Fojnicka
Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#7927 Re: Alfa Romeo
Od‘o si me.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#7928 Re: Alfa Romeo
sime_cipol wrote: ↑28/04/2024 16:01
P.S. ne svidja mi se kako je sjedista uradio. Trebalo je ostaviti original.
A felge ?
Meni su ok, a mogao je ostaviti i originalnu boju. Autu sa onom bojom dobro pasaju i svijetle i tamne boje felgi
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#7929 Re: Alfa Romeo
Ja volim sve original. Sta je doslo po broju sasije da na njemu stoji i sad. Pogotovo na rijetkim autima, sto 156 GTA jedte. Ali ja sam bolestan
Npr spomenuo je da je mjenjac od obične V6, a ustvari jedina razlika je u diferencijalu. Brzine su iste.
Npr spomenuo je da je mjenjac od obične V6, a ustvari jedina razlika je u diferencijalu. Brzine su iste.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#7932 Re: Alfa Romeo
Al’ baš.
Kao da ju je Lipu radio.
Kao da ju je Lipu radio.
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#7933 Re: Alfa Romeo
Ovo je meni uzas.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#7934 Re: Alfa Romeo
linija krova se bas slaze sa ostatkom auta 
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#7938 Re: Alfa Romeo
I dalje dva ponajbolja vozila u svojim klasama,..bet obzira na godine..

- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#7939 Re: Alfa Romeo
Djulija moze, stevo ti dzaba 
-
izvrsni direktor
- Posts: 14757
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#7940 Re: Alfa Romeo
Erotika unutrasnjost
ovaj crveni karbon ili sta je vec je sexy
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#7941 Re: Alfa Romeo
Meni se čini da su počeli jahati mrtvog konja. Ovako je i prije bilo, 101 edicija postojeceg modela.
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#7942 Re: Alfa Romeo
Jahali, nejahali..cinjenica da su i dan danas brutalno dobra auta.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#7943 Re: Alfa Romeo
Giulia odlicna 
Ali
BMW i dalje bolji
cekamo ostale usporedbe
Ali
BMW i dalje bolji
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#7944 Re: Alfa Romeo
Ma vala obe usporedbe vise zakurac
Ko je htio alfu, kupit ce je
Tako i BMW
Sumnjam, al stvarno sumnjam da ce 5% vozaca iskoristit potencijal tih kola
Pa i ovo sto vidim, kupe si kola npr 3.0tdi 300ks
Prosto nito znaju sta s tim niti kako voziti upravljati itd itš, niti ih plaho zanima da nauce da to voze.
A ne vozila 500ks+
Ko je htio alfu, kupit ce je
Tako i BMW
Sumnjam, al stvarno sumnjam da ce 5% vozaca iskoristit potencijal tih kola
Pa i ovo sto vidim, kupe si kola npr 3.0tdi 300ks
Prosto nito znaju sta s tim niti kako voziti upravljati itd itš, niti ih plaho zanima da nauce da to voze.
A ne vozila 500ks+
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#7945 Re: Alfa Romeo
Realno Stelvio više nema kuda naprijed. Meni se jako dopada.
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#7946 Re: Alfa Romeo
Bolje je spor auto voziti brzo, nego brz auto sporomk ultra wrote: ↑15/05/2024 22:58 Ma vala obe usporedbe vise zakurac
Ko je htio alfu, kupit ce je
Tako i BMW
Sumnjam, al stvarno sumnjam da ce 5% vozaca iskoristit potencijal tih kola
Pa i ovo sto vidim, kupe si kola npr 3.0tdi 300ks
Prosto nito znaju sta s tim niti kako voziti upravljati itd itš, niti ih plaho zanima da nauce da to voze.
A ne vozila 500ks+
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#7949 Re: Alfa Romeo
To niko ne spori, BMW je bio uzor.
Sjećam se kad je predstavljen Jaguar XE, bio je najdinamičniji automobil D segmenta, i najpribližniji setupu BMW E46.
Giulia je došla par mjeseci kasnije, digla ljestvicu još više, u nekim segmentima je bila bolja od F30.
G20 je kakav god dizajnom, ipak klasa za sebe pored zastarjele Giuliae.
Ni Jaguar ni Giulia se nisu proslavili na tržištu, novinari i ljubitelji marke su ih hvalili.
Za 20-30 g ćemo ih se sjećati kao danas Alfe 75, Montreala i sl.
Za par godina ćemo vidjeti da li su riješeni problemi na 2.0 GME motoru (pucanje lanca, pumpa za ulje). To se vuče još od 2016.
Sjećam se kad je predstavljen Jaguar XE, bio je najdinamičniji automobil D segmenta, i najpribližniji setupu BMW E46.
Giulia je došla par mjeseci kasnije, digla ljestvicu još više, u nekim segmentima je bila bolja od F30.
G20 je kakav god dizajnom, ipak klasa za sebe pored zastarjele Giuliae.
Ni Jaguar ni Giulia se nisu proslavili na tržištu, novinari i ljubitelji marke su ih hvalili.
Za 20-30 g ćemo ih se sjećati kao danas Alfe 75, Montreala i sl.
Za par godina ćemo vidjeti da li su riješeni problemi na 2.0 GME motoru (pucanje lanca, pumpa za ulje). To se vuče još od 2016.


