Demokratska fronta Željko Komšić
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#7801 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Dana 17.01.2014. godine - SBB-u i DF podršku su uputili:
Podržavaju ih direktno - U.B. organizatora i pokretača otpora u Kantonu Sarajevo
Savez udruženja boraca "Patriotska liga"
Bosnae - Zelene Beretke
---------------------------------------------------------
Kad ih oni podržavaju pametnome to mora biti dosta - aposlutni su pobjednici, i nešto su najbolje što se BiH moglo desiti......
Podržavaju ih direktno - U.B. organizatora i pokretača otpora u Kantonu Sarajevo
Savez udruženja boraca "Patriotska liga"
Bosnae - Zelene Beretke
---------------------------------------------------------
Kad ih oni podržavaju pametnome to mora biti dosta - aposlutni su pobjednici, i nešto su najbolje što se BiH moglo desiti......
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#7802 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jednim udarcem diže sebi cijenu, dok istovremeno strovaljuje i Komšića i SDP.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#7803 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
drugi profil wrote:Oooo, jbt evo Fahro ispade prvoborac, heroj sa Zuci, diverzant...
eee da si vidio mene i fahru na treski '94...
izvlaci on mene ranjenog... ni puske nemam... a on samo s papovkom... kad mi iza cuke, stoji grupica cetnika, valjda kontaju da njihovi idu... i fahro ih im mahnu, kulira... i onda sasu rafal iz papovke, ubi cetvoricu na prvu, rani jos 5-6... i onda me opet digne i nastavi, a i on ranjen!
heroj nego sta!
-
mikasa
- Posts: 536
- Joined: 15/12/2008 22:35
#7804 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kad je to vidio konj kojeg su zvali Misko, skoci zagrli Fahru, ali on onako ranjen, malo ga odgurnu, medjutim Misko pade i skotrlja se sa litice u provaliju... stetaAlfons Kauders wrote: eee da si vidio mene i fahru na treski '94...
izvlaci on mene ranjenog... ni puske nemam... a on samo s papovkom... kad mi iza cuke, stoji grupica cetnika, valjda kontaju da njihovi idu... i fahro ih im mahnu, kulira... i onda sasu rafal iz papovke, ubi cetvoricu na prvu, rani jos 5-6... i onda me opet digne i nastavi, a i on ranjen!
heroj nego sta!
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7805 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jest ima i ona pjesma:
"Sa kraj Bosne do mora
zna ga zemlja sva,
svud se slavom procuo
komandant Fahra..."
"Sa kraj Bosne do mora
zna ga zemlja sva,
svud se slavom procuo
komandant Fahra..."
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#7806 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Balada o Bori i Ramizu 21. vijeka
Sa kraj Bosne do mora
Zna ga zemlja sva
Svud se slavom pročuo
komandant Fahra
Allah i leila
Komandant Fahra
Od Broda do Neuma
Neka znade svak
Da je Fahru hvalio
Željko bezbjednjak
Allah i leila
Željko bezbjednjak
Sa kraj Bosne do mora
Zna ga zemlja sva
Svud se slavom pročuo
komandant Fahra
Allah i leila
Komandant Fahra
Od Broda do Neuma
Neka znade svak
Da je Fahru hvalio
Željko bezbjednjak
Allah i leila
Željko bezbjednjak
Last edited by Corto Maltese on 17/01/2014 20:02, edited 2 times in total.
-
mikasa
- Posts: 536
- Joined: 15/12/2008 22:35
#7807 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
hahahaha...Corto Maltese wrote:Sa kraj Bosne do mora
Zna ga zemlja sva
Svud se slavom pročuo
komandant Fahra
Allah i leila
Komandant Fahra
Od Broda do Neuma
Neka znade svak
Da uz Fahru stajaše
Željko bezbjednjak
Allah i leila
Željko bezbjednjak
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7808 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Eee, to je ta....Corto Maltese wrote:Balada o Bori i Ramizu 21. vijeka
Sa kraj Bosne do mora
Zna ga zemlja sva
Svud se slavom pročuo
komandant Fahra
Allah i leila
Komandant Fahra
Od Broda do Neuma
Neka znade svak
Da je Fahru hvalio
Željko bezbjednjak
Allah i leila
Željko bezbjednjak
- Edin H.
