Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7801 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

Dana 17.01.2014. godine - SBB-u i DF podršku su uputili:

Podržavaju ih direktno - U.B. organizatora i pokretača otpora u Kantonu Sarajevo
Savez udruženja boraca "Patriotska liga"
Bosnae - Zelene Beretke

---------------------------------------------------------

Kad ih oni podržavaju pametnome to mora biti dosta - aposlutni su pobjednici, i nešto su najbolje što se BiH moglo desiti......
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#7802 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Jednim udarcem diže sebi cijenu, dok istovremeno strovaljuje i Komšića i SDP.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#7803 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

drugi profil wrote:Oooo, jbt evo Fahro ispade prvoborac, heroj sa Zuci, diverzant...

eee da si vidio mene i fahru na treski '94...

izvlaci on mene ranjenog... ni puske nemam... a on samo s papovkom... kad mi iza cuke, stoji grupica cetnika, valjda kontaju da njihovi idu... i fahro ih im mahnu, kulira... i onda sasu rafal iz papovke, ubi cetvoricu na prvu, rani jos 5-6... i onda me opet digne i nastavi, a i on ranjen!

heroj nego sta!

:D
mikasa
Posts: 536
Joined: 15/12/2008 22:35

#7804 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mikasa »

Alfons Kauders wrote: eee da si vidio mene i fahru na treski '94...

izvlaci on mene ranjenog... ni puske nemam... a on samo s papovkom... kad mi iza cuke, stoji grupica cetnika, valjda kontaju da njihovi idu... i fahro ih im mahnu, kulira... i onda sasu rafal iz papovke, ubi cetvoricu na prvu, rani jos 5-6... i onda me opet digne i nastavi, a i on ranjen!

heroj nego sta!

:D
Kad je to vidio konj kojeg su zvali Misko, skoci zagrli Fahru, ali on onako ranjen, malo ga odgurnu, medjutim Misko pade i skotrlja se sa litice u provaliju... steta
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#7805 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Jest ima i ona pjesma:
"Sa kraj Bosne do mora
zna ga zemlja sva,
svud se slavom procuo
komandant Fahra..."
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#7806 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Balada o Bori i Ramizu 21. vijeka

Sa kraj Bosne do mora
Zna ga zemlja sva
Svud se slavom pročuo
komandant Fahra

Allah i leila
Komandant Fahra


Od Broda do Neuma
Neka znade svak
Da je Fahru hvalio
Željko bezbjednjak

Allah i leila
Željko bezbjednjak
Last edited by Corto Maltese on 17/01/2014 20:02, edited 2 times in total.
mikasa
Posts: 536
Joined: 15/12/2008 22:35

#7807 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mikasa »

Corto Maltese wrote:Sa kraj Bosne do mora
Zna ga zemlja sva
Svud se slavom pročuo
komandant Fahra

Allah i leila
Komandant Fahra

Od Broda do Neuma
Neka znade svak
Da uz Fahru stajaše
Željko bezbjednjak

Allah i leila
Željko bezbjednjak
hahahaha... :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#7808 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Corto Maltese wrote:Balada o Bori i Ramizu 21. vijeka

Sa kraj Bosne do mora
Zna ga zemlja sva
Svud se slavom pročuo
komandant Fahra

Allah i leila
Komandant Fahra


Od Broda do Neuma
Neka znade svak
Da je Fahru hvalio
Željko bezbjednjak

Allah i leila
Željko bezbjednjak
Eee, to je ta.... :thumbup:
User avatar
Edin H.
Posts: 53614
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#7809 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Edin H. »

Corto Maltese wrote:
shiljak wrote:
Corto Maltese wrote:Mene iznenađuje da Avaz ovako otvoreno pravi reklamu Klixu.
klix izašao u avazu?
"... napraviš tri nicka na klix.ba portalu , koji prema našim analizama igra značajnu ulogu kod formiranja javnog mnijenja."
mali_balon wrote:Image
Bravo kliks :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7810 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kamen spoticanja »

Ev kaze Kaplan da Fetulah Gulen podrzava DF
Znaci Komsic je muslimanski misionarski mason :D
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7811 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

Artiljerija radi - šta li je nuke ???

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H. JAVNOST ZGROŽENA SDP-OVIM PAMFLETOMKomšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i aktFOTO: AVAZKomšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i akt


Pamflet Socijaldemokratske partije u vidu instrukcije za blaćenje lidera Demokratske fronte Željka Komšića i Saveza za bolju budućnost BiH Fahrudina Radončića, objavljen u jučerašnjem broju „Dnevnog avaza“, a prenesen na mnogim portalima i televizijama, izazvao je veliko zgražanje u bh. javnosti.

Udaranje i pljuvanje

Instrukcijama koje je članovima SDP-a na stranačkom memorandumu poslao Kemal Beganović, poslanik SDP-a u Parlamentu FBiH i predsjednik Foruma mladih SDP-a, opće je mišljenje, izrazito podmuklo i podlo pokušavaju diskreditirati bh. zvaničnike koji se nalaze na važnim funkcijama na državnom nivou.

Član Predsjedništva BiH i lider DF-a Željko Komšić izjavio je jučer za "Avaz" da je zaprepašten te da bi svaki komentar najradije zadržao za sebe.

- Meni je ovo toliko degutantno! Ovaj politički život u BiH je takav kakav je. Ali, nažalost, ovo zaista izlazi iz okvira i onih standarda na koje smo mi navikli. Ne znam da li ovo uopće i nazvati predizbornom kampanjom. Sigurno da ima veze s nekim strategijama koje prave u toj stranci. Ali, ovo je jedno tako odvratno i degutantno pljuvanje, da čovjeku ništa dalje ne preostaje već da digne ruke i kaže: Bože sačuvaj - kazao nam je Komšić.

Kaže da ga nije iznenadilo da je jedna od meta u spomenutom pamfletu. Smatra da ovo nije ni prvi, a tvrdi da sigurno neće biti ni posljednji put da ga na ovakav način diskreditiraju.

- Nemam ni želje, a ni volje da se spuštam na taj nivo komunikacije i kampanje. Ja sam ranije rekao: Dajte da vidimo šta ko može ponuditi, a ne ko će koga jače, ružnije i poganije udariti i pljunuti, a ovo je, očigledno, takav stil kampanje - naglasio je Komšić.

Radikalni elementi

Smatra da je u pamfletu napadnut i kao član Predsjedništva BiH, ali navodi da ga ni to ne iznenađuje.

- Iskren da budem, riječ je o nečemu o čemu sam znao da se radi, ali, evo, sada se prvi put pojavio i akt - tvrdi Komšić.



Instrukcije za nemoral: Rukovodstvo SDP-a svoje mlade članove podučava brutalnom laganju

Mirza Ustamujić, poslanik SBB-a u Federalnom parlamentu, potcrtao je u izjavi za naš list da ovo nije samo napad na predsjednika SBB-a nego je i žestoki atak na ministra sigurnosti BiH Fahrudina Radončića.


Ustamujić: Mlade ljude pozivaju da idu putem laži

- U zemlji kao što je BiH ima veoma mnogo ljudi koji su doživjeli tragedije poput one srebreničke. Smatramo da povezivanjem ministra Radončića sa četničkim pokretom i srpskom mafijom može imati i posljedicu da on postane meta i atentata od nekih radikalnih elemenata! To je krajnje degutantno. Riječ je o čovjeku čija je porodica dala tri šehida u odbrani BiH. On je cijeli rat proveo u opkoljenom Sarajevu, u Vrhovnom štabu Armije RBiH. Poznat je kao graditelj veleljepnih zgrada u Sarajevu i donator važnih bošnjačkih institucija. Pokrenuo je i osnovao „Dnevni avaz“ kao najveću medijsku kuću u BiH i u istoriji Bošnjaka - istakao je Ustamujić.

Spinovanje laži

Ustamujić tvrdi da je krajnje zabrinjavajuće kako se direktno, putem SDP-ovog pamfleta, mladi ljudi pozivaju da idu putem laži. Podsjetio je na činjenicu da je u jednoj političkoj emisiji predsjednik SDP-a Zlatko Lagumdžija priznao da je angažirao Alistera Kembela (Alastair Campbell), čovjeka koji je u svijetu poznat po pravljenju spinova.

