Otiso bi mu na dzenazu i da mu pred svima nista ne halalim.hz__semir wrote:Dabogda on otišao, ali na onaj svijet. Još večeras, bolje nego ujutro. Amin.Utokkha wrote:Mislim da je ovo sve uvod u odlazak Baljka.
Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#7801 Re: FK Sarajevo
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7802 Re: FK Sarajevo
Evropa nam ne treba sa ovakvom postavkom snaga. Ona je samo dodatna mogućnost za zaradu uskog kruga ljudi.
Treba gasiti klub.
Treba gasiti klub.
-
Fabolous
- Posts: 35
- Joined: 22/02/2008 18:33
- Location: Sarajevo
#7803 Re: FK Sarajevo
Onim najvatrenijim navijacima koju su svaku utakmicu tu, nije smetao Blekic i ostala uprava, trenutna rezultatska kriza a pogotovo igra, jer smo ga mi birali i mi smo ovo trazili. Mi smo imali sabura jer smo znali da stihijski rad vodi Sarajevo u bolje sutra. Znali smo da se preko noci od Sarajeva ne moze napraviti Barcelona, ali smo zato za 4 godine mogli imati stabilan klub sa izmirenim finansijskim obavezama, zdravu atmosferu i vjerovatno historijski uspjeh u Evropi.
Ali dezurni kriticari hoce sve i odmah, hoce spektakularne promjene, ne valja im Blekic, ne valjaju im igraci, ne valja im igra, ne valja im navijanje, a kurcem nisu mrdnuli da se bilo sta promjeni. Nisu 2 utakmice Sarajeva ove sezone pogledali, ali zato znaju sjediti ispred kompjutera i kritikovati jedinu pozitivnu stvar koja se desila nasem klubu u novijoj historiji.
Sto se tice podmetanja nogu novoj upravi od strane najveceg krvnika, lopova, ljigavca, smrada (ne znam vise kako da ga nazovem jer je bilo kakva uvreda za njega premalo) Baljka to se znalo od pocetka. I ne samo njega, vec i Merdanovica, Alihodjica, i ostalih rusilaca fudbalske institucije zvane Sarajevo. Ali da ce nas dovesti u ovakvu situaciju nisam znao. Zavili ste ga u crno, zakucali za dno dna, nabili mu dugove, opljackali sve sto se moglo opljackati, odricali se navijaca, itd. itd. i sada kada ste konacno po strani opstruirate rad ljudi koji mogu stvoriti svjetliju buducnost za FK Sarajevo. Ako je ovo zvanicna informacija i konacna odluka nase trenutne uprave, onda samo dragi Bog moze spasiti Sarajevo, a Baljka ne moze ni on.
Ali dezurni kriticari hoce sve i odmah, hoce spektakularne promjene, ne valja im Blekic, ne valjaju im igraci, ne valja im igra, ne valja im navijanje, a kurcem nisu mrdnuli da se bilo sta promjeni. Nisu 2 utakmice Sarajeva ove sezone pogledali, ali zato znaju sjediti ispred kompjutera i kritikovati jedinu pozitivnu stvar koja se desila nasem klubu u novijoj historiji.
Sto se tice podmetanja nogu novoj upravi od strane najveceg krvnika, lopova, ljigavca, smrada (ne znam vise kako da ga nazovem jer je bilo kakva uvreda za njega premalo) Baljka to se znalo od pocetka. I ne samo njega, vec i Merdanovica, Alihodjica, i ostalih rusilaca fudbalske institucije zvane Sarajevo. Ali da ce nas dovesti u ovakvu situaciju nisam znao. Zavili ste ga u crno, zakucali za dno dna, nabili mu dugove, opljackali sve sto se moglo opljackati, odricali se navijaca, itd. itd. i sada kada ste konacno po strani opstruirate rad ljudi koji mogu stvoriti svjetliju buducnost za FK Sarajevo. Ako je ovo zvanicna informacija i konacna odluka nase trenutne uprave, onda samo dragi Bog moze spasiti Sarajevo, a Baljka ne moze ni on.
- van Basten
- Posts: 7958
- Joined: 21/09/2006 02:59
#7804 Re: FK Sarajevo
fino sam ja govorio da će im mirza i baljak i co doči glave, pa kad sam uporno govorio da se mirzu nogira onda su me pljuvali čak i oni iz uprave nakon svake naše pobjede.
