Sirija vol. 2

Locked
User avatar
Krokodajl
Posts: 8276
Joined: 27/01/2016 12:36

#79076 Re: Sirija vol. 2

Post by Krokodajl »

salik79 wrote:
The 51st State wrote:A da je u islam otisla, onda ne bi prodala,manite se tih ofirnih prozivanja.
Da je time postala bolji covjek ne bi je prodala.
U Islam se ne može otići, Islamu se samo može vratiti :-D
User avatar
Krokodajl
Posts: 8276
Joined: 27/01/2016 12:36

#79077 Re: Sirija vol. 2

Post by Krokodajl »

BREJKING NJUZ !

Bašar al Asad se sprema da napusti Siriju, nalazi se u Hmejmin zračnoj bazi, ekskluzivna fotografija njega u avionu iz kojeg će izvesti hemijski napad i onda pobjeći u Moskvu !

Image
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#79078 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

Piter Galbrajt kaze da je za Kurde ostanak u Iraku katastrofa i da trebaju ustrajati na putu nezavisnosti!

https://mobile.twitter.com/K24English/s ... 18/video/1

Britanski ministar odbrane kaze da Asad planira pociniti zlocine u narednom periodu i da je Kraljevstvo spremno reagovati. :D Citaju misli doktorove... :D :D

Salih Muslim: 'Turska nastoji obnoviti odnose sa Iranom i sirijskim rezimom'..

Dzejms Metis: 'nastavit cemo naoruzavati SDF nakon sto Raka bude oslobodjena'..

Metis kaze da je SDF dobio potrebnu opremu za urbanu borbu. Jos je dodao da ce u bufucnosti dobiti sve sto im bude potrebno. Na kraju je Turcima porucio da nemaju razloga za strah i da ce sve biti ok. :izet: :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51204
Joined: 29/06/2011 23:39

#79079 Re: Sirija vol. 2

Post by dječak sa šibicama »

Image

revolucija nikad jaca, Asad bjezi avionom
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51204
Joined: 29/06/2011 23:39

#79080 Re: Sirija vol. 2

Post by dječak sa šibicama »

Krokodajl wrote:BREJKING NJUZ !

Bašar al Asad se sprema da napusti Siriju, nalazi se u Hmejmin zračnoj bazi, ekskluzivna fotografija njega u avionu iz kojeg će izvesti hemijski napad i onda pobjeći u Moskvu !

Image
Nemoj zajebavati :D
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#79081 Re: Sirija vol. 2

Post by NajdraziVodjaa »

The 51st State wrote:Pa zna da je usa garant opstojnosti izraela I da svi usa politicari po difoltu moraju oko te mantre igrati, glupo je zbog te cinjenice udarati glavom u zid.
Samo mi nije jasno kako asad im olaksa poso tako sto je sjebo sopstvenu drzavu.
Aha Assad im olaksao posao jer nije pustio da Siriju preuzme vojska koju Izrale otvoreno podrzava, finansira, naoruzava i lijeci :lol: A fino su to zidovi isplanirali srusi drzavu i Assada dovedi dzihadiste koji ce se svako malo raznositi, klati, prijetiti kako bi oni mogli ko spasioci uletiti da se bore protiv Isila i Al kaide uz odobravanje medjunarodne zajednice da anektiraju jos malo tudje teritorije i jos malo prosire granice Izraela. Bas steta sto im nije proslo...
User avatar
Krokodajl
Posts: 8276
Joined: 27/01/2016 12:36

#79082 Re: Sirija vol. 2

Post by Krokodajl »

Bivši predsjednik Sirije Bašar al Asad sigurno sletio na Rusku vojnu bazu u Mahačkali, dočekali su ga Ruski vojnici koji će ga ispratiti do gradske vijećnice gdje će i svečano predati zahtjev za Rusko državljanstvo.

Revolucija je pobjedila.

Bašar je pao za 14 dana !

