A Skagos?__Phoenix__ wrote:Rekao sam najmlađi
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#7826 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7827 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja zaboravio da lik postoji__Phoenix__ wrote:Rekao sam najmlađi
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#7828 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A Skagos?__Phoenix__ wrote:Rekao sam najmlađi
Nema to u seriji
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#7829 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Strasno dobar trailer, sav sam se najezio. Kad ce vise pocet'?banjaluka078 wrote:
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#7830 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
dobro je, u novom traileru ima naznaka kako ce u buducnosti arya bit bog i batina 
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#7831 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dobri ste, ja sam 80% likova iz serije zaboravio... nit se sjecam ko je s kim, ko je koga, ko je umro, ko je ko...

- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7832 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
i ja sve kontam dje je ona mala cerka od cersei i jaimeija, kao ono ona otrovana na onom brodu... zaista mnooogoo likova za pofatat... mislim da je i roosu boltonu koza otisla na siljak onog momenta kada je javno priznao kopile ramiza za sina... vjerujem da je njega i onu debelu odro i zapalijo...bolesnik pravi, poslije maloprstica najomrzeniji mi lik u seriji.
edit zapravo cersei i ne zna da joj je kcerka otrovana ona je tada bila utamnicena kod fanatika kolko me sjecanjesluzi...jebo ovo pauza od godinu dana nemas pojma sta se sve desilo...pocinje me nervirat moram ponovo sve gledat da se prisjetim i uklopim u ovu novu sezonu
Myrcella Baratheon
Age
Approximately 19 years old in Season 5 (see notes)
Death
Poisoned by Ellaria Sand and the Sand Snakes.
edit zapravo cersei i ne zna da joj je kcerka otrovana ona je tada bila utamnicena kod fanatika kolko me sjecanjesluzi...jebo ovo pauza od godinu dana nemas pojma sta se sve desilo...pocinje me nervirat moram ponovo sve gledat da se prisjetim i uklopim u ovu novu sezonu
Myrcella Baratheon
Age
Approximately 19 years old in Season 5 (see notes)
Death
Poisoned by Ellaria Sand and the Sand Snakes.
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7833 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Šteta za nju, baš sam htio vidjet kako će se dalje odvijat situacija između njih nakon što joj je Jamie priznao da joj je pravi otacpici wrote:i ja sve kontam dje je ona mala cerka od cersei i jaimeija, kao ono ona otrovana na onom brodu... zaista mnooogoo likova za pofatat... mislim da je i roosu boltonu koza otisla na siljak onog momenta kada je javno priznao kopile ramiza za sina... vjerujem da je njega i onu debelu odro i zapalijo...bolesnik pravi, poslije maloprstica najomrzeniji mi lik u seriji.
edit zapravo cersei i ne zna da joj je kcerka otrovana ona je tada bila utamnicena kod fanatika kolko me sjecanjesluzi...jebo ovo pauza od godinu dana nemas pojma sta se sve desilo...pocinje me nervirat moram ponovo sve gledat da se prisjetim i uklopim u ovu novu sezonu
Myrcella Baratheon
Age
Approximately 19 years old in Season 5 (see notes)
Death
Poisoned by Ellaria Sand and the Sand Snakes.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7834 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
kako sam na HBO3 počeo odgledavat sezonu po sezonu, evo još jedne scene se sjetih kad Stanis baca one pijavice u vatru koje je crvena rospija stavila na Robertovo kopile da ispiju krv kraljevsku... Uzurpator Robb - mrtav, Uzurpator Joffrey - mrtav i Uzurpator Balon Greyjoy - živ... znaći možemo očekivat smrt kralja željeznih ostrva u ovoj sezoni, po nekim naznakama Theon bi mogao biti nasljednjik, onaj sveštenik nije djaba prikazivan... ide osveta na Remsija 
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7835 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nema tu Theona ni na mapi, nasljednik će ti bit Euron Greyjoy brat od Balona, to je ovaj lik iz trailera:pici wrote:kako sam na HBO3 počeo odgledavat sezonu po sezonu, evo još jedne scene se sjetih kad Stanis baca one pijavice u vatru koje je crvena rospija stavila na Robertovo kopile da ispiju krv kraljevsku... Uzurpator Robb - mrtav, Uzurpator Joffrey - mrtav i Uzurpator Balon Greyjoy - živ... znaći možemo očekivat smrt kralja željeznih ostrva u ovoj sezoni, po nekim naznakama Theon bi mogao biti nasljednjik, onaj sveštenik nije djaba prikazivan... ide osveta na Remsija


-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#7836 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
to je onaj danac iz borgen, dobar glumac.
citala sam negdje da ce i onaj mali irac sto je igrao agrippu u "rome" biti u novoj sezoni, samo se ne sjecam koga ce igrati.
citala sam negdje da ce i onaj mali irac sto je igrao agrippu u "rome" biti u novoj sezoni, samo se ne sjecam koga ce igrati.
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#7837 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jah, kad sam vec tu i da konacno jednom bude koristi od ovih spojlerasa sto su citali knjige
, zanima me ko su ovi "fusion of Septon Meribald and the Elder Brother"? to je kao opis lika kojeg ce ian igrati pa me zanima ko su, sta su, kako su?
hvala.
hvala.