Kako god, koji god da su razlozi, tajming za ostavke je sramotan i zreo za jednog moralnog šamara svima koji su je podnijeli. U sred tromeča sa lišticom, nakon isticanja fašističkih zastava kada je klub trebao reagovati kao jedno, uraditi ovako nešto je sramota neviđena.
Ostatak priče ću komentarisati kad budu poznati detalji (sutra?), a za sada samo još nešto - osjećam se izdano, posramljeno i namagarčeno. Hvala
Kako god, koji god da su razlozi, tajming za ostavke je sramotan i zreo za jednog moralnog šamara svima koji su je podnijeli. U sred tromeča sa lišticom, nakon isticanja fašističkih zastava kada je klub trebao reagovati kao jedno, uraditi ovako nešto je sramota neviđena.
Ostatak priče ću komentarisati kad budu poznati detalji (sutra?), a za sada samo još nešto - osjećam se izdano, posramljeno i namagarčeno. Hvala
-
cunga lunga
- Posts: 440
- Joined: 31/05/2008 10:59
#7806 Re: FK Sarajevo
Nemojmo se zalijetati i siriti pesimizam.
Zijad je otisao, svakako nam igraci gladuju mjesecima tako da ga oni sigurno ne zale... frajer ima pare, sto nije dao igracima iz svog dzepa kad voli klub..
cuo sam da se desilo to da su mu prvo ledja okrenuli basic i becirevic a BP su ih podrzali.
Vjerovatno politika jer je Becirevic SDP a Zijad Fahrin...
Zijad je otisao, svakako nam igraci gladuju mjesecima tako da ga oni sigurno ne zale... frajer ima pare, sto nije dao igracima iz svog dzepa kad voli klub..
cuo sam da se desilo to da su mu prvo ledja okrenuli basic i becirevic a BP su ih podrzali.
Vjerovatno politika jer je Becirevic SDP a Zijad Fahrin...
-
Fabolous
- Posts: 35
- Joined: 22/02/2008 18:33
- Location: Sarajevo
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#7808 Re: FK Sarajevo
Kao prvo klub nije dozivio fijasko, kao drugo ako je vidio da ne moze da ostvari ono sto je naumio naravno da ce se povuci pa sta je trebao drugo. Sad je druga stvar sto ljudi ovdje nisu navikli na ove stvari, nego dodje levat uhljebi sebe i svoje i tito ga dragi ne skida vise
- Moket
- Posts: 28
- Joined: 12/08/2010 15:51
- Location: 43°52'25.41"N - 18°24'31.14"E
#7809 Re: FK Sarajevo
Ma ne mogu da vjerujem da je dvadesetak internet navijača smijenilo kompletnu upravu (sudeči po postovima ovdje), i da im isti nisu dali da rade. Nešto meni tu smrdi. Neozbiljno je skroz al eto makar nas je vratilo u realnost da nikad nije ni funkcionisalo. Na kraju krajeva gubi se vrijeme neozbiljnim raspravama (tri prsta, dva i tako to). Istina je da nemamo ni jedan novi sponzorski ugovor, da nemamo nikakvu finansijsku konstrukciju (osim godišnjih i članskih koja je donekle uspjela), nisam siguran ni za sportsku opremu,imamo malo jaču internet prezentaciju, i jednu dobru pjesmu BP-a. Atmosfera oko kluba je upravo isćezla. Ma mi smo svakako najjači kad nam je najteže, tako da će ovo izroditi nešto dobro abd.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
-
Nuclear Winter
- Posts: 660
- Joined: 09/06/2010 23:48
#7811 Re: FK Sarajevo
A šta si ti očekivao od potomaka ustaških zvjeri iz II svjetskog rata?? Ovo je još i "civilizovano" za razliku od prošlog gostovanja-nažalost.Nema veze buraz mi idemo DALJE a oni su i dalje u mračnoj 1941,ima ona stara narodna:ko drugom jamu kopa SAM u nju pada-samo što im ja neću pružiti ruku da izađu,nego ću ih lopatom zatrpati da nikad više ne izmile ko miševi iz "škripa"
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#7812 Re: FK Sarajevo
opet sam naivan ispao i ponadao se da ce nas, ovaj put veliki blek, izvesti na zelenu granu
i sta dalje?
