Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7751 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

pici wrote:evo na HBOu gledam 3 sezonu ponovo i sječateli se kad Ajra i Dog dodju u šhake onih odmetnika u pečini i crvena vještica je došla po Robertovo kopile koje je bilo sa njima i onda onaj bez oka kojeg je onaj sveštenik šest puta oživljavao, pa kad ga je Melisandre upitala kako je to učinio, on joj je odgovorio da je samo sklopio ruke izgovorio staru molitvu i gospodar svjetla čuo i on ga je oživio... mislim da to Jona čeka jer vidim da će braniti njegovo mrtvo tijelo... jedva čekam, dje su pirati da nas obraduju ko prošle godine sa četri epizode prije :mrgreen:
Ja imam neki osjecaj da ce ona govna doci do njega, i da ce ga ipak zapaliti na lomaci. ALI, da ce to samo da prouzrokuje njegovo ozivljenje, i da ce se vratiti uz pomoc cistog plamena, ciste vatre.
Ovo bi mi bilo bas ono, neocekivano za sve, posto svi ocekuju da ce biti tako kako ti kazes :lol:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7752 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

evo koga interesuje istorija ima animirano... nisam pogledao al na preskok čini se interesantno...





User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7753 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Capajebo wrote:
pici wrote:evo na HBOu gledam 3 sezonu ponovo i sječateli se kad Ajra i Dog dodju u šhake onih odmetnika u pečini i crvena vještica je došla po Robertovo kopile koje je bilo sa njima i onda onaj bez oka kojeg je onaj sveštenik šest puta oživljavao, pa kad ga je Melisandre upitala kako je to učinio, on joj je odgovorio da je samo sklopio ruke izgovorio staru molitvu i gospodar svjetla čuo i on ga je oživio... mislim da to Jona čeka jer vidim da će braniti njegovo mrtvo tijelo... jedva čekam, dje su pirati da nas obraduju ko prošle godine sa četri epizode prije :mrgreen:
Ja imam neki osjecaj da ce ona govna doci do njega, i da ce ga ipak zapaliti na lomaci. ALI, da ce to samo da prouzrokuje njegovo ozivljenje, i da ce se vratiti uz pomoc cistog plamena, ciste vatre.
Ovo bi mi bilo bas ono, neocekivano za sve, posto svi ocekuju da ce biti tako kako ti kazes :lol:

ma može svašta biti al jedno 80 napram 20 posto da će biti živ al sigurno nekako drugačiji, možemo kaklulisat do zore :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#7754 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

a zar ne bi bilo nekako u stilu martina i velikog dijela serijala da se dogodi najmanje ocekivano to jest da se ne desi nikakvo spasenje nego ga ovi spale i goodbye charlie.
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#7755 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by IcedMFEarth »

Ne bih rekao, ipak mislim da svaka smrt ima svoje mjesto u priči i nisu tu radi čistog šok efekta. Jon Snow je trenutno jedini koji može voditi priču naprijed što se tiče White Walkera i Sjevera.
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#7756 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Najveci fail bi bio da pogine Daenerys :lol: :lol:
User avatar
harač
Posts: 5273
Joined: 13/02/2006 13:30

#7757 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by harač »

zombie stannis FTW :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7758 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Ma Jon Snow se vraća 100% samo se ne zna kako, internetom od prošle godine kruže slike njega u Stark-ovom armoru.

Image
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7759 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

evo ovdje je sve rečeno...



Maester Aemon "Kill the boy and let the man be born.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#7760 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AmirBaa »

da ga hoce spaliti da vise ne kontamo sta ce biti s njim :D
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7761 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

a moguće da je jon odguslo svoje i bran preuzme kormilo... ovi pederski producenti su smislili nešta...

Image
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7762 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

pici wrote:a moguće da je jon odguslo svoje i bran preuzme kormilo... ovi pederski producenti su smislili nešta...

Image
Jedino ako ti ovo liči na Bran-a :D

Image
User avatar
zlaataan
Posts: 894
Joined: 31/05/2009 22:19
Location: Macondo

#7763 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by zlaataan »

Pandakonda wrote:
pici wrote:a moguće da je jon odguslo svoje i bran preuzme kormilo... ovi pederski producenti su smislili nešta...

Image
Jedino ako ti ovo liči na Bran-a :D

Image
Zamisli dali glumcu odjeću i rekli mu da je obuče i da se mota dok traje snimanje. Samo da bi trollali raju :D
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#7764 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by IcedMFEarth »

Ima ta scena "Kill the boy and let the man be born", pa kad Sam kaze "Don't worry, Jon always comes back" a ima i gdje Melisandre kad ga zavodi pa govori nesto "We have the power to give life"...mada to niko nije ukopčo zbog sisa :D
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7765 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

IcedMFEarth wrote:Ima ta scena "Kill the boy and let the man be born", pa kad Sam kaze "Don't worry, Jon always comes back" a ima i gdje Melisandre kad ga zavodi pa govori nesto "We have the power to give life"...mada to niko nije ukopčo zbog sisa :D

to je ova scena :izet:



al glavno je na kraju :mrgreen:

Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51282
Joined: 29/06/2011 23:39

#7766 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

Jon Snow je mrtav, zivio Jon Stark :thumbup:
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#7767 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by klixo »

Niko ne spominje Ygrit , meni najbolja zenska u seriji