Vise manj svi mi sa Balkana imamo *.*fila.......turkofili=BiH.......rusofili=Srbija.....njemackofila=Hrvatska...albanofili-=Kosovo....Slovence boli kurac za sve, cronogorci bar su meni sa ove pozicije nedefinisani a makedonci ne znaju gdje ce prije jer su i sami u govnima do guse.Bodkin wrote:@sema, lucifer, libero isti je to kurac kao i putincad naravno, samo sto je moj fejs pun turkofila, a ne rusofila pa to cesce vidim. Drkanje na tudje politicare...jebote zivot i ideali
Malo off topic....citam da od jucer se svi lijekovi osim domacih placaju i da su usijane atmosfere po apotekama a ovdje ih bruka drka na Erdogana. Drkaju isti oni koji drkaju i na Bakira jer im je dobro oni kojima nije dobro u BiH zaboli cuna i za Turskom i za Erdoganom.




