Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7926 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

"We do not chose our klix, we must do our duty no.. ?" 8-)


Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#7927 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tyke »

Ove pauze su fakat preduge i kako koja nova sezona dolazi ja se sve vise pogubim i pozaboravljam, usljed gledanja silnih serija cekajuci GoT.

Sjecam se u Afganistanu da sam gledao 1. sezonu GoT, nekako tek izasla cijela sezona na DVD, jos Sean Bean glumi i odmah sam znao da ce serija biti stroj. Al' kurko, izgide Ned Stark i ja popizdio, mislio sam da ce glumiti do kraja i biti badass jer je kao pojava za ove serije. Nikad im to halaliti necu.


PS. Sta je sa onog malog sto ne moze da hoda, hocel imati neku bitniju ulogu u 6. sezoni i pomoci nekome onim svojim mocima koje posjeduje? :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7928 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Ala su zaredali ove promo-e 8-)

User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7929 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Nedjelja 24 zapravo ponedjeljak 25 rano ujutro

03:00
Igra prijestolja 6, epizoda 1. (18) serija

repriza u 20:00


pocinje odbrojavanje...
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7930 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

pici wrote:Nedjelja 24 zapravo ponedjeljak 25 rano ujutro

03:00
Igra prijestolja 6, epizoda 1. (18) serija

repriza u 20:00


pocinje odbrojavanje...
Jel imas HBO pa ćeš gledat u 3 ili ideš live stream ? :-D Ako imaš HBO da li znaš kad izlazi nova epizoda na onaj njihov HBO Now ?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#7931 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

za koga se bore oni harpijini sinovi ili kako se vec zovu,oni sto su ranili onog glavnog među neokaljanim i onog starog ,barristan?
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7932 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

kakavdanakneiskustvu wrote:za koga se bore oni harpijini sinovi ili kako se vec zovu,oni sto su ranili onog glavnog među neokaljanim i onog starog ,barristan?
Ne rade oni ni za kog, oni samo hoće da se vrati onaj sistem da imaju robove.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#7933 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Pandakonda wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:za koga se bore oni harpijini sinovi ili kako se vec zovu,oni sto su ranili onog glavnog među neokaljanim i onog starog ,barristan?
Ne rade oni ni za kog, oni samo hoće da se vrati onaj sistem da imaju robove.
:thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7934 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Pandakonda wrote:
pici wrote:Nedjelja 24 zapravo ponedjeljak 25 rano ujutro

03:00
Igra prijestolja 6, epizoda 1. (18) serija

repriza u 20:00


pocinje odbrojavanje...
Jel imas HBO pa ćeš gledat u 3 ili ideš live stream ? :-D Ako imaš HBO da li znaš kad izlazi nova epizoda na onaj njihov HBO Now ?

Imam HBO... ma kako da negledam u tri, piva, slani štapići ko za tekmu... ovo za HBO Now zaista ne znam...
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#7935 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat :(
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7936 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

asker wrote:Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat :(
On jest mrtav, samo je fazon što neće ostat tako :D Ako si primjetio niko Kit Harringtona u intervjuima nije pitao da li će Jon ostat mrtav jer znaju da bi ga doveli u tešku situaciju da odgovori. A to za scene mrtvog tijela su bombe za gledaoce, evo ti slika sa seta:

Image
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#7937 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

Pandakonda wrote:
asker wrote:Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat :(
On jest mrtav, samo je fazon što neće ostat tako :D Ako si primjetio niko Kit Harringtona u intervjuima nije pitao da li će Jon ostat mrtav jer znaju da bi ga doveli u tešku situaciju da odgovori. A to za scene mrtvog tijela su bombe za gledaoce, evo ti slika sa seta:

Image
Bilo bi odlicno ako je tako :thumbup:
User avatar
banjaluka078
Posts: 13209
Joined: 16/01/2007 23:38

#7938 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by banjaluka078 »

Pandakonda wrote:
On jest mrtav, samo je fazon što neće ostat tako :D Ako si primjetio niko Kit Harringtona u intervjuima nije pitao da li će Jon ostat mrtav jer znaju da bi ga doveli u tešku situaciju da odgovori. A to za scene mrtvog tijela su bombe za gledaoce, evo ti slika sa seta:

Upravo to. Stvarno se jako trude da nas ubijede da je mrtav.

http://www.techinsider.io/game-of-thron ... ead-2016-4
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#7939 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

banjaluka078 wrote:
Pandakonda wrote:
On jest mrtav, samo je fazon što neće ostat tako :D Ako si primjetio niko Kit Harringtona u intervjuima nije pitao da li će Jon ostat mrtav jer znaju da bi ga doveli u tešku situaciju da odgovori. A to za scene mrtvog tijela su bombe za gledaoce, evo ti slika sa seta:

Upravo to. Stvarno se jako trude da nas ubijede da je mrtav.

http://www.techinsider.io/game-of-thron ... ead-2016-4
Smijem reci da 90 % ljudi vjeruje da ce se Jon vratit, a znamo sta se desi kad smo sigurni u nesto :skoljka: :skoljka: :skoljka:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7940 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

:lol: :lol: :lol:

omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#7941 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

sitnije, cile, sitnije...:D
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#7942 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Image
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#7943 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ultraviolent »

:D
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7944 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image
Image
Image

fanovi na iglama...
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7945 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

asker wrote:Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat :(
:lol: :lol: :lol: pa za jedan set snimanja potrose najmanje dan dva za dva mjeseca moze snimiti triologiju gospodara prstenova plus hobita :mrgreen: ako je proveo dva mjeseca onda ili je snimao zestoko il se je onako zajbavo s ekipom i glumcima
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#7946 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by medjutim »

Sad lagano 4. i 5. sezona da se pregledaju do ponedjeljka, posto sam zaboravio likove :lol: :lol:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7947 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Potvrđeno da će biti i sedma sezona, želja producenata je da ne idu preko osme.

http://variety.com/2016/tv/news/game-of ... 201758334/
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#7948 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

pici wrote:
asker wrote:Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat :(
:lol: :lol: :lol: pa za jedan set snimanja potrose najmanje dan dva za dva mjeseca moze snimiti triologiju gospodara prstenova plus hobita :mrgreen: ako je proveo dva mjeseca onda ili je snimao zestoko il se je onako zajbavo s ekipom i glumcima

Neznam, ovako je licno Kit reko i jos kaze da je definitivno off the show. Govori kako se fokusira na pozoriste, glumi u nekim predstavama itd. Rado bih postavio video al nemogu da se sjetim gdje sam to gledao.
Koliko dugo snimaju koju scenu mi neznamo. Ima filmova koji se godinama snimaju, filmovi od sat i po.
Valjda ce bit scena mrtvog na snijegu, pa ga unose, pa placu, pa ga gasule, pa tehvid :) , pa ga brane dok ovi napadaju................a sve to izmedju ostalih scena..............sumnjam da ce s njim zavrsit brzo.

Sto se mene tice nek se vrati brate, u bilo kojem obliku.
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#7949 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

joj kako je meni sad sve ovo nezanimljivo
niti zeljno iscekujem
zaista cudno ali ispuho sam :mrgreen:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7950 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

To "oživljavanje" i ako se desi neće biti prije 5-6 epizode kad budemo vidjeli pravo porijeklo Jon Starka/Targaryena (tad će bit Tower of Joy vizija). Ako se R+L=J teorija ispostavi tačnom, očekujem neki scenario tipa da će krenut spalit njegovo tijelo i u tom trenutku će se ponovo "rodit".
Post Reply