koje su izgledne opcije?
klepnut usima jer baljak & co. su "premocni" jebiga - nula (0)
nadmudrivat se s njima preko sudova, medija - nula (0)
prosipat silu, sacekivat u mraku, pa poslije lezat u miriji isto nije opcija
sve ovo implicira na nastavak 10ogodisnje agonije
puce sve ko balon od sapunice opet
sad tek vidim da je Hamo Granov bio gospodin i vizionar za sve ove i slicne
i sta dalje?
koje su izgledne opcije?
klepnut usima jer baljak & co. su "premocni" jebiga - nula (0)
nadmudrivat se s njima preko sudova, medija - nula (0)
prosipat silu, sacekivat u mraku, pa poslije lezat u miriji isto nije opcija
sve ovo implicira na nastavak 10ogodisnje agonije
puce sve ko balon od sapunice opet
sad tek vidim da je Hamo Granov bio gospodin i vizionar za sve ove i slicne
-
Nuclear Winter
- Posts: 660
- Joined: 09/06/2010 23:48
#7813 Re: FK Sarajevo
Drug moj "godpodin&vizionar" je 1984(čini mi se) je OSUĐEN zbog pronevjere novca na mjestu poslovođa textila u sarajci i još "pride" KRAO je one kovanice po 10 dinara iz ona dva konjića na ulazu u sarajku.Taj isti ti dolazi na čelo kluba 1994 sa smrću LEGENDE Svetozara Vujovića i TADA počinje agonija kluba koja traje i danas.Na svakih 10.000 što ih je "vizionar" davao za klub uzeo bi prvom prilikom 100.000.Šminka,umbro dresovi,ŽVALJAK na mjestu sekretara kluba i MILION maraka u minusu-Ovo su "rezultati" vladavine "vizionara".leo karan wrote:opet sam naivan ispao i ponadao se da ce nas, ovaj put veliki blek, izvesti na zelenu granu
i sta dalje?
koje su izgledne opcije?
klepnut usima jer baljak & co. su "premocni" jebiga - nula (0)
nadmudrivat se s njima preko sudova, medija - nula (0)
prosipat silu, sacekivat u mraku, pa poslije lezat u miriji isto nije opcija
sve ovo implicira na nastavak 10ogodisnje agonije
puce sve ko balon od sapunice opet
sad tek vidim da je Hamo Granov bio gospodin i vizionar za sve ove i slicne
-
cunga lunga
- Posts: 440
- Joined: 31/05/2008 10:59
#7814 Re: FK Sarajevo
Shvatite ljudi da politika koci Sarajevo...
zbog politike zijad nije mogao smjeniti ni Mirzu, ni Baljka ni ostale iz stare garniture..
zbog politke nismo ni sponzore nasli...
Jedostavno, Blekic se primakao fahri a to mu SDP nije oprostio i jednostavno je kocio sve pokusaje napretka...
zbog politike zijad nije mogao smjeniti ni Mirzu, ni Baljka ni ostale iz stare garniture..
zbog politke nismo ni sponzore nasli...
Jedostavno, Blekic se primakao fahri a to mu SDP nije oprostio i jednostavno je kocio sve pokusaje napretka...
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#7815 Re: FK Sarajevo
vjerovatno si upravu, iako necu da ulazim u ovo 10 milja da, 100 milja uzme jer je u domenu rekla kazalaNuclear Winter wrote:Drug moj "godpodin&vizionar" je 1984(čini mi se) je OSUĐEN zbog pronevjere novca na mjestu poslovođa textila u sarajci i još "pride" KRAO je one kovanice po 10 dinara iz ona dva konjića na ulazu u sarajku.Taj isti ti dolazi na čelo kluba 1994 sa smrću LEGENDE Svetozara Vujovića i TADA počinje agonija kluba koja traje i danas.Na svakih 10.000 što ih je "vizionar" davao za klub uzeo bi prvom prilikom 100.000.Šminka,umbro dresovi,ŽVALJAK na mjestu sekretara kluba i MILION maraka u minusu-Ovo su "rezultati" vladavine "vizionara".leo karan wrote:opet sam naivan ispao i ponadao se da ce nas, ovaj put veliki blek, izvesti na zelenu granu
i sta dalje?
koje su izgledne opcije?