Image

Prošo Ramazan i jedva dočeko da ode Rusima da se krmetine naždere.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#79083 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Kikibombona wrote: Britanski ministar odbrane kaze da Asad planira pociniti zlocine u narednom periodu i da je Kraljevstvo spremno reagovati. :D Citaju misli doktorove... :D :D
Srecom pa Saudi ne planiraju nista slicno u Jemenu, tako da ne moraju na dvije strane reagovati.

https://www.theguardian.com/global-deve ... e_btn_link
http://www.independent.co.uk/news/uk/ho ... 93231.html

Jer, poznato je da Saudi nemaju takvih sklonosti...
[url]ttp://www.independent.co.uk/news/uk/home-news ... 93231.html[/url]
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#79084 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Krokodajl wrote:Bivši predsjednik Sirije Bašar al Asad sigurno sletio na Rusku vojnu bazu u Mahačkali, dočekali su ga Ruski vojnici koji će ga ispratiti do gradske vijećnice gdje će i svečano predati zahtjev za Rusko državljanstvo.

Revolucija je pobjedila.

Bašar je pao za 14 dana !

Image

Prošo Ramazan i jedva dočeko da ode Rusima da se krmetine naždere.
Dobro je pros'o, nije se mor'o u podmornici danima guzvat'.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#79085 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Vec im se ukazuje :oops:

US has seen chemical weapons activity at Syrian airbase: Pentagon
BEIRUT, LEBANON (4:55 P.M.) – The U.S. regime has recently seen chemical weapons activity at the Shay’rat Airbase in the Homs Governorate, the Pentagon claimed, as reported by Matt Lee of the Associated Press.

This latest claim by the Pentagon comes just hours after the U.S. State Department issued a warning to the Syrian President, Bashar Al-Assad, about carrying out a chemical weapons attack.

No further details were released.


Greb'o nadrealiste.
Naslovnica
Posts: 35447
Joined: 20/03/2013 15:38

#79086 Re: Sirija vol. 2

Post by Naslovnica »

Krokodajl wrote:BREJKING NJUZ !

Bašar al Asad se sprema da napusti Siriju, nalazi se u Hmejmin zračnoj bazi, ekskluzivna fotografija njega u avionu iz kojeg će izvesti hemijski napad i onda pobjeći u Moskvu !

Image
:lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Čitalac
Posts: 8184
Joined: 08/03/2011 07:45
Location: mediteran, uglavnom

#79087 Re: Sirija vol. 2

Post by Čitalac »

Uvek je bilo i biće: nekom rat, nekom brat.
Mohieddine Manfoush, "kralj sira", koji je pre rata u Siriji posedovao 25 krava, danas ima hiljadu grla, fabriku sira i privatnu miliciju. Manfoush je bogatstvo stekao unosnom trgovinom u Istočnoj Guti, piše Economist.
As the only trader allowed to bring goods in and out of Syria’s largest besieged area, Mr Manfoush could control prices. When these peaked in the winter of 2013, as the regime tightened the siege after killing 1,400 people in a sarin gas attack, Mr Manfoush was charging $19 for a kilo of sugar (in Damascus the same amount cost less than $1). With a captive market of 390,000 people and the sole right to import food, fuel, medicine and other necessities, Mr Manfoush’s profits—and those of his patrons in the regime—rocketed. The rebels dug tunnels out of the enclave to try to diversify supply, causing prices to fall back, though they are several times higher than in Damascus. Even with such competition, the checkpoint through which Mr Manfoush trucked his goods became known as the “Million Crossing”. Residents believe it generates $5,000 per hour in bribes for the soldiers who man it.
Manfoush u ovom trenutku upošljava oko 1.500 radnika, a o sigurnosti posla brine se 500 pripadnika njegove milicije.

http://www.economist.com/news/middle-ea ... rsc=dg%7Ce
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#79088 Re: Sirija vol. 2

Post by mirsek »

salik79 wrote:Vec im se ukazuje :oops:

US has seen chemical weapons activity at Syrian airbase: Pentagon
BEIRUT, LEBANON (4:55 P.M.) – The U.S. regime has recently seen chemical weapons activity at the Shay’rat Airbase in the Homs Governorate, the Pentagon claimed, as reported by Matt Lee of the Associated Press.

