dobro si prosao, mogla je biti baba u dzipuTomahawk11 wrote:Tako je meni kod GRAS-a (preko puta bazena), trebam se ukljuciti na glavnu, zeleno pjesacima, pustim ih, a iza mene neki medonja sa dzipom koci uz skripu guma, nabija se u gepek, svira....e tu sam i ja popizdio, pa mu skrsio sve na kameru i sad se on uporedio sa mnom do televizije, ko nesto bi ono da se raspravlja, pogledam ga sarkasticno i nastavim voziti.supercali wrote:Juce jedan sjece pjesak3 na otoci prema ilidzi i iz auta se dere medjede jedan a regialno pjesacima zeleno
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#7876 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#7877 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
e al baba digla middle finger i gleda me u retrovizoru pogledom "mozes me povuć"commendatore wrote:Baška middle finger baba i sVirena![]()
![]()
da nisam onako bio ispizdjen izasao bih da joj cestitam
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7878 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Baba je bila na Lapisnici jednom, tacnije onaj dio gdje ima i spora traka.quarterback wrote:
dobro si prosao, mogla je biti baba u dzipu
Prelazi baba iz desne u lijevu, ja uporedo s njom
Sviram ja, masem, nista baba...sklanjaj se
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#7879 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo da se nagovorim papanki koja jutros hladno prođe tik ispred nosa majci sa djetetom kojima sam stao na pješačkom!
Kozo jedna nekulturna, sutra ćeš i ti nosit' derište i čekat da ti se neko smiluje da prođeš, tuko!
Crveni mali auto, veličine Smarta - ne vidjeh koja je marka.
Da, koza za volanom je imala P.

Kozo jedna nekulturna, sutra ćeš i ti nosit' derište i čekat da ti se neko smiluje da prođeš, tuko!
Crveni mali auto, veličine Smarta - ne vidjeh koja je marka.
Da, koza za volanom je imala P.
quarterback wrote:e al baba digla middle finger i gleda me u retrovizoru pogledom "mozes me povuć"![]()
da nisam onako bio ispizdjen izasao bih da joj cestitam![]()
![]()
-
kB27
- Posts: 2954
- Joined: 17/02/2016 17:46
#7880 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja prije 5-6 dana skrećem sa glavne prema Vrbanja mostu, ali sam išao u smjeru Ilidže tako da je na prvom pješačkom koji sječem (kod SCC-a) bilo crveno pješacima. Stoji nekakva mlada porodica, frajer drži kolica sa bebom u njima - i izbacio kolica do pola na cestu? Jebem ti život!
P. S. Nije offtopic, vozio je kolica i iznervirao me.
P. S. Nije offtopic, vozio je kolica i iznervirao me.
- Truba
- Posts: 93835
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#7881 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
prvo praviloquarterback wrote:quarterback:baba - 0:1
sa ženama koje ti nisu rod ni meta barenja ne komunicirati
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#7882 Re: RE: Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sinoc niz bistrik se spustam a "face off hamša" (kako od milja zovem full pokrivene) ide uz bistrik i cestom gura kolica sa bebom. Trotoara kila sa strane. U susret mi auto islo a hvala bogu klizavo. Jedva sam zakocio da ne opalim u kolica. Ne bi ih nasli prije trolejbuske okretnice nema sanse.kB27 wrote:Ja prije 5-6 dana skrećem sa glavne prema Vrbanja mostu, ali sam išao u smjeru Ilidže tako da je na prvom pješačkom koji sječem (kod SCC-a) bilo crveno pješacima. Stoji nekakva mlada porodica, frajer drži kolica sa bebom u njima - i izbacio kolica do pola na cestu? Jebem ti život!![]()
P. S. Nije offtopic, vozio je kolica i iznervirao me.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#7883 Re: RE: Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja ih zovem nindzazdruzdjo wrote:Sinoc niz bistrik se spustam a "face off hamša" (kako od milja zovem full pokrivene) ide uz bistrik i cestom gura kolica sa bebom. Trotoara kila sa strane. U susret mi auto islo a hvala bogu klizavo. Jedva sam zakocio da ne opalim u kolica. Ne bi ih nasli prije trolejbuske okretnice nema sanse.kB27 wrote:Ja prije 5-6 dana skrećem sa glavne prema Vrbanja mostu, ali sam išao u smjeru Ilidže tako da je na prvom pješačkom koji sječem (kod SCC-a) bilo crveno pješacima. Stoji nekakva mlada porodica, frajer drži kolica sa bebom u njima - i izbacio kolica do pola na cestu? Jebem ti život!![]()
P. S. Nije offtopic, vozio je kolica i iznervirao me.
-
mco
- Posts: 234
- Joined: 20/06/2012 09:56
#7884 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad mi kojekakvi "vozaci" ulete traku tj. zalete se i kad imaju kakvu prepreku tipa pjesaci, bicikisti, neravna cest ili sta vec ne da uspori ili prikoci nego hladno uleti u moju traku ko da me nema da moram kocit ko budala, ciganija sve veca uzas...
-
Sunculish
- Posts: 417
- Joined: 22/01/2013 13:27
#7885 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja bih, npr., za BiH tržište, svim vozilima otkinula zmigavac. Ionako ga niko ne koristi više.
-
novi_korisnik
- Posts: 222
- Joined: 09/04/2014 13:11
#7886 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Jel ovde bila neka privremena signalizacija ili baš kamion i dva auta pokušavaju voziti kroz zabranu ?
