Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
nightvision
- Posts: 3427
- Joined: 04/02/2014 14:21
#7926 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kako li se onda tretira ako blicas covjeku koji se priblizava krivini iz koje si ti izasao a iza koje ga ceka udes na cesti ili tako neki zastoj koji ne moze predvidjeti, a desavalo se. Nek' i policiji zabrane sakrivanje po zbunju i iskakanje iz istog kao japanske kamikaze, i kamufliranje i sakrivanje radara, sve je to u istoj ravni. Mada ja vec rijetko blicam drugima radi policije, neka svako preuzme odgovornost za svoju voznju, a pogotovo divljaci za volanom. A nekad znam blicati kad primjetim da mi u susret ide nabrijani (samo)ubica iako nema policije, cisto da kreten popusti gas.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#7927 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije zabranjeno generalno blicanje, nego zloupotreba dugih svetala, tj upozoravanje na policiju, blicanje nekome radi spore voznje, da se skloni itd...nightvision wrote:Kako li se onda tretira ako blicas covjeku koji se priblizava krivini iz koje si ti izasao a iza koje ga ceka udes na cesti ili tako neki zastoj koji ne moze predvidjeti, a desavalo se. Nek' i policiji zabrane sakrivanje po zbunju i iskakanje iz istog kao japanske kamikaze, i kamufliranje i sakrivanje radara, sve je to u istoj ravni. Mada ja vec rijetko blicam drugima radi policije, neka svako preuzme odgovornost za svoju voznju, a pogotovo divljaci za volanom. A nekad znam blicati kad primjetim da mi u susret ide nabrijani (samo)ubica iako nema policije, cisto da kreten popusti gas.
Normalno je da ces blicnuti da upozooris na opasnost, ja svaki put kratko blicnem prije nego krenem u preticanje ako nisam siguran da ovaj ispred mene prati sta mi je namjera.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#7928 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas gledam siituaciju koja savrseno opisuje stanje naseg drustva i drzave...
Ispred jedne kafane @quaterbacku jako poznate, ide zena srednjih godina i jedna ogromna debela kobila. Zena smirenim glasom u kulturno govori toj kobili da pola sata trazi ko je zagradio da je cak zvala i policiju... Debela sjeda u met. tamno smedjeg Passata B6, ljutito ga preparkirava ispred kafane tako da zauzima 2 mjesta i dok izlazi iz auta nekome u kafani govori "mosh mislit' glupaca mi zvala policiju"!
Ispred jedne kafane @quaterbacku jako poznate, ide zena srednjih godina i jedna ogromna debela kobila. Zena smirenim glasom u kulturno govori toj kobili da pola sata trazi ko je zagradio da je cak zvala i policiju... Debela sjeda u met. tamno smedjeg Passata B6, ljutito ga preparkirava ispred kafane tako da zauzima 2 mjesta i dok izlazi iz auta nekome u kafani govori "mosh mislit' glupaca mi zvala policiju"!
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#7929 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
tempuser wrote:Danas gledam siituaciju koja savrseno opisuje stanje naseg drustva i drzave...
Ispred jedne kafane @quaterbacku jako poznate, ide zena srednjih godina i jedna ogromna debela kobila. Zena smirenim glasom u kulturno govori toj kobili da pola sata trazi ko je zagradio da je cak zvala i policiju... Debela sjeda u met. tamno smedjeg Passata B6, ljutito ga preparkirava ispred kafane tako da zauzima 2 mjesta i dok izlazi iz auta nekome u kafani govori "mosh mislit' glupaca mi zvala policiju"!
I ove "dame" su postale malo budalesat, maloprije crveno na Marijin dvoru onaj semafor gdje tramvaj skrece... hladno treba prode kroz crveno, kontam nije vidjela semafor al morala je vidjeti nas koje stojimo
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7930 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mozda je pricala na telefon
Stas, zanijela se, kakav semafor i to
Stas, zanijela se, kakav semafor i to
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#7931 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas curica A klasa, od APa do Skenderije, divljanje na maximum, fina jerelax11 wrote:tempuser wrote:Danas gledam siituaciju koja savrseno opisuje stanje naseg drustva i drzave...
