Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Jahta
Posts: 207
Joined: 08/05/2009 10:27

#7951 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Jahta »

Sakazulu wrote:@Jahta

Evo spiska pokrivenosti: http://www.mtel.ba/pokrivenost/
Hvala, ovako na prvu ne izgleda dobro. Ne znam koliko je stara karta, možda su se u međuvremenu proširili :shock:
Jahta
Posts: 207
Joined: 08/05/2009 10:27

#7952 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Jahta »

afannedim wrote:
Jahta wrote:Imam Trio paket i kad sam neki dan otišao da platim račun pitam ih koliko ću moći ostati na svom starom paketu jer sam bio razočaran novim paketima. Odgovor je bio godinu dana. Međutim, riječ po reč i skontam kako su zamišljeni ovi novi paketi. Uglavnom, ozbiljan sam kandidat za Kvadro paket sa mobilnim flat Internetom obzirom da ga koristim i navikao sam se da to imam i to je nešto što će vrlo brzo biti must have i neizostavno i za prosječne korisnike. Bitno je naglasiti da u tom paketu imaš 100 minuta priče prema svim mrežama kao i 100 SMS-ova. Fiksna ostaje free odnosno 3 feninga za uspostavu poziva.
Fol je po meni u dvije stvari. Prebacivanje broja bh telecom će mi naplatiti 20 KM i nemam HD kanala odnosno gubim HD Arene jer ostali HD kanali su mi totalno ne bitni. Ostaju mi SD Arene. Paket Plus je bezveze (pornjava i neki bezveze kanali) a košta 7 KM dok HD kanali koštaju 8 KM. Probat ću to zamijeniti i još se riješiti SD Arena koje koštaju 3 KM. Dakle, mogao bih čak tu i uštediti 2 KM.
Na kraju, ne mojte zaboraviti da ako potpišete Kvadro paket na 2 godine dobivate tablet (bezvezni 7 inčni) za 1 KM, ali dobar za djece, zatim fiksni Simensov Gigaset također za 1 KM i čak možete dobiti mobitel Samsung Galaxy Grand Neo za 49 KM koji čini mi se inače košta oko 350 KM. Ima čak i LCD televizija 32 inčnih za 300 i kusur KM.
Dakle, nije to tako loše kako se činilo na prvi pogled barem za mene koji želim i imam potrebu za 4 usluge u jednom potezu. Ne zaboravite da je prva četiri mjeseca popust 50 posto, što bi značilo oko 40 KM.
Jedino što me brine je što neko spominje da mtel-ov mobilni internet nije dobro pokriven. Ima li neko iz prve ruke da to potvrdi ili demantira?
Zaboravih još reći da prelaz sa 18/1 na 30/3 nije za odbaciti. Pogotovo je meni zanimljiv trostruko veći upload zbog Dropbox-a i sličnih servisa kao i činjenice da se često spajam mobitelom s vana na svoj kućni NAS na kojem imam ogromnu kolekciju multimedije.
Šta nakon godinu dana, ako nećeš ni jedan ponuđen paket
Pa ništa moraš uzeti nešto drugo ili mjenjaj ISP
Dzontra_Volta
Posts: 8007
Joined: 20/01/2011 11:10

#7953 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

afannedim wrote:
Dzontra_Volta wrote:
afannedim wrote: https://www.lol.ba/files/dokumenti/pret ... uslovi.pdf

Nađi mi gdje te mogu samoinicijativno ukinuti ako ja ne želim ništa od ponuđenog.
Tačke 5.6, 6.19 i 12.2.
Možda sam se pogrešno izrazio: oni ti mogu reći da ti nude nove pakete i da, ako se sam ne izjasniš, tvoj paket automatski postaje npr. paket LoGo Trio. Ti imaš fore 30 dana da ili zatražiš drugi paket ili da se odjaviš. U protivnom, dobio si LoGo Trio, htio ti to ili ne.
Kao što je neko rekao, BH Telecom me je nekad samo obavijestio da me od narednog mjeseca prebacuju na midi30 pretplatu, a do tada je bilo nešto drugo. Meni je preostalo ili da prihvatim ili da mijenjam operatera.
12.2. U slučaju da Logosoft za vrijeme trajanja pretplatničkog odnosa izmjeni cjenovnik i/ili pretplatnički
ugovor i/ili neke njegove sastavne dijelove i /ili ove Opšte uslove na način da su izmjene u
potpunosti nepovoljnije za pretplatnika, pretplatnik ima pravo raskinuti pretplatnički ugovor bez
naknade
u roku od 30 (trideset) dana, računajući od dana objave izmjene/izmjena, a kod raskida
Tačno, pretplatnik ima pravo raskinuti ugovor, kao što sam i napisao gore. Ako ne raskineš, znači da si prihvatio te nepovoljnije uslove (odnosno paket LoGo koji ti oni ponude u zamjenu).
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#7954 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Jahta wrote:
Sakazulu wrote:@Jahta

Evo spiska pokrivenosti: http://www.mtel.ba/pokrivenost/
Hvala, ovako na prvu ne izgleda dobro. Ne znam koliko je stara karta, možda su se u međuvremenu proširili :shock:

Fol imaju dvije mape 3G i 2G... Dakle shit! I zna li se koji paket za mobitel su uključili u ovo kvazi pakete LOGO
Last edited by Sakazulu on 20/12/2014 22:46, edited 1 time in total.
moke_31
Posts: 1985
Joined: 18/05/2011 14:54

#7955 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by moke_31 »

Image

Alfa paket. Velike oscilacije brzine :sad: :sad:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#7956 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

moke_31 wrote:Image

Alfa paket. Velike oscilacije brzine :sad: :sad:
Pa naravno da su velike, kad ja ovamo skidam i začepih pipu :)
Dzontra_Volta
Posts: 8007
Joined: 20/01/2011 11:10

#7957 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Ma Speedtest laže uglavnom.
Ja sam zadovoljan konekcijom, Trio Light paket 10/1.

Image
User avatar
Big Ben
Posts: 171
Joined: 17/12/2010 23:44

#7958 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Big Ben »

Sakazulu wrote:Zna li se u paketima sa mobilnom uslugom koji je to paket u mTel ponudi?
Trio mobile ti je nesto kao Moj Mix 20. Samo sto Trio mobile nudi 50 minuta, a Moj mix 60. Fuj. Inace moj Moj mix kosta 20+pdv, tako da Trio mobile i nije skup realno. 50 + pdv
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#7959 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Big Ben wrote:
Sakazulu wrote:Zna li se u paketima sa mobilnom uslugom koji je to paket u mTel ponudi?
Trio mobile ti je nesto kao Moj Mix 20. Samo sto Trio mobile nudi 50 minuta, a Moj mix 60. Fuj. Inace moj Moj mix kosta 20+pdv, tako da Trio mobile i nije skup realno. 50 + pdv
Ma da čak djeluje da nije skup ni u kombinaciji Quadra. Sranje je što broje sad svi 60 sec poziv... Dok su stari bh mobile paketi od 15, 30... još uvijek na sekundi.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#7960 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

[12.2. U slučaju da Logosoft za vrijeme trajanja pretplatničkog odnosa izmjeni cjenovnik i/ili pretplatnički
ugovor i/ili neke njegove sastavne dijelove i /ili ove Opšte uslove na način da su izmjene u
potpunosti nepovoljnije za pretplatnika, pretplatnik ima pravo raskinuti pretplatnički ugovor bez
naknade
u roku od 30 (trideset) dana, računajući od dana objave izmjene/izmjena, a kod raskida[/quote]

Tačno, pretplatnik ima pravo raskinuti ugovor, kao što sam i napisao gore. Ako ne raskineš, znači da si prihvatio te nepovoljnije uslove (odnosno paket LoGo koji ti oni ponude u zamjenu).[/quote]


Nek ponude mi u zamjenu bilo koji paket, ja ga neću uzeti, a neću ni raskidati sam ugovor šta onda?
User avatar
lolovac
Posts: 7
Joined: 17/04/2013 20:53

#7961 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by lolovac »

uz logo trio i 3,50km za arena paket (43,5km + pdv) dobijem prihvatljiviju ponudu kao zamjenu za postojeći trio. Glupost su napravili sa ovim promjenama ali će i sami osjetiti pad profita. Posrali su se na sva dosadašnja poboljšanja samo jednim potezom. Steta. :twisted:
Dzontra_Volta
Posts: 8007
Joined: 20/01/2011 11:10

#7962 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

afannedim wrote:[12.2. U slučaju da Logosoft za vrijeme trajanja pretplatničkog odnosa izmjeni cjenovnik i/ili pretplatnički
ugovor i/ili neke njegove sastavne dijelove i /ili ove Opšte uslove na način da su izmjene u
potpunosti nepovoljnije za pretplatnika, pretplatnik ima pravo raskinuti pretplatnički ugovor bez
naknade
u roku od 30 (trideset) dana, računajući od dana objave izmjene/izmjena, a kod raskida
Tačno, pretplatnik ima pravo raskinuti ougovor, kao što sam i napisao gore. Ako ne raskineš, znači da si prihvatio te nepovoljnije uslove (odnosno paket LoGo koji ti oni ponude u zamjenu).[/quote]


Nek ponude mi u zamjenu bilo koji paket, ja ga neću uzeti, a neću ni raskidati sam ugovor šta onda?[/quote]
Ukratko, biće ti "nametnut", a ti vidi da li ti se isplati da ga zadržiš ili da se sam odjaviš.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#7963 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Dzontra_Volta wrote:
afannedim wrote:[12.2. U slučaju da Logosoft za vrijeme trajanja pretplatničkog odnosa izmjeni cjenovnik i/ili pretplatnički
ugovor i/ili neke njegove sastavne dijelove i /ili ove Opšte uslove na način da su izmjene u
potpunosti nepovoljnije za pretplatnika, pretplatnik ima pravo raskinuti pretplatnički ugovor bez
naknade
u roku od 30 (trideset) dana, računajući od dana objave izmjene/izmjena, a kod raskida
Tačno, pretplatnik ima pravo raskinuti ougovor, kao što sam i napisao gore. Ako ne raskineš, znači da si prihvatio te nepovoljnije uslove (odnosno paket LoGo koji ti oni ponude u zamjenu).

Nek ponude mi u zamjenu bilo koji paket, ja ga neću uzeti, a neću ni raskidati sam ugovor šta onda?[/quote]
Ukratko, biće ti "nametnut", a ti vidi da li ti se isplati da ga zadržiš ili da se sam odjaviš.[/quote]

Vidjet ću šta će biti za godinu kolko rekoše da se stari može koristiti, ko zna.
User avatar
Big Ben
Posts: 171
Joined: 17/12/2010 23:44

#7964 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Big Ben »

afannedim wrote:
Dzontra_Volta wrote:
afannedim wrote:[12.2. U slučaju da Logosoft za vrijeme trajanja pretplatničkog odnosa izmjeni cjenovnik i/ili pretplatnički
ugovor i/ili neke njegove sastavne dijelove i /ili ove Opšte uslove na način da su izmjene u
potpunosti nepovoljnije za pretplatnika, pretplatnik ima pravo raskinuti pretplatnički ugovor bez
naknade
u roku od 30 (trideset) dana, računajući od dana objave izmjene/izmjena, a kod raskida
Tačno, pretplatnik ima pravo raskinuti ougovor, kao što sam i napisao gore. Ako ne raskineš, znači da si prihvatio te nepovoljnije uslove (odnosno paket LoGo koji ti oni ponude u zamjenu).

Nek ponude mi u zamjenu bilo koji paket, ja ga neću uzeti, a neću ni raskidati sam ugovor šta onda?
Ukratko, biće ti "nametnut", a ti vidi da li ti se isplati da ga zadržiš ili da se sam odjaviš.[/quote]

Vidjet ću šta će biti za godinu kolko rekoše da se stari može koristiti, ko zna.[/quote]

Glavom kroz zid nećemo ništa riješiti. Vjerujem da ako mi imamo mogućnost da otkažemo ugovor u svako vrijeme, isto tako i oni mogu otkazati ugovor za uslugu koju više ne nude. Za sve ostalo tu je sud, a tako daleko ne bih išao, jer smo mi donji kako god okreneš (ipak se ljudi uvijek mogu sakriti iza općih uslova korištenja). Na kraju, ako ćemo realno, nisu oni pokvarili sve segmente u paketu koji koristimo. Ja npr. sa DUO+ za 40KM (bez PDV) imam Super TV, 14/1 net i to je to. Za iste novce sada bi mogao preći na Trio paket. Istina, ne bih imao onu Super TV koju sad imam (vozdra HD, vozdra Arene, vozdra pornjava), ali dobijam duplo brži net u dl-u, a tri puta brži u ul-u (30/3) i telefon (koji mi ruku na srce ne treba). Sama brzina neta mi je privlačna da pređem na ovaj paket, a kao što rekoh prije, NIKADA neću platiti marku za bilo kakav paket. Mogli su makar ostati Džekovi pa nam dati jbn Arene u SD. Ovako sam osuđen na Ligu šampiona sa Spahom (utorak) i Vugdalićem (srijeda). :lol:
User avatar
Qler
Posts: 25835
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#7965 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

A niko ne komentarise ovih 100KM za prikljucak bez trajanja ugovora? Jel i mi stari korisnici moramo placati tih 100KM ako necemo obavezu? Ovo sve gore i gore kako racunam. Da bi imao sto i sad na trio skuplje me dodje.... Sranje su napravili vala...
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#7966 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Glavom kroz zid nećemo ništa riješiti. Vjerujem da ako mi imamo mogućnost da otkažemo ugovor u svako vrijeme, isto tako i oni mogu otkazati ugovor za uslugu koju više ne nude. Za sve ostalo tu je sud, a tako daleko ne bih išao, jer smo mi donji kako god okreneš (ipak se ljudi uvijek mogu sakriti iza općih uslova korištenja). Na kraju, ako ćemo realno, nisu oni pokvarili sve segmente u paketu koji koristimo. Ja npr. sa DUO+ za 40KM (bez PDV) imam Super TV, 14/1 net i to je to. Za iste novce sada bi mogao preći na Trio paket. Istina, ne bih imao onu Super TV koju sad imam (vozdra HD, vozdra Arene, vozdra pornjava), ali dobijam duplo brži net u dl-u, a tri puta brži u ul-u (30/3) i telefon (koji mi ruku na srce ne treba). Sama brzina neta mi je privlačna da pređem na ovaj paket, a kao što rekoh prije, NIKADA neću platiti marku za bilo kakav paket. Mogli su makar ostati Džekovi pa nam dati jbn Arene u SD. Ovako sam osuđen na Ligu šampiona sa Spahom (utorak) i Vugdalićem (srijeda). :lol:[/quote]


Logo Trio+ je onako primamljiv imaš sve osim HD kanala, možda bi to bilo najbolje
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#7967 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by animus »

Ovaj brod lagano tone i htjeli ne htjeli treba traziti nesto drugo. Bit ce nam teska promjena jer je LOL bio najbolji i bili smo povlasteni u odnosu na ostatak drzave. Pitanje je st sada uzeti. BHTelecom ili Telemach su jedine opcije. Steta sto se ukida konkurencija a ne znam sta radi ono konkurencijsko vijece jer ovo polako prelazi u monopol. Umjesto da se povecava broj ponudjaca usluga kod nas se smanjuje i pogorsava.
Dzontra_Volta
Posts: 8007
Joined: 20/01/2011 11:10

#7968 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Qler wrote:A niko ne komentarise ovih 100KM za prikljucak bez trajanja ugovora? Jel i mi stari korisnici moramo placati tih 100KM ako necemo obavezu? Ovo sve gore i gore kako racunam. Da bi imao sto i sad na trio skuplje me dodje.... Sranje su napravili vala...
I mene ovo interesuje.
Ako bih i prelazio na nove pakete, ne želim da se obavezujem ugovorom, želim da imam slobodu da raskinem ugovor kad god osjetim da mi ne odgovara ponuda. A 100 KM mi ne pada na pamet da im dajem.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#7969 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Dzontra_Volta wrote:
Qler wrote:A niko ne komentarise ovih 100KM za prikljucak bez trajanja ugovora? Jel i mi stari korisnici moramo placati tih 100KM ako necemo obavezu? Ovo sve gore i gore kako racunam. Da bi imao sto i sad na trio skuplje me dodje.... Sranje su napravili vala...
I mene ovo interesuje.
Ako bih i prelazio na nove pakete, ne želim da se obavezujem ugovorom, želim da imam slobodu da raskinem ugovor kad god osjetim da mi ne odgovara ponuda. A 100 KM mi ne pada na pamet da im dajem.

