Ma obicni jad koji se nije u stanju suprostaviti Faraonu svih ovih godina ali sto je gore ni ambicijama svoje zene koje su iznad stranke, etike i opste kulture ....udrch wrote:mislim ono, još uvijek mi nije jasno da je neko sposoban sam sebe naguziti na ovaj način..Doktor29 wrote:Ovo je jedna od najodvratnijih stvari koja se desila zadnjeh desetak godina, gade mi seudrch wrote:biće ovo zanimljivo..
i dalje mi nije jasno kako je Bakir žrtvovao svoju buduću poziciju u Presjedništvu za ženino mjesto kao direktorice..
nije valjda i on papučar ko ja i Mujica![]()
malo me ovo i plaši, jer ne dao Bog da ovo faHraon iskoristi, pa postane prvi u Bošnjaka..![]()
nekako kontam, ako je lova u pitanju, pa ko im brani da sebi dignu platu koliko je potrebno..osim toga kao direktorica bolnice će imati nešto veću platu nego kao direktorica klinike..
jedini razlog da na ovaj način zajebeš vlastitu porodicu, familiju, stranku, pa i narod jeste da si zaista toliko glupa i sujetna i da hoćeš to namjerno da uradiš..
ako je zaista imenuju vjerujem da će Bakir prodihati, jer da pristane na ovako nešto mora da je bio izložen dugogidišnjem ženinom teroru u kojem mu je neprestano pogovarala što je ne postavi negdje..
jedna Sebija jeba dvojicu Bakira, jedini koji će iz ovoga izvući korist je Tihić kojem ovaj papučar neće uspjeti više ni prismrditi..
i opet će pojedinci reći da je Alija pogriješio kada je izabrao Tihića..
SDA-All about
-
Doktor29
- Posts: 1695
- Joined: 07/06/2012 21:31
#7776 Re: SDA-All about
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7777 Re: SDA-All about
kaka Ledy Macbeth...tu ima previše moralne dileme i obraza.....prije je Seka Elizabeth BathoryVjecitiStudent wrote:Lady Macbethudrch wrote: jedna Sebija jeba dvojicu Bakira, jedini koji će iz ovoga izvući korist je Tihić kojem ovaj papučar neće uspjeti više ni prismrditi..
i opet će pojedinci reći da je Alija pogriješio kada je izabrao Tihića..![]()
Izgleda, skonto je Aljo, nakon par decenija uvida iz prve ruke, s kim ima posla i ko će biti stvarni šef stranke ukoliko je Princ preuzme.
-
evo mene
- Posts: 281
- Joined: 11/09/2009 14:16
#7778 Re: SDA-All about
Ostavite dr. Sebiju na miru. Makar ima validnu i poštenu diplomu, za razliku Delalića, Konakovića, Peljta... SDA
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
#7779 Re: SDA-All about
Jest tako je, umjesto da se borimo da nam žene dođu na visoke pozicije u društvu, mi ih sputavamo povezujući sa slučajnim utjecajnim supruzima i ostalom rodbinom.

-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7780 Re: SDA-All about
gledao si BEAUTIFUL MIND..muzicar_iz_parka wrote:Ajde ljudi šta se brinite, bolje neka bude žena direktor nego da su joj kojim slučajem dali da bude načelnik hirurgije, manje štete će napraviti.
A i težak je život nas papučara, trebate to razumiti, jedno su Mujica, urdch i ja hrabri da to ovako javno na forumu priznamo.
mislim, samo najveći mogu priznati i shvatiti svoju paranoju..
tako i mi papučari..samo najveći mogu priznati i shvatiti da je žena ta koja se pita
ostali umru misleći da su neki domaćini, a komšiluk im se smije iza leđa
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7781 Re: SDA-All about
tako je!
udrich-a za direktora ARSBiH (Agencije za ravnopravnost splovila)
a mogu li ja da bidnem vozač
udrich-a za direktora ARSBiH (Agencije za ravnopravnost splovila)
a mogu li ja da bidnem vozač
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#7782 Re: SDA-All about
Upucujem iskrene cestitke sarajevskoj organizaciji SDA na velemajstorskom pravljenju magaraca od Nase stranke. Primjer kako ste ih iskoristili kao prezervative i odbacili treba uci u udzbenike, a nama levatima koji smo glasali za Nasu stranku.....