Ispred jedne kafane @quaterbacku jako poznate, ide zena srednjih godina i jedna ogromna debela kobila. Zena smirenim glasom u kulturno govori toj kobili da pola sata trazi ko je zagradio da je cak zvala i policiju... Debela sjeda u met. tamno smedjeg Passata B6, ljutito ga preparkirava ispred kafane tako da zauzima 2 mjesta i dok izlazi iz auta nekome u kafani govori "mosh mislit' glupaca mi zvala policiju"!![]()
![]()
I ove "dame" su postale malo budalesat, maloprije crveno na Marijin dvoru onaj semafor gdje tramvaj skrece... hladno treba prode kroz crveno, kontam nije vidjela semafor al morala je vidjeti nas koje stojimo
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#7932 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pored meni jako poznate kafane ima bircuz koji je dno dna, u taj bircuz je godinama izlazio idiot sa ljubicastim golfom trojkom kojeg je parkirao dole pred garazama kako je stigao, ono se moze zvati parkiranjem samo zato sto auto stoji i ni po cemu drugom. ja tolerisao neko vrijeme pa ostavljao poruke i na kraju nazvao drotove i rekao im, covjek mi parkira pred garazom mjesecima, ako ne dodjete i to ne rijesite ja cu se licno obracunati sa njim, auto je tu i tu, registracija i model ti i ti...tempuser wrote:Danas gledam siituaciju koja savrseno opisuje stanje naseg drustva i drzave...
Ispred jedne kafane @quaterbacku jako poznate, ide zena srednjih godina i jedna ogromna debela kobila. Zena smirenim glasom u kulturno govori toj kobili da pola sata trazi ko je zagradio da je cak zvala i policiju... Debela sjeda u met. tamno smedjeg Passata B6, ljutito ga preparkirava ispred kafane tako da zauzima 2 mjesta i dok izlazi iz auta nekome u kafani govori "mosh mislit' glupaca mi zvala policiju"!
par dana kasnije komsija mi kaze pita debil ko mu je zvao policiju...
pa mater ti jebem maloumnu a ne pitas se maloumnice sto si takav idiot da godinama parkiras kao majmuncina nego se pitas kome je konacno dopizdilo
...
ovo je grad samo velicinom, po svemu drugom je vukojebina
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#7933 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nafurah se, citam tekst, to nabrijan stav.. trpi ga, nece fin je, kontrolise se.. opominje, ostavlja ljubavne ceduljice.. explodira, gotovo je, ne ide vise.. reko otrest ce ga ispred garaze, otrest ko beba zvecku, naruzit ako nista.. on zvao policiju, jos se poslije krije ne smije reci ja sam je zvao.. oj zemljo sto ne mogu internet ratnika
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7934 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jes, a ti ko rahmetli bihacki Rambo ides mahalom naoruzan i samaras koga ti cejf 
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#7935 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jel ti krivo?
Davno pisao, u mahali imamo diplomatu iz kuwaita koji cesto svog bentleya/porshea parkira na ulaz u stambeni parking pa ne moze niko uci/izaci dok se on ne pomakne. Agonija trajala mjesec dana, policija dolazila bezbroj puta, on svoje pa svoje. Klin se klinom izbija, blokirali mi njega par puta i vise ne parkira ovdje uopste.. jos se nisam krio iza zenine haljine, a ni komsije.. 
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#7936 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja i zemo dva sprata iznad, koji ustajemo prije njega
mislim, smeta ti neko, ti ga nesto fol trpis, satro tolerantan si.. Ne ide vise, ti fol lud, jebo bi, psovo bi, sta uradis? Zovnes muriju, civilizovano gledajuci logican postupak, dodje odradi svoje svi sretni.. Al raspituje se lik ko je zvao da te naruzi, a onda shvatis i da nisi toliko lud koliko si bio kad si psovo pa se pravis lud ne znas, cudi te.. Tipujem da kuca srce hercegovacko 
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#7937 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sta ti ima kod komsinice, trebali ti pomoc oko nje ? 
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#7938 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni ne treba, ne vrtim se ja oko nje.. Za bajram je bilo mirno, izgleda otisla je nazad u rodnu grudu.. Ocekujem comeback u petak 100%
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#7939 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa jel bentli ili porse, barem ih ti znas.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#7940 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima oba.. Bijeli bentley, crni 911.. A vjerujem da ih ima jos, a dje ce diplomata jos iz kuwaita.. 
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#7941 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa imali i mi u zgradi tako problem. Sa raznoraznim bilmezima. Koji eto dodju "samo malo da nesto ja...."
