Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#7801 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Pandakonda wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:u kojoj epizodi bude ubijena žena neda starka?
Treća sezona deveta epizoda Rains of Castamere, ili ti ga famozni Red Wedding :D

hvala
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#7802 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by __Phoenix__ »

harisoni wrote:Jesam li ja jedini koji neće gledat sezonu 6 prije knjige? :D
Ne znam šta ćeš postići, dobit ćeš neki spojler prije ili kasnije tako da...

A knjiga i serija imaju dovoljno razlika, ne mogu baš pokvariti jedna drugu upotpunosti?
User avatar
Pandakonda
Posts: 6121
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7803 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

__Phoenix__ wrote:
harisoni wrote:Jesam li ja jedini koji neće gledat sezonu 6 prije knjige? :D
Ne znam šta ćeš postići, dobit ćeš neki spojler prije ili kasnije tako da...

A knjiga i serija imaju dovoljno razlika, ne mogu baš pokvariti jedna drugu upotpunosti?
Postoji dosta razlika između knjiga i serije ali veliki događaji uvijek ostaju isti, tipa red wedding, smrt Jon-a itd.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#7804 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

harisoni wrote:Jesam li ja jedini koji neće gledat sezonu 6 prije knjige? :D
ja sam jos u dilemi
doduse ja sam pregledao prvu sezonu pa trk onda knjige procitao, i prva sezona i prva knjiga su mi jednak efekat ostavili
po mom misljenju knjigu treba uvijek citat poslije pogledanog filma (serije). Film nikad ne mze bit bolji od knjige, tako da uvijek na kraju ostaje bolje.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8160
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#7807 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Aman vise nek pobiju ISISovce.

SPOILER: bice sexa.
omar little
Posts: 17425
Joined: 14/03/2008 21:14

#7808 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

jebemti vise i ove trejlere, iskobeci oci premotavajuci, buljeci i pokusavajauci uvidjeti ko je i sta je sve u dva i po kadra. :roll:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6121
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7809 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

omar little wrote:jebemti vise i ove trejlere, iskobeci oci premotavajuci, buljeci i pokusavajauci uvidjeti ko je i sta je sve u dva i po kadra. :roll:
U ovom trejleru možeš samo skontat da će Daenerys opet dobit po picki :D
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#7810 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by konahawaii »

joj da hoce opet procurit jedno 5-6 epizoda, pa da ko covjek sjednes i gledas :D
omar little
Posts: 17425
Joined: 14/03/2008 21:14

#7811 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

ma, nista se ne moze ubrati, ali, eto, opet gledamo i premotavamo svi kad nema drugo nista. :D nikad docekat. :D
bila je sinoc zvanicna premijera, ali ne smije niko nista zucnuti. producenti su naucili lekciju od prosli put.
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#7812 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

konahawaii wrote:joj da hoce opet procurit jedno 5-6 epizoda, pa da ko covjek sjednes i gledas :D
Postala mi je tradicija poranit ponedjeljkom ujutro da skinem novu epizodu, skuham sebi kafu i pojedem nešto slatko dok gledam :D Kad pogledam 5 zaredom, čudan je osjećaj :D
5korpus
Posts: 1186
Joined: 24/07/2015 14:45

#7813 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 5korpus »

Ja samo cekam rat Lannistera i onih papana :izet:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6121
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7814 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Evo šta je po meni samo zanimljivo bilo

Ser Arthur Dayne

Image

Starkov banner iza Davosa

Image

Night's Kings sa Horn of Winter-om

Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#7815 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