Slikica sa FB
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#7887 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
novi_korisnik wrote:
Jel ovde bila neka privremena signalizacija ili baš kamion i dva auta pokušavaju voziti kroz zabranu ?
Slikica sa FB
mozda je bio kakav udes ispod pa samoinicijativno skrenuli da izađu
vidis i fabije da je krenula za njima
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#7888 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da hoce neko ukinut onu tuku s ljubicastim Golfom 4 GTI. Opjevana je ona vec ovdje na forumu x puta...
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#7889 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@novi_korisnik i @kloniran
Mislim da je to prije ovo:
Gledati od sedme minute otprilike:
https://youtu.be/MKtslU0W4X4
Mislim da je to prije ovo:
Gledati od sedme minute otprilike:
https://youtu.be/MKtslU0W4X4
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#7890 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nedavno se sa nekim bmw-om ganjala, I na otoci stali na semafor prvi i srednja traka prazna, oni prvi u desnoj i lijevoj, kad u sredinu pristize bradica sa r8.Kataklinger wrote:Da hoce neko ukinut onu tuku s ljubicastim Golfom 4 GTI. Opjevana je ona vec ovdje na forumu x puta...
Da vidis laganih startova na zelenom da ne bi se obrukali pred tramvajskim stajalistem. Ma ko bubice
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#7891 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Neki dan se neka tuka u Puntu bronza boje i ksenonima, a koja fizicka jako lici na pumenutu iz ljubicastog Golfa proganjala s nakim iz Cvile prema gradu. Nije za pohvalu s moje strane, ali cisto da joj pokazem koliko je glupa iz zabave sam je samo laganim usporavanjem i ubrzavanjem i bez prestrojavanja (vozio lijevom) do Pofalica ustopao i ostavio blokiranu u srednjoj bar jedno 5 x!Leon16v wrote:Nedavno se sa nekim bmw-om ganjala, I na otoci stali na semafor prvi i srednja traka prazna, oni prvi u desnoj i lijevoj, kad u sredinu pristize bradica sa r8.Kataklinger wrote:Da hoce neko ukinut onu tuku s ljubicastim Golfom 4 GTI. Opjevana je ona vec ovdje na forumu x puta...
Da vidis laganih startova na zelenom da ne bi se obrukali pred tramvajskim stajalistem. Ma ko bubice
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#7892 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E razocarao si me i ko covjek i ko "komunista" (ovo je samo citat iz filma ne i misljenje)tempuser wrote:...................... Nije za pohvalu s moje strane, ali cisto da joj pokazem koliko je glupa iz zabave sam je samo laganim usporavanjem i ubrzavanjem i bez prestrojavanja (vozio lijevom) do Pofalica ustopao i ostavio blokiranu u srednjoj bar jedno 5 x!
od tebe se takvoj nezrelosti nisam nadao.
em vozis lijevom, em usporavas tok saovracaja i to "just for fun". pa covjece krsis ZAKON
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#7893 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
MAN-lion's coach wrote:@novi_korisnik i @kloniran
Mislim da je to prije ovo:
Gledati od sedme minute otprilike:
https://youtu.be/MKtslU0W4X4
onda ovima vozacku na godinu uzeti zbog nepostivanja signalizacije
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#7894 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Aaaaa ne-ne, vozio lijevom u guzvi tj nisam nikog usporavao, a ne bi da nisam skretao na Pofalicima!zdruzdjo wrote:E razocarao si me i ko covjek i ko "komunista" (ovo je samo citat iz filma ne i misljenje)tempuser wrote:...................... Nije za pohvalu s moje strane, ali cisto da joj pokazem koliko je glupa iz zabave sam je samo laganim usporavanjem i ubrzavanjem i bez prestrojavanja (vozio lijevom) do Pofalica ustopao i ostavio blokiranu u srednjoj bar jedno 5 x!
od tebe se takvoj nezrelosti nisam nadao.
em vozis lijevom, em usporavas tok saovracaja i to "just for fun". pa covjece krsis ZAKON
Ja sam sah-mat-kralj-car srednje trake!
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#7895 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma ne vadi setempuser wrote:
Aaaaa ne-ne, vozio lijevom u guzvi tj nisam nikog usporavao, a ne bi da nisam skretao na Pofalicima!
Ja sam sah-mat-kralj-car srednje trake!
Zakopao si se i sad cile-mile
Ma samo mile
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#7896 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Za ovu sliku iz Josanice sa petlje, u subotu su bili zatvorili izlaz prema Vogosci jer su isti bili asfaltirali, te zato su ovuda prolazili svi koji su trebali da se iskljuce sa autoputa.
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#7897 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imali su uputstvo da idu na petlju Vlakovo na kružni tok i da se vrate na Jošanicu...policija je ovakve trebala žestoko kazniti.Optimist wrote:Za ovu sliku iz Josanice sa petlje, u subotu su bili zatvorili izlaz prema Vogosci jer su isti bili asfaltirali, te zato su ovuda prolazili svi koji su trebali da se iskljuce sa autoputa.
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#7898 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zbog nesposobnosti pojedinaca praviti 10 kilometara vise?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#7899 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
bolje onda ubiti manje je štete?Optimist wrote:Zbog nesposobnosti pojedinaca praviti 10 kilometara vise?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#7900 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma i jest tako, ko im jebe mater, meni kad je blize okrenem i kroz jednosmjernuOptimist wrote:Zbog nesposobnosti pojedinaca praviti 10 kilometara vise?
sta cu koji q obilaziti