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7783 Re: SDA-All about
jebiga, budi ti direktor, a ja ću vozačJoseMujica wrote:tako je!
![]()
udrich-a za direktora ARSBiH (Agencije za ravnopravnost splovila)
a mogu li ja da bidnem vozač
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7784 Re: SDA-All about
mudar si mudar...ti Mujice potpisuj i primaj ga od FaHraona, nek te razvlači od naslovne pa do čitulja, a ja ću svakako ubirati dnevnice
ne bi bio direktor ni Pokopa u ovoj državi...ovdje i mrtvi mahalaju, kamoli živi
ne bi bio direktor ni Pokopa u ovoj državi...ovdje i mrtvi mahalaju, kamoli živi
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7785 Re: SDA-All about
sve dok nas ne vide u čitulji dobro je..inače u ovoj zemlji se krene sa prve strane, pa feljton, pa biznis, pa intervju, pa kiosk, a najjači si kad se pojaviš u crnoj hronici..to znači da si uspio i da ti zavide
..
ovu čitulju treba izbjeći pod svaku cijenu..
ovu čitulju treba izbjeći pod svaku cijenu..
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7786 Re: SDA-All about
ma moremo eskivirat i ko Ali, al ne gine nam 
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#7787 Re: SDA-All about
Mozda ne pratim dovoljno tematiku pa nisam extra upucen, ali po ovome sto procitam po portalima i novinama niko nije nasankan.. I sami predstavnici NS su rekli da je dogovor sa SDA u potpunosti ispunjen. Znaci NS koja je realno mala stranka dobila je 3 vijecnika u Gradu , Predsjedavajucu u Ov Centar itd..Takodjer su imali pregovore sa SDP-om pa je odnos prema njima bio takav kakav jest i to se odrazilo na njihovo priklanjanje SDA.rajvosa1 wrote:Upucujem iskrene cestitke sarajevskoj organizaciji SDA na velemajstorskom pravljenju magaraca od Nase stranke. Primjer kako ste ih iskoristili kao prezervative i odbacili treba uci u udzbenike, a nama levatima koji smo glasali za Nasu stranku.....
Ovo u Gradu oko Gradonacelnika po meni je vise njihovo dizanje cijene i nekorektnost prema koaliciji nego sto su oni neke zrtve i magarci od strane koalicionih partnera. Uostalom niko im nije garantovao da ce njihov kandidat biti izabran plus Kljujic je izabran prvo u Opstinsko vijece pa u Gradsko sto znaci da covjek ima i legitimitet kod gradjana..Ako vec njihov kandidat nije dobio potreban broj glasova a SDA je ispunila sve svoje dogovore sa njima korektno bi bilo da su glasali za Kljujica a ne da mrcvare i javnost i Grad sa svojom neutralnoscu..
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#7788 Re: SDA-All about
Sahranjena je NS za sva vremena, SDA ih je uvukla u svoju pricu i odvela od birackog tijela.mirsek wrote:Mozda ne pratim dovoljno tematiku pa nisam extra upucen, ali po ovome sto procitam po portalima i novinama niko nije nasankan.. I sami predstavnici NS su rekli da je dogovor sa SDA u potpunosti ispunjen. Znaci NS koja je realno mala stranka dobila je 3 vijecnika u Gradu , Predsjedavajucu u Ov Centar itd..Takodjer su imali pregovore sa SDP-om pa je odnos prema njima bio takav kakav jest i to se odrazilo na njihovo priklanjanje SDA.rajvosa1 wrote:Upucujem iskrene cestitke sarajevskoj organizaciji SDA na velemajstorskom pravljenju magaraca od Nase stranke. Primjer kako ste ih iskoristili kao prezervative i odbacili treba uci u udzbenike, a nama levatima koji smo glasali za Nasu stranku.....
Ovo u Gradu oko Gradonacelnika po meni je vise njihovo dizanje cijene i nekorektnost prema koaliciji nego sto su oni neke zrtve i magarci od strane koalicionih partnera. Uostalom niko im nije garantovao da ce njihov kandidat biti izabran plus Kljujic je izabran prvo u Opstinsko vijece pa u Gradsko sto znaci da covjek ima i legitimitet kod gradjana..Ako vec njihov kandidat nije dobio potreban broj glasova a SDA je ispunila sve svoje dogovore sa njima korektno bi bilo da su glasali za Kljujica a ne da mrcvare i javnost i Grad sa svojom neutralnoscu..
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#7789 Re: SDA-All about
Ok, tvoj misljenje ali ionako su svi ideali sahranjeni jer su bukvalno svi sa svima koalirali, onda neka barem bude korektan odnos kad vec nema ideala i principa..rajvosa1 wrote:Sahranjena je NS za sva vremena, SDA ih je uvukla u svoju pricu i odvela od birackog tijela.mirsek wrote:Mozda ne pratim dovoljno tematiku pa nisam extra upucen, ali po ovome sto procitam po portalima i novinama niko nije nasankan.. I sami predstavnici NS su rekli da je dogovor sa SDA u potpunosti ispunjen. Znaci NS koja je realno mala stranka dobila je 3 vijecnika u Gradu , Predsjedavajucu u Ov Centar itd..Takodjer su imali pregovore sa SDP-om pa je odnos prema njima bio takav kakav jest i to se odrazilo na njihovo priklanjanje SDA.rajvosa1 wrote:Upucujem iskrene cestitke sarajevskoj organizaciji SDA na velemajstorskom pravljenju magaraca od Nase stranke. Primjer kako ste ih iskoristili kao prezervative i odbacili treba uci u udzbenike, a nama levatima koji smo glasali za Nasu stranku.....
Ovo u Gradu oko Gradonacelnika po meni je vise njihovo dizanje cijene i nekorektnost prema koaliciji nego sto su oni neke zrtve i magarci od strane koalicionih partnera. Uostalom niko im nije garantovao da ce njihov kandidat biti izabran plus Kljujic je izabran prvo u Opstinsko vijece pa u Gradsko sto znaci da covjek ima i legitimitet kod gradjana..Ako vec njihov kandidat nije dobio potreban broj glasova a SDA je ispunila sve svoje dogovore sa njima korektno bi bilo da su glasali za Kljujica a ne da mrcvare i javnost i Grad sa svojom neutralnoscu..
-
OmerD
- Posts: 157
- Joined: 29/09/2012 18:39
#7790 Re: SDA-All about
eh hebi ga neka tehnicka greska mi haman sprijecava da pisem o sda kriminalu :-( uglavnom sibicari su to
-
neocekivana_sila
- Posts: 558
- Joined: 22/09/2005 13:48
#7792 Re: SDA-All about
a baš se godinama pričalo da je kolege ne vole jer je jedna od vrlo rijetkih ginekologa koja ne uzima pare pa kao morališe, a lako joj je. Ima se, može seVjecitiStudent wrote:Itekako može štete napraviti, njeno šefovanje porodilištem je ostalo upisano crnim slovima po strašnim razmjerama korupcije.muzicar_iz_parka wrote:Ajde ljudi šta se brinite, bolje neka bude žena direktor nego da su joj kojim slučajem dali da bude načelnik hirurgije, manje štete će napraviti.
A i težak je život nas papučara, trebate to razumiti, jedno su Mujica, urdch i ja hrabri da to ovako javno na forumu priznamo.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7793 Re: SDA-All about
Dobro obaviješteni izvori iz Komisije za izbor direktora Opće bolnice kažu da je jedino Seka Izetbegović tačno odgovorila na neka od eliminatornih pitanja iz gore opisanog sofisticiranog intervjua poput:ALMA PEHLIĆ, PREDSJEDNICA KOMISIJE ZA IZBOR DIREKTORA OPĆE BOLNICE
Sposobnosti kandidata su presudile
Kandidate smo pozvali na intervju. Osmog marta obavljen je intervju sa tri kandidata, a četvrti je bio spriječen jer je bio van BiH pa je pozvan naknadno 11. marta. Tog dana obavljen je intervju i sa Sarićem, kazala je Pehlić.
Donošenje odluka
Komisija je, prema riječima Pehlić, prije intervjua sačinila pitanja, ali i bodovnu listu gdje su se naročito cijenili posebni uvjeti, specifikacije i iskustva kandidata, a to se odnosi na pozitivne rezultate u pogledu stručnih, organizacionih i drugih radnih sposobnosti.
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sara ... -presudile
- Koje je omiljeno jelo Bakira I.?
- Da li Bakir I. hrče ?
- Koja je omiljena knjiga Bakira I.?
...
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#7794 Re: SDA-All about
Sve po zakonu.
Fakat jeftino Bake pade.
Fakat jeftino Bake pade.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7795 Re: SDA-All about
ako su sposobnosti onda mora da se tu radi o preklapači 
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#7796 Re: SDA-All about
Da je bar ljubavnicu zaposlio pa ni po' belaja, al' past zbog vlastite zenemadner wrote:Sve po zakonu.
Fakat jeftino Bake pade.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7797 Re: SDA-All about
Sad kad ih SDP ošine zbog nepotizma
SDP je nešto najbolje što se SDA moglo desiti.
SDP je nešto najbolje što se SDA moglo desiti.
-
privremeni
- Posts: 1522
- Joined: 29/07/2003 00:00
#7798 Re: SDA-All about
Znam dobitno pitanje!VjecitiStudent wrote:Dobro obaviješteni izvori iz Komisije za izbor direktora Opće bolnice kažu da je jedino Seka Izetbegović tačno odgovorila na neka od eliminatornih pitanja iz gore opisanog sofisticiranog intervjua poput:ALMA PEHLIĆ, PREDSJEDNICA KOMISIJE ZA IZBOR DIREKTORA OPĆE BOLNICE
Sposobnosti kandidata su presudile
Kandidate smo pozvali na intervju. Osmog marta obavljen je intervju sa tri kandidata, a četvrti je bio spriječen jer je bio van BiH pa je pozvan naknadno 11. marta. Tog dana obavljen je intervju i sa Sarićem, kazala je Pehlić.
Donošenje odluka
Komisija je, prema riječima Pehlić, prije intervjua sačinila pitanja, ali i bodovnu listu gdje su se naročito cijenili posebni uvjeti, specifikacije i iskustva kandidata, a to se odnosi na pozitivne rezultate u pogledu stručnih, organizacionih i drugih radnih sposobnosti.
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sara ... -presudile
- Koje je omiljeno jelo Bakira I.?
- Da li Bakir I. hrče ?
- Koja je omiljena knjiga Bakira I.?
...
Nakas nije znao sta je MRSA, jer toga za njegova vakta nije bilo u Opcoj bolnici, za razliku od njegove cijenjene kolegice, koja je pomenutom bakterijom ojadila porodilje, kako u starim objektima, tako se pobrinula da ih pazljivo prenese i rasiri u obnovljene prostorije porodilista. Cestitam!!
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7799 Re: SDA-All about
surogat majka wrote:Bakire "ebem te u oko, pljako si i svakakve aferime cinio, a pade zbog zene koja komanduje
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#7800 Re: SDA-All about
JoseMujica wrote:a lafa selama u UN-u...surogat majka wrote:Bakire "ebem te u oko, pljako si i svakakve aferime cinio, a pade zbog zene koja komanduje
Još neki dan na FB stranici metnuo status u stilu: "Islam će pokazati da vrijednosti... blah blah" - mislim, ono, na koji se ti Islam moj Bakire pozivaš !?
