Nek si mu vala aplaudira zasluzio je ...da je i meni to vidjet
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#7776 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Usao u suprotan smjer
Nek si mu vala aplaudira zasluzio je ...da je i meni to vidjet
Nek si mu vala aplaudira zasluzio je ...da je i meni to vidjet
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#7777 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vidio sam to nekoliko puta, pogotovo dole na onom kruznom u Blazuju, prema Rakovici, mrsko im kruziti pa direkt kontra trakom do izlaza 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#7778 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa ako covjek treba lijevo, kako mora skrenut desno? 
-
lijepa u dusi
- Posts: 2880
- Joined: 02/11/2014 13:07
#7779 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni je najjace kad objasnjavam nekome kako doci negdje i kazem, izadjes na prvi izlaz, obicno ualijedi pitanje, a jel desno 
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
#7780 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tako meni teta sa navigacije kaže "izadjite na prvi izlaz u desno", a ja svaki put pomislim "jok, ulijevo ću"lijepa u dusi wrote:Meni je najjace kad objasnjavam nekome kako doci negdje i kazem, izadjes na prvi izlaz, obicno ualijedi pitanje, a jel desno
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#7781 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa vidiš da ima naroda koji ide suprotnim pravcem u kružnom,da ne bude poslije teta vaka teta naka.
-
nightvision
- Posts: 3427
- Joined: 04/02/2014 14:21
#7782 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Prelazim raskrsnicu juce kao pjesak, u tuzli na brcanskoj, cetiri trake, meni je zeleno za preci sve cetiri, ali je zeleno i trkacima koji dolaze s ledja s desne strane i skrecu lijevo gdje sam na pjesackom, i vec sam skoro na pola one druge kad je naisao tako hadzija i mjesto da udje u traku iza mene i prodje mi iza ledja, kako i jeste pravilo, on ga po gasu i zamota ga da prodje trakom ispred mene, da sam jos korak napravio satr'o bi me seljak, golf naravno.
opsta nekultura na ulici, ne zna covjek jel' gore za volanom ili pjeske.
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#7783 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sta se desava aa ljudima onde na semaforu kod muzeja prema gradu? Redovno supci krenu pravo iako je zeleno samo za Velesice... Mrsko pogledat semafor nego kpntas kreno ovaj pored, ma zeleno je garant... Danas neka pisulja u crnom Cliu, juxer dvojica ili trojica prodjose... Boze sacuvaj!
- Romeo 80
- Posts: 4628
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#7784 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja sam to primijetio (ne samo na toj raskrsnici) da idioti koji su prvi na semaforu uopšte ne gledaju u semafor, već blenu okolo i pouzdaju se na onog pored sebe da će valjda krenuti na vrijeme! Neki dan na Socijalnom, jutarnja špica i tri kretena stoje. Pali se zeleno i niko ne kreće. Za divno čudo niko nije svirao. Valjda ljudi testiraju budale da vide kad će skontati i odjednom vidiš mahnite pokrete glavama ono ko u čudu "vidi jebote zar je zeleno". Pa ko krenu pa prikoče i gledaju u semafor. ne mogu valjda vjerovati da se upalilo zeleno!dgL_ wrote:Sta se desava aa ljudima onde na semaforu kod muzeja prema gradu? Redovno supci krenu pravo iako je zeleno samo za Velesice... Mrsko pogledat semafor nego kpntas kreno ovaj pored, ma zeleno je garant... Danas neka pisulja u crnom Cliu, juxer dvojica ili trojica prodjose... Boze sacuvaj!
Ja šta se sve nakotilo u ovom gradu...
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#7785 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Maloprije aktuelna E klasa ide H. Cemerlica iz pravca Grbavice prema Pofalicima, BH table, za volanom neki Arap, mrtav-hladan skrece lijevo na Vilsonovo koje je u tom trenutku puno djece i biciklista. Znaci zabara + kontra smjer. Mislio sam da ce do Bristola, po stom lampama vidim kako krivuda izmedju pjesaka i biciklista i kako dalje prema Socijalnom. To treba tjerati odavde dok jos malo reda i kulture ima da je 100 x investitor!
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#7786 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
dok se ne rijesi zakonski na nivou drzave nista od toga, fino kad te kazni nema ti izlaska iz drzave dok ne platis i rijesen problem
na aerodromu ili GP mu se oduzme pasos dok ne plati kaznu, ovako samo mozemo kukati i kmecati, jer nekome nije u interesu da se to odradi
na aerodromu ili GP mu se oduzme pasos dok ne plati kaznu, ovako samo mozemo kukati i kmecati, jer nekome nije u interesu da se to odradi
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#7787 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ti mislis njima tesko platit 300km ?
