Nadam se da ce ove godine poceti praviti,od 2016 svake godine ova ista prica bude u januaru i februaru,valjda ce izaci na hajirSo What! wrote:Produžen poziv za izgradnju i opremanje Biblioteke Univerziteta u Sarajevu
Akta
Univerzitet u Sarajevu danas je zbog nedovoljnog broja pristiglih aplikacija na Poziv za predkvalifikacije objavljen 23. novembra 2018. godine, i nemogućnosti da se formira "kratka lista", produžio krajnji rok za dostavu aplikacija za projekat "Izgradnja i opremanje Univerzitetske biblioteke Univerziteta u Sarajevu".
Za realizaciju ovog projekta Kraljevina Saudijske Arabije je Bosni i Hercegovini učinila dostupnim novčana sredstva, u vidu granta, namijenjena Projektu izgadnje i opremanja Biblioteke Univerziteta u Sarajevu.
Dostavu ponuda je moguće izvršiti najkasnije do 25. aprila 2019. godine do 16.00 h.
Izgradnja Biblioteke je od velike važnosti za BiH jer se radi o jednom od najznačajnijih projekata u novijoj historiji UNSA-e, koja će po prostoru i opremljenosti biti jedna od najuređenijih i najopremljenijih zgrada, ne samo u Bosni i Hercegovini već i u regionu.
Sarajevo Construction
-
Sociolog
- Posts: 5764
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#7876 Re: Sarajevo Construction
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7877 Re: Sarajevo Construction
Joj više i biblioteka u pm, svakih pola godine članak o biblioteci. 
Evo sad će, još malo, evo ga ide, ove godine ide gradnja....
Evo sad će, još malo, evo ga ide, ove godine ide gradnja....
- saibaba
- Posts: 1963
- Joined: 07/02/2008 13:47
#7878 Re: Sarajevo Construction
Ma evo evo.. samo sto nije ...Logovan wrote:Joj više i biblioteka u pm, svakih pola godine članak o biblioteci.
Evo sad će, još malo, evo ga ide, ove godine ide gradnja....
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6955
- Joined: 06/05/2013 23:05
#7879 Re: Sarajevo Construction
Gdje dodje, sta ruse? Znam da sarajevo osiguranje devastiraju i bit ce intesa banka.mk ultra wrote:Jel ko upratio novi SPO na cobaniji, rusi se sve osim starog dijela gdje je nova banka
Ful oprema unutra, garaza sa liftom itd
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#7880 Re: Sarajevo Construction
je li iko upratio ovu reklamu za striptiz klub?

a ovo?


a ovo?

- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7882 Re: Sarajevo Construction
Oo jebo te.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#7883 Re: Sarajevo Construction
he he, klošari 
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#7884 Re: Sarajevo Construction
#samokodnas
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#7885 Re: Sarajevo Construction
Hahahahahhahaha
- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#7886 Re: Sarajevo Construction
Zar se ovo smije ovako?
A falilo je još 100 KM da se sredi cijela etaža.
A falilo je još 100 KM da se sredi cijela etaža.
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#7887 Re: Sarajevo Construction
I ja se pitam isto. Zar ova zgrada od 100 godina nije na neki način zaštićena da ne može raditi ko šta hoće, već da mora ostati što bliže originalu?!Henry Chinaski wrote:Zar se ovo smije ovako?
A falilo je još 100 KM da se sredi cijela etaža.
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#7888 Re: Sarajevo Construction
Zaštićena je, ovo su na ruku uradili iz ovog ugostiteljskog objekta. Zavod za zaštitu kulturno-historijskog i prirodnog naslijeđa, koji inače štiti ovu zgradu, će izaći na teren sutra (kažu da im je kasno danas). A javila mi se i osoba koja kaže da je zadužena za ovo, tvrdi da su htjeli samo malo osvježiti staru fasadu, i da su radnici pogriješili boju, a da je ona kasno vidjela.alibaba_i_30_godina wrote:I ja se pitam isto. Zar ova zgrada od 100 godina nije na neki način zaštićena da ne može raditi ko šta hoće, već da mora ostati što bliže originalu?!Henry Chinaski wrote:Zar se ovo smije ovako?
A falilo je još 100 KM da se sredi cijela etaža.![]()
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#7889 Re: Sarajevo Construction
Čuj kasno vidjela. Pa gdje su radnicima bile oči?! Uostalom, zašto nije naredila da prestanu kada je vidjela, nego ih pustila da završe nonšalantno. Rek'o bih da je to sve šuplja priča.thekupus wrote:Zaštićena je, ovo su na ruku uradili iz ovog ugostiteljskog objekta. Zavod za zaštitu kulturno-historijskog i prirodnog naslijeđa, koji inače štiti ovu zgradu, će izaći na teren sutra (kažu da im je kasno danas). A javila mi se i osoba koja kaže da je zadužena za ovo, tvrdi da su htjeli samo malo osvježiti staru fasadu, i da su radnici pogriješili boju, a da je ona kasno vidjela.alibaba_i_30_godina wrote:I ja se pitam isto. Zar ova zgrada od 100 godina nije na neki način zaštićena da ne može raditi ko šta hoće, već da mora ostati što bliže originalu?!Henry Chinaski wrote:Zar se ovo smije ovako?
A falilo je još 100 KM da se sredi cijela etaža.![]()
Sad neka iz Zavod kazni propisno i naredi da se vrati u prvobitno stanje. To mi je nekako najlogičnije što bi trebalo uraditi.
-
zijancer
- Posts: 4749
- Joined: 03/08/2004 20:52
- Location: 39
#7890 Re: Sarajevo Construction
ljudi moji, inspekcija građevinska!
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7891 Re: Sarajevo Construction
thekupus wrote: A javila mi se i osoba koja kaže da je zadužena za ovo, tvrdi da su htjeli samo malo osvježiti staru fasadu, i da su radnici pogriješili boju, a da je ona kasno vidjela.
"Samo malo osvježiti staru fasadu"
Jebem ti majku, gdje živimo, s kim dijelimo grad.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7892 Re: Sarajevo Construction
ma ako prođe prođe. šta vam je. ne znam za taj režim zaštićenih kulturnih dobara, ali inače, na "običnoj" zgradi bez dozvola možeš "osvježiti" da ne mijenjaš projektovani i izvedene vanjski izgled. tj. možeš okrečiti, popraviti, "zanoviti" što bi rekla gospodarica
ali ne možeš promijeniti boju.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#7893 Re: Sarajevo Construction
Pa lijepo su to oni osvjezili 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#7894 Re: Sarajevo Construction
ostalo nekog jupola da se ne baci 
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#7895 Re: Sarajevo Construction
Bolje da nigdje nisam ništa stavljao
Ali eto, policija sad ode, zabilježili su poruke koje sam dobio.
Ali eto, policija sad ode, zabilježili su poruke koje sam dobio.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7896 Re: Sarajevo Construction
nije bolje.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7897 Re: Sarajevo Construction
Nije, što bi bilo bolje.thekupus wrote:Bolje da nigdje nisam ništa stavljao![]()
Ali eto, policija sad ode, zabilježili su poruke koje sam dobio.
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#7898 Re: Sarajevo Construction
sad je bas retro, al u qrcu 
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#7899 Re: Sarajevo Construction
Jer ne bih dobio poruke da će mi jebati mamicu i da ću platiti za to što sam slikaoLogovan wrote:Nije, što bi bilo bolje.thekupus wrote:Bolje da nigdje nisam ništa stavljao![]()
Ali eto, policija sad ode, zabilježili su poruke koje sam dobio.![]()
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#7900 Re: Sarajevo Construction
Retardosi. Pa pored tebe ima jos XY Raje koja ima oči i koja je ovo prijavila 
Koliko su svjesni onoga što rade upravo pokazuje ta prijetnja koju navodis.
Koliko su svjesni onoga što rade upravo pokazuje ta prijetnja koju navodis.