klepnut usima jer baljak & co. su "premocni" jebiga - nula (0)
nadmudrivat se s njima preko sudova, medija - nula (0)
prosipat silu, sacekivat u mraku, pa poslije lezat u miriji isto nije opcija
sve ovo implicira na nastavak 10ogodisnje agonije
puce sve ko balon od sapunice opet
sad tek vidim da je Hamo Granov bio gospodin i vizionar za sve ove i slicne
al ovo boldirano me je nasmijalo pravo
-
Nuclear Winter
- Posts: 660
- Joined: 09/06/2010 23:48
#7816 Re: FK Sarajevo
Jel sigurno OVO razlog raspada sistema??cunga lunga wrote:Shvatite ljudi da politika koci Sarajevo...
zbog politike zijad nije mogao smjeniti ni Mirzu, ni Baljka ni ostale iz stare garniture..
zbog politke nismo ni sponzore nasli...
Jedostavno, Blekic se primakao fahri a to mu SDP nije oprostio i jednostavno je kocio sve pokusaje napretka...
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#7817 Re: FK Sarajevo
Nekoliko navijaca-glasaca SDP-a koje znam se vec kaju sto su im dali svoj glas 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#7818 Re: FK Sarajevo
Meni ništa nije jasno????? Može li neko mali upućeniji objasniti o čemu se ovdje radi???? Evo na šta mislim, do prije samo 15-ak dana se govorilo sa svih strana, ponajviše od Blekića, kako je apsolutno jedinstvo u upravi kluba, kako ima nekih manjih smetnji, ali kako su oni manjina, jer je uprava kao ko nikad do sad jedinstvena????
Otkud sada toliki preobrat????
I sad odjednom svemoćni Baljak (ne mogu vjerujem da je toliko moćan ,liči mi kao neko kome bi hljeba trebalo udijeliti) sam sruši kompletnu upravu, kako oni kao brojniji nisu njega otjerali????
Koje su to struje koje njega podržavaju i čine ga tako moćnim, dajte ba konkretne informacije, naravno bez paušalnih ocjena i termina koje bi mogle temu otjerati pod ključ.
Iskren da budem, ja sam lično totalno razočaran Blekićem i ostatkom ekipe!!! Zašto???' Vrlo jednostavno, ponašao se tako odlučno do neki dan, toliko je ulijevao povjerenja u navijače, vjerovali mu, i sad nakon prvog ozbiljnijeg problema u klubu (i to samo nako 3-4 mjeseca), na što je mogao računati da će biti, podvija rep i fata se noge??? Tako je najlakše, a mi i dalje ostajemo da patimo za boljim Sarajevom......
Neka sad izvoli zbog armije navijača koja se klela u njega, izađe u javnost i kaže o čemu se zapravo radi, a ne prosipati šuplju o zdrvastvenim problemima......
Njih pet-šet u upravi, svi ko jedan, i dođe Baljak iza kojega izgleda stoji CIA, FBI, KGB....alieni, i sruši nam sve snove...
Kako i kojim sredstvima????? Kakav ba SDP, SBB i ostalo sranje, pustite se teorija zavjere.... Pa Blekić je koliko znam bio donedavno u SDP-u???
Kakav Lagumdžija, Fahro i dr. , imaju toliko sada posla oko politike, i sada se oni ko nešto petljaju u klub koji grca u dugovima???? Kakve su to napamet priče?????
Pu bando jedna, ode klub u vražiju materinu!!!
Otkud sada toliki preobrat????
I sad odjednom svemoćni Baljak (ne mogu vjerujem da je toliko moćan ,liči mi kao neko kome bi hljeba trebalo udijeliti) sam sruši kompletnu upravu, kako oni kao brojniji nisu njega otjerali????
Koje su to struje koje njega podržavaju i čine ga tako moćnim, dajte ba konkretne informacije, naravno bez paušalnih ocjena i termina koje bi mogle temu otjerati pod ključ.
Iskren da budem, ja sam lično totalno razočaran Blekićem i ostatkom ekipe!!! Zašto???' Vrlo jednostavno, ponašao se tako odlučno do neki dan, toliko je ulijevao povjerenja u navijače, vjerovali mu, i sad nakon prvog ozbiljnijeg problema u klubu (i to samo nako 3-4 mjeseca), na što je mogao računati da će biti, podvija rep i fata se noge??? Tako je najlakše, a mi i dalje ostajemo da patimo za boljim Sarajevom......