Ljudi dijele turistickim vodicima baksisa DNEVNO 200-500km, kazna je smijesna.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#7788 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kazna manje-vise, da se budzet popuni, efikasni alati su progon, zabrana ulaska u drzavu na x mjeseci.kloniran wrote:dok se ne rijesi zakonski na nivou drzave nista od toga, fino kad te kazni nema ti izlaska iz drzave dok ne platis i rijesen problem
na aerodromu ili GP mu se oduzme pasos dok ne plati kaznu, ovako samo mozemo kukati i kmecati, jer nekome nije u interesu da se to odradi
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#7789 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ti bi zabranjivo turistima koji donose lovu ulaz u drzavu(kobajagi drzavu)

- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#7790 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
čekaj dok te prozovu šovinistotempuser wrote:Maloprije aktuelna E klasa ide H. Cemerlica iz pravca Grbavice prema Pofalicima, BH table, za volanom neki Arap, mrtav-hladan skrece lijevo na Vilsonovo koje je u tom trenutku puno djece i biciklista. Znaci zabara + kontra smjer. Mislio sam da ce do Bristola, po stom lampama vidim kako krivuda izmedju pjesaka i biciklista i kako dalje prema Socijalnom. To treba tjerati odavde dok jos malo reda i kulture ima da je 100 x investitor!
šta je nekoliko preplašene djece i bijesnih majki s parama koje oni donose ovdje i daruju nam a mogli su biti u nekoj drugoj državi... npr
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#7791 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ili u Svabiji , bas neki dan gledao prilog na tvu , u Garmischpartenkirchenu , sve preplavilo , kao da je bliski istok,natpisi na arapskom , al sta ce Svabo za Bosnju , nema on pojma.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#7792 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nama stoka ne treba ni u nazovi drzavi, bez obzira koji predznak nosila, a ovi arapi koji nas posjecuju u gro slucajeva i nisu nista drugo do bahata stoka sa parama.
Bahacenje u njemackoj se zavrsilo na nacin nema izlaska dok ne platis a kada platis nema vise ulaska na odredjeni period
Bahacenje u njemackoj se zavrsilo na nacin nema izlaska dok ne platis a kada platis nema vise ulaska na odredjeni period
-
lijepa u dusi
- Posts: 2880
- Joined: 02/11/2014 13:07
#7793 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Lahko je jednoj Njemackoj da se nosi sa stokom, odakle god ta stoka bila. Svabo ima zakon koji vrijedi i za Hansa i za Abdulaha. Sve je regulisano. Njima niko nece uzjahat za vrat ako sve podredi gostima, sve dok ga zakonom kontrolise.
A sta cemo mi kad nam zakoni ne vrijede ni za domace?
A sta cemo mi kad nam zakoni ne vrijede ni za domace?
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#7794 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
što ste šovinisti prema višoj rasi????
( arapi)
nisam znao da je gambitpartenkirhen šetnica?
( arapi)
nisam znao da je gambitpartenkirhen šetnica?
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#7795 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa taj arap je vido da domacim debilima prolazi, pa kaze sto ne bi i ja? Ne kontam cemu se cudite?
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#7796 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ne čudim se ja ništa
samo se čudim što se ljudi čude kad se ja čudim
samo se čudim što se ljudi čude kad se ja čudim
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#7797 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
https://www.youtube.com/watch?v=nXAa_Org1gABlack swan wrote:što ste šovinisti prema višoj rasi????
( arapi)
nisam znao da je gambitpartenkirhen šetnica?
Ev labude ,ako sta treba prevesti tu sam .
Uglavnom suske suske ,
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#7798 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nemam namjeru klikćati i gubiti vrijeme sve ti je rekao bakir i lijepa u duši
kad budemo kao njemačka po poštovanju zakona
nek dovode i najveće kriminalce iz cijelog svijeta na naslužen odmor od zatvora
kad budemo kao njemačka po poštovanju zakona
nek dovode i najveće kriminalce iz cijelog svijeta na naslužen odmor od zatvora
-
nightvision
- Posts: 3427
- Joined: 04/02/2014 14:21
#7799 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako i donose pare nemaju se pravo pisat po nama. Ali kao sto rekose, arap je to morao vidjeti od lokalnih domorodaca, zato je pravi problem ponajprije u nama sto se mi prvi pisamo po sebi i po drzavi.Sodom1 wrote:Ti bi zabranjivo turistima koji donose lovu ulaz u drzavu(kobajagi drzavu)![]()
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#7800 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
tako hrvati rade, kod mene drug dobio 750 maraka kazne i godinu zabrane ulaska u hrvatsku zbog brze voznje na auto pututempuser wrote:Kazna manje-vise, da se budzet popuni, efikasni alati su progon, zabrana ulaska u drzavu na x mjeseci.kloniran wrote:dok se ne rijesi zakonski na nivou drzave nista od toga, fino kad te kazni nema ti izlaska iz drzave dok ne platis i rijesen problem
na aerodromu ili GP mu se oduzme pasos dok ne plati kaznu, ovako samo mozemo kukati i kmecati, jer nekome nije u interesu da se to odradi
a znas sta je naj smjesnije ima i hrvatski pasos
