Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7951 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Jes, eto nece ga ozivjeti, a brane njegovo tijelo... how yes no :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#7952 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Moguce je, kad opet "ozivi", da ce ga skroz drugi glumac glumit'. Jer znam da je se Kit zalio kako hoce da snima filmove i da osisa kosu :D , al' ne moze zato sto mu GoT to ne dozvoljava. Mozda su odlucili da ga puste i stave nekog drugog glumca, jerbo to nije samo ozivljavanje Jon Snow-a, to ti je fakat "transfomacija". :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6119
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7953 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Leakovana slika Melisandre, navodno je ispuhala nakon što Jon-u da svoju energiju :lol: :lol: Stvarno ne zajebavam se.

Image
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#7954 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AmirBaa »

Pandakonda wrote:Leakovana slika Melisandre, navodno je ispuhala nakon što Jon-u da svoju energiju :lol: :lol: Stvarno ne zajebavam se.

Image
a zajebajes 100% :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6119
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7955 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

AmirBaa wrote:
Pandakonda wrote:Leakovana slika Melisandre, navodno je ispuhala nakon što Jon-u da svoju energiju :lol: :lol: Stvarno ne zajebavam se.

Image
a zajebajes 100% :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovo da je Jonu dala energiju je samo predpostavka. U knjigama je opisano da je Melisandre stara preko 100 godina i ona ogrlica koju uvijek nosi prikriva njen pravi izgled.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#7956 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Pandakonda wrote:
AmirBaa wrote:
Pandakonda wrote:Leakovana slika Melisandre, navodno je ispuhala nakon što Jon-u da svoju energiju :lol: :lol: Stvarno ne zajebavam se.

Image
a zajebajes 100% :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovo da je Jonu dala energiju je samo predpostavka. U knjigama je opisano da je Melisandre stara preko 100 godina i ona ogrlica koju uvijek nosi prikriva njen pravi izgled.
A ja bas nocas govorio jaranu kako ce crvena vjestica pokazat sise, ocito ne ide kako sam ocekivao.

I mogli ste malo smanjit sa ovim kako je u knjigama, znam da postoji razlika u prici ali opet moze pokvarit dozivljaj. Dobro ova tvoja informacija nije sporna nije neki spojler ali govorim inace :D.
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7957 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

A dobro, vise i nema nekih posebnih spojlera... bar ne sto se tice karaktera koji su u seriji :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6119
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7958 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

bhnapoleon1 wrote:
A ja bas nocas govorio jaranu kako ce crvena vjestica pokazat sise, ocito ne ide kako sam ocekivao.

I mogli ste malo smanjit sa ovim kako je u knjigama, znam da postoji razlika u prici ali opet moze pokvarit dozivljaj. Dobro ova tvoja informacija nije sporna nije neki spojler ali govorim inace :D.
Ma serija je dostigla knjige tako da se nema više šta spoilat. Jedino ako izbace čitavu knjigu prije kraja šeste sezone.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#7959 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Nesto kontam, ova Danirisina vojska bezmudasa bi se tesko nosila sa Westerovskim armijama. Nekako izgleda da je njena vojska vise na razini starog vijeka i hoplitskih formacija ili falange, dok su vojske u Westerosu ipak srednjovjekovne, bolje su oklopljeni pogotovo ovi iz bogatijih kraljevina. Ne bih se kladio na Danyers ni da dodje sa svojim bezmudasima i 40 000 dotrakija a bez zmajeva.


I jos bezmudasi se nisu dokazali u gradu, iako ih je plava glupaca pogresno koristila.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6119
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7960 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Evo jedan zanimljiv intervju sa Sean Bean-om (Ned Starkom) iz 2014, bitno je samo zadnje pitanje:
Q: Well, its just a theory [Sean returning to the show in flashbacks] A:But it's a good theory! And that should happen, shouldn't it? I've definitely got some unfinished business that needs to be resolved there. I'm obviously not Jon Snow's dad. And you need that to be revealed at some point, don't you? So Bran would kind of be the one having the flashback, and he would see Ned praying, right? And revealing those things? You never know what those guys are going to do with that. It's got to be something special. But I'm into that. I certainly would be into that. Print that! Give them a nudge. [Laughs.] Hopefully I'll get a call soon.
Izgleda da ipak dolazi Jon Targaryen :-)
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7961 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Ali, still a bastard :lol:
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#7962 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

da podvucemo staro pravilo (po jedno trimilijuniti put), ako se nije gledala epizoda, a ne zele se spojleri, ne ulaziti na temu. ako se udje i vidi nesto, nema kuknjave. spojleri u naslovu se odnose na KNJIGE.

:D
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#7963 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

omar little wrote:da podvucemo staro pravilo (po jedno trimilijuniti put), ako se nije gledala epizoda, a ne zele se spojleri, ne ulaziti na temu. ako se udje i vidi nesto, nema kuknjave. spojleri u naslovu se odnose na KNJIGE.

:D
Slazem se u potpunosti
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7964 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Pandakonda wrote:Leakovana slika Melisandre, navodno je ispuhala nakon što Jon-u da svoju energiju :lol: :lol: Stvarno ne zajebavam se.

Image

jon ko konan izkarindja vjestice i onda u vatru :mrgreen:

Image
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7965 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image


evo odgledah prve tri epizode... samo cu reci Starkova Bjeli Setac :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#7966 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

kako mislis prve tri epizode?
koje sezone?
User avatar
Pandakonda
Posts: 6119
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7967 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

pici wrote:Image


evo odgledah prve tri epizode... samo cu reci Starkova Bjeli Setac :thumbup:

Misliš da će ona uzet ulogu Lady Stoneheart ?
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#7968 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

Sto pici lozi raju. :lol:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6119
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7970 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Nova uvodna špica :lol: :lol: :lol:

User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11670
Joined: 15/01/2010 18:31

#7971 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Mozda sam ovo vec pitao, ali sta bi sa onim malim kojeg su prvog epizodu gurnuli sa balkona? Jel ziv/mrtav/vuk/gavran?
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7972 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Jack Be Nimble wrote:Mozda sam ovo vec pitao, ali sta bi sa onim malim kojeg su prvog epizodu gurnuli sa balkona? Jel ziv/mrtav/vuk/gavran?
Bran Stark? On je iza zida u pecini sa Greenseerom, uci i razvija svoje sposobnosti (gledanje u proslost itd itd). Veoma jak karakter koji ce vjerovatno rijesiti mnogo misterija :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6119
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7973 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Riddle wrote:Sto pici lozi raju. :lol:
Ma 100% naletio na leakovanu sliku, isto kao što sam ja za Melisandre :mrgreen:
howdy
Posts: 3606
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#7974 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by howdy »



:lol:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7975 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Evo i Facebook me obavještava da počinje nova sezona :roll:
Nervira me sav taj hype
Post Reply