Neka sad izvoli zbog armije navijača koja se klela u njega, izađe u javnost i kaže o čemu se zapravo radi, a ne prosipati šuplju o zdrvastvenim problemima......
Njih pet-šet u upravi, svi ko jedan, i dođe Baljak iza kojega izgleda stoji CIA, FBI, KGB....alieni, i sruši nam sve snove...
Kako i kojim sredstvima????? Kakav ba SDP, SBB i ostalo sranje, pustite se teorija zavjere.... Pa Blekić je koliko znam bio donedavno u SDP-u???
Kakav Lagumdžija, Fahro i dr. , imaju toliko sada posla oko politike, i sada se oni ko nešto petljaju u klub koji grca u dugovima???? Kakve su to napamet priče?????
Pu bando jedna, ode klub u vražiju materinu!!!
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#7819 Re: FK Sarajevo
Odakle baljku tolika moc da nam godinama vedri i oblaci? Najvise se prica o tome da ga je politika skinula, tacnije sdp. Sta on to predstavlja u sdp? Koga je to toliko zaduzio? Nikako mi ne ide u glavu da se bilo ko moze zaloziti za toh parazita. Sta god da je uzrok sto ga se ne moue otjerati to treba javno objaviti pa ako treba i da bankrotiramo i da bojkotujemo. Dosta je vise
-
Nuclear Winter
- Posts: 660
- Joined: 09/06/2010 23:48
#7821 Re: FK Sarajevo
Ni meni nije jasno druže u čemu je zonfa.Kako je moguće da GNJIDA žvaljak koji je niko i ništa ima ko fol "moći" da razvali komplet upravu,i "otjera" lika(blekića) koji je milione zdrpio na sumnjivim berzanskim poslovima na balkanu u saradnji sa milom đukanovićem i ostalom lopovskom klapom?????north wrote:Meni ništa nije jasno????? Može li neko mali upućeniji objasniti o čemu se ovdje radi???? Evo na šta mislim, do prije samo 15-ak dana se govorilo sa svih strana, ponajviše od Blekića, kako je apsolutno jedinstvo u upravi kluba, kako ima nekih manjih smetnji, ali kako su oni manjina, jer je uprava kao ko nikad do sad jedinstvena????
Otkud sada toliki preobrat????
I sad odjednom svemoćni Baljak (ne mogu vjerujem da je toliko moćan ,liči mi kao neko kome bi hljeba trebalo udijeliti) sam sruši kompletnu upravu, kako oni kao brojniji nisu njega otjerali????
Koje su to struje koje njega podržavaju i čine ga tako moćnim, dajte ba konkretne informacije, naravno bez paušalnih ocjena i termina koje bi mogle temu otjerati pod ključ.
Iskren da budem, ja sam lično totalno razočaran Blekićem i ostatkom ekipe!!! Zašto???' Vrlo jednostavno, ponašao se tako odlučno do neki dan, toliko je ulijevao povjerenja u navijače, vjerovali mu, i sad nakon prvog ozbiljnijeg problema u klubu (i to samo nako 3-4 mjeseca), na što je mogao računati da će biti, podvija rep i fata se noge??? Tako je najlakše, a mi i dalje ostajemo da patimo za boljim Sarajevom......
Neka sad izvoli zbog armije navijača koja se klela u njega, izađe u javnost i kaže o čemu se zapravo radi, a ne prosipati šuplju o zdrvastvenim problemima......
Njih pet-šet u upravi, svi ko jedan, i dođe Baljak iza kojega izgleda stoji CIA, FBI, KGB....alieni, i sruši nam sve snove...
Kako i kojim sredstvima????? Kakav ba SDP, SBB i ostalo sranje, pustite se teorija zavjere.... Pa Blekić je koliko znam bio donedavno u SDP-u???
Kakav Lagumdžija, Fahro i dr. , imaju toliko sada posla oko politike, i sada se oni ko nešto petljaju u klub koji grca u dugovima???? Kakve su to napamet priče?????
Pu bando jedna, ode klub u vražiju materinu!!!
Ne brini se drug neće klub nigdje(nešto slično je rekao i josip pejaković na spotu pred sami rat i bio je upravu!).Bilo je i gorih situacija vjeruj mi.
