Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Evolution_IV wrote: ↑28/04/2024 10:19
Pa nikom direktno, ovde smo svi kombinacije 1 i 0 tako da ne shvatas licno...to je valjda jasno il nije
Jebo to, valja biti covjek pa zadrzati nivo postovanja prema nepoznatim osobama, kako uzivo tako online. Ne pises sa chatgpt ili na google pa 1 i 0.
Ovdje se valhda skupljaju ljudi koji imaju nedno zajednicko, tj ljubitelji auta, nekome hobi nekome posao, nekome zanimacija, ali tu svako dolazi upravo zbog toga i da se opusti.
Politicki podforum je za istresanje frustracija
kravamuzara wrote: ↑27/04/2024 23:18
Sam motor u purosangeu vrijedi vise nego dva citava urusa, a bolji je i u svemu ostalom.
Gledao sam danas video, i pojede ga urus za duplo manje para. A vi navijajte…
Ne znam sto o ovome pisemo na temi o alfa sklopociji. Sta ona ima sa autima?
kravamuzara wrote: ↑27/04/2024 23:18
Sam motor u purosangeu vrijedi vise nego dva citava urusa, a bolji je i u svemu ostalom.
Gledao sam danas video, i pojede ga urus za duplo manje para. A vi navijajte…
Ne znam sto o ovome pisemo na temi o alfa sklopociji. Sta ona ima sa autima?
Musterije ovih auta tako ne rezonuju
Tacno, razlicita auta, razlicite stvari im u fokusu, kupcima jedni i drugih potpuno razlicita ocekivanja i razlog kupovine. Razlicit cjenovni rang. Razlicita ciljana klijentela..
GTA Busso top.
Kakva je Typo platfirma bila, nosila je motore od 1.2 do 3.2, od 60 do 250 KS. Autodelta je izvlačila mislim 280 KS.
Bila je kompatibilna sa prednjim i AWD pogonom i zadržala se u proizvodnji 19 godina.
Evolution_IV wrote: ↑28/04/2024 10:19
i da niko drugi ko malo iskoci nije u pravu...
Upravo se na ovo moje pitanje tebi odnosilo. Zar ne vidis da si ti takav jbt
Kako sam ja takav
valjda sam ja ovaj sto iskace iz klisea, da nisam vozao bi sto i ostali, svrsavao na 1001 verziju 911 i slicno, imao bi bradu, bio bruda, pushio nargile itd, trebam li dalje da skontas kakav sam lik??
kad se korektno pise, pisem i ja, kad se kenja ja cu duplo
Jesi pregledao klip?
Najjeftinija GTA limuzina na mobile.de je 18k €
Ova njegova samo na izduvu i amortizerima ima 6000 €. Svaki selen je powerflex. Itd itd.
Na kraju, auto vrijedi onoliko koliko se proda.
P.S. ne svidja mi se kako je sjedista uradio. Trebalo je ostaviti original.
Čovjek između ostalog živi od posla sa specifičnim i rijetkim autima, kao što i kanal kaže, budućim klasicima. Valjda zna šta koliko vrijedi.
konektovan wrote: ↑28/04/2024 09:51
Urus je porodicni auto, pokupis porodicu, i jos odradis vrijeme na nekoj stazi bez problema. Izuzetan komercijalni uspjeh postigao.
Kada si zadnji put vidio četveročlanu porodicu u Urusu, bilo gdje? Evo za početak, ja sam vidio dva snoba koja voze to auto i krše zakon debelo. Moža/žene i dvoje djece nije bilo u tim Urusima.
Rockefeller wrote: ↑28/04/2024 20:10
Za tri milje eura mjesecno, sto da ne
Jarane to je pun k nocnih.
Uz normalne nocne, 2500 su mjera. Jedino ako si wbl onda ide.
I opet mu ni Alfa ne vrijedi.... ni Skoda nova .... znaci nije do novcanika nego je cicija.
Rockefeller wrote: ↑28/04/2024 20:10
Za tri milje eura mjesecno, sto da ne
Jarane to je pun k nocnih.
Uz normalne nocne, 2500 su mjera. Jedino ako si wbl onda ide.
I opet mu ni Alfa ne vrijedi.... ni Skoda nova .... znaci nije do novcanika nego je cicija.
Rockefeller wrote: ↑28/04/2024 20:10
Za tri milje eura mjesecno, sto da ne
Jarane to je pun k nocnih.
Uz normalne nocne, 2500 su mjera. Jedino ako si wbl onda ide.
I opet mu ni Alfa ne vrijedi.... ni Skoda nova .... znaci nije do novcanika nego je cicija.
Sigurno mu golf svaki vrijedi
Samo prve role bez faksa
Pflege ne mozes bez nocnih nabrati 3000 netto. Nema sanse.
Jarane to je pun k nocnih.
Uz normalne nocne, 2500 su mjera. Jedino ako si wbl onda ide.
I opet mu ni Alfa ne vrijedi.... ni Skoda nova .... znaci nije do novcanika nego je cicija.
Sigurno mu golf svaki vrijedi
Samo prve role bez faksa
Pflege ne mozes bez nocnih nabrati 3000 netto. Nema sanse.