Alfa Romeo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
izvrsni direktor
Posts: 14758
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#7901 Re: Alfa Romeo

Post by izvrsni direktor »

Evolution_IV wrote: 28/04/2024 10:19
Pa nikom direktno, ovde smo svi kombinacije 1 i 0 tako da ne shvatas licno...to je valjda jasno il nije
Jebo to, valja biti covjek pa zadrzati nivo postovanja prema nepoznatim osobama, kako uzivo tako online. Ne pises sa chatgpt ili na google pa 1 i 0.
Ovdje se valhda skupljaju ljudi koji imaju nedno zajednicko, tj ljubitelji auta, nekome hobi nekome posao, nekome zanimacija, ali tu svako dolazi upravo zbog toga i da se opusti.
Politicki podforum je za istresanje frustracija
izvrsni direktor
Posts: 14758
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#7902 Re: Alfa Romeo

Post by izvrsni direktor »

Evolution_IV wrote: 28/04/2024 10:19 i da niko drugi ko malo iskoci nije u pravu...
Upravo se na ovo moje pitanje tebi odnosilo. Zar ne vidis da si ti takav jbt
husoboss
Posts: 964
Joined: 19/07/2012 22:22

#7903 Re: Alfa Romeo

Post by husoboss »

Lagana nedjelja :-D

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#7904 Re: Alfa Romeo

Post by _BataZiv_0809 »

basicm wrote: 27/04/2024 23:35
kravamuzara wrote: 27/04/2024 23:18 Sam motor u purosangeu vrijedi vise nego dva citava urusa, a bolji je i u svemu ostalom.
Gledao sam danas video, i pojede ga urus za duplo manje para. A vi navijajte…
Ne znam sto o ovome pisemo na temi o alfa sklopociji. Sta ona ima sa autima?
Musterije ovih auta tako ne rezonuju
izvrsni direktor
Posts: 14758
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#7905 Re: Alfa Romeo

Post by izvrsni direktor »

_BataZiv_0809 wrote: 28/04/2024 11:03
basicm wrote: 27/04/2024 23:35
kravamuzara wrote: 27/04/2024 23:18 Sam motor u purosangeu vrijedi vise nego dva citava urusa, a bolji je i u svemu ostalom.
Gledao sam danas video, i pojede ga urus za duplo manje para. A vi navijajte…
Ne znam sto o ovome pisemo na temi o alfa sklopociji. Sta ona ima sa autima?
Musterije ovih auta tako ne rezonuju
:thumbup:
Tacno, razlicita auta, razlicite stvari im u fokusu, kupcima jedni i drugih potpuno razlicita ocekivanja i razlog kupovine. Razlicit cjenovni rang. Razlicita ciljana klijentela..
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#7906 Re: Alfa Romeo

Post by skafiskafsnjak »

husoboss wrote: 28/04/2024 10:53 Lagana nedjelja :-D

Doktor
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7128
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#7907 Re: Alfa Romeo

Post by skrbavi-admin »

vredi karnu moju :-)
User avatar
ElRe
Posts: 16939
Joined: 12/12/2011 11:28

#7908 Re: Alfa Romeo

Post by ElRe »

GTA Busso top.
Kakva je Typo platfirma bila, nosila je motore od 1.2 do 3.2, od 60 do 250 KS. Autodelta je izvlačila mislim 280 KS.
Bila je kompatibilna sa prednjim i AWD pogonom i zadržala se u proizvodnji 19 godina.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#7909 Re: Alfa Romeo

Post by Evolution_IV »

izvrsni direktor wrote: 28/04/2024 10:46
Evolution_IV wrote: 28/04/2024 10:19 i da niko drugi ko malo iskoci nije u pravu...
Upravo se na ovo moje pitanje tebi odnosilo. Zar ne vidis da si ti takav jbt
Kako sam ja takav :lol:

valjda sam ja ovaj sto iskace iz klisea, da nisam vozao bi sto i ostali, svrsavao na 1001 verziju 911 i slicno, imao bi bradu, bio bruda, pushio nargile itd, trebam li dalje da skontas kakav sam lik?? :D

kad se korektno pise, pisem i ja, kad se kenja ja cu duplo :thumbup:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23434
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#7910 Re: Alfa Romeo

