Evo gurnu ga Pitar na 7200...victom wrote:šta je ovo ? već 10 dana zapeo na 7600 !
možel ko gur, gur.
Bitcoin & crypto svijet
Moderator: anex
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#7851 Re: Bitcoins
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#7852 Re: Bitcoins
Ma nema nista dok ne padne na 3k tek onda ide bicvajz 
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#7853 Re: Bitcoins
ljudi gurate ga u pogrešnom smjeru. evo ga na 6.9 Kvictom wrote:šta je ovo ? već 10 dana zapeo na 7600 !
možel ko gur, gur.
Last edited by victom on 01/03/2021 04:02, edited 3 times in total.
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#7855 Re: Bitcoins
ma ovo je klasični dump.(vertikalne linije)
Vratiće se ovo brzo na 7,5 K.
Vratiće se ovo brzo na 7,5 K.
Last edited by victom on 01/03/2021 04:02, edited 3 times in total.
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
#7858 Re: Bitcoins
Malo objektivne analize:
https://medium.com/@DonAltCrypto/lookin ... a5b98e407f
https://medium.com/@DonAltCrypto/lookin ... a5b98e407f
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#7859 Re: Bitcoins
Meni ovo ovako trenutno odgovara 
Oscilacije na mom omiljenom paru XRP/ETH krecu se u rasponu od 0.00002000 u roku od 30-ak min.
Satima vec klepam po 1-2 XRP-a svakih pola sata
Oscilacije na mom omiljenom paru XRP/ETH krecu se u rasponu od 0.00002000 u roku od 30-ak min.
Satima vec klepam po 1-2 XRP-a svakih pola sata
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#7860 Re: Bitcoins
Pitar_na_motoru wrote:Koci camile izgidosmo
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#7861 Re: Bitcoins
Sad ce policajka, lakapo 
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
#7862 Re: Bitcoins
Vidi li iko svjetlo na kraju tunela?

- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#7863 Re: Bitcoins
Ovo je samo za tvrde momke 
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
#7864 Re: Bitcoins
Nije lose na svakoj stranici ponavljati:

Dva modela akumulativne faze:


Gdje smo sad? Vjerovatno C faza.


Dva modela akumulativne faze:


Gdje smo sad? Vjerovatno C faza.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#7865 Re: Bitcoins
I ja mislim. Ali takodjer mislim i da ce ona potrajati jos par mjeseci.
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
#7866 Re: Bitcoins
Dozer wrote:I ja mislim. Ali takodjer mislim i da ce ona potrajati jos par mjeseci.
Naravno, potrajat ce ovo jos..
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#7867 Re: Bitcoins
Sad ide sezona godisnjih odmora, a to je na svim berzama period stagnacije. Obicno se krece u rasponu od +/- 10%, i to je najbolje vrijeme za lagano povecavanje portfolia, bilo s dnevnim trgovanjem i postojecim portfoliom, bilo s dokupljivanjem, a moze i kombinacija.
Od septembra ce poceti lagani rast (faza D), a s krajem novembra i pocetkom decembra cemo lagano uci u fazu E.
Tad se pjeva ona - Ko je jamio, jamioooo, ko je jamio, jamioooo
Od septembra ce poceti lagani rast (faza D), a s krajem novembra i pocetkom decembra cemo lagano uci u fazu E.
Tad se pjeva ona - Ko je jamio, jamioooo, ko je jamio, jamioooo
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7868 Re: Bitcoins
Čekaj, pa zar to nije dobro, stabilnost, ovo onovictom wrote:šta je ovo ? već 10 dana zapeo na 7600 !
možel ko gur, gur.
Dozer, vezano za faze D i E, to je očekivano, ali uzmi u obzir da se i stanje na kripto tržištu promijenilo od decembra prošle godine, pa imamo ovo što imamo.
Ne sporim da će biti tako, ali teško da ćemo vidjeti u skorije vrijeme onaj rast s kraja prošle godine.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#7869 Re: Bitcoins
Ja nešto razmišljam, laički, da bi se onaj rast opet ponovio, neko mora dobre novce uloziti u ote krypto valute. 
- parappa
- Posts: 3706
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
#7870 Re: Bitcoins
vidim ja...Rene Higuita wrote:Vidi li iko svjetlo na kraju tunela?![]()
samo nisam siguran da nije slucajno voz koji ide u nasem pravcu
- parappa
- Posts: 3706
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
#7871 Re: Bitcoins
ko je uletio 2017 opet ce... mali investitori koji hoce da se obogate za par dana.djkurt wrote:Ja nešto razmišljam, laički, da bi se onaj rast opet ponovio, neko mora dobre novce uloziti u ote krypto valute.
milim da stvarno nema potrebe sumnjati da ima dovoljno ljudi na svijetu koji ce uletiti opet kao sto je bilo prosle godine.
samo treba da krene malo gore i da mediji podrze... rast od prosle godine bi trebao da bude dosta jaci
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#7872 Re: Bitcoins
Ne vjerujem ni ja da ce biti onaj rast, ali bi se moglo ocekivati 50-60% od onoga.Tomahawk11 wrote:Čekaj, pa zar to nije dobro, stabilnost, ovo onovictom wrote:šta je ovo ? već 10 dana zapeo na 7600 !
možel ko gur, gur.![]()
Dozer, vezano za faze D i E, to je očekivano, ali uzmi u obzir da se i stanje na kripto tržištu promijenilo od decembra prošle godine, pa imamo ovo što imamo.
Ne sporim da će biti tako, ali teško da ćemo vidjeti u skorije vrijeme onaj rast s kraja prošle godine.
BTC bi mogao otici na 10-12.000.
ETH na 900-1.000
XRP na 2-2,2 (mada je ovo jos uvijek jedan od najinteresantnijih coina s ogromnim potencijalom, ali sad trenutno dosta zavisi od Vise i Mastera. Ako ga uzmu kako se prica, XRP bi hladno mogao odletiti i na 200, ako ne i vise, i to bukvalno preko noci).
- klixoris
- Posts: 6396
- Joined: 07/11/2012 09:36
- Location: u zavoju....na koljenu
#7873 Re: Bitcoins
Drzi li iko Tron ili sam ja jedini mohikanac ? 
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#7874 Re: Bitcoins
Opet priče o XRP i 200$. Zar se nisi opekao prije par mjeseci kada si govorio "Ne ide ovo ispod 2$ više".
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#7875 Re: Bitcoins
Ne. Ja sam na XRP-u u plusu i sad se vrti samo prethodni profit. Ulog vracen.un1ted wrote:Opet priče o XRP i 200$. Zar se nisi opekao prije par mjeseci kada si govorio "Ne ide ovo ispod 2$ više".
A nije se ocekivalo ni da ce BTC pasti na 7K, a pade.
Jbg, kako je vec receno, nije niko ocekivao ni mogao predvidjeti desavanja oko Kine, GDPR-a, itd..
Ja imam XRP-a koji je sada u minusu nekih 30%, ali nije to zabrinjavajuce jer to ide u plus vec u pocetku D faze, a da ne pricamo o E, pa ma kolika da bude. A bice sigurno. Samo polako.



