Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...
Moderator: _BataZiv_0809
pici
Posts: 46397 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 09/04/2016 15:29
pici
Posts: 46397 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 09/04/2016 15:39
annoy
Posts: 4645 Joined: 09/01/2014 02:52
Post
by annoy » 09/04/2016 15:46
Ne liči mi uopće na Jona
Ne liči mi na nikog zapravo
Scenarij u kojem se Jon bori u Targaryen oklopu je prilično nevjerojatan, čak i ako jest Targ, a nadam se da nije
AleksoMKD
Posts: 8158 Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
Post
by AleksoMKD » 09/04/2016 15:47
Mislim da je jedan od troje Kingsguarda koji su cuvali Lijanu Stark a ovo je Ned i ekipa koji dolaze da je spase.
pici
Posts: 46397 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 09/04/2016 15:48
moguce da je Jorah Mormont izgleda da se kalissi vratila domu...
AleksoMKD
Posts: 8158 Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
Post
by AleksoMKD » 09/04/2016 15:51
pici wrote: moguce da je Jorah Mormont izgleda da se kalissi vratila domu...
Greyjoy zastave, mislim da je ono onaj svestenik udavljenog boga.
Paraziti od ljudi, velika Robertova greska sto nije zeljezna ostrva poklao.
annoy
Posts: 4645 Joined: 09/01/2014 02:52
Post
by annoy » 09/04/2016 15:54
Ja jedva čekam vidjeti Željezne malo
pici
Posts: 46397 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 09/04/2016 16:00
onda jedina opcija ostaje da su se divljaci, zeljezni i ostatci starkova naklatili na Boltone...
pici
Posts: 46397 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 09/04/2016 16:08
AleksoMKD wrote: pici wrote: moguce da je Jorah Mormont izgleda da se kalissi vratila domu...
Greyjoy zastave, mislim da je ono onaj svestenik udavljenog boga.
Paraziti od ljudi, velika Robertova greska sto nije zeljezna ostrva poklao.
a jeste u pravu si
Pandakonda
Posts: 6120 Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone
Post
by Pandakonda » 09/04/2016 16:10
To je jedan od tri kingsguarda koje je Rhaegar Targaryen poslao da štite Lyannu u Tower of Joyu. Ovo je flashback koji će se prikazat tek 5-6 epizodu sezone u kojem bi se valjda trebala potvrdit R+L=J teorija.
annoy
Posts: 4645 Joined: 09/01/2014 02:52
Post
by annoy » 09/04/2016 16:16
Zar ne bi oni trebali biti u bijelim plaštevima i oklopima?
Pandakonda
Posts: 6120 Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone
Post
by Pandakonda » 09/04/2016 16:18
annoy wrote: Zar ne bi oni trebali biti u bijelim plaštevima i oklopima?
Ako misliš na kingsguarde, ja mislim da su to su tek uveli nakon što je Robert postao kralj.
AleksoMKD
Posts: 8158 Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
Post
by AleksoMKD » 09/04/2016 16:30
Pandakonda wrote: annoy wrote: Zar ne bi oni trebali biti u bijelim plaštevima i oklopima?
Ako misliš na kingsguarde, ja mislim da su to su tek uveli nakon što je Robert postao kralj.
Ne, Targici su to uveli.
Bjeli plastovi da, ali Jaimie je imao zlatkast oklop a hound onu svoju grdosiju tako da je mozda ovaj samo odbacio plast da mu ne smeta.
annoy
Posts: 4645 Joined: 09/01/2014 02:52
Post
by annoy » 09/04/2016 16:39
Mislim da su oduvijek u bijelom.
U seriji su dosta prilagodili njihov izgled, ali onaj uopće ne izgleda kao član Kingsguarda. No dobro, vjerojatno ih nije briga za detalje kao nas
Pandakonda
Posts: 6120 Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone
Post
by Pandakonda » 09/04/2016 16:56
AleksoMKD wrote: Pandakonda wrote: annoy wrote: Zar ne bi oni trebali biti u bijelim plaštevima i oklopima?
Ako misliš na kingsguarde, ja mislim da su to su tek uveli nakon što je Robert postao kralj.
Ne, Targici su to uveli.
Bjeli plastovi da, ali Jaimie je imao zlatkast oklop a hound onu svoju grdosiju tako da je mozda ovaj samo odbacio plast da mu ne smeta.
Bili bjeli plaštovi ili ne ono je sigurno kingsguard, zato što su samo oni bili u tower of joyu.
At the end of the war, Lord Eddard Stark and six of his companions approached the tower. They found it guarded by three members of the Kingsguard (Ser Arthur Dayne, Ser Oswell Whent, and Lord Commander Gerold Hightower).
pici
Posts: 46397 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 09/04/2016 20:08
Evo na hbo3 od 20h svih 10epizoda 3 sezone ko voli do 4h ujutro etomu zanimacije
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020 Joined: 03/08/2010 19:04
Post
by kakavdanakneiskustvu » 09/04/2016 20:21
pici wrote: Evo na hbo3 od 20h svih 10epizoda 3 sezone ko voli do 4h ujutro etomu zanimacije
i iduce dvije subote je tako
__Phoenix__
Posts: 2758 Joined: 25/10/2013 20:44
Post
by __Phoenix__ » 09/04/2016 22:16
Predzadnja druge sezone, u predzadnjoj prve je pogubljen Ned Stark, zanimljivo da to nisu ostavljali kao finale sezone...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020 Joined: 03/08/2010 19:04
Post
by kakavdanakneiskustvu » 09/04/2016 22:18
__Phoenix__ wrote: Predzadnja druge sezone, u predzadnjoj prve je pogubljen Ned Stark, zanimljivo da to nisu ostavljali kao finale sezone...
koje su ovo sad epizode na hbo 3,ovo kao da je 3. sezona?
Pandakonda
Posts: 6120 Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone
Post
by Pandakonda » 09/04/2016 22:26
kakavdanakneiskustvu wrote: u kojoj epizodi bude ubijena žena neda starka?
Treća sezona deveta epizoda Rains of Castamere, ili ti ga famozni Red Wedding
harisoni
Posts: 298 Joined: 31/05/2010 09:22
Post
by harisoni » 09/04/2016 22:42
Jesam li ja jedini koji neće gledat sezonu 6 prije knjige?