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7838 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ian McShane je o svom liku rekao:
Moguće je da se ovo odnosi da će vratit nekog iz mrtvih. Prvo ko mi pada na pamet je Catelyn Stark (u knjizi se vrati kao Lady Stoneheart) , ali nju u knjigama oživi Beric Dondarrion, dok se ovdje spominje da bi on (Ian) mogao igrat ulogu Meribalda. Taj lik bukvalno Brienne, Podricka i Hyle Hunt-a uputi do tog Elder Brothera koji im kaže da je Hound držao Aryu zarobljenu a ne Sansu kako su mislili. Mada sumnjam da će se ovaj scenario ovako odigrat jer je Brienne već namlatila Hounda i u traileru smo vidjeli da ona pomogne Sansi i Theonu kad ih napadnu u šumi.I am responsible for bringing somebody back that you think you’re never going to see again.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7839 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
super nek nije Theon on je poremecen pogotovo poslije rezanja muškosti, jedino sa Sansom da ne odlutaPandakonda wrote:Nema tu Theona ni na mapi, nasljednik će ti bit Euron Greyjoy brat od Balona, to je ovaj lik iz trailera:pici wrote:kako sam na HBO3 počeo odgledavat sezonu po sezonu, evo još jedne scene se sjetih kad Stanis baca one pijavice u vatru koje je crvena rospija stavila na Robertovo kopile da ispiju krv kraljevsku... Uzurpator Robb - mrtav, Uzurpator Joffrey - mrtav i Uzurpator Balon Greyjoy - živ... znaći možemo očekivat smrt kralja željeznih ostrva u ovoj sezoni, po nekim naznakama Theon bi mogao biti nasljednjik, onaj sveštenik nije djaba prikazivan... ide osveta na Remsija
- banjaluka078
- Posts: 13205
- Joined: 16/01/2007 23:38
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#7841 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Drago mi je zbog Starkovih, ali prdonja je garant sredio da ih opet sve pokolju.
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7842 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja mislim da su svi Starkovi sigurni do kraja serijala, jedino možda da Jon pogine na kraju ono kao sacrifice neki.bhnapoleon1 wrote:Drago mi je zbog Starkovih, ali prdonja je garant sredio da ih opet sve pokolju.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#7843 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma dobro to mislio sam vise metaforicki da im nece pustit da se vrate u Winterfell , tj ni da djelimicno vrate moc koju su imali. Ne bi trebalo da ih doslovno kolju ali opet mogao bi onaj najmladji najebat nekaf. Varg i Ayra su sigurni. Sansa 70 % da je sigurna ali ko zna.Pandakonda wrote:Ja mislim da su svi Starkovi sigurni do kraja serijala, jedino možda da Jon pogine na kraju ono kao sacrifice neki.bhnapoleon1 wrote:Drago mi je zbog Starkovih, ali prdonja je garant sredio da ih opet sve pokolju.
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#7844 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ne kontam kako piski. jesu li mu odrezali komplet cundarusuper nek nije Theon on je poremecen pogotovo poslije rezanja muškosti, jedino sa Sansom da ne odluta
a ima i onaj evnuh, jel i njemu odfikarena?
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7845 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
r_faruk wrote:ne kontam kako piski. jesu li mu odrezali komplet cundarusuper nek nije Theon on je poremecen pogotovo poslije rezanja muškosti, jedino sa Sansom da ne odluta, ovo me nesto plaho interesuje
![]()
a ima i onaj evnuh, jel i njemu odfikarena?
debeli prdonja se podobro zabavio pisanjem o odfikarenim Ćundarama, Varys je ko dijete od onog čarobnjaka osakačen i sjeća se glasa koji je progovorio iz vatre kada je čarobnjak bacio qujac u nju, Neokaljani takodje svi osakaćeni, Theon od onog manijaka boltonovog kopileta, još strašno kad mu je ross kazao kako je ubio seljaka i objesio ga za drvo a ispod silovao njegovu ženu koja je rodila njega... toliko morbidnih stvari ima da je to zastrašujuče, mada ima istine u stvarnoj ljudskoj istoriji pa i sadašnjosti, čovjek šta uradi čovjeku je užas, nije ona djaba stara poslovica, čovjek je čovjeku Vuk.
- banjaluka078
- Posts: 13205
- Joined: 16/01/2007 23:38
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#7847 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Zna li se ista koliko ce jos biti sezona nakon ove seste?
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#7848 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Trebalo bi jos 1 sezona. Ako sta ne promijene.mixone1995 wrote:Zna li se ista koliko ce jos biti sezona nakon ove seste?
- Pandakonda
- Posts: 6120
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7849 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Debeli je planirao još jednu knjigu (sezonu) poslje ove : The Winds of Winter (6 sezona) i A Dream of Spring (7 sezona).mixone1995 wrote:Zna li se ista koliko ce jos biti sezona nakon ove seste?
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#7850 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Tko zna kad će izaći Dream of spring...nema baš više materijala iz knjiga za seriju, barem dok ne izađe Winds of winter. Pitanje je koliko Debeli govori producentima o svojim planovima u vezi završetka serijala. Bit će zanimljivo vidjeti kako će završiti serija, ja navijam da završetci budu različiti 
Jel to usigurno da je sljedeća sezona zadnja?
Jel to usigurno da je sljedeća sezona zadnja?