This latest claim by the Pentagon comes just hours after the U.S. State Department issued a warning to the Syrian President, Bashar Al-Assad, about carrying out a chemical weapons attack.

No further details were released.


Greb'o nadrealiste.
Napreduju. Prije su prvo sumnjali sa velikom vjerovatnocom da je Assad izveo napad, potom su znali odmah poslije napada da je to Assad a evo sad unaprijed znaju da Assad planira i da ce izvesti napad danima prije samog napada.
Koja bagra. :oops:
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#79089 Re: Sirija vol. 2

Post by ioannes »

mirsek wrote:
salik79 wrote:Vec im se ukazuje :oops:

US has seen chemical weapons activity at Syrian airbase: Pentagon
BEIRUT, LEBANON (4:55 P.M.) – The U.S. regime has recently seen chemical weapons activity at the Shay’rat Airbase in the Homs Governorate, the Pentagon claimed, as reported by Matt Lee of the Associated Press.

This latest claim by the Pentagon comes just hours after the U.S. State Department issued a warning to the Syrian President, Bashar Al-Assad, about carrying out a chemical weapons attack.

No further details were released.


Greb'o nadrealiste.
Napreduju. Prije su prvo sumnjali sa velikom vjerovatnocom da je Assad izveo napad, potom su znali odmah poslije napada da je to Assad a evo sad unaprijed znaju da Assad planira i da ce izvesti napad danima prije samog napada.
Koja bagra. :oops:
to je toliko blesavo i ofirno da čovjek ne zna da li bi se smijao ili plakao...svaki čovjek koji u današnje doba vjeruje u te gluposti i tu ofirnu propagandu,taj nema mozga
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#79090 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

mirsek wrote:
salik79 wrote:Vec im se ukazuje :oops:

US has seen chemical weapons activity at Syrian airbase: Pentagon
BEIRUT, LEBANON (4:55 P.M.) – The U.S. regime has recently seen chemical weapons activity at the Shay’rat Airbase in the Homs Governorate, the Pentagon claimed, as reported by Matt Lee of the Associated Press.

This latest claim by the Pentagon comes just hours after the U.S. State Department issued a warning to the Syrian President, Bashar Al-Assad, about carrying out a chemical weapons attack.

No further details were released.


Greb'o nadrealiste.
Napreduju. Prije su prvo sumnjali sa velikom vjerovatnocom da je Assad izveo napad, potom su znali odmah poslije napada da je to Assad a evo sad unaprijed znaju da Assad planira i da ce izvesti napad danima prije samog napada.
Koja bagra. :oops:
Zato im, valjda, i sluzi ova "antiteror" kugla!? :oops:
Image

"Antiteror koalicija" :D
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#79091 Re: Sirija vol. 2

Post by Haman2 »

Oni koji ne ratuju-mislim na vodje, ne mogu se nikako dogovoriti, jer drugi ginu za njihove interese. Po svoj prilici najveci profit od rata imat ce Izrael. Jos jedna drzava - nekadasnji protivnik onesposobljena je za sva vremena.

Ben Gurion, prvi izraelski predsjednik

Image
Ben Gurion

Moramo se pripremiti da krenemo u ofanzivu. Naš cilj je da razbijemo Liban, Transjordan i Siriju. Slaba tačka je Liban, zbog toga što je muslimanski režim umjetan i lagan za nas da ga potkopamo. Mi ćemo uspostaviti tamo kršćansku državu, a onda ćemo razbiti arapsku legiju, eliminirati Trans-Jordan; Sirija će pasti u naše ruke. Mi ćemo nastaviti bombardirati i napredovati, te zauzeti Port Said, Aleksandriju i Sinaj. „David Ben-Gurion, maj 1948.godine, Glavnom štabu. Iz “Ben Gurion, biografija“ od Michael Ben-Zohara, Delacorte, New York 1978.)
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#79092 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

Krokodajl wrote:Bivši predsjednik Sirije Bašar al Asad sigurno sletio na Rusku vojnu bazu u Mahačkali, dočekali su ga Ruski vojnici koji će ga ispratiti do gradske vijećnice gdje će i svečano predati zahtjev za Rusko državljanstvo.

