Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#7826 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mario001 »

relax11 wrote:
kB27 wrote:Danas na putu Bjelašnica - Sarajevo, tačnije na početku dijela ceste Krupac - Sarajevo, identična situacija kao sa onog youtube klipa kad majmuni prestižu kolonu koja stoji ili se kreće 5kmh. Gužva da ne može gora, ja ne pamtim da je ikad bila kolona sve od raskrsnice za Bjelašnicu.

Retard lagano u drugu traku i po 5-10 auta, dok neko ne naleti iz suprotnog smjera pa se skloni. Jebem ga u glavu, a i one koji ga puste da se ubaci ispred njih. I jebem u mozak policiju koja je bila jedno 5 auta iza mene - sigurno je i njih na isti način pretako, naravno ništa uradili nisu.

:izet:
Ja ne znam sta je ovo danas u Sarajevu guzve na sve strane, guzva od Kosevskog brda do semafora na Skenderiji tacnije kina radnika sve mic po mic sat vremena, od Marijin dvora do Hrasna sve mic po mic.... takode i iz Hrasna vidim guzva sve do Marijin dvora, reko odo vilsonovim bilo 15 do 5 reko ima vremena jos izaso na Marijin dvor u 5 i 30... uglavnom katastrofa danas
Kisa, sa prvim kapima saobracaj se uspori za 50%
User avatar
Romeo 80
Posts: 4628
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#7827 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

Better Man wrote:
dinao wrote:Svaka kisa u Sarajevu prouzrokuje kolaps saobracaja.
Samo još jedna potvrda da 70% vozača nema pojma o vožnji i da bi mnoge od njih trebalo ponovo na polaganje, ostalim od tih 70% trajno oduzeti vozačku.
Ja ne znam majke mi kako ovi ljudi uopšte voze po snijegu, kad se ovoliko prepadnu najobičnije kišice! 80% je debila za volanom...
lozze
Posts: 385
Joined: 19/01/2008 15:37

#7828 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by lozze »

Melami wrote:
Autobus wrote:Kad daje zmigavac pri skretanju lijevo ili desno; a nikog 200m oko njega.
Kako si ga ti vidio kad nigdje nikog nema?
Mene nerviraju vozaci koji ne daju zmigavce.
Ja skrecem lijevo, i iz suprotnog smjera ide vozac i ja cekam da prodje, a on razvuce maksimalno. Ja necu da mu uzmem prednost i cekam, i on dodje do raskrsnice i debil skrene lijevo.
Svaki dan psujem radi toga!


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#7829 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Romeo 80 wrote:80% je debila za volanom...
malo vise :D
User avatar
semirsar
Posts: 9055
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#7830 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by semirsar »

ma lakse avto vozit nego kisobran nosit, vazdi je tako u Saraj'vu
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#7831 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

Better Man wrote:
dinao wrote:Svaka kisa u Sarajevu prouzrokuje kolaps saobracaja.
Samo još jedna potvrda da 70% vozača nema pojma o vožnji i da bi mnoge od njih trebalo ponovo na polaganje, ostalim od tih 70% trajno oduzeti vozačku.
100% :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7832 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Ako mene matiš dobro služi,to ti ga dodje da od nas 10 sa foruma,8 ne zna voziti,a dva :thumbup:

Zanimljivo :novine:
kB27
Posts: 2954
Joined: 17/02/2016 17:46

#7833 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kB27 »

insomnia78 wrote:Danas umal' ne prodjoh kroz crveno i jos kamera da me uslika radi pjesaka
Prilazim semaforu, meni zeleno. Oni stoje. Zakoracuju na trotoar, ja lagano pustam gas, oni se vracaju. Krenem dodavati gas u tom se gasi zeleno, oni ponovo krecu ja umjesto da prodjem na kocnicu, pali se narandzasto i stanem izmedju ona dva senzora. Odnosno predjem prednjim tockovima preko prvog a zadnji se zaustave izmedju prvog i drugog :D
Jel to ovdje kod nas ( :bih: ) ili tamo kod tebe :P Ako je Sarajevo - onda kod Kampusa 100%. :mrgreen:
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#7834 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by p206 »

kad na magistrali idiot upali duga svjetla pa te zaslijepi...mrsko mu ugasiti ili je toliko glup da to i ne primjeti
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7835 Re: RE: Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by insomnia78 »

kB27 wrote:
insomnia78 wrote:Danas umal' ne prodjoh kroz crveno i jos kamera da me uslika radi pjesaka
Prilazim semaforu, meni zeleno. Oni stoje. Zakoracuju na trotoar, ja lagano pustam gas, oni se vracaju. Krenem dodavati gas u tom se gasi zeleno, oni ponovo krecu ja umjesto da prodjem na kocnicu, pali se narandzasto i stanem izmedju ona dva senzora. Odnosno predjem prednjim tockovima preko prvog a zadnji se zaustave izmedju prvog i drugog :D
Jel to ovdje kod nas ( :bih: ) ili tamo kod tebe [emoji14] Ako je Sarajevo - onda kod Kampusa 100%. :mrgreen:
Kod mene. Kod vas ne bih ni kocio : D
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#7836 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Ni pola frke sto se saobracaj uspori. Ok klizava cesta....
Ali sve prepadnuto, sve ukoceno, sve leti u srednju traku, a onda u srednjoj maaaalkice ispod 40, sve koci lagano pa onda iznenada skoci po kocinici....ma jednom rjecju prave nervozu svima ostalim.
Kod nas treba uvesti obuku cjelu godinu. Da osjetis i sunce i kisu i snijeg i maglu.....i onda kad izadjes samostalno, da znas sa cim se sreces. Obavezno uvesti i prepoznavanje oznaka na gumama.
nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#7837 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nookey »

