Čekaj, hoćeš da kažeš da su bošnjaci traže etnički čistu teritoriju od hrvata ? 2, 3 ili 4 entitet ?shiljak wrote:Kaže komšić.. pogledaj na fb stranici, ima video.. u vezi ovog dogovora sjedić finci. A to što pitaš opet ko isprdak
Kakav četvriti? Čuj četvrtiI istina što kaže za čovića, lik samo zaokružuje nešto etnički.. valjda je i trpio ove 4-8 godina, pa konta sad da nadoknadi da će mu neko progledati kroz prste.
Kaže Komšić - Fahro najpošteniji od svih...... Eno izašlo u avazu....