Moguće je da se ovo navodi samo za nove korisnike, za postojeće sigurno žmire na oko...
User avatar
Big Ben
Posts: 171
Joined: 17/12/2010 23:44

#7970 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Big Ben »

afannedim wrote: Logo Trio+ je onako primamljiv imaš sve osim HD kanala, možda bi to bilo najbolje
25 KM više za duplo brži net, 100 minuta prema mobilnim mrežama i Plus + Arena paket. Sve za 76 KM s PDV-om. Ne znam...nikako da se odvažim i krenem plaćati ove cifre za internet i televiziju (jer telefon fiksni ne koristim), a u suštini Toplanama plaćam 75 KM svaki mjesec i mrznem se...al' eto. Nek' ne puca. :D
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#7971 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Big Ben wrote:
afannedim wrote: Logo Trio+ je onako primamljiv imaš sve osim HD kanala, možda bi to bilo najbolje
25 KM više za duplo brži net, 100 minuta prema mobilnim mrežama i Plus + Arena paket. Sve za 76 KM s PDV-om. Ne znam...nikako da se odvažim i krenem plaćati ove cifre za internet i televiziju (jer telefon fiksni ne koristim), a u suštini Toplanama plaćam 75 KM svaki mjesec i mrznem se...al' eto. Nek' ne puca. :D
Logo QUADRO nije loš ista cijeca, manja brzina neta a ima mobilni




Internet
Maksimalna moguća brzina do 40 Mbps / 4 Mbps (1)

Bez limita saobraćaja (Flat) (1)

IPTV usluga - SUPER TV
Osnovni paket, Plus paket, Arena paket (2)

Usluga fiksne telefonije - LOLphone
Novi telefonski broj uz mogućnost besplatnog prenosa postojećeg fiksnog telefonskog broja u Logosoftovu mrežu. (3)

Besplatni pozivi unutar Logosoftove fiksne telefonske mreže.

Besplatni pozivi prema svim fiksnim telefonskim mrežama u BiH na fer osnovi. (4)

Usluga mobilne telefonije
Novi telefonski broj uz mogućnost besplatnog prenosa postojećeg mobilnog telefonskog broja u Logosoftovu mrežu. (3)

100 besplatnih minuta za pozive prema svim mobilnim mrežama u BiH. (5)

100 besplatnih SMS poruka prema svim mobilnim mrežama u BiH. (5)


Neograničen mobilni Internet na fer osnovi: 500 MB po maksimalnoj brzini prenosa podataka. (6)

Cijena: 65,00 KM


LoGO! TRIO+

Internet
Maksimalna moguća brzina do 60 Mbps / 6 Mbps (1)

Bez limita saobraćaja (Flat)(1)

IPTV usluga - SUPER TV
Osnovni paket, Plus paket, Arena paket (2)

Usluga fiksne telefonije - LOLphone
Novi telefonski broj uz mogućnost besplatnog prenosa postojećeg fiksnog telefonskog broja u Logosoftovu mrežu. (3)

Besplatni pozivi unutar Logosoftove fiksne telefonske mreže.

Besplatni pozivi prema svim fiksnim telefonskim mrežama u BiH na fer osnovi. (4)

100 besplatnih minuta za pozive prema svim mobilnim mrežama u BiH.

