Romeo
Problemčić sa pumpom za ulje, dihtung kartera.lavic wrote: ↑11/06/2024 10:17 Valja li ovo sta?
https://olx.ba/artikal/59850073
https://olx.ba/artikal/61103392
Lanac je naravno potrošna, zamjenska roba.
Motor kao motor ostalo bez greške uz adekvatno održavanje. ZF mjenjač je veliki plus sa aspekta pouzdanosti i održavanja.
Nedavno sam komunicirao sa Sebom (Servis Bertol), naravno putem WA, i čovjek savjetuje da je 2.2 Multijet za polovni automobil ipak bolji izbor.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#7971 Re: Alfa Romeo
Ma zeni se svidja, i necu dizel....to bi bilo drugo i njeno auto.ElRe wrote: ↑11/06/2024 14:28Problemčić sa pumpom za ulje, dihtung kartera.lavic wrote: ↑11/06/2024 10:17 Valja li ovo sta?
https://olx.ba/artikal/59850073
https://olx.ba/artikal/61103392
Lanac je naravno potrošna, zamjenska roba.
Motor kao motor ostalo bez greške uz adekvatno održavanje. ZF mjenjač je veliki plus sa aspekta pouzdanosti i održavanja.
Nedavno sam komunicirao sa Sebom (Servis Bertol), naravno putem WA, i čovjek savjetuje da je 2.2 Multijet za polovni automobil ipak bolji izbor.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#7973 Re: Alfa Romeo
Sta je unutra 2.0T ?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#7975 Re: Alfa Romeo
Ovo bih tako rado posjedovao.





