SDA-All about

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7826 Re: SDA-All about

Post by StupskaBitanga »

treba prozvati i SDU i ove "nezavisne" i oni su sukrivci
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7827 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Sve najgore želim onima koji, umjesto da se bore da nam djecu ne prebijaju sinovi kojekakvih dobojskih, bijeljinskih, srebreničkih, prijedorskih vojvoda, umjesto da se bore da nam majke i sestre koje su preživljele genocid ne žive u strahu i ne bježe u Federaciju, umjesto da se bore da nam djeca uče svoj jezik, slobodno ispovijedaju svoju vjeru, umjesto da se zalažu da se Bošnjacima ne uzimaju lične karte, da im se ne ruše spomenici po Prijedoru, da se ne slave njihovi dželati i krvnici... Onima koji, umjesto svega toga, sve što znaju je moljakati Dodika da ih primi u vladu RS-a i ubaciti hanumicu na direktorsko mjesto..

Ako je misliti to za banna, šamara ili bilo kakve uvrede - ja sam spreman da je podnesem. Meni i mom narodu ta razularena kleptomanska banda ionako je uništila svaku budućnost.
mikasa
Posts: 536
Joined: 15/12/2008 22:35

#7828 Re: SDA-All about

Post by mikasa »

Na sljedecem popisu 2031 najbrojnija nacija u BiH ce biti KMETOVI.
pospanko2
Posts: 203
Joined: 20/02/2013 23:59

#7829 Re: SDA-All about

Post by pospanko2 »

mikasa wrote:Na sljedecem popisu 2031 najbrojnija nacija u BiH ce biti KMETOVI.
Sve u režiji ovih poput Bakira ispred svakog naroda...
User avatar
Man of steel
Posts: 1395
Joined: 28/02/2012 00:58

#7830 Re: SDA-All about

Post by Man of steel »

Između ovog i hiljadu drugih imenovanja nema nikakve razlike.

Stranka kojoj je pripao određeni resor na to mjesto postavlja svog čovjeka. BIla to gospođa Izetbegović, gospodin Nakaš ili neko treći sasvim je svejedno jer suština ostaje ista.

Gospođi Izetbegović želim puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.
pospanko2
Posts: 203
Joined: 20/02/2013 23:59

#7831 Re: SDA-All about

Post by pospanko2 »

Man of steel wrote:Između ovog i hiljadu drugih imenovanja nema nikakve razlike.

Stranka kojoj je pripao određeni resor na to mjesto postavlja svog čovjeka. BIla to gospođa Izetbegović, gospodin Nakaš ili neko treći sasvim je svejedno jer suština ostaje ista.

Gospođi Izetbegović želim puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.
Povedi je sebi kući... :)

Kako vas nije stid više? Ima li u ovoj zemlji funkcija za sposobne, a ne za podobne?
Zar nije gospođa mogla ostati na svome radnom mjestu, koje ne zaslužuje, a ne tražiti direktorsko, koje još manje zaslužuje?
Zar ne vidite šta radite od ovog društva na takav način? Stidite se svi redom...
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#7832 Re: SDA-All about

Post by Cyrax »

Glasali ste, eto vam ga (je) :roll:
User avatar
draganbl
Posts: 2095
Joined: 21/06/2009 00:59

#7833 Re: SDA-All about

Post by draganbl »

Sad ispade Njegoš kriv što je hanuma postala direktorica.

Ja bih takođe želio da moja djeca ne pjevaju o srpskoj duši i da ne recituju Njegoša, takođe bih volio da me politika u RS-u ne tjera iz BiH i ne oduzima mi državljanstvo, takođe ne bih volio da mi neko brani ispoljavanje mog političkog opredjeljenja, niti da mi nameće vjeru kojoj ne pripadam.
Jedino mi nije jasno ko se to do sada uzdao u SDA da će mu pomoći i da će ga zaštititi. Pa oni su taman negdje u rangu sa Njegošem.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#7834 Re: SDA-All about

Post by Trebam te »

pospanko2 wrote:
Man of steel wrote:Između ovog i hiljadu drugih imenovanja nema nikakve razlike.

Stranka kojoj je pripao određeni resor na to mjesto postavlja svog čovjeka. BIla to gospođa Izetbegović, gospodin Nakaš ili neko treći sasvim je svejedno jer suština ostaje ista.