- Posts: 53614
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#7809 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Bravo kliksCorto Maltese wrote:"... napraviš tri nicka na klix.ba portalu , koji prema našim analizama igra značajnu ulogu kod formiranja javnog mnijenja."shiljak wrote:klix izašao u avazu?Corto Maltese wrote:Mene iznenađuje da Avaz ovako otvoreno pravi reklamu Klixu.mali_balon wrote:
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#7810 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ev kaze Kaplan da Fetulah Gulen podrzava DF
Znaci Komsic je muslimanski misionarski mason
Znaci Komsic je muslimanski misionarski mason
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#7811 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Artiljerija radi - šta li je nuke ???
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
H. JAVNOST ZGROŽENA SDP-OVIM PAMFLETOMKomšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i aktFOTO: AVAZKomšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i akt
Pamflet Socijaldemokratske partije u vidu instrukcije za blaćenje lidera Demokratske fronte Željka Komšića i Saveza za bolju budućnost BiH Fahrudina Radončića, objavljen u jučerašnjem broju „Dnevnog avaza“, a prenesen na mnogim portalima i televizijama, izazvao je veliko zgražanje u bh. javnosti.
Udaranje i pljuvanje
Instrukcijama koje je članovima SDP-a na stranačkom memorandumu poslao Kemal Beganović, poslanik SDP-a u Parlamentu FBiH i predsjednik Foruma mladih SDP-a, opće je mišljenje, izrazito podmuklo i podlo pokušavaju diskreditirati bh. zvaničnike koji se nalaze na važnim funkcijama na državnom nivou.
Član Predsjedništva BiH i lider DF-a Željko Komšić izjavio je jučer za "Avaz" da je zaprepašten te da bi svaki komentar najradije zadržao za sebe.
- Meni je ovo toliko degutantno! Ovaj politički život u BiH je takav kakav je. Ali, nažalost, ovo zaista izlazi iz okvira i onih standarda na koje smo mi navikli. Ne znam da li ovo uopće i nazvati predizbornom kampanjom. Sigurno da ima veze s nekim strategijama koje prave u toj stranci. Ali, ovo je jedno tako odvratno i degutantno pljuvanje, da čovjeku ništa dalje ne preostaje već da digne ruke i kaže: Bože sačuvaj - kazao nam je Komšić.
Kaže da ga nije iznenadilo da je jedna od meta u spomenutom pamfletu. Smatra da ovo nije ni prvi, a tvrdi da sigurno neće biti ni posljednji put da ga na ovakav način diskreditiraju.
- Nemam ni želje, a ni volje da se spuštam na taj nivo komunikacije i kampanje. Ja sam ranije rekao: Dajte da vidimo šta ko može ponuditi, a ne ko će koga jače, ružnije i poganije udariti i pljunuti, a ovo je, očigledno, takav stil kampanje - naglasio je Komšić.
Radikalni elementi
Smatra da je u pamfletu napadnut i kao član Predsjedništva BiH, ali navodi da ga ni to ne iznenađuje.
- Iskren da budem, riječ je o nečemu o čemu sam znao da se radi, ali, evo, sada se prvi put pojavio i akt - tvrdi Komšić.
Instrukcije za nemoral: Rukovodstvo SDP-a svoje mlade članove podučava brutalnom laganju
Mirza Ustamujić, poslanik SBB-a u Federalnom parlamentu, potcrtao je u izjavi za naš list da ovo nije samo napad na predsjednika SBB-a nego je i žestoki atak na ministra sigurnosti BiH Fahrudina Radončića.
Ustamujić: Mlade ljude pozivaju da idu putem laži
- U zemlji kao što je BiH ima veoma mnogo ljudi koji su doživjeli tragedije poput one srebreničke. Smatramo da povezivanjem ministra Radončića sa četničkim pokretom i srpskom mafijom može imati i posljedicu da on postane meta i atentata od nekih radikalnih elemenata! To je krajnje degutantno. Riječ je o čovjeku čija je porodica dala tri šehida u odbrani BiH. On je cijeli rat proveo u opkoljenom Sarajevu, u Vrhovnom štabu Armije RBiH. Poznat je kao graditelj veleljepnih zgrada u Sarajevu i donator važnih bošnjačkih institucija. Pokrenuo je i osnovao „Dnevni avaz“ kao najveću medijsku kuću u BiH i u istoriji Bošnjaka - istakao je Ustamujić.
Spinovanje laži
Ustamujić tvrdi da je krajnje zabrinjavajuće kako se direktno, putem SDP-ovog pamfleta, mladi ljudi pozivaju da idu putem laži. Podsjetio je na činjenicu da je u jednoj političkoj emisiji predsjednik SDP-a Zlatko Lagumdžija priznao da je angažirao Alistera Kembela (Alastair Campbell), čovjeka koji je u svijetu poznat po pravljenju spinova.
- Kakva je to poruka za njegove kadrove? Zato nas uopće ne iznenađuje da i mladi kadrovi ove stranke pristaju da svašta rade. No, moraju biti svjesni da je ovo što rade tretirano Krivičnim zakonom BiH - istakao je Ustamujić.
SDP se odriče pamfleta
Socijaldemokratska partija jučer je saopćila da se evidentno radi o gruboj manipulaciji spletkaroša u maniru paraobavještajnih struktura.
- Najoštrije osuđujemo zloupotrebu memoranduma i zvaničnih simbola SDP-a i obavještavamo medije i građane da se radi o bezočnom lažiranju i manipulaciji. Ono što se pokušava postići istovremeno je i vrlo opasno te podsjeća na udbaške metode kojima se unosila totalna pometnja među ljude i političke strukture dok je "služba" ostvarivala svoje ciljeve.
SDP će poduzeti sve raspoložive zakonske korake kako bi se sve otkrilo i javnost upoznala s informacijom o identitetu onih koji stoje iza ovakvih bezočnih manipulacija i krivotvorenja - saopćeno je iz ove stranke.
SBB ostaje privržen borbi protiv kriminala i korupcije
- U proteklim godinama građani su prepoznali djelovanje SBB-a. Otkrili smo spiskove poreznih dužnika, na državnom nivou je stvoren ambijent za suzbijanje kriminala i korupcije. Mi ćemo ustrajati na ovom putu. Logičan je strah od onih koji se služe pamfletima, da će izgubiti izbore. No, pogrešno je graditi kampanju na lažima i pozivamo ih da rade konkretne stvari za građane, a da se ne bave talovima i spinovima - rekao je Ustamujić.
FTV: Dokument s računara zaposlenice SDP-a
Federalna televizija u Dnevniku 2 objavila je sinoć prilog o instrukciji SDP-a. Kazali su da računarska povijest dokumenta priču vodi pravo u Centralu SDP-a. Dokument je nastao u srijedu u 12 sati i 20 sekundi na računaru SDP-ove službenice za odnose s javnošću.
- Inače, pretragom podataka o nastanku PDF dokumenta lako se dođe do računara na kojem je nastao. U pitanju je računar registriran na ime Aida Pizović, koja radi na web-portalu Mojportal.ba - naveli su u prilogu FTV-a.
Kemal Beganović: Zna za Pizović
Ko je Aida Pizović, zna Kemal Beganović, zastupnik SDP-a u Federalnom parlamentu i predsjednik Foruma mladih SDP-a. On bi trebao biti i Kemo koji je u potpisu spornog dokumenta.
- Aida Pizović je zaposlenica SDP-a, Pres-centra SDP-a. I ona, naravno, šalje saopćenja SDP-a i samim tim je autor svakog dokumenta koji se pojavi. S obzirom na to da je dokument koji je u PDF-u očito falsifikovan s nekog starog saopćenja, onda je logično da je ostalo njeno ime kao autora na PDF dokumentu - kazao je Beganović za FTV.
Campbell je mala maca....
Predlažem da Kemalu Beganoviću SBB i DF izdvoje jedno 500.000 KM u casheu (ili više ako neće da se proda) - da prizna da je on to potpisao i pređe iz legla pokvarenjaka SDP-a u prečisti DF ili SBB ?
sa tim potezom priča je 101 % posto istinita...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
H. JAVNOST ZGROŽENA SDP-OVIM PAMFLETOMKomšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i aktFOTO: AVAZKomšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i akt
Pamflet Socijaldemokratske partije u vidu instrukcije za blaćenje lidera Demokratske fronte Željka Komšića i Saveza za bolju budućnost BiH Fahrudina Radončića, objavljen u jučerašnjem broju „Dnevnog avaza“, a prenesen na mnogim portalima i televizijama, izazvao je veliko zgražanje u bh. javnosti.
