Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7901 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Mene zanima šta bezmudni sprema. O svakom liku znamo po nešto i znamo koji su im ciljevi, jedino nemamo pojma šta ovaj sprema :-)

Image
omar little
Posts: 17412
Joined: 14/03/2008 21:14

#7902 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

Tito_i_Partija wrote:Eno opet Stannis ubio brata. Kako ti samo nije mrsko opet o tome pricat'? :lol:
ja o stanisu nisam pocela pricati niti mi je on bio cilj. ja sam samo pozeljela da se malo prica na temi, ubije vrijeme i podsjeti na neke stvari dok nije dosla nova epizoda pa sam pitala za lojalnosti. razigravanje. ocito glup potez s moje s strane.
omar little
Posts: 17412
Joined: 14/03/2008 21:14

#7903 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

Pandakonda wrote:Mene zanima šta bezmudni sprema. O svakom liku znamo po nešto i znamo koji su im ciljevi, jedino nemamo pojma šta ovaj sprema :-)
on je mudrica prefrigana 35 puta.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#7904 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

a gdje je ovaj celonja?
zadnje sto se sjecam da je bio u onoj javnoj kuci gdje je tyrion ukraden a ne sjecam se sta je bilo sa njim kasnije niti da je prikazivan vise.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#7905 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by __Phoenix__ »

Pojavio se u zadnjoj epizodi kad su švaler i zaljubljeni otišli tražiti svoju kraljicu...
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7906 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

karanana wrote:a gdje je ovaj celonja?
zadnje sto se sjecam da je bio u onoj javnoj kuci gdje je tyrion ukraden a ne sjecam se sta je bilo sa njim kasnije niti da je prikazivan vise.
Pa ćelo je kidnapovao Tyrion-a da ga odvede kod Daenerys ako se dobro sjećam. I on je ja mislim ostao sa Tyrionom da se brine o onom gradu dok ona dvojica traže Daenerys.
omar little
Posts: 17412
Joined: 14/03/2008 21:14

#7907 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

karanana wrote:a gdje je ovaj celonja?
zadnje sto se sjecam da je bio u onoj javnoj kuci gdje je tyrion ukraden a ne sjecam se sta je bilo sa njim kasnije niti da je prikazivan vise.
pojavio se na kraju, kada je ona pobjegla na zmaju i tyrion ostao sam varys se pojavio u meereenu da savjetuje tyriona. vidno laknulo tyrionu kada ga je ugledao. :D sjecam se scene njih dvojica jedan do drugog na zidinama pricaju.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#7908 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Ma celo je vjerujem covjek Targerynea od pocetka, on sanja o povratku njih.
Maloprsti je dobar dok niko ne obraca paznju, ali jbg sad i ako neko obrati paznju on ima cime da se brani.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#7909 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

koja vam je najbolja epizoda serije?

je li hardhome 0508?
meni ta, pa onda rains of castamere pa onda ona bitka na zidu 0409
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7910 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Pandakonda wrote:Mene zanima šta bezmudni sprema. O svakom liku znamo po nešto i znamo koji su im ciljevi, jedino nemamo pojma šta ovaj sprema :-)

Image
Image
ima u cetvrtoj sezoni scena kad razgovara sa princom Oberynom kad kaze da ga nista ne interesuje i da u nedostatku zelja covjeka ostavi raditi druge stvari i pogled prema zeljeznom prestolju, maloprstic je isto tako Varysu otkrio svoju zanimaciju... iako obadvojica kraljevi spija, prevara, kurvi, ubica, jedno ih veze a to je apsolutna vlast...debeli prdonja je stavio i tu mogucnost... :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7911 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

karanana wrote:koja vam je najbolja epizoda serije?

je li hardhome 0508?
meni ta, pa onda rains of castamere pa onda ona bitka na zidu 0409
0404 :izet:

Image
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7912 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

:lol: :lol: :lol: :lol:
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#7913 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by __Phoenix__ »

karanana wrote:koja vam je najbolja epizoda serije?

je li hardhome 0508?
meni ta, pa onda rains of castamere pa onda ona bitka na zidu 0409
Ova http://www.imdb.com/title/tt3866826/
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12408
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#7914 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

karanana wrote:koja vam je najbolja epizoda serije?

je li hardhome 0508?
meni ta, pa onda rains of castamere pa onda ona bitka na zidu 0409
Malo mi je tesko odlucit' izmedju Rains of Castamere i Hardhome, jer obadvije su odlicne na svoj nacin.

Hardhome mi se svidja jer sam ljubitelj filmskih bitki, a ova je jednostavno fenomenalno odradjena. Vidi se koliko im je se budzet poboljs'o kad uporedis ovu bitku sa onom iz druge sezone kad Stannis napada King's Landing. Hardhome mi se isto svidja kad gledas sa aspekta Jon Snow-a, koji je tu pokaz'o da je pravi lider kad je ubio Walkera i dao nadu Wildlingsima.

A sa druge strane, Rains of Castamere mi je bila najsokirajuca epizoda. Onu brutalnost jednostavno necu nikad zaboravit', i trebalo mi je par dana da se oporavim posle te epizode. Jednostavno me je toliko potresla, a samim tim sto sam se nagled'o kamaru filmova i serija i nije me tako lahko potrest, moram ovu epizodu uvrstat' u jednu od najboljih. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12408
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#7915 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Baj de vej, haman jos malo pa kraj serije:

http://www.comingsoon.net/tv/news/67674 ... 6#/slide/1
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7916 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Tito_i_Partija wrote:Baj de vej, haman jos malo pa kraj serije:

http://www.comingsoon.net/tv/news/67674 ... 6#/slide/1
Bolje i to nego da bezveze otežu.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7917 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Prejako :lol: :lol:

Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#7918 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Jesam ja jedini kojem patuljak nije omiljeni lik u seriji ?
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#7919 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AmirBaa »

bhnapoleon1 wrote:Jesam ja jedini kojem patuljak nije omiljeni lik u seriji ?
nisi :thumbup: ovakve serije/filmove volim i gledam najvise zbog akcije sa macevima, luk i strijelama, napada na dvorac i slicno. Tako da su mi najdrazi likovi obicno oni sposobni u borbi i akciji, i zato nikad necu prezaliti Eddarda Starka :( house of cards gledam zbog dijaloga i spletki, tako da mi u game of thrones Tyrion nije nesto zanimljiv :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7920 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

:lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#7921 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Rockefeller »

Ma peglaju ba npr sa Daeneris. Odugovlace pa i sa Cersei :zjev:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51278
Joined: 29/06/2011 23:39

#7922 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

Pandakonda wrote:Prejako :lol: :lol:

Bolja je ova

bilas91
Posts: 2
Joined: 04/11/2012 23:53

#7923 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by bilas91 »

https://www.youtube.com/watch?v=0myMhGOgc64

za sve one koji ne mogu docekati :evil:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7925 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

banjaluka078 wrote:
Tu su 100% snimali Tower of Joy flashback, pošto je tu i Bran valjda će to bit kao njegova vizija.
Post Reply