
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7901 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mene zanima šta bezmudni sprema. O svakom liku znamo po nešto i znamo koji su im ciljevi, jedino nemamo pojma šta ovaj sprema


-
omar little
- Posts: 17412
- Joined: 14/03/2008 21:14
#7902 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ja o stanisu nisam pocela pricati niti mi je on bio cilj. ja sam samo pozeljela da se malo prica na temi, ubije vrijeme i podsjeti na neke stvari dok nije dosla nova epizoda pa sam pitala za lojalnosti. razigravanje. ocito glup potez s moje s strane.Tito_i_Partija wrote:Eno opet Stannis ubio brata. Kako ti samo nije mrsko opet o tome pricat'?![]()
-
omar little
- Posts: 17412
- Joined: 14/03/2008 21:14
#7903 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
on je mudrica prefrigana 35 puta.Pandakonda wrote:Mene zanima šta bezmudni sprema. O svakom liku znamo po nešto i znamo koji su im ciljevi, jedino nemamo pojma šta ovaj sprema![]()
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#7904 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
a gdje je ovaj celonja?
zadnje sto se sjecam da je bio u onoj javnoj kuci gdje je tyrion ukraden a ne sjecam se sta je bilo sa njim kasnije niti da je prikazivan vise.
zadnje sto se sjecam da je bio u onoj javnoj kuci gdje je tyrion ukraden a ne sjecam se sta je bilo sa njim kasnije niti da je prikazivan vise.
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#7905 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pojavio se u zadnjoj epizodi kad su švaler i zaljubljeni otišli tražiti svoju kraljicu...
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7906 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa ćelo je kidnapovao Tyrion-a da ga odvede kod Daenerys ako se dobro sjećam. I on je ja mislim ostao sa Tyrionom da se brine o onom gradu dok ona dvojica traže Daenerys.karanana wrote:a gdje je ovaj celonja?
zadnje sto se sjecam da je bio u onoj javnoj kuci gdje je tyrion ukraden a ne sjecam se sta je bilo sa njim kasnije niti da je prikazivan vise.
-
omar little
- Posts: 17412
- Joined: 14/03/2008 21:14
#7907 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pojavio se na kraju, kada je ona pobjegla na zmaju i tyrion ostao sam varys se pojavio u meereenu da savjetuje tyriona. vidno laknulo tyrionu kada ga je ugledao.karanana wrote:a gdje je ovaj celonja?
zadnje sto se sjecam da je bio u onoj javnoj kuci gdje je tyrion ukraden a ne sjecam se sta je bilo sa njim kasnije niti da je prikazivan vise.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#7908 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma celo je vjerujem covjek Targerynea od pocetka, on sanja o povratku njih.
Maloprsti je dobar dok niko ne obraca paznju, ali jbg sad i ako neko obrati paznju on ima cime da se brani.
Maloprsti je dobar dok niko ne obraca paznju, ali jbg sad i ako neko obrati paznju on ima cime da se brani.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#7909 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
koja vam je najbolja epizoda serije?
je li hardhome 0508?
meni ta, pa onda rains of castamere pa onda ona bitka na zidu 0409
je li hardhome 0508?
meni ta, pa onda rains of castamere pa onda ona bitka na zidu 0409
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7910 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pandakonda wrote:Mene zanima šta bezmudni sprema. O svakom liku znamo po nešto i znamo koji su im ciljevi, jedino nemamo pojma šta ovaj sprema![]()

ima u cetvrtoj sezoni scena kad razgovara sa princom Oberynom kad kaze da ga nista ne interesuje i da u nedostatku zelja covjeka ostavi raditi druge stvari i pogled prema zeljeznom prestolju, maloprstic je isto tako Varysu otkrio svoju zanimaciju... iako obadvojica kraljevi spija, prevara, kurvi, ubica, jedno ih veze a to je apsolutna vlast...debeli prdonja je stavio i tu mogucnost...
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#7913 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ova http://www.imdb.com/title/tt3866826/karanana wrote:koja vam je najbolja epizoda serije?
je li hardhome 0508?
meni ta, pa onda rains of castamere pa onda ona bitka na zidu 0409
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#7914 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Malo mi je tesko odlucit' izmedju Rains of Castamere i Hardhome, jer obadvije su odlicne na svoj nacin.karanana wrote:koja vam je najbolja epizoda serije?
je li hardhome 0508?
meni ta, pa onda rains of castamere pa onda ona bitka na zidu 0409
Hardhome mi se svidja jer sam ljubitelj filmskih bitki, a ova je jednostavno fenomenalno odradjena. Vidi se koliko im je se budzet poboljs'o kad uporedis ovu bitku sa onom iz druge sezone kad Stannis napada King's Landing. Hardhome mi se isto svidja kad gledas sa aspekta Jon Snow-a, koji je tu pokaz'o da je pravi lider kad je ubio Walkera i dao nadu Wildlingsima.
A sa druge strane, Rains of Castamere mi je bila najsokirajuca epizoda. Onu brutalnost jednostavno necu nikad zaboravit', i trebalo mi je par dana da se oporavim posle te epizode. Jednostavno me je toliko potresla, a samim tim sto sam se nagled'o kamaru filmova i serija i nije me tako lahko potrest, moram ovu epizodu uvrstat' u jednu od najboljih.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12408
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7916 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bolje i to nego da bezveze otežu.Tito_i_Partija wrote:Baj de vej, haman jos malo pa kraj serije:
http://www.comingsoon.net/tv/news/67674 ... 6#/slide/1
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#7918 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jesam ja jedini kojem patuljak nije omiljeni lik u seriji ?
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#7919 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nisibhnapoleon1 wrote:Jesam ja jedini kojem patuljak nije omiljeni lik u seriji ?
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#7921 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma peglaju ba npr sa Daeneris. Odugovlace pa i sa Cersei 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51278
- Joined: 29/06/2011 23:39
#7922 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bolja je ovaPandakonda wrote:Prejako![]()
![]()
-
bilas91
- Posts: 2
- Joined: 04/11/2012 23:53
- banjaluka078
- Posts: 13205
- Joined: 16/01/2007 23:38
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7925 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Tu su 100% snimali Tower of Joy flashback, pošto je tu i Bran valjda će to bit kao njegova vizija.banjaluka078 wrote:


