Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7776 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »



jel moguce da je remsi kopile odro i zapalijo babu boltona :shock: :?

Image
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7777 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

jel moguce da je ovo Jon u targaryen oklopu :shock: :? aauuuhhh ili je Jorah Mormont :shock:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7778 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Ne liči mi uopće na Jona
Ne liči mi na nikog zapravo

Scenarij u kojem se Jon bori u Targaryen oklopu je prilično nevjerojatan, čak i ako jest Targ, a nadam se da nije
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#7779 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

pici wrote:Image

jel moguce da je ovo Jon u targaryen oklopu :shock: :? aauuuhhh ili je Jorah Mormont :shock:
Mislim da je jedan od troje Kingsguarda koji su cuvali Lijanu Stark a ovo je Ned i ekipa koji dolaze da je spase.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7780 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

moguce da je Jorah Mormont izgleda da se kalissi vratila domu...

Image
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#7781 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

ma neki fleshbek
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#7782 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

pici wrote:moguce da je Jorah Mormont izgleda da se kalissi vratila domu...
Greyjoy zastave, mislim da je ono onaj svestenik udavljenog boga.

Paraziti od ljudi, velika Robertova greska sto nije zeljezna ostrva poklao.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7783 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Ja jedva čekam vidjeti Željezne malo 8)
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7784 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

onda jedina opcija ostaje da su se divljaci, zeljezni i ostatci starkova naklatili na Boltone...

Image
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7785 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

AleksoMKD wrote:
pici wrote:moguce da je Jorah Mormont izgleda da se kalissi vratila domu...
Greyjoy zastave, mislim da je ono onaj svestenik udavljenog boga.

Paraziti od ljudi, velika Robertova greska sto nije zeljezna ostrva poklao.
a jeste u pravu si :thumbup:

Image
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7786 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

pici wrote:Image

jel moguce da je ovo Jon u targaryen oklopu :shock: :? aauuuhhh ili je Jorah Mormont :shock:
To je jedan od tri kingsguarda koje je Rhaegar Targaryen poslao da štite Lyannu u Tower of Joyu. Ovo je flashback koji će se prikazat tek 5-6 epizodu sezone u kojem bi se valjda trebala potvrdit R+L=J teorija.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7787 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Zar ne bi oni trebali biti u bijelim plaštevima i oklopima? :oops:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7788 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

annoy wrote:Zar ne bi oni trebali biti u bijelim plaštevima i oklopima? :oops:
Ako misliš na kingsguarde, ja mislim da su to su tek uveli nakon što je Robert postao kralj.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#7789 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Pandakonda wrote:
annoy wrote:Zar ne bi oni trebali biti u bijelim plaštevima i oklopima? :oops:
Ako misliš na kingsguarde, ja mislim da su to su tek uveli nakon što je Robert postao kralj.
Ne, Targici su to uveli.

Bjeli plastovi da, ali Jaimie je imao zlatkast oklop a hound onu svoju grdosiju tako da je mozda ovaj samo odbacio plast da mu ne smeta.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7790 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Mislim da su oduvijek u bijelom.
U seriji su dosta prilagodili njihov izgled, ali onaj uopće ne izgleda kao član Kingsguarda. No dobro, vjerojatno ih nije briga za detalje kao nas :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7791 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

AleksoMKD wrote:
Pandakonda wrote:
annoy wrote:Zar ne bi oni trebali biti u bijelim plaštevima i oklopima? :oops:
Ako misliš na kingsguarde, ja mislim da su to su tek uveli nakon što je Robert postao kralj.
Ne, Targici su to uveli.

Bjeli plastovi da, ali Jaimie je imao zlatkast oklop a hound onu svoju grdosiju tako da je mozda ovaj samo odbacio plast da mu ne smeta.
Bili bjeli plaštovi ili ne ono je sigurno kingsguard, zato što su samo oni bili u tower of joyu.
At the end of the war, Lord Eddard Stark and six of his companions approached the tower. They found it guarded by three members of the Kingsguard (Ser Arthur Dayne, Ser Oswell Whent, and Lord Commander Gerold Hightower).
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#7792 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

jebeno tesko se snaci u seriji sa ovoliko likova
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7793 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Da se prisjetimo brata :lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7794 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Evo na hbo3 od 20h svih 10epizoda 3 sezone ko voli do 4h ujutro etomu zanimacije
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#7795 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote:Evo na hbo3 od 20h svih 10epizoda 3 sezone ko voli do 4h ujutro etomu zanimacije

i iduce dvije subote je tako
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#7796 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

u kojoj epizodi bude ubijena žena neda starka?
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#7797 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by __Phoenix__ »

Predzadnja druge sezone, u predzadnjoj prve je pogubljen Ned Stark, zanimljivo da to nisu ostavljali kao finale sezone...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#7798 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

__Phoenix__ wrote:Predzadnja druge sezone, u predzadnjoj prve je pogubljen Ned Stark, zanimljivo da to nisu ostavljali kao finale sezone...


koje su ovo sad epizode na hbo 3,ovo kao da je 3. sezona?
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7799 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

kakavdanakneiskustvu wrote:u kojoj epizodi bude ubijena žena neda starka?
Treća sezona deveta epizoda Rains of Castamere, ili ti ga famozni Red Wedding :D
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#7800 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by harisoni »

Jesam li ja jedini koji neće gledat sezonu 6 prije knjige? :D
Post Reply