Cijena: 65,00 KM
User avatar
Big Ben
Posts: 171
Joined: 17/12/2010 23:44

#7972 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Big Ben »

afannedim wrote:
Big Ben wrote:
afannedim wrote: Logo Trio+ je onako primamljiv imaš sve osim HD kanala, možda bi to bilo najbolje
25 KM više za duplo brži net, 100 minuta prema mobilnim mrežama i Plus + Arena paket. Sve za 76 KM s PDV-om. Ne znam...nikako da se odvažim i krenem plaćati ove cifre za internet i televiziju (jer telefon fiksni ne koristim), a u suštini Toplanama plaćam 75 KM svaki mjesec i mrznem se...al' eto. Nek' ne puca. :D
Logo QUADRO nije loš ista cijeca, manja brzina neta a ima mobilni
Pa, ako ćemo realno...nije loša cijena. Sada LOL-u plaćam za DUO+ skoro 50 KM + BH Telecomu 23,40 (60 minuta, 120 sms, 500 mb net). Znači, cca. 73 KM vs 76 KM za Quadro. Sad ne znam što se pokrivenosti tiče, znam da dosta raje u Federaciji kuka. Jel ima neko od ove raje s foruma da je na m:tel-u a da smije podijeliti svoja iskustva. :lol:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#7973 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

kolko se ovo isplati uzeti


LoGO! TRIO

Internet
Maksimalna moguća brzina do 30 Mbps / 3 Mbps (1)

Bez limita saobraćaja (Flat) (1)

IPTV usluga - SUPER TV
Osnovni paket (2)

Usluga fiksne telefonije - LOLphone
Novi telefonski broj uz mogućnost besplatnog prenosa postojećeg fiksnog telefonskog broja u Logosoftovu mrežu. (3)

Besplatni pozivi unutar Logosoftove fiksne telefonske mreže.

Besplatni pozivi prema svim fiksnim telefonskim mrežama u BiH na fer osnovi. (4)

Cijena: 40,00 KM

+HD 8,00, plus paket 7,00, arena paket 3,50. plus dva HD STB-a.

Kolko bi ovo došlo jer imam već dva HD STB-a.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#7974 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:kolko se ovo isplati uzeti


LoGO! TRIO

Internet
Maksimalna moguća brzina do 30 Mbps / 3 Mbps (1)
Bez limita saobraćaja (Flat) (1)

IPTV usluga - SUPER TV
Osnovni paket (2)

Usluga fiksne telefonije - LOLphone
Novi telefonski broj uz mogućnost besplatnog prenosa postojećeg fiksnog telefonskog broja u Logosoftovu mrežu. (3)
Besplatni pozivi unutar Logosoftove fiksne telefonske mreže.
Besplatni pozivi prema svim fiksnim telefonskim mrežama u BiH na fer osnovi. (4)

Cijena: 40,00 KM
+HD 8,00, plus paket 7,00, arena paket 3,50. plus dva HD STB-a.

Kolko bi ovo došlo jer imam već dva HD STB-a.
40KM+8KM+7KM+3.50KM+3.50KM (zamjena postojeceg SD za HD resiver)+8KM=70KM+pdv=81.90KM + koliko potrosis prema mobilnim ili inozemstvu kad zoves.
Taj sam paket gledao ali sad placam odprilike 55 - 60 KM (Trio Light) ovo uopste nije jeftino :(
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#7975 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:kolko se ovo isplati uzeti


LoGO! TRIO

Internet
Maksimalna moguća brzina do 30 Mbps / 3 Mbps (1)
Bez limita saobraćaja (Flat) (1)

IPTV usluga - SUPER TV
Osnovni paket (2)

Usluga fiksne telefonije - LOLphone
Novi telefonski broj uz mogućnost besplatnog prenosa postojećeg fiksnog telefonskog broja u Logosoftovu mrežu. (3)
Besplatni pozivi unutar Logosoftove fiksne telefonske mreže.
Besplatni pozivi prema svim fiksnim telefonskim mrežama u BiH na fer osnovi. (4)

Cijena: 40,00 KM
+HD 8,00, plus paket 7,00, arena paket 3,50. plus dva HD STB-a.

Kolko bi ovo došlo jer imam već dva HD STB-a.
40KM+8KM+7KM+3.50KM+3.50KM (zamjena postojeceg SD za HD resiver)+8KM=70KM+pdv=81.90KM + koliko potrosis prema mobilnim ili inozemstvu kad zoves.
Taj sam paket gledao ali sad placam odprilike 55 - 60 KM (Trio Light) ovo uopste nije jeftino :(
Oba su mi HD Resivera
Post Reply