Udaranje i pljuvanje
Instrukcijama koje je članovima SDP-a na stranačkom memorandumu poslao Kemal Beganović, poslanik SDP-a u Parlamentu FBiH i predsjednik Foruma mladih SDP-a, opće je mišljenje, izrazito podmuklo i podlo pokušavaju diskreditirati bh. zvaničnike koji se nalaze na važnim funkcijama na državnom nivou.
Član Predsjedništva BiH i lider DF-a Željko Komšić izjavio je jučer za "Avaz" da je zaprepašten te da bi svaki komentar najradije zadržao za sebe.
- Meni je ovo toliko degutantno! Ovaj politički život u BiH je takav kakav je. Ali, nažalost, ovo zaista izlazi iz okvira i onih standarda na koje smo mi navikli. Ne znam da li ovo uopće i nazvati predizbornom kampanjom. Sigurno da ima veze s nekim strategijama koje prave u toj stranci. Ali, ovo je jedno tako odvratno i degutantno pljuvanje, da čovjeku ništa dalje ne preostaje već da digne ruke i kaže: Bože sačuvaj - kazao nam je Komšić.
Kaže da ga nije iznenadilo da je jedna od meta u spomenutom pamfletu. Smatra da ovo nije ni prvi, a tvrdi da sigurno neće biti ni posljednji put da ga na ovakav način diskreditiraju.
- Nemam ni želje, a ni volje da se spuštam na taj nivo komunikacije i kampanje. Ja sam ranije rekao: Dajte da vidimo šta ko može ponuditi, a ne ko će koga jače, ružnije i poganije udariti i pljunuti, a ovo je, očigledno, takav stil kampanje - naglasio je Komšić.
Radikalni elementi
Smatra da je u pamfletu napadnut i kao član Predsjedništva BiH, ali navodi da ga ni to ne iznenađuje.
- Iskren da budem, riječ je o nečemu o čemu sam znao da se radi, ali, evo, sada se prvi put pojavio i akt - tvrdi Komšić.
Instrukcije za nemoral: Rukovodstvo SDP-a svoje mlade članove podučava brutalnom laganju
Mirza Ustamujić, poslanik SBB-a u Federalnom parlamentu, potcrtao je u izjavi za naš list da ovo nije samo napad na predsjednika SBB-a nego je i žestoki atak na ministra sigurnosti BiH Fahrudina Radončića.
Ustamujić: Mlade ljude pozivaju da idu putem laži
- U zemlji kao što je BiH ima veoma mnogo ljudi koji su doživjeli tragedije poput one srebreničke. Smatramo da povezivanjem ministra Radončića sa četničkim pokretom i srpskom mafijom može imati i posljedicu da on postane meta i atentata od nekih radikalnih elemenata! To je krajnje degutantno. Riječ je o čovjeku čija je porodica dala tri šehida u odbrani BiH. On je cijeli rat proveo u opkoljenom Sarajevu, u Vrhovnom štabu Armije RBiH. Poznat je kao graditelj veleljepnih zgrada u Sarajevu i donator važnih bošnjačkih institucija. Pokrenuo je i osnovao „Dnevni avaz“ kao najveću medijsku kuću u BiH i u istoriji Bošnjaka - istakao je Ustamujić.
Spinovanje laži
Ustamujić tvrdi da je krajnje zabrinjavajuće kako se direktno, putem SDP-ovog pamfleta, mladi ljudi pozivaju da idu putem laži. Podsjetio je na činjenicu da je u jednoj političkoj emisiji predsjednik SDP-a Zlatko Lagumdžija priznao da je angažirao Alistera Kembela (Alastair Campbell), čovjeka koji je u svijetu poznat po pravljenju spinova.
- Kakva je to poruka za njegove kadrove? Zato nas uopće ne iznenađuje da i mladi kadrovi ove stranke pristaju da svašta rade. No, moraju biti svjesni da je ovo što rade tretirano Krivičnim zakonom BiH - istakao je Ustamujić.