- Kakva je to poruka za njegove kadrove? Zato nas uopće ne iznenađuje da i mladi kadrovi ove stranke pristaju da svašta rade. No, moraju biti svjesni da je ovo što rade tretirano Krivičnim zakonom BiH - istakao je Ustamujić.

SDP se odriče pamfleta

Socijaldemokratska partija jučer je saopćila da se evidentno radi o gruboj manipulaciji spletkaroša u maniru paraobavještajnih struktura.

- Najoštrije osuđujemo zloupotrebu memoranduma i zvaničnih simbola SDP-a i obavještavamo medije i građane da se radi o bezočnom lažiranju i manipulaciji. Ono što se pokušava postići istovremeno je i vrlo opasno te podsjeća na udbaške metode kojima se unosila totalna pometnja među ljude i političke strukture dok je "služba" ostvarivala svoje ciljeve.

SDP će poduzeti sve raspoložive zakonske korake kako bi se sve otkrilo i javnost upoznala s informacijom o identitetu onih koji stoje iza ovakvih bezočnih manipulacija i krivotvorenja - saopćeno je iz ove stranke.

SBB ostaje privržen borbi protiv kriminala i korupcije

- U proteklim godinama građani su prepoznali djelovanje SBB-a. Otkrili smo spiskove poreznih dužnika, na državnom nivou je stvoren ambijent za suzbijanje kriminala i korupcije. Mi ćemo ustrajati na ovom putu. Logičan je strah od onih koji se služe pamfletima, da će izgubiti izbore. No, pogrešno je graditi kampanju na lažima i pozivamo ih da rade konkretne stvari za građane, a da se ne bave talovima i spinovima - rekao je Ustamujić.

FTV: Dokument s računara zaposlenice SDP-a

Federalna televizija u Dnevniku 2 objavila je sinoć prilog o instrukciji SDP-a. Kazali su da računarska povijest dokumenta priču vodi pravo u Centralu SDP-a. Dokument je nastao u srijedu u 12 sati i 20 sekundi na računaru SDP-ove službenice za odnose s javnošću.

- Inače, pretragom podataka o nastanku PDF dokumenta lako se dođe do računara na kojem je nastao. U pitanju je računar registriran na ime Aida Pizović, koja radi na web-portalu Mojportal.ba - naveli su u prilogu FTV-a.


Kemal Beganović: Zna za Pizović

Ko je Aida Pizović, zna Kemal Beganović, zastupnik SDP-a u Federalnom parlamentu i predsjednik Foruma mladih SDP-a. On bi trebao biti i Kemo koji je u potpisu spornog dokumenta.

- Aida Pizović je zaposlenica SDP-a, Pres-centra SDP-a. I ona, naravno, šalje saopćenja SDP-a i samim tim je autor svakog dokumenta koji se pojavi. S obzirom na to da je dokument koji je u PDF-u očito falsifikovan s nekog starog saopćenja, onda je logično da je ostalo njeno ime kao autora na PDF dokumentu - kazao je Beganović za FTV.

Campbell je mala maca....

Predlažem da Kemalu Beganoviću SBB i DF izdvoje jedno 500.000 KM u casheu (ili više ako neće da se proda) - da prizna da je on to potpisao i pređe iz legla pokvarenjaka SDP-a u prečisti DF ili SBB ?

sa tim potezom priča je 101 % posto istinita...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7812 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#7813 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

lerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
:thumbup: :bih:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7814 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

lerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i akt

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Čovjek bio šta ono u SDP-u prije godinu ? Potpredsjednik ?????

Kao blago iznenađen ?
Last edited by HM 2011 on 17/01/2014 21:05, edited 1 time in total.
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7815 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

HM 2011 wrote:
lerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i akt

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa i rade prljavo kako je Komšić izašao iz SDP-a. Pa na ovom forumu imaš lika koji Papićevu izjavu o nesposobnosti Komšića ponavlja ko mutav, proziva se javno da je nesposoban, u saopštenjima prozivaju ljude fašistima, lopovima i čim sve ne i ti hočeš da kažeš da to nije prljavo. Ništa čovjek nije slagao al treba biti malo i objektivan u životu da bi se vidjele neke stvari.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7816 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

lerdi wrote:
HM 2011 wrote:
lerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i akt

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa i rade prljavo kako je Komšić izašao iz SDP-a. Pa na ovom forumu samo imaš lika koji Papićevu izjavu o nesposobnosti Komšića ponavlja ko mutav, proziva se javno da je nesposoban, u saopštenjima prozivaju ljude fašistima, lopovima i čim sve ne i ti hočeš da kažeš da to nije prljavo. Ništa čovjek nije slagao al treba biti malo i objektivan u životu da bi se vidjele neke stvari.

Fahro i Komšo pisali akt..... eto ti kako ja gledam na sve to.....

U preduzetju.....

Tačka 2 - ovo ne priliči SDP-u kao bagri da piše - ovo je ispod njihovog nivoa, oni pišu subliminalne poruke poput:

0'92q34 6bqvrc i2q3509vru mt4 vju 243r -

i puf ti postaneš glasač SDP-a, hodaš pored FIS-a mašući velikom crvenom zastavom i slično.....
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7817 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

HM 2011 wrote: Fahro i Komšo pisali akt..... eto ti kako ja gledam na sve to.....
U preduzetju.....
Pa Komšo je nesposoban, to smo već apsolvirali, tako da ovakvo nešto prelazi granice njegove sposobnosti. ;)

Pozdravi sve u centrali. ;)
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#7818 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

lerdi wrote:
HM 2011 wrote:
lerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i akt

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa i rade prljavo kako je Komšić izašao iz SDP-a. Pa na ovom forumu imaš lika koji Papićevu izjavu o nesposobnosti Komšića ponavlja ko mutav, proziva se javno da je nesposoban, u saopštenjima prozivaju ljude fašistima, lopovima i čim sve ne i ti hočeš da kažeš da to nije prljavo. Ništa čovjek nije slagao al treba biti malo i objektivan u životu da bi se vidjele neke stvari.
To su radili i ranije ali tad nije smetalo posto se to radilo protiv SDA, SBIH , SBB.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7819 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

lerdi wrote:
HM 2011 wrote: Fahro i Komšo pisali akt..... eto ti kako ja gledam na sve to.....
U preduzetju.....
Pa Komšo je nesposoban, to smo već apsolvirali, tako da ovakvo nešto prelazi granice njegove sposobnosti. ;)

Pozdravi sve u centrali. ;)
Odpozdrav - sa mog pc stola,

tu je Munir Alibabich Munja - u tandemu sa Fahrom - Preduzetje....

Spin krenuo od bezveznog glasanja na FACE TV-u pa evo do ovoga....

Hoćeš jednu subliminalnu - evo ti:

Vidiš, stariji univerzitetski profesori kod kojih su mnogi izučavali struku - su mahom u SDP-u ili su žestoki simpatizeri SDP-a.
Većinom su to ljudi koji su radili u agit propu - bivše Juge.

Sjećaš se onih udarničkih URAAAA ! ŽIVIO ! Sinkroniziranih aplauza i slično....

Ti ljudi ne pišu takve direktive, niti prepuštaju, niti dopuštaju pisanje takvih direktiva baš iz razloga da im se ne bi ovo desilo - te smjernice se podrazumjevaju za pojedince koji žele napredovati u partiji...

Neko pak drugi angažuje i motivira kroz mass medije koji nisu u njegovom vlasništvu jer to je sukob interesa, jednostavno prepozna aktivnosti ili namjerno eksponira svoje slabosti predstavljajući ih kao podvalu ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eh sad - evo materije......

Činjenice su predočene - zašto bi se SDP bavio četnicima i fahrom kad se SDP nikada nije upuštao u direktan konflikt sa četnicima kroz medije ili bilo šta....

Jesi ikad čuo da SDP-ovca da spomene riječ Četnik ili Ustaša ? To su materijali kojima se koristi SAFF.ba ili putvijernika.ba, koji definitivno nisu glasilo SDP-a....