Gospođi Izetbegović želim puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.
Povedi je sebi kući... :)

Kako vas nije stid više? Ima li u ovoj zemlji funkcija za sposobne, a ne za podobne?
Zar nije gospođa mogla ostati na svome radnom mjestu, koje ne zaslužuje, a ne tražiti direktorsko, koje još manje zaslužuje?
Zar ne vidite šta radite od ovog društva na takav način? Stidite se svi redom...

Podrska Sebiji!!! :thumbup:

Cestitam, svake4 godine treba vrsiti pretres direktora u svim drzavnim firmama, i nikome ne dati duze od dva mandata da bude!

Rjesavajmo se direktora zauvijek, uvodimo nova pravila makar i na gore na neko vrijeme, polako iskristalisat ce se taj proces kad tad :dance:

Bice hajra, bice :bih:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#7835 Re: SDA-All about

Post by Trebam te »

mikasa wrote:Na sljedecem popisu 2031 najbrojnija nacija u BiH ce biti KMETOVI.

Ha, boze moj :lol:
gorgonzola
Posts: 554
Joined: 24/02/2013 18:28

#7836 Re: SDA-All about

Post by gorgonzola »

Trebam te wrote:
pospanko2 wrote:
Man of steel wrote:Između ovog i hiljadu drugih imenovanja nema nikakve razlike.

Stranka kojoj je pripao određeni resor na to mjesto postavlja svog čovjeka. BIla to gospođa Izetbegović, gospodin Nakaš ili neko treći sasvim je svejedno jer suština ostaje ista.

Gospođi Izetbegović želim puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.
Povedi je sebi kući... :)

Kako vas nije stid više? Ima li u ovoj zemlji funkcija za sposobne, a ne za podobne?
Zar nije gospođa mogla ostati na svome radnom mjestu, koje ne zaslužuje, a ne tražiti direktorsko, koje još manje zaslužuje?
Zar ne vidite šta radite od ovog društva na takav način? Stidite se svi redom...

Podrska Sebiji!!! :thumbup:

Cestitam, svake4 godine treba vrsiti pretres direktora u svim drzavnim firmama, i nikome ne dati duze od dva mandata da bude!

Rjesavajmo se direktora zauvijek, uvodimo nova pravila makar i na gore na neko vrijeme, polako iskristalisat ce se taj proces kad tad :dance:

Bice hajra, bice :bih:

ako ti je dobra vodi je sebi kuci. zbog takvih nam i jeste ovako kako nam je.
polovka
Posts: 234
Joined: 11/08/2012 10:52

#7837 Re: SDA-All about

Post by polovka »

Nije Njegoš u pitanju već Šantić :-)
Ja bih ako slučajno na red dođe "Emina" uzeo čitanku u ruke i odma' prekrižio "Emina" i ubacio "Jagoda", naravno i dio gdje se spominje hodza bi iskrižao i dopisao-"ni popova mi molitva više pomoć neće"...tj,kad bolje razmislim prekrižio bih cijelu pjesmu i napisao novu :D
pospanko2
Posts: 203
Joined: 20/02/2013 23:59

#7838 Re: SDA-All about

Post by pospanko2 »

Trebam te wrote:
pospanko2 wrote:
Man of steel wrote:Između ovog i hiljadu drugih imenovanja nema nikakve razlike.

Stranka kojoj je pripao određeni resor na to mjesto postavlja svog čovjeka. BIla to gospođa Izetbegović, gospodin Nakaš ili neko treći sasvim je svejedno jer suština ostaje ista.

Gospođi Izetbegović želim puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.
Povedi je sebi kući... :)

Kako vas nije stid više? Ima li u ovoj zemlji funkcija za sposobne, a ne za podobne?
Zar nije gospođa mogla ostati na svome radnom mjestu, koje ne zaslužuje, a ne tražiti direktorsko, koje još manje zaslužuje?
Zar ne vidite šta radite od ovog društva na takav način? Stidite se svi redom...

Podrska Sebiji!!! :thumbup:

Cestitam, svake4 godine treba vrsiti pretres direktora u svim drzavnim firmama, i nikome ne dati duze od dva mandata da bude!

Rjesavajmo se direktora zauvijek, uvodimo nova pravila makar i na gore na neko vrijeme, polako iskristalisat ce se taj proces kad tad :dance:

Bice hajra, bice :bih:
Nakaševi su ovu bolnicu digli na noge i radili dobro, al nije uopće riječ o njima, već o izboru neke ženske koja nema blage veze o životu samo zato što je žena nekog moćnika, a koji narodu prosipa šuplje o vjeri, naciji, moralu i inim stvarima... Ogorčeni smo više na takvo ponašanje... Pa, ljudi, jeste li svjesni dokle ovo ide?

