Veliko ti hvala, uradio kako si rekao i stvarno je proradio mada sam sumnjao. Lijep mali bijeli televizorčić. Spakovao ga i ostavio u stek. Btw, na ovom novom lg 55UK6300MLB, kad gledam filmove preko HDD ima opcija vr360,Jel to znači da mogu spojiti vr naočale na njega i valjal to šta da se djaba ne dajem u trošak.CooK wrote:Ne dolazi signal na ulaz, kratak spoj na nekom od ulaza pa pokazuje da prima signal iako ga nema ili je kvar na stampanoj ploci. Ako je ovo prvo onda pritisnes jednom kratko dugme exit na daljinskom pa onda pritisnes i drzis dugme exit i onda pritisnes dugme za gasenje i kada ga ponovo upalis bice na prvom defaultnom ulazu a to je ulaz za antenu. Ako je ovo drugo onda ocisti sve ulaze na TV-u a ako je ovo trece onda se mora zamijeniti stampana ploca.ado81 wrote:@CooK,
pošto si mi detektovao jedan kvar na tv,naumpade mi da imam jedan mali lg tv koji je ujedno i monitor.
Slika bjela skroz i pojavljuje se u kvadraticu v3.05.0
Još jednom ti puno hvalaaaa