FAHRO I KOMŠO PISALI TEKST !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

A ove tri grupe iz potpisa - koje su stale u odbranu SBB-a i DF-a prilikom jeftinog pranja mozga ljudima - oni mi nikako nisu jasni u čitavoj ovoj priči (pare i ucjene vrte gdje burgija neće)....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

I ima jedan mali problem u svemu ovome - ja sam već pisao da ovo nema veze sa SDP-om i da je u pitanju jeftina praonica mozga - UBLEHAŠA.....
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7820 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

Havatar wrote:
lerdi wrote:
HM 2011 wrote:
Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i akt

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa i rade prljavo kako je Komšić izašao iz SDP-a. Pa na ovom forumu imaš lika koji Papićevu izjavu o nesposobnosti Komšića ponavlja ko mutav, proziva se javno da je nesposoban, u saopštenjima prozivaju ljude fašistima, lopovima i čim sve ne i ti hočeš da kažeš da to nije prljavo. Ništa čovjek nije slagao al treba biti malo i objektivan u životu da bi se vidjele neke stvari.
To su radili i ranije ali tad nije smetalo posto se to radilo protiv SDA, SBIH , SBB.
Budimo realni ni blizu ovako ili bar ja nisam primjetio. Valjda su sad okusili vlast pa se ponašaju ko ranjena zvijer koja zna da joj je kraj blizu. ;)
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7821 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

HM 2011 wrote:
lerdi wrote:
HM 2011 wrote: Fahro i Komšo pisali akt..... eto ti kako ja gledam na sve to.....
U preduzetju.....
Pa Komšo je nesposoban, to smo već apsolvirali, tako da ovakvo nešto prelazi granice njegove sposobnosti. ;)

Pozdravi sve u centrali. ;)
Odpozdrav - sa mog pc stola,

tu je Munir Alibabich Munja - u tandemu sa Fahrom - Preduzetje....

Spin krenuo od bezveznog glasanja na FACE TV-u pa evo do ovoga....

Hoćeš jednu subliminalnu - evo ti:

Vidiš, stariji univerzitetski profesori kod kojih su mnogi izučavali struku - su mahom u SDP-u ili su žestoki simpatizeri SDP-a.
Većinom su to ljudi koji su radili u agit propu - bivše Juge.

Sjećaš se onih udarničkih URAAAA ! ŽIVIO ! Sinkroniziranih aplauza i slično....

Ti ljudi ne pišu takve direktive, niti prepuštaju, niti dopuštaju pisanje takvih direktiva baš iz razloga da im se ne bi ovo desilo - te smjernice se podrazumjevaju za pojedince koji žele napredovati u partiji...

Neko pak drugi angažuje i motivira kroz mass medije koji nisu u njegovom vlasništvu jer to je sukob interesa, jednostavno prepozna aktivnosti ili namjerno eksponira svoje slabosti predstavljajući ih kao podvalu ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eh sad - evo materije......

Činjenice su predočene - zašto bi se SDP bavio četnicima i fahrom kad se SDP nikada nije upuštao u direktan konflikt sa četnicima kroz medije ili bilo šta....

Jesi ikad čuo da SDP-ovca da spomene riječ Četnik ili Ustaša ? To su materijali kojima se koristi SAFF.ba ili putvijernika.ba, koji definitivno nisu glasilo SDP-a....

FAHRO I KOMŠO PISALI TEKST !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

A ove tri grupe iz potpisa - koje su stale u odbranu SBB-a i DF-a prilikom jeftinog pranja mozga ljudima - oni mi nikako nisu jasni u čitavoj ovoj priči (pare i ucjene vrte gdje burgija neće)....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

I ima jedan mali problem u svemu ovome - ja sam već pisao da ovo nema veze sa SDP-om i da je u pitanju jeftina praonica mozga - UBLEHAŠA.....
Vidi brate to što napišeš dug post ne znači da u njemu ima nešto pametno za pročitati. ;)
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7822 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

lerdi wrote:
HM 2011 wrote:
lerdi wrote:
Pa Komšo je nesposoban, to smo već apsolvirali, tako da ovakvo nešto prelazi granice njegove sposobnosti. ;)

Pozdravi sve u centrali. ;)
Odpozdrav - sa mog pc stola,

tu je Munir Alibabich Munja - u tandemu sa Fahrom - Preduzetje....

Spin krenuo od bezveznog glasanja na FACE TV-u pa evo do ovoga....

Hoćeš jednu subliminalnu - evo ti:

Vidiš, stariji univerzitetski profesori kod kojih su mnogi izučavali struku - su mahom u SDP-u ili su žestoki simpatizeri SDP-a.
Većinom su to ljudi koji su radili u agit propu - bivše Juge.

Sjećaš se onih udarničkih URAAAA ! ŽIVIO ! Sinkroniziranih aplauza i slično....

Ti ljudi ne pišu takve direktive, niti prepuštaju, niti dopuštaju pisanje takvih direktiva baš iz razloga da im se ne bi ovo desilo - te smjernice se podrazumjevaju za pojedince koji žele napredovati u partiji...

Neko pak drugi angažuje i motivira kroz mass medije koji nisu u njegovom vlasništvu jer to je sukob interesa, jednostavno prepozna aktivnosti ili namjerno eksponira svoje slabosti predstavljajući ih kao podvalu ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eh sad - evo materije......

Činjenice su predočene - zašto bi se SDP bavio četnicima i fahrom kad se SDP nikada nije upuštao u direktan konflikt sa četnicima kroz medije ili bilo šta....

Jesi ikad čuo da SDP-ovca da spomene riječ Četnik ili Ustaša ? To su materijali kojima se koristi SAFF.ba ili putvijernika.ba, koji definitivno nisu glasilo SDP-a....

FAHRO I KOMŠO PISALI TEKST !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

A ove tri grupe iz potpisa - koje su stale u odbranu SBB-a i DF-a prilikom jeftinog pranja mozga ljudima - oni mi nikako nisu jasni u čitavoj ovoj priči (pare i ucjene vrte gdje burgija neće)....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

I ima jedan mali problem u svemu ovome - ja sam već pisao da ovo nema veze sa SDP-om i da je u pitanju jeftina praonica mozga - UBLEHAŠA.....
Vidi brate to što napišeš dug post ne znači da u njemu ima nešto pametno za pročitati. ;)
jah - ali nije sporno da ga citiram još jednom -

ili da sačekam 10-ak postova pa da onda kažem jah - i citiram ga još jednom - čisto da napravim veći media penetration ?

Bez obzira na sve - da je Komšo pardon Munir u tandemu sa Fahrom (pokrij se u svemu) sposoban - ovo ne bi bilo sumnjivo....

Pohlepa pa šta ćeš...

jah...
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#7823 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

Uz to ima još jedan pravo odvratan trik -

Zatrpaj extra dobar post koj ine odgovara tvojoj struji - iako je istina - beskonačnim začatavanjem na sljedećih 3 stranice dok se čitalac ne umori....

Desilo mi se više nego jednom....
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#7824 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Ima li oko drugi da misli da je ekstra dobar, ili je rukopis fin? :D
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#7825 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

shiljak wrote:Ako je komšić rekao da jest njihovo onda jest :D E da li je rekao ne znam, ima video pa skontajte :-D

A što se tiče istine, pogledajte stare postove, ima jedno 3-4 accounta koja su novokreirana i koja samo spmajaju. Imaju i oni koji kažu "df blokira nešto", a kad odeš na sdp stranicu piše df blokira nešto..

Zašto bi neko napravio account da jednu rečenicu kopirava svaki drugi dan????????

Na klix ba portalu, čim komšić se spominje u top komentarima negativni komentari. Dok recimo kad nešto sdp uradi kao dobro odma sve pozitivno :-D

E sad, ako mogu već praviti lažne accounte mogu i lažirati top komentare :-D


A da još malo zakuham :D
Pogledajte kako niču teme o komšiću i DF-u.

Jeftini populizam Zeljka Komsica (DF)
http://www.klix.ba/forum/jeftini-populi ... 18938.html

Nick koji je napravljen prije pola godine, a koji je najaktivniji u temi, pogodi kojoj... DF!

I TO NIJE SVE!
Ista osoba, koja je najaktivnija na DF temama, otvorila je i još jednu temu.

Sramotno! Nova vlast u USK: SDA, DF (Zeljko Komsic) i DNZ.
http://www.klix.ba/forum/sramotno-nova- ... 17154.html


Nakon tolikih pohvala za komšića sve ove godine, nakon odlaska iz stranke odjednom ispada da niko ne voli :-D Sve je više razloga da se vjeruje kako je sdp-ov papir stvaran

Image
Post Reply