Post by sime_cipol »

skrbavi-admin wrote: 28/04/2024 11:40 vredi karnu moju :-)
Jesi pregledao klip?
Najjeftinija GTA limuzina na mobile.de je 18k €
Ova njegova samo na izduvu i amortizerima ima 6000 €. Svaki selen je powerflex. Itd itd.
Na kraju, auto vrijedi onoliko koliko se proda.

P.S. ne svidja mi se kako je sjedista uradio. Trebalo je ostaviti original.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#7911 Re: Alfa Romeo

Post by citroen xm »

Čovjek između ostalog živi od posla sa specifičnim i rijetkim autima, kao što i kanal kaže, budućim klasicima. Valjda zna šta koliko vrijedi.
konektovan wrote: 28/04/2024 09:51 Urus je porodicni auto, pokupis porodicu, i jos odradis vrijeme na nekoj stazi bez problema. Izuzetan komercijalni uspjeh postigao.
Kada si zadnji put vidio četveročlanu porodicu u Urusu, bilo gdje? Evo za početak, ja sam vidio dva snoba koja voze to auto i krše zakon debelo. Moža/žene i dvoje djece nije bilo u tim Urusima. :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#7912 Re: Alfa Romeo

Post by skafiskafsnjak »

skrbavi-admin wrote: 28/04/2024 11:40 vredi karnu moju :-)
Tebi ne vrijedi nista ....... prije ce biti da ti je novcanik tanak :skoljka:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7128
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#7913 Re: Alfa Romeo

Post by skrbavi-admin »

skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 18:35
skrbavi-admin wrote: 28/04/2024 11:40 vredi karnu moju :-)
Tebi ne vrijedi nista ....... prije ce biti da ti je novcanik tanak :skoljka:
neam za hljeba i perem supke :thumbup: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#7914 Re: Alfa Romeo

Post by skafiskafsnjak »

skrbavi-admin wrote: 28/04/2024 18:54
skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 18:35
skrbavi-admin wrote: 28/04/2024 11:40 vredi karnu moju :-)
Tebi ne vrijedi nista ....... prije ce biti da ti je novcanik tanak :skoljka:
neam za hljeba i perem supke :thumbup: :lol:
Cuj peres supke. Pa to je ok placeno :lol:

Sta ti vrijedi?
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#7915 Re: Alfa Romeo

Post by Rockefeller »

Za tri milje eura mjesecno, sto da ne :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#7916 Re: Alfa Romeo

Post by skafiskafsnjak »

Rockefeller wrote: 28/04/2024 20:10 Za tri milje eura mjesecno, sto da ne :mrgreen:
Jarane to je pun k nocnih.
Uz normalne nocne, 2500 su mjera. Jedino ako si wbl onda ide.
I opet mu ni Alfa ne vrijedi.... ni Skoda nova .... znaci nije do novcanika nego je cicija.

Sigurno mu golf svaki vrijedi
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#7917 Re: Alfa Romeo

Post by Rockefeller »

skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 20:19
Rockefeller wrote: 28/04/2024 20:10 Za tri milje eura mjesecno, sto da ne :mrgreen:
Jarane to je pun k nocnih.
Uz normalne nocne, 2500 su mjera. Jedino ako si wbl onda ide.
I opet mu ni Alfa ne vrijedi.... ni Skoda nova .... znaci nije do novcanika nego je cicija.

