Ne talasajWind wrote:Samo da se @prolazniku zahvalim na istrajnosti i odlicnim slikama!

Moderator: Chloe
Ne talasajWind wrote:Samo da se @prolazniku zahvalim na istrajnosti i odlicnim slikama!

u prolazniku wrote:Ne talasajWind wrote:Samo da se @prolazniku zahvalim na istrajnosti i odlicnim slikama!![]()

odlična! gdje je ovo?u prolazniku wrote:
Ah. Lepi dani mog detinjstvamedvjed23 wrote:
Bitno je da ne ide dalje.Rootboi wrote: