Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7926 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
"We do not chose our klix, we must do our duty no.. ?"
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#7927 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ove pauze su fakat preduge i kako koja nova sezona dolazi ja se sve vise pogubim i pozaboravljam, usljed gledanja silnih serija cekajuci GoT.
Sjecam se u Afganistanu da sam gledao 1. sezonu GoT, nekako tek izasla cijela sezona na DVD, jos Sean Bean glumi i odmah sam znao da ce serija biti stroj. Al' kurko, izgide Ned Stark i ja popizdio, mislio sam da ce glumiti do kraja i biti badass jer je kao pojava za ove serije. Nikad im to halaliti necu.
PS. Sta je sa onog malog sto ne moze da hoda, hocel imati neku bitniju ulogu u 6. sezoni i pomoci nekome onim svojim mocima koje posjeduje?
Sjecam se u Afganistanu da sam gledao 1. sezonu GoT, nekako tek izasla cijela sezona na DVD, jos Sean Bean glumi i odmah sam znao da ce serija biti stroj. Al' kurko, izgide Ned Stark i ja popizdio, mislio sam da ce glumiti do kraja i biti badass jer je kao pojava za ove serije. Nikad im to halaliti necu.
PS. Sta je sa onog malog sto ne moze da hoda, hocel imati neku bitniju ulogu u 6. sezoni i pomoci nekome onim svojim mocima koje posjeduje?
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7928 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ala su zaredali ove promo-e
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7929 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nedjelja 24 zapravo ponedjeljak 25 rano ujutro
03:00 Igra prijestolja 6, epizoda 1. (18) serija
repriza u 20:00
pocinje odbrojavanje...
03:00 Igra prijestolja 6, epizoda 1. (18) serija
repriza u 20:00
pocinje odbrojavanje...
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7930 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jel imas HBO pa ćeš gledat u 3 ili ideš live stream ?pici wrote:Nedjelja 24 zapravo ponedjeljak 25 rano ujutro
03:00 Igra prijestolja 6, epizoda 1. (18) serija
repriza u 20:00
pocinje odbrojavanje...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#7931 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
za koga se bore oni harpijini sinovi ili kako se vec zovu,oni sto su ranili onog glavnog među neokaljanim i onog starog ,barristan?
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7932 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne rade oni ni za kog, oni samo hoće da se vrati onaj sistem da imaju robove.kakavdanakneiskustvu wrote:za koga se bore oni harpijini sinovi ili kako se vec zovu,oni sto su ranili onog glavnog među neokaljanim i onog starog ,barristan?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#7933 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pandakonda wrote:Ne rade oni ni za kog, oni samo hoće da se vrati onaj sistem da imaju robove.kakavdanakneiskustvu wrote:za koga se bore oni harpijini sinovi ili kako se vec zovu,oni sto su ranili onog glavnog među neokaljanim i onog starog ,barristan?
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7934 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pandakonda wrote:Jel imas HBO pa ćeš gledat u 3 ili ideš live stream ?pici wrote:Nedjelja 24 zapravo ponedjeljak 25 rano ujutro
03:00 Igra prijestolja 6, epizoda 1. (18) serija
repriza u 20:00
pocinje odbrojavanje...Ako imaš HBO da li znaš kad izlazi nova epizoda na onaj njihov HBO Now ?
Imam HBO... ma kako da negledam u tri, piva, slani štapići ko za tekmu... ovo za HBO Now zaista ne znam...
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#7935 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7936 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
On jest mrtav, samo je fazon što neće ostat takoasker wrote:Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#7937 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bilo bi odlicno ako je takoPandakonda wrote:On jest mrtav, samo je fazon što neće ostat takoasker wrote:Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijatAko si primjetio niko Kit Harringtona u intervjuima nije pitao da li će Jon ostat mrtav jer znaju da bi ga doveli u tešku situaciju da odgovori. A to za scene mrtvog tijela su bombe za gledaoce, evo ti slika sa seta:
- banjaluka078
- Posts: 13209
- Joined: 16/01/2007 23:38
#7938 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pandakonda wrote:
On jest mrtav, samo je fazon što neće ostat takoAko si primjetio niko Kit Harringtona u intervjuima nije pitao da li će Jon ostat mrtav jer znaju da bi ga doveli u tešku situaciju da odgovori. A to za scene mrtvog tijela su bombe za gledaoce, evo ti slika sa seta:
Upravo to. Stvarno se jako trude da nas ubijede da je mrtav.
http://www.techinsider.io/game-of-thron ... ead-2016-4
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#7939 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Smijem reci da 90 % ljudi vjeruje da ce se Jon vratit, a znamo sta se desi kad smo sigurni u nestobanjaluka078 wrote:Pandakonda wrote:
On jest mrtav, samo je fazon što neće ostat takoAko si primjetio niko Kit Harringtona u intervjuima nije pitao da li će Jon ostat mrtav jer znaju da bi ga doveli u tešku situaciju da odgovori. A to za scene mrtvog tijela su bombe za gledaoce, evo ti slika sa seta:
Upravo to. Stvarno se jako trude da nas ubijede da je mrtav.
http://www.techinsider.io/game-of-thron ... ead-2016-4
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#7941 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
sitnije, cile, sitnije...
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7944 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)



fanovi na iglama...
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7945 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
asker wrote:Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat
- medjutim
- Posts: 990
- Joined: 11/08/2009 16:09
#7946 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sad lagano 4. i 5. sezona da se pregledaju do ponedjeljka, posto sam zaboravio likove

- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7947 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Potvrđeno da će biti i sedma sezona, želja producenata je da ne idu preko osme.
http://variety.com/2016/tv/news/game-of ... 201758334/
http://variety.com/2016/tv/news/game-of ... 201758334/
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#7948 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pici wrote:asker wrote:Jon mrtav, nije mrtav, bijeli setac, setac eliminator? U jednom intervjuu kaze da je definitivno off the show. Na pitanje zasto je 2 mjeseca bio na snimanju kaze samo za potrebe scena mrtvog tijela.
Steta ako je tako. Jos ako Stanisa uklone hebaji ga. Jedino da Jonovi dajdze izrone u neku vaznu rolu. Ovako se nema za koga navijat![]()
![]()
pa za jedan set snimanja potrose najmanje dan dva za dva mjeseca moze snimiti triologiju gospodara prstenova plus hobita
ako je proveo dva mjeseca onda ili je snimao zestoko il se je onako zajbavo s ekipom i glumcima
Neznam, ovako je licno Kit reko i jos kaze da je definitivno off the show. Govori kako se fokusira na pozoriste, glumi u nekim predstavama itd. Rado bih postavio video al nemogu da se sjetim gdje sam to gledao.
Koliko dugo snimaju koju scenu mi neznamo. Ima filmova koji se godinama snimaju, filmovi od sat i po.
Valjda ce bit scena mrtvog na snijegu, pa ga unose, pa placu, pa ga gasule, pa tehvid
Sto se mene tice nek se vrati brate, u bilo kojem obliku.
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#7949 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
joj kako je meni sad sve ovo nezanimljivo
niti zeljno iscekujem
zaista cudno ali ispuho sam
niti zeljno iscekujem
zaista cudno ali ispuho sam
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7950 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
To "oživljavanje" i ako se desi neće biti prije 5-6 epizode kad budemo vidjeli pravo porijeklo Jon Starka/Targaryena (tad će bit Tower of Joy vizija). Ako se R+L=J teorija ispostavi tačnom, očekujem neki scenario tipa da će krenut spalit njegovo tijelo i u tom trenutku će se ponovo "rodit".