Par puta fino cedulja za redovne. Pa onda zagradis njega a onda zove drugi komsija ne moze izaci. Pa onda pocne svirati u gluha doba pa razbudi pola komsiluka.....
Na kraju isli varijantom policije. Jednom dosao neki šef jer je bio tu negdje kad je bio belaj eskalirao jer je komsija parkirao ispred jednoga od njih i nije htio da pomakne. Kaze sef zovite 10 puta dnevno slobodno. Nema problema. Ako mi ne mozemo proci nasim autom mi ili zovemo pauka ili kacimo kaznu ako je kasno. Pokusamo i naci ciji je.
Samo nemojte busiti gume razbijati stakla ili sl jer onda se moze desiti da te neko vidio pa prijavi od "zora" i onda ce ti doci krivicna i onda belaj tebi.
Par puta fino cedulja za redovne. Pa onda zagradis njega a onda zove drugi komsija ne moze izaci. Pa onda pocne svirati u gluha doba pa razbudi pola komsiluka.....
Na kraju isli varijantom policije. Jednom dosao neki šef jer je bio tu negdje kad je bio belaj eskalirao jer je komsija parkirao ispred jednoga od njih i nije htio da pomakne. Kaze sef zovite 10 puta dnevno slobodno. Nema problema. Ako mi ne mozemo proci nasim autom mi ili zovemo pauka ili kacimo kaznu ako je kasno. Pokusamo i naci ciji je.
Samo nemojte busiti gume razbijati stakla ili sl jer onda se moze desiti da te neko vidio pa prijavi od "zora" i onda ce ti doci krivicna i onda belaj tebi.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#7942 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Fino popricas, smetas jaro nemoj ne mozemo ulazit/izlazit ne pije vode zoves policiju, logicno. Ostetiti neciju imovinu je vandalizam, nema potrebe to raditi. Smijesni su mi ovi internet mangupcici koji trpe jednog te istog lika godinu dana, fol psuju preko foruma, oni ce nesto.. Sta ces bolan ti, jebe te godinu nek te jebe jos sto. Dodje ti lik pred vrata, hej pred vrata, trazi ko je zvao policiju, nemas muda izac i rec ja sam 
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#7943 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
cunjevi
crvena horizontalna signalizacija
lanci ili rampa
ako je imucniji Haustor
hidraulicni cunjevi na daljinski
crvena horizontalna signalizacija
lanci ili rampa
ako je imucniji Haustor
hidraulicni cunjevi na daljinski
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#7944 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Do duse kod mene je komsija prskao pur pjenu u auspuhe. Da vidis belaja kad to stane se verglati.
inace zgrada mi je stratesko mjesto za taj parking tipa "ma samo da ja minutu".
Konkretno danas ja hocu rikvercom da se uparkiram a iza mene baja skrece sa fabijom i samo zvaknu auto onako na sred ulaza za parkiranje i zablokira jedini izlaz za jedno 5 auta auta i jedno 10 mjesta praznih za parking i mrtav hladan izlazi. ja odmah za njim i sam prislonim auto i izadjem i krenem.
A panike "pasa, haveru halo e....."
Reko jarane imas parking mjesto samo 10 metara odatle gdje si stao, i ti krk bas na ulaz.
Ama jarane samo minutu.
Ama reko jarane ja cu samo sat da jedem i eto me.
jo izvini haveru svega ti nisam znao, evo pomjericu se ja gore na mjesto pa ti stani da mogu izaci.
Hahahahha
Nije znao ...
pomjeri se reko gore i parkiraj da ja udjem na mjesto prazno pa onda kasnije mozes fino izaci ko covjek.
inace zgrada mi je stratesko mjesto za taj parking tipa "ma samo da ja minutu".
Konkretno danas ja hocu rikvercom da se uparkiram a iza mene baja skrece sa fabijom i samo zvaknu auto onako na sred ulaza za parkiranje i zablokira jedini izlaz za jedno 5 auta auta i jedno 10 mjesta praznih za parking i mrtav hladan izlazi. ja odmah za njim i sam prislonim auto i izadjem i krenem.
A panike "pasa, haveru halo e....."
Reko jarane imas parking mjesto samo 10 metara odatle gdje si stao, i ti krk bas na ulaz.
Ama jarane samo minutu.
Ama reko jarane ja cu samo sat da jedem i eto me.
jo izvini haveru svega ti nisam znao, evo pomjericu se ja gore na mjesto pa ti stani da mogu izaci.