I ponavljam, ako vam je dobra, vodite je kući, nek vam pregleda matere, sestre i žensku djecu, jer je stručna toliko... Sramota...
User avatar
Man of steel
Posts: 1395
Joined: 28/02/2012 00:58

#7839 Re: SDA-All about

Post by Man of steel »

pospanko2 wrote:
Man of steel wrote:Između ovog i hiljadu drugih imenovanja nema nikakve razlike.

Stranka kojoj je pripao određeni resor na to mjesto postavlja svog čovjeka. BIla to gospođa Izetbegović, gospodin Nakaš ili neko treći sasvim je svejedno jer suština ostaje ista.

Gospođi Izetbegović želim puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.
Povedi je sebi kući... :)

Kako vas nije stid više? Ima li u ovoj zemlji funkcija za sposobne, a ne za podobne?
Zar nije gospođa mogla ostati na svome radnom mjestu, koje ne zaslužuje, a ne tražiti direktorsko, koje još manje zaslužuje?
Zar ne vidite šta radite od ovog društva na takav način? Stidite se svi redom...
Meni kući ne treba, dosta mi je i ova moja :D

Stvarno ne znam čemu ovo čuđenje.

Ustoličenje podobnih nije nešto što postoji od preključe već više od pola stoljeća.

Ako vam ovaj sistem ne odgovara i ako želite promjene onda izglasajmo vlast koja će sve što ima veze sa državom privatizovati i prodati. Onda će vam gospođa Izetbegović biti najmanji problem.
pospanko2
Posts: 203
Joined: 20/02/2013 23:59

#7840 Re: SDA-All about

Post by pospanko2 »

Man of steel wrote:
pospanko2 wrote:
Man of steel wrote:Između ovog i hiljadu drugih imenovanja nema nikakve razlike.

Stranka kojoj je pripao određeni resor na to mjesto postavlja svog čovjeka. BIla to gospođa Izetbegović, gospodin Nakaš ili neko treći sasvim je svejedno jer suština ostaje ista.

Gospođi Izetbegović želim puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.
Povedi je sebi kući... :)

Kako vas nije stid više? Ima li u ovoj zemlji funkcija za sposobne, a ne za podobne?
Zar nije gospođa mogla ostati na svome radnom mjestu, koje ne zaslužuje, a ne tražiti direktorsko, koje još manje zaslužuje?
Zar ne vidite šta radite od ovog društva na takav način? Stidite se svi redom...
Meni kući ne treba, dosta mi je i ova moja :D

Stvarno ne znam čemu ovo čuđenje.

Ustoličenje podobnih nije nešto što postoji od preključe već više od pola stoljeća.

Ako vam ovaj sistem ne odgovara i ako želite promjene onda izglasajmo vlast koja će sve što ima veze sa državom privatizovati i prodati. Onda će vam gospođa Izetbegović biti najmanji problem.
Privatizovati bolnice, halo, jesi li ti svjestan šta pišeš? Bolnice su tu da služe ljudima ove napaćene zemlje kojih je sve više na vratima, a nemaju para za doktore, a ne da služe za uhljebljenja nekih likova koji faks medicine završe sa prosjekom oko sedmice i još direktori postanu... Jbt, ne mogu da vjerujem dokle vam pamet može ići :S
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#7841 Re: SDA-All about

Post by hercegovac_pravi »

mikasa wrote:Na sljedecem popisu 2031 najbrojnija nacija u BiH ce biti KMETOVI.
Ma kakvi, njih neće biti više od 11%. Nema šanse.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#7842 Re: SDA-All about

Post by Trebam te »

ako ti je dobra vodi je sebi kuci. zbog takvih nam i jeste ovako kako nam je.

Mislis zbog takvih kao ti :)

Iskreno nemam problem ko je direktor opce bolnice ili ko ce biti!!!

