Pozdrav
Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
-
xtreme998
- Posts: 12
- Joined: 26/06/2013 21:49
#7926 Re: Šta trenutno čitate?
Ima li neko "A planine su odjekivale" od Khaled Hosseini-a u EPUB formatu?
Pozdrav
Pozdrav
- BAN___KAI
- Posts: 799
- Joined: 27/09/2012 15:36
#7927 Re: Šta trenutno čitate?
Maloprije sam se uclanio u gradsku biblioteku i uzeo sam od Stiven Kinga Salemovo/salem's lot. Pravo mi se svidja
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#7928 Re: Šta trenutno čitate?
xtreme998 wrote:Ima li neko "A planine su odjekivale" od Khaled Hosseini-a u EPUB formatu?
Pozdrav

http://uptobox.com/7hiti0tx1dr1
EPUB format. Uživaj
-
Romanija
- Posts: 2563
- Joined: 02/10/2008 15:56
- Location: Brexitland
-
xtreme998
- Posts: 12
- Joined: 26/06/2013 21:49
#7930 Re: Šta trenutno čitate?
Praetorious wrote:xtreme998 wrote:Ima li neko "A planine su odjekivale" od Khaled Hosseini-a u EPUB formatu?
Pozdrav
http://uptobox.com/7hiti0tx1dr1
EPUB format. Uživaj
Zahvaljujem!
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
-
Arii
- Posts: 283
- Joined: 22/10/2013 22:23
#7933 Re: Šta trenutno čitate?
E. Zola Žerminal
Jadnici V. Hugoa, neko čitao?
Jadnici V. Hugoa, neko čitao?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#7934 Re: Šta trenutno čitate?
jedno pitanje,
je li neko čitao "Ja sam Zlatan"? treba mi mišljenje je li ta knjiga može biti za jednog 12-ogodišnjaka koji voli i trenira fudbal? to bi trebao biti poklon...
on topic:
Braća Karamazovi, knjiga I
je li neko čitao "Ja sam Zlatan"? treba mi mišljenje je li ta knjiga može biti za jednog 12-ogodišnjaka koji voli i trenira fudbal? to bi trebao biti poklon...
on topic:
Braća Karamazovi, knjiga I
- kucniljubimac
- Posts: 700
- Joined: 05/01/2014 02:02
#7935 Re: Šta trenutno čitate?
Hmm. I jest i nije
A sad' će mu i pubertetsko doba, zašto da ne, fin poklon svakako
A sad' će mu i pubertetsko doba, zašto da ne, fin poklon svakako
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#7936 Re: Šta trenutno čitate?
Hmmm...Chmoljo wrote:on topic:
Braća Karamazovi, knjiga I
- Ne odustaj dok ne kompletiraš čitavo djelo, sa punom pažnjom. Bez dileme najkompleksnije djelo svjetske književnosti. Prema Ivanu Fochtu, "Legenda o velikom Inkvizitoru" iz druge knjige spada u vrh vrhova cjelokupnog (ne samo književnog) ljudskog stvaralaštva. Za to djelo kruži fama da "poslije njegovog čitanja, čitalac više nije isti kao što je bio prije (čitanja)".
Dobro došao u novu dimenziju.
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
#7937 Re: Šta trenutno čitate?
Preporuka neke knjige za pokloniti djevojci ?
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#7938 Re: Šta trenutno čitate?
Svakako.Chmoljo wrote:jedno pitanje,
je li neko čitao "Ja sam Zlatan"? treba mi mišljenje je li ta knjiga može biti za jednog 12-ogodišnjaka koji voli i trenira fudbal? to bi trebao biti poklon...
- Boateng
- Posts: 1409
- Joined: 15/02/2011 00:10
#7939 Re: Šta trenutno čitate?
.
Last edited by Boateng on 14/07/2015 07:34, edited 1 time in total.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#7940 Re: Šta trenutno čitate?
Henry Miller - Rakova obratnica.sarajevo-x.com wrote:Preporuka neke knjige za pokloniti djevojci ?
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#7941 Re: Šta trenutno čitate?
Celestinsko Proročanstvo - Deseti Uvid
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#7942 Re: Šta trenutno čitate?
nadao sam se da je o tome, a da nema nekih eksplicitnih detalja, tipa da je demolir'o neki objekat kada je potpiso prvi profesionalni ugovor i tome sličnoKatarinaKosaca wrote:Svakako.Chmoljo wrote:jedno pitanje,
je li neko čitao "Ja sam Zlatan"? treba mi mišljenje je li ta knjiga može biti za jednog 12-ogodišnjaka koji voli i trenira fudbal? to bi trebao biti poklon...MI smo je kupili sinu koji je mlađi od 12 godina. Vrlo prikladno za djecu da vide i nauče da rad i trening vode u spjehu.
hvala
- SmokingMan
- Posts: 22610
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7943 Re: Šta trenutno čitate?
Lagano,Attack on titan manga...


- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#7945 Re: Šta trenutno čitate?
Ima kako krade bicikla..i ponosi se time.Chmoljo wrote:nadao sam se da je o tome, a da nema nekih eksplicitnih detalja, tipa da je demolir'o neki objekat kada je potpiso prvi profesionalni ugovor i tome sličnoKatarinaKosaca wrote:Svakako.Chmoljo wrote:jedno pitanje,
je li neko čitao "Ja sam Zlatan"? treba mi mišljenje je li ta knjiga može biti za jednog 12-ogodišnjaka koji voli i trenira fudbal? to bi trebao biti poklon...MI smo je kupili sinu koji je mlađi od 12 godina. Vrlo prikladno za djecu da vide i nauče da rad i trening vode u spjehu.
![]()
hvala![]()
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#7946 Re: Šta trenutno čitate?
Tendenciozno, tendenciozno!Boateng wrote:Markiz De Sade - Justine ili nedaće krepostisarajevo-x.com wrote:Preporuka neke knjige za pokloniti djevojci ?
- kala
- Posts: 96
- Joined: 30/11/2008 00:28
#7949 Re: Šta trenutno čitate?
"Svila" Alessandro Baricco, i ja sam je dobila na poklon.ExNihilo wrote:Henry Miller - Rakova obratnica.sarajevo-x.com wrote:Preporuka neke knjige za pokloniti djevojci ?
Volim tu knjigu i zbog divne posvete pa ne zaboravi napisati nesto svileno.
-
1 x 2
- Posts: 549
- Joined: 25/04/2014 09:03
- Location: huhuhuuhuhuhu
#7950 Re: Šta trenutno čitate?
12-to godišnjaku pokloniti knjigu Ja sam Zlatan?Chmoljo wrote:jedno pitanje,
je li neko čitao "Ja sam Zlatan"? treba mi mišljenje je li ta knjiga može biti za jednog 12-ogodišnjaka koji voli i trenira fudbal? to bi trebao biti poklon...
Knjigu nije napisao Zlatan nego David Lagercrantz koji je na osnovu Zlatanovih prostih rečenica (po sjećanju) sklapao složene rečenice.
U knjizi je opisan kal i blato niskorangiranih i visokorangiranih timova kroz koje je Ibrahimović prošao.
Uključujući i sina direktora Juventusa koji se spetljao sa transvestitom i probušio si mozak.
e sad...jedino da prije nego što pokloniš knjigu , sam uzmeš pa je pročitaš, pa onda vidiš da li je ta knjiga za pokloniti dijetetu.
ono...knjiga jeste vrijedna čitanja, definitivno...ali mislim ipak da je za dijete .....neprikladna:)
Nije to za dijete.
nikako.