Revolucija je pobjedila.

Bašar je pao za 14 dana !

Image

Prošo Ramazan i jedva dočeko da ode Rusima da se krmetine naždere.
Pa ti imaj alewiju za predsjednika.....jucer klanja u sunitskoj dzamiji a danas se druzi sa vlasima....ja bi ga pitao sta nije isao klanjat u siitsku dzamiju jel alewija ili nije??!!??
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#79093 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Krokodajl wrote:BREJKING NJUZ !

Bašar al Asad se sprema da napusti Siriju, nalazi se u Hmejmin zračnoj bazi, ekskluzivna fotografija njega u avionu iz kojeg će izvesti hemijski napad i onda pobjeći u Moskvu !

Image
Fejk njuz!

Ril njuz...

Evo kako su Ameri saznali Basarove namjere:
Image
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#79094 Re: Sirija vol. 2

Post by zrakomlat »

ioannes wrote:sto se kikijevog ljubimca Mesuda tiče....

tražim nesto po netu ,kad naletim na ovog lika :mrgreen:

molim Salika da se oglasi



https://en.m.wikipedia.org/wiki/Moshe_Barazani
:lol: :lol:
Ima li kakav Tal Ben Muslim, ili Arijel Ocalan :D
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#79095 Re: Sirija vol. 2

Post by Maystor »

Krokodajl wrote:BREJKING NJUZ !

Bašar al Asad se sprema da napusti Siriju, nalazi se u Hmejmin zračnoj bazi, ekskluzivna fotografija njega u avionu iz kojeg će izvesti hemijski napad i onda pobjeći u Moskvu !

Image
Mislim da je predsjednik Asad upitao ovog oficira

"đe se puca?"
User avatar
GIVI
Posts: 552
Joined: 12/06/2016 20:46

#79096 Re: Sirija vol. 2

Post by GIVI »

Image
:sretan:
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#79097 Re: Sirija vol. 2

Post by Maystor »

Pita predsjednik Asad "a mogu li ja malo prašiti iz ovoga?" ...
nemojte predsjedniče, stigla im je nova isporuka tow-a

Image
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#79098 Re: Sirija vol. 2

Post by Maystor »

Čitam neku noć, ruski specijalci koji su ratovali u Alepu rekli da su impresionirani Hezbolahovom specijalnom jedinicom (Ridvan) koja ni po čemu ne zaostaje za specijalnim jedinicama najjačih armija svijeta 8)

Nemojte zamjeriti Teroristixxxx kada cvili da su rusi i iranci odradili "Haleb"; ima istine u tome, makar djelimično :izet:
Last edited by Maystor on 27/06/2017 18:28, edited 1 time in total.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#79099 Re: Sirija vol. 2

Post by Maystor »

Kakva genijalnost generala Kasima: dok su svi očekivali napad na Suknah, on je krenuo duž iračke granice! Deir ez Zur će biti deblokiran preko T2 stanice i iz pravca iračke granice.
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#79100 Re: Sirija vol. 2

Post by zrakomlat »

salik79 wrote:
Challenger__ wrote:Kako su bijedni i mizerni oni koji su nasrtali na ovu zemlju i istovremeno, kako su veliki oni koji su joj, iznutra i izvana, stali u zaštitu...
Image
Jbt, ova scena, tj konkretno ovaj screenshot me na osnovu njihovih faca podjeca na neku komediju, parodiju, ili neki show ko sto su nadrealisti. Lijevi je neki šaljivdžija, a desno neki mutavi panglu što ga lože. A doduše, tako i jest.
Locked