Sigurno mu golf svaki vrijedi
Samo prve role bez faksa :mrgreen: :thumbup:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7128
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#7918 Re: Alfa Romeo

Post by skrbavi-admin »

skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 19:35
skrbavi-admin wrote: 28/04/2024 18:54
skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 18:35

Tebi ne vrijedi nista ....... prije ce biti da ti je novcanik tanak :skoljka:
neam za hljeba i perem supke :thumbup: :lol:
Cuj peres supke. Pa to je ok placeno :lol:

Sta ti vrijedi?
sto? ne kradem, a ima cemu i "plava krv" sa podromanije, Seljajeva i Rogatice cemu da se nasladjuje :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#7919 Re: Alfa Romeo

Post by skafiskafsnjak »

Rockefeller wrote: 28/04/2024 20:38
skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 20:19
Rockefeller wrote: 28/04/2024 20:10 Za tri milje eura mjesecno, sto da ne :mrgreen:
Jarane to je pun k nocnih.
Uz normalne nocne, 2500 su mjera. Jedino ako si wbl onda ide.
I opet mu ni Alfa ne vrijedi.... ni Skoda nova .... znaci nije do novcanika nego je cicija.

Sigurno mu golf svaki vrijedi
Samo prve role bez faksa :mrgreen: :thumbup:
Pflege ne mozes bez nocnih nabrati 3000 netto. Nema sanse.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#7920 Re: Alfa Romeo

Post by skafiskafsnjak »

skrbavi-admin wrote: 28/04/2024 21:15
skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 19:35
skrbavi-admin wrote: 28/04/2024 18:54

neam za hljeba i perem supke :thumbup: :lol:
Cuj peres supke. Pa to je ok placeno :lol:

Sta ti vrijedi?
sto? ne kradem, a ima cemu i "plava krv" sa podromanije, Seljajeva i Rogatice cemu da se nasladjuje :lol:
Sta si se toga uhvatio :lol: Ja se ne nasladjujem , briga me ko sta radi :D

Tema mi je alfa koja ne vrijedi .... kao ni skoda nova hahah. Pa
Sam pitao sta ti vrijedi 😁
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#7921 Re: Alfa Romeo

Post by Rockefeller »

skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 21:37
Rockefeller wrote: 28/04/2024 20:38
skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 20:19

Jarane to je pun k nocnih.
Uz normalne nocne, 2500 su mjera. Jedino ako si wbl onda ide.
I opet mu ni Alfa ne vrijedi.... ni Skoda nova .... znaci nije do novcanika nego je cicija.

Sigurno mu golf svaki vrijedi
Samo prve role bez faksa :mrgreen: :thumbup:
Pflege ne mozes bez nocnih nabrati 3000 netto. Nema sanse.
Iiiimaaa :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#7922 Re: Alfa Romeo

Post by skafiskafsnjak »

Rockefeller wrote: 28/04/2024 22:10
skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 21:37
Rockefeller wrote: 28/04/2024 20:38

Samo prve role bez faksa :mrgreen: :thumbup:
Pflege ne mozes bez nocnih nabrati 3000 netto. Nema sanse.
Iiiimaaa :mrgreen:
Kako?
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#7923 Re: Alfa Romeo

Post by Rockefeller »

skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 22:16
Rockefeller wrote: 28/04/2024 22:10
skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 21:37

Pflege ne mozes bez nocnih nabrati 3000 netto. Nema sanse.
Iiiimaaa :mrgreen:
Kako?
Kad si u pravoj firmi :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#7924 Re: Alfa Romeo

Post by skafiskafsnjak »

Rockefeller wrote: 28/04/2024 22:21
skafiskafsnjak wrote: 28/04/2024 22:16
Rockefeller wrote: 28/04/2024 22:10

Iiiimaaa :mrgreen:
Kako?
Kad si u pravoj firmi :mrgreen:
Ne lazi narod :D Pflege ne moze. Hahahaj
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#7925 Re: Alfa Romeo

Post by Rockefeller »

:lol:

Ja sam seoska varalica :lol:
Post Reply