AleksoMKD wrote:
pici wrote:Image

jel moguce da je ovo Jon u targaryen oklopu :shock: :? aauuuhhh ili je Jorah Mormont :shock:
Mislim da je jedan od troje Kingsguarda koji su cuvali Lijanu Stark a ovo je Ned i ekipa koji dolaze da je spase.
Vec je poznato da je ovo Ser Arthur Dayne, koji je jedan od najjacih ratnika u Westerosu svih vremena. Ako se ne varam, taj tip ce sam pobit' sve Starkove ljude osim njega i Howland Reed-a.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6121
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7816 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Tito_i_Partija wrote:
AleksoMKD wrote:
pici wrote:Image

jel moguce da je ovo Jon u targaryen oklopu :shock: :? aauuuhhh ili je Jorah Mormont :shock:
Mislim da je jedan od troje Kingsguarda koji su cuvali Lijanu Stark a ovo je Ned i ekipa koji dolaze da je spase.
Vec je poznato da je ovo Ser Arthur Dayne, koji je jedan od najjacih ratnika u Westerosu svih vremena. Ako se ne varam, taj tip ce sam pobit' sve Starkove ljude osim njega i Howland Reed-a.
Ne vjerujem da je to Arthur zato što taj sa slike koristi 2 mača dok je Arthur koristio samo jedan Sword of the Morning. Prije bi rekao da je Gerold Hightower jer jedino ko ostaje je Oswell Whent al on ima šišmiša na helmet-u tako da je 99% Gerold.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#7817 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Pristavite kafu, izvrsite prozivku treba se postrojiti ekipa za komentarisanje. Imamo li novih ?

Sve na trailerima ukazuje da ce poklati one ISILovce sto znaci da ih nece tako lahko poklat :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6121
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7818 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Izašla imena prve tri epizode:

Episode 1 – The Red Woman

Episode 2 – Home

Episode 3 – Oathbreaker

Prva epizoda The Red Woman, vjerovatno ćemo više saznat o ovoj novoj svećenici :

Image


Druga epizoda Home može se odnosit na Sansu, jer na traileru vidimo da se ona "vratila" u Winterfell kod Ramsaya. Sam (Jonov debeli drug :D ) se isto vraća kući a vidjeli smo i njega u traileru.

Interesantan je naziv ove treće epizode jer jedino ko može prekršit zavjet su Brienne (obećala onoj da će čuvat Ayru itd) , Jamie (ima oath prema kralju, možda čak prikažu flashback kad je ubio Ludog kralja jer smo u traileru vidjeli tu scenu kako neko nekog probada.), Jon (ima oath prema noćnoj straži)
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7819 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Ouuu... zakuhase i vise nego sto sam ocekiv'o :D
Jos 2 hefte, hajde vise! :oops:
omar little
Posts: 17425
Joined: 14/03/2008 21:14

#7820 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

oathbreaker je nesto s bri sigurno.


okle sad ovi harpy opet?

Image

moram pogledati jos jednom proslu sezonu, zaboravilo se.
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7821 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Pa nikada nisu ni "porazeni", samo nisu uspjeli ubiti Daenerys i to je to. Problem je i dalje tu :D
User avatar
pici
Posts: 46401
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7822 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Starkov baner iza Davosa, Sansa na prsima nosi grb vuka , divljaci protiv boltonovih, moguce i zeljezni da se upletu, opet frka na sjeveru, onaj dzin razbija kapiju crnog zamka, freyevi nesta slave izgleda da ce im prisjest, obracun u dubrovniku izmedju isilovaca i kraljeve garde na celu sa jednorukim sHupkom... Daenerys ce imati vatreno krstenje, zmajcek dolazi po nju... Tyrion ce izgleda u ocaju da zadrzi grad oslobodit ona dva preostala zmaja, najvjerovanije ce spaliti sve... :thumbup:
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#7823 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by __Phoenix__ »

Najmlađi Stark je valjda kod ove mrcine :mrgreen:
Image
User avatar
Pandakonda
Posts: 6121
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7824 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

__Phoenix__ wrote:Najmlađi Stark je valjda kod ove mrcine :mrgreen:
Image
On je kod three eyed ravena koji će ga naučit kako da kontroliše vizije i kako da gleda u prošlost. (tako ćemo vidjet tower of joy flashback, to je 5-6 epizoda sezone)
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#7825 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by __Phoenix__ »

Rekao sam najmlađi :skoljka:
Post Reply