SDP se odriče pamfleta
Socijaldemokratska partija jučer je saopćila da se evidentno radi o gruboj manipulaciji spletkaroša u maniru paraobavještajnih struktura.
- Najoštrije osuđujemo zloupotrebu memoranduma i zvaničnih simbola SDP-a i obavještavamo medije i građane da se radi o bezočnom lažiranju i manipulaciji. Ono što se pokušava postići istovremeno je i vrlo opasno te podsjeća na udbaške metode kojima se unosila totalna pometnja među ljude i političke strukture dok je "služba" ostvarivala svoje ciljeve.
SDP će poduzeti sve raspoložive zakonske korake kako bi se sve otkrilo i javnost upoznala s informacijom o identitetu onih koji stoje iza ovakvih bezočnih manipulacija i krivotvorenja - saopćeno je iz ove stranke.
SBB ostaje privržen borbi protiv kriminala i korupcije
- U proteklim godinama građani su prepoznali djelovanje SBB-a. Otkrili smo spiskove poreznih dužnika, na državnom nivou je stvoren ambijent za suzbijanje kriminala i korupcije. Mi ćemo ustrajati na ovom putu. Logičan je strah od onih koji se služe pamfletima, da će izgubiti izbore. No, pogrešno je graditi kampanju na lažima i pozivamo ih da rade konkretne stvari za građane, a da se ne bave talovima i spinovima - rekao je Ustamujić.
FTV: Dokument s računara zaposlenice SDP-a
Federalna televizija u Dnevniku 2 objavila je sinoć prilog o instrukciji SDP-a. Kazali su da računarska povijest dokumenta priču vodi pravo u Centralu SDP-a. Dokument je nastao u srijedu u 12 sati i 20 sekundi na računaru SDP-ove službenice za odnose s javnošću.
- Inače, pretragom podataka o nastanku PDF dokumenta lako se dođe do računara na kojem je nastao. U pitanju je računar registriran na ime Aida Pizović, koja radi na web-portalu Mojportal.ba - naveli su u prilogu FTV-a.
Kemal Beganović: Zna za Pizović
Ko je Aida Pizović, zna Kemal Beganović, zastupnik SDP-a u Federalnom parlamentu i predsjednik Foruma mladih SDP-a. On bi trebao biti i Kemo koji je u potpisu spornog dokumenta.
- Aida Pizović je zaposlenica SDP-a, Pres-centra SDP-a. I ona, naravno, šalje saopćenja SDP-a i samim tim je autor svakog dokumenta koji se pojavi. S obzirom na to da je dokument koji je u PDF-u očito falsifikovan s nekog starog saopćenja, onda je logično da je ostalo njeno ime kao autora na PDF dokumentu - kazao je Beganović za FTV.
Campbell je mala maca....
Predlažem da Kemalu Beganoviću SBB i DF izdvoje jedno 500.000 KM u casheu (ili više ako neće da se proda) - da prizna da je on to potpisao i pređe iz legla pokvarenjaka SDP-a u prečisti DF ili SBB ?
sa tim potezom priča je 101 % posto istinita...
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#7812 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#7813 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
lerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#7814 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i aktlerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
Čovjek bio šta ono u SDP-u prije godinu ? Potpredsjednik ?????
Kao blago iznenađen ?
Last edited by HM 2011 on 17/01/2014 21:05, edited 1 time in total.
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#7815 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa i rade prljavo kako je Komšić izašao iz SDP-a. Pa na ovom forumu imaš lika koji Papićevu izjavu o nesposobnosti Komšića ponavlja ko mutav, proziva se javno da je nesposoban, u saopštenjima prozivaju ljude fašistima, lopovima i čim sve ne i ti hočeš da kažeš da to nije prljavo. Ništa čovjek nije slagao al treba biti malo i objektivan u životu da bi se vidjele neke stvari.HM 2011 wrote:Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i aktlerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#7816 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
lerdi wrote:Pa i rade prljavo kako je Komšić izašao iz SDP-a. Pa na ovom forumu samo imaš lika koji Papićevu izjavu o nesposobnosti Komšića ponavlja ko mutav, proziva se javno da je nesposoban, u saopštenjima prozivaju ljude fašistima, lopovima i čim sve ne i ti hočeš da kažeš da to nije prljavo. Ništa čovjek nije slagao al treba biti malo i objektivan u životu da bi se vidjele neke stvari.HM 2011 wrote:Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i aktlerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Fahro i Komšo pisali akt..... eto ti kako ja gledam na sve to.....