Ali ljudi isto k'o da pomahnitaju kad padne kiša, valjda ne vide, loši brisači, magli šajba, šta li, ide na tebe, voze sredinom, Bože dragi, juče jedva živu glavu izvukoh!
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#7838 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

zdruzdjo wrote:Ni pola frke sto se saobracaj uspori. Ok klizava cesta....
Ali sve prepadnuto, sve ukoceno, sve leti u srednju traku, a onda u srednjoj maaaalkice ispod 40, sve koci lagano pa onda iznenada skoci po kocinici....ma jednom rjecju prave nervozu svima ostalim.
Kod nas treba uvesti obuku cjelu godinu. Da osjetis i sunce i kisu i snijeg i maglu.....i onda kad izadjes samostalno, da znas sa cim se sreces. Obavezno uvesti i prepoznavanje oznaka na gumama.
:thumbup:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#7839 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

p206 wrote:kad na magistrali idiot upali duga svjetla pa te zaslijepi...mrsko mu ugasiti ili je toliko glup da to i ne primjeti
I jedno i drugo, redovna pojava
kB27
Posts: 2954
Joined: 17/02/2016 17:46

#7840 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kB27 »

Sinoć uz svu kišu i prateće zajebancije, na semaforu između Alte i bivšeg hotela Holiday Inn gdje tramvajske šine 'prelaze cestu', majmun sa crnim pasatom (izginuo daBogda) i majmun sa nekim truhlim Puntom ili 20-icom (također izginuo daBogda), proletiše jedno 80kmh kroz krajnju desnu traku (kojom ne smiju voziti) i bukvalno proletiše kroz prostor dužine 6-7 metara između mene i auta ispred - i pređoše u srednju traku.

Da je ovaj ispred mene zakočio, havarija. Da sam ja dodao još gasa, havarija. Da je bilo ko bio u srednjoj traci, havarija.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#7841 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mirzet87sa »

Sve u svemu havarija
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#7842 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

U svakom slučaju havarija :lol:
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#7843 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

kB27 wrote:Sinoć uz svu kišu i prateće zajebancije, na semaforu između Alte i bivšeg hotela Holiday Inn gdje tramvajske šine 'prelaze cestu', majmun sa crnim pasatom (izginuo daBogda) i majmun sa nekim truhlim Puntom ili 20-icom (također izginuo daBogda), proletiše jedno 80kmh kroz krajnju desnu traku (kojom ne smiju voziti) i bukvalno proletiše kroz prostor dužine 6-7 metara između mene i auta ispred - i pređoše u srednju traku.

Da je ovaj ispred mene zakočio, havarija. Da sam ja dodao još gasa, havarija. Da je bilo ko bio u srednjoj traci, havarija.
To si ti ustvari vidio dvojicu od onih rijetkih vozaca kojima kisa na cesti ne smeta. Stavise, na kisi bolje klizi...
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#7844 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

to su ona dvojica od desetorice ljudi sto neko rece sto znaju voziti po kisi.. :zzzz:
kB27
Posts: 2954
Joined: 17/02/2016 17:46

#7845 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kB27 »

Smiješni ste u najmanju ruku, i ako se ne zajebajete ništa manje glupi od te dvojice imbecila.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#7846 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

:lol:
Pa malo zaebancije :D
E: I tu gdje se to desilo, redovno mahniti taxisti to rade, bijesne bradice i tako ti
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#7847 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Kad je vec tema kisa, ne znam je li samo do mene ali kao da primjetim da bas po kisi svi voze brze i neopreznije, iako bi, valjda jel, trebalo obrnuto. Koji k? Zure ljudi da ne pokisne auto puno?
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#7848 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

Dope_Man wrote:Kad je vec tema kisa, ne znam je li samo do mene ali kao da primjetim da bas po kisi svi voze brze i neopreznije, iako bi, valjda jel, trebalo obrnuto. Koji k? Zure ljudi da ne pokisne auto puno?
Do tebe.
kB27
Posts: 2954
Joined: 17/02/2016 17:46

#7849 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kB27 »

Leon16v wrote::lol:
Pa malo zaebancije :D
E: I tu gdje se to desilo, redovno mahniti taxisti to rade, bijesne bradice i tako ti
Što je najgore jedino taksisti imaju pravo taj semafor ispred šina proći krajnjom desnom trakom - tako da su oni tu 'čisti'. Taksi vozi 'žutom trakom' dok je ima, kad se nakon tog semafora izgubi a želi pravo mora se čovjek prestrojiti lijevo. Trpanje na silu i pokušaj da te izgura u srednju traku naravno ne opravdavam, a često i oni to rade.
mco
Posts: 234
Joined: 20/06/2012 09:56

#7850 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mco »

Uzasno me nervira kad vozilo sjece pjesake, danas na grbavici raskrsnica H. Cemerlica i Zvornicka peugeot mislim 308 sjece pjesake na pjesackom, uredno zeleno pjesacima i jos joj sega prava "prostitutka" a nije bilo niti guzve niti kakvog srkleta po cesti, uzasan primitivizam...
Post Reply