Hahahahha
Nije znao ...
pomjeri se reko gore i parkiraj da ja udjem na mjesto prazno pa onda kasnije mozes fino izaci ko covjek.
Last edited by zdruzdjo on 14/09/2016 20:57, edited 1 time in total.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#7945 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad se to radilo oko zgrade da se uredi bio damir hadzic na vlasti u opstini i obecavao kule i gradove samo da mi potpisemo saglasnost za neke stvari. poslije jedan veeeeliki crni quuu.....Black swan wrote:cunjevi
crvena horizontalna signalizacija
lanci ili rampa
ako je imucniji Haustor
hidraulicni cunjevi na daljinski
nasukao nas ko djecu ali.....
od mene sdp nece vise nikad dobiti glasa kad bi mi stan adaptirali kompletan.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#7946 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma jebe se murije novog sarajeva za to sve, mene je iskreno iznenadilo kada mi je komsija rekao da su bili i kaznili onog idiota jer zovem bar 10x mjesecno i siguran sam da se ne pojave ni jednomzdruzdjo wrote:Pa imali i mi u zgradi tako problem. Sa raznoraznim bilmezima. Koji eto dodju "samo malo da nesto ja...."
Par puta fino cedulja za redovne. Pa onda zagradis njega a onda zove drugi komsija ne moze izaci. Pa onda pocne svirati u gluha doba pa razbudi pola komsiluka.....
Na kraju isli varijantom policije. Jednom dosao neki šef jer je bio tu negdje kad je bio belaj eskalirao jer je komsija parkirao ispred jednoga od njih i nije htio da pomakne. Kaze sef zovite 10 puta dnevno slobodno. Nema problema. Ako mi ne mozemo proci nasim autom mi ili zovemo pauka ili kacimo kaznu ako je kasno. Pokusamo i naci ciji je.
Samo nemojte busiti gume razbijati stakla ili sl jer onda se moze desiti da te neko vidio pa prijavi od "zora" i onda ce ti doci krivicna i onda belaj tebi.
i taj put kada sam zvao radi ovog kretena sam rekao - ja se zovem tako i tako, zagradjuje mi prilaz garazi, ja cu se licno obracunati sa njim ako nesto ne preduzmete, da se nisam predstavio i jasno rekao sta cu uraditi mislim da se ni taj put ne bi pojavili...
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#7947 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jutros nestvarna situacija: na raskrsnici čekam zeleno iza dvice. Pali se zeleno, obojica skrećemo desno. Iz suprotnog smjera dolazi Golf VI i skreće lijevo (dakle, u istu traku kao nas dvojica). Pokušava se ubaciti između nas, što po defaultu ne dopuštam, jer drsko oduzimanje prvenstva mi baš smeta. Kad udari po gasu, obiđe nas obojicu na punoj i ode.
Nedugo zatim, kad je cadvi ispred mene skrenula u drugu ulicu, vidjeh da se za volanom nalazi majka pored koje sjedi dijete. Sudeći po tome da djetetova glava jedva prelazi naslon za leđa na sjedištu, dječak nema ni 12 godina.
Nedugo zatim, kad je cadvi ispred mene skrenula u drugu ulicu, vidjeh da se za volanom nalazi majka pored koje sjedi dijete. Sudeći po tome da djetetova glava jedva prelazi naslon za leđa na sjedištu, dječak nema ni 12 godina.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#7948 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nova lokacija radara na brzoj cesti prema Blazuju tj kod skretanja za riverine i obi, i ne fataju samo po jedno auto,
danas gledam dvojicu zaustavili i obojica pisu kazne
danas gledam dvojicu zaustavili i obojica pisu kazne
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#7949 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Lik stao na pocetku bosmalovog mosta i sa strane puko pricu sa nekima
Boli njega briga sto je zauzeo traku smeta saobracaju
Kao da je stao u ulici gdje dnevno prodje 5 auta
Boli njega briga sto je zauzeo traku smeta saobracaju
Kao da je stao u ulici gdje dnevno prodje 5 auta
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7950 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To ti je standardna situacija u manjim mjestima.supercali wrote:Lik stao na pocetku bosmalovog mosta i sa strane puko pricu sa nekima
Boli njega briga sto je zauzeo traku smeta saobracaju
Kao da je stao u ulici gdje dnevno prodje 5 auta
Ima lokalni hadzija koji stane gdje god mu je cejf i prica sa prolaznicima ili sa likovima iz drugih auta.