U preduzetju.....
Tačka 2 - ovo ne priliči SDP-u kao bagri da piše - ovo je ispod njihovog nivoa, oni pišu subliminalne poruke poput:
0'92q34 6bqvrc i2q3509vru mt4 vju 243r -
i puf ti postaneš glasač SDP-a, hodaš pored FIS-a mašući velikom crvenom zastavom i slično.....
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#7817 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa Komšo je nesposoban, to smo već apsolvirali, tako da ovakvo nešto prelazi granice njegove sposobnosti.HM 2011 wrote: Fahro i Komšo pisali akt..... eto ti kako ja gledam na sve to.....
U preduzetju.....
Pozdravi sve u centrali.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#7818 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
To su radili i ranije ali tad nije smetalo posto se to radilo protiv SDA, SBIH , SBB.lerdi wrote:Pa i rade prljavo kako je Komšić izašao iz SDP-a. Pa na ovom forumu imaš lika koji Papićevu izjavu o nesposobnosti Komšića ponavlja ko mutav, proziva se javno da je nesposoban, u saopštenjima prozivaju ljude fašistima, lopovima i čim sve ne i ti hočeš da kažeš da to nije prljavo. Ništa čovjek nije slagao al treba biti malo i objektivan u životu da bi se vidjele neke stvari.HM 2011 wrote:Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i aktlerdi wrote:Jedino pozitivno u kompletnoj priči je što se DF nije spustio niti na nivo SDP-a niti na novo SBB-a i Avaza.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#7819 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Odpozdrav - sa mog pc stola,lerdi wrote:Pa Komšo je nesposoban, to smo već apsolvirali, tako da ovakvo nešto prelazi granice njegove sposobnosti.HM 2011 wrote: Fahro i Komšo pisali akt..... eto ti kako ja gledam na sve to.....
U preduzetju.....
Pozdravi sve u centrali.
tu je Munir Alibabich Munja - u tandemu sa Fahrom - Preduzetje....
Spin krenuo od bezveznog glasanja na FACE TV-u pa evo do ovoga....
Hoćeš jednu subliminalnu - evo ti:
Vidiš, stariji univerzitetski profesori kod kojih su mnogi izučavali struku - su mahom u SDP-u ili su žestoki simpatizeri SDP-a.
Većinom su to ljudi koji su radili u agit propu - bivše Juge.
Sjećaš se onih udarničkih URAAAA ! ŽIVIO ! Sinkroniziranih aplauza i slično....
Ti ljudi ne pišu takve direktive, niti prepuštaju, niti dopuštaju pisanje takvih direktiva baš iz razloga da im se ne bi ovo desilo - te smjernice se podrazumjevaju za pojedince koji žele napredovati u partiji...
Neko pak drugi angažuje i motivira kroz mass medije koji nisu u njegovom vlasništvu jer to je sukob interesa, jednostavno prepozna aktivnosti ili namjerno eksponira svoje slabosti predstavljajući ih kao podvalu ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eh sad - evo materije......
Činjenice su predočene - zašto bi se SDP bavio četnicima i fahrom kad se SDP nikada nije upuštao u direktan konflikt sa četnicima kroz medije ili bilo šta....
Jesi ikad čuo da SDP-ovca da spomene riječ Četnik ili Ustaša ? To su materijali kojima se koristi SAFF.ba ili putvijernika.ba, koji definitivno nisu glasilo SDP-a....
FAHRO I KOMŠO PISALI TEKST !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
A ove tri grupe iz potpisa - koje su stale u odbranu SBB-a i DF-a prilikom jeftinog pranja mozga ljudima - oni mi nikako nisu jasni u čitavoj ovoj priči (pare i ucjene vrte gdje burgija neće)....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
I ima jedan mali problem u svemu ovome - ja sam već pisao da ovo nema veze sa SDP-om i da je u pitanju jeftina praonica mozga - UBLEHAŠA.....