Meni je veci problem kako rijesiti zakone u lijecenju stanovnistva i osiguranika (poslanici, vlada, drzava itd )!! Tu se trebamo boriti kako biti osigurani i imati osiguravajuci broj a ne nosati knjzice (kao da smo 13 vijek) i pecatati da bi mogli podici lijek u apoteci :mrgreen: :skoljka:

:thumbup:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#7843 Re: SDA-All about

Post by Cyrax »

Dabogda ga lijecila ko god je podrzavao. Vece kazne nema. :)
pospanko2
Posts: 203
Joined: 20/02/2013 23:59

#7844 Re: SDA-All about

Post by pospanko2 »

Cyrax wrote:Dabogda ga lijecila ko god je podrzavao. Vece kazne nema. :)
+1
mikasa
Posts: 536
Joined: 15/12/2008 22:35

#7845 Re: SDA-All about

Post by mikasa »

pospanko2 wrote: Privatizovati bolnice, halo, jesi li ti svjestan šta pišeš? Bolnice su tu da služe ljudima ove napaćene zemlje kojih je sve više na vratima, a nemaju para za doktore, a ne da služe za uhljebljenja nekih likova koji faks medicine završe sa prosjekom oko sedmice i još direktori postanu... Jbt, ne mogu da vjerujem dokle vam pamet može ići :S
Ma sto se nerviras... I da su izabrali Esada (pardon Eseda-ime promijenio zbog krivicnog djela) Radeljasa za direktora, neki bi imali isto opravdanje: Nakas 20 godina direktor, sta hocete neka ga smijene... :x
pospanko2
Posts: 203
Joined: 20/02/2013 23:59

#7846 Re: SDA-All about

Post by pospanko2 »

Možda zato što od toga ko je direktor zavisi organizacija rada, a samim time i usluga koju želimo obaviti tu... Vi ko da ste djeca iz osnovne škole... Da Bog da sve svoje iz porodice zaposlili u državne institucije, ako već nisu, a mi ćemo sjediti i govoriti kako je to dobro... Vidite samo telekome, elektroprivrede i slično... I onda dođe dan nezavisnosti i trebamo ko nešto slaviti :S slaviti što smo dali nezavisnost ovim likovima na vlasti da rade šta hoće s nama?
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#7847 Re: SDA-All about

Post by Trebam te »

pospanko
Nakaševi su ovu bolnicu digli na noge i radili dobro, al nije uopće riječ o njima, već o izboru neke ženske koja nema blage veze o životu samo zato što je žena nekog moćnika, a koji narodu prosipa šuplje o vjeri, naciji, moralu i inim stvarima... Ogorčeni smo više na takvo ponašanje... Pa, ljudi, jeste li svjesni dokle ovo ide?

I ponavljam, ako vam je dobra, vodite je kući, nek vam pregleda matere, sestre i žensku djecu, jer je stručna toliko... Sramota...
Nakasevih proslo vrijeme, imali svoje vrijeme i aufiderzen! Nakasevi su dobili zasluge, fino bili placeni i sad u finu mirovinu do kraja zivota. Nakas ima 65 godina i 40 radnog staza, eh dosta sad bi on da bude jso 4 godine direktor? Cega!??? Sta zna o modernom menadzmentu, strategiji, savremenom finansijskom poslovanju sto danasnje trziste trazi u svakoj bransi pa cak i bolnicama! Iskreno veoma malo!
Opca Bolnica je u gubitku a finansira se 100% od strane drzave, pitajmo se zasto? Ne kazem i ne vjerujem da Nakas krade ali ocito nezna da radi nema savremenom menadzerskog pedigrea da bolnica funkcionise kako treba!!!

Ni meleku ne treba dati vise od 2 mandata, tako je to u savremenim drzavama!!!

:bih:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#7848 Re: SDA-All about

Post by Trebam te »

Cyrax wrote:Dabogda ga lijecila ko god je podrzavao. Vece kazne nema. :)

Sebija i ne treba lijeciti, vec organizovati posao da ljekari lijece kako treba! :D

Iskreno se nadam da ce uvesti red!
:sax:
gorgonzola
Posts: 554
Joined: 24/02/2013 18:28

#7849 Re: SDA-All about

Post by gorgonzola »

pa bio je i cetvrti kandidat. ali on nije bosnjak.
Holms
Posts: 515
Joined: 27/01/2012 22:51

#7850 Re: SDA-All about

Post by Holms »

ovo ima puno dublje značenje, jer je ova bolnica kako tako odolijevala napadu ovih tender-begova i lopova.
sad je i njoj došao kraj
Bakir je poklopio cijeli grad
a i neka je jer većina ga hoće, kao i njegovu stranku
Post Reply