-
Nuclear Winter
- Posts: 660
- Joined: 09/06/2010 23:48
#7822 Re: FK Sarajevo
Pa prosvjetli nas da ne "valjamo" višeSamo HZ wrote:Ljudi valjate gluposti !
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#7823 Re: FK Sarajevo
ma niko ne kaze da su se fahro i lagumdzija petljali, rijec je o njihovim podredjenim, na nizim nivoima.
napominjem da sam i ja ovu pricu cuo od jarana koji je veci navijac od mene, redovniji na utakmicama i zna vise stvari o klubu...znaci nista zvanicno. uglavnom, bas kao sto je cunga lunga rekao, blekic je malo previse politicki "zastranio" za ukuse baljka i kompanije, koji su kadrovi sdp-a. a posto znamo da nas sdp "drzi u saci", zbog stadiona koji se nalazi u njihovoj opstini i nasih dugova prema csr-u, baljka je nemoguce smijeniti. uglavnom, blekicev trud nije nalazio plodno tlo kod ovog kretena, lik je vidio da nema napretka, da nema podrsku bitnih struktura u klubu, i otisao.
ponavljam da je ovo rekla-kazala.
napominjem da sam i ja ovu pricu cuo od jarana koji je veci navijac od mene, redovniji na utakmicama i zna vise stvari o klubu...znaci nista zvanicno. uglavnom, bas kao sto je cunga lunga rekao, blekic je malo previse politicki "zastranio" za ukuse baljka i kompanije, koji su kadrovi sdp-a. a posto znamo da nas sdp "drzi u saci", zbog stadiona koji se nalazi u njihovoj opstini i nasih dugova prema csr-u, baljka je nemoguce smijeniti. uglavnom, blekicev trud nije nalazio plodno tlo kod ovog kretena, lik je vidio da nema napretka, da nema podrsku bitnih struktura u klubu, i otisao.
ponavljam da je ovo rekla-kazala.
- Imamopobjednika
- Posts: 419
- Joined: 02/03/2010 02:21
#7824 Re: FK Sarajevo
Ko se sjeca one poodavne scene sa Pajom dok je on bio u klubu - znace o cemu je rijec. Don't sekirly. 
-
Nuclear Winter
- Posts: 660
- Joined: 09/06/2010 23:48
#7825 Re: FK Sarajevo
buraz da znaš hamu znao bi da je SVE kod njega rekla-kazala.Istina je za kovanice,kao i za drpanje od kluba.Napravio nam je MILION marona duga jer ništa nije plaćao,a svaka faktura od pertli,njegovih troškova,pa do priprema u medulinu je fakturisana na Fk Sarajevo.Koliko god da je volio Sarajevo,napravio nam je zla više nego da nam je el-saik direktor klubaleo karan wrote:vjerovatno si upravu, iako necu da ulazim u ovo 10 milja da, 100 milja uzme jer je u domenu rekla kazalaal ovo boldirano me je nasmijalo pravoNuclear Winter wrote:Drug moj "godpodin&vizionar" je 1984(čini mi se) je OSUĐEN zbog pronevjere novca na mjestu poslovođa textila u sarajci i još "pride" KRAO je one kovanice po 10 dinara iz ona dva konjića na ulazu u sarajku.Taj isti ti dolazi na čelo kluba 1994 sa smrću LEGENDE Svetozara Vujovića i TADA počinje agonija kluba koja traje i danas.Na svakih 10.000 što ih je "vizionar" davao za klub uzeo bi prvom prilikom 100.000.Šminka,umbro dresovi,ŽVALJAK na mjestu sekretara kluba i MILION maraka u minusu-Ovo su "rezultati" vladavine "vizionara".leo karan wrote:opet sam naivan ispao i ponadao se da ce nas, ovaj put veliki blek, izvesti na zelenu granu
i sta dalje?
koje su izgledne opcije?
klepnut usima jer baljak & co. su "premocni" jebiga - nula (0)
nadmudrivat se s njima preko sudova, medija - nula (0)
prosipat silu, sacekivat u mraku, pa poslije lezat u miriji isto nije opcija
sve ovo implicira na nastavak 10ogodisnje agonije
puce sve ko balon od sapunice opet
sad tek vidim da je Hamo Granov bio gospodin i vizionar za sve ove i slicne