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#7820 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Budimo realni ni blizu ovako ili bar ja nisam primjetio. Valjda su sad okusili vlast pa se ponašaju ko ranjena zvijer koja zna da joj je kraj blizu.Havatar wrote:To su radili i ranije ali tad nije smetalo posto se to radilo protiv SDA, SBIH , SBB.lerdi wrote:Pa i rade prljavo kako je Komšić izašao iz SDP-a. Pa na ovom forumu imaš lika koji Papićevu izjavu o nesposobnosti Komšića ponavlja ko mutav, proziva se javno da je nesposoban, u saopštenjima prozivaju ljude fašistima, lopovima i čim sve ne i ti hočeš da kažeš da to nije prljavo. Ništa čovjek nije slagao al treba biti malo i objektivan u životu da bi se vidjele neke stvari.HM 2011 wrote:
Komšić: Znao sam da rade nešto prljavo, a sada se pojavio i akt
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#7821 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Vidi brate to što napišeš dug post ne znači da u njemu ima nešto pametno za pročitati.HM 2011 wrote:Odpozdrav - sa mog pc stola,lerdi wrote:Pa Komšo je nesposoban, to smo već apsolvirali, tako da ovakvo nešto prelazi granice njegove sposobnosti.HM 2011 wrote: Fahro i Komšo pisali akt..... eto ti kako ja gledam na sve to.....
U preduzetju.....
Pozdravi sve u centrali.
tu je Munir Alibabich Munja - u tandemu sa Fahrom - Preduzetje....
Spin krenuo od bezveznog glasanja na FACE TV-u pa evo do ovoga....
Hoćeš jednu subliminalnu - evo ti:
Vidiš, stariji univerzitetski profesori kod kojih su mnogi izučavali struku - su mahom u SDP-u ili su žestoki simpatizeri SDP-a.
Većinom su to ljudi koji su radili u agit propu - bivše Juge.
Sjećaš se onih udarničkih URAAAA ! ŽIVIO ! Sinkroniziranih aplauza i slično....
Ti ljudi ne pišu takve direktive, niti prepuštaju, niti dopuštaju pisanje takvih direktiva baš iz razloga da im se ne bi ovo desilo - te smjernice se podrazumjevaju za pojedince koji žele napredovati u partiji...
Neko pak drugi angažuje i motivira kroz mass medije koji nisu u njegovom vlasništvu jer to je sukob interesa, jednostavno prepozna aktivnosti ili namjerno eksponira svoje slabosti predstavljajući ih kao podvalu ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eh sad - evo materije......
Činjenice su predočene - zašto bi se SDP bavio četnicima i fahrom kad se SDP nikada nije upuštao u direktan konflikt sa četnicima kroz medije ili bilo šta....
Jesi ikad čuo da SDP-ovca da spomene riječ Četnik ili Ustaša ? To su materijali kojima se koristi SAFF.ba ili putvijernika.ba, koji definitivno nisu glasilo SDP-a....
FAHRO I KOMŠO PISALI TEKST !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
A ove tri grupe iz potpisa - koje su stale u odbranu SBB-a i DF-a prilikom jeftinog pranja mozga ljudima - oni mi nikako nisu jasni u čitavoj ovoj priči (pare i ucjene vrte gdje burgija neće)....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
I ima jedan mali problem u svemu ovome - ja sam već pisao da ovo nema veze sa SDP-om i da je u pitanju jeftina praonica mozga - UBLEHAŠA.....
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#7822 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
jah - ali nije sporno da ga citiram još jednom -lerdi wrote:Vidi brate to što napišeš dug post ne znači da u njemu ima nešto pametno za pročitati.HM 2011 wrote:Odpozdrav - sa mog pc stola,lerdi wrote:
Pa Komšo je nesposoban, to smo već apsolvirali, tako da ovakvo nešto prelazi granice njegove sposobnosti.
Pozdravi sve u centrali.
tu je Munir Alibabich Munja - u tandemu sa Fahrom - Preduzetje....
Spin krenuo od bezveznog glasanja na FACE TV-u pa evo do ovoga....
Hoćeš jednu subliminalnu - evo ti:
Vidiš, stariji univerzitetski profesori kod kojih su mnogi izučavali struku - su mahom u SDP-u ili su žestoki simpatizeri SDP-a.
Većinom su to ljudi koji su radili u agit propu - bivše Juge.
Sjećaš se onih udarničkih URAAAA ! ŽIVIO ! Sinkroniziranih aplauza i slično....
Ti ljudi ne pišu takve direktive, niti prepuštaju, niti dopuštaju pisanje takvih direktiva baš iz razloga da im se ne bi ovo desilo - te smjernice se podrazumjevaju za pojedince koji žele napredovati u partiji...
Neko pak drugi angažuje i motivira kroz mass medije koji nisu u njegovom vlasništvu jer to je sukob interesa, jednostavno prepozna aktivnosti ili namjerno eksponira svoje slabosti predstavljajući ih kao podvalu ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eh sad - evo materije......
Činjenice su predočene - zašto bi se SDP bavio četnicima i fahrom kad se SDP nikada nije upuštao u direktan konflikt sa četnicima kroz medije ili bilo šta....
Jesi ikad čuo da SDP-ovca da spomene riječ Četnik ili Ustaša ? To su materijali kojima se koristi SAFF.ba ili putvijernika.ba, koji definitivno nisu glasilo SDP-a....
FAHRO I KOMŠO PISALI TEKST !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
A ove tri grupe iz potpisa - koje su stale u odbranu SBB-a i DF-a prilikom jeftinog pranja mozga ljudima - oni mi nikako nisu jasni u čitavoj ovoj priči (pare i ucjene vrte gdje burgija neće)....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
I ima jedan mali problem u svemu ovome - ja sam već pisao da ovo nema veze sa SDP-om i da je u pitanju jeftina praonica mozga - UBLEHAŠA.....
ili da sačekam 10-ak postova pa da onda kažem jah - i citiram ga još jednom - čisto da napravim veći media penetration ?
Bez obzira na sve - da je Komšo pardon Munir u tandemu sa Fahrom (pokrij se u svemu) sposoban - ovo ne bi bilo sumnjivo....
Pohlepa pa šta ćeš...
jah...
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#7823 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Uz to ima još jedan pravo odvratan trik -
Zatrpaj extra dobar post koj ine odgovara tvojoj struji - iako je istina - beskonačnim začatavanjem na sljedećih 3 stranice dok se čitalac ne umori....
Desilo mi se više nego jednom....
Zatrpaj extra dobar post koj ine odgovara tvojoj struji - iako je istina - beskonačnim začatavanjem na sljedećih 3 stranice dok se čitalac ne umori....
Desilo mi se više nego jednom....
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#7824 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ima li oko drugi da misli da je ekstra dobar, ili je rukopis fin? 
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#7825 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pogledajte kako niču teme o komšiću i DF-u.shiljak wrote:Ako je komšić rekao da jest njihovo onda jestE da li je rekao ne znam, ima video pa skontajte
![]()
A što se tiče istine, pogledajte stare postove, ima jedno 3-4 accounta koja su novokreirana i koja samo spmajaju. Imaju i oni koji kažu "df blokira nešto", a kad odeš na sdp stranicu piše df blokira nešto..
Zašto bi neko napravio account da jednu rečenicu kopirava svaki drugi dan????????
Na klix ba portalu, čim komšić se spominje u top komentarima negativni komentari. Dok recimo kad nešto sdp uradi kao dobro odma sve pozitivno
E sad, ako mogu već praviti lažne accounte mogu i lažirati top komentare
A da još malo zakuham
Jeftini populizam Zeljka Komsica (DF)
http://www.klix.ba/forum/jeftini-populi ... 18938.html
Nick koji je napravljen prije pola godine, a koji je najaktivniji u temi, pogodi kojoj... DF!
I TO NIJE SVE!
Ista osoba, koja je najaktivnija na DF temama, otvorila je i još jednu temu.
Sramotno! Nova vlast u USK: SDA, DF (Zeljko Komsic) i DNZ.
http://www.klix.ba/forum/sramotno-nova- ... 17154.html
Nakon tolikih pohvala za komšića sve ove godine, nakon odlaska iz stranke odjednom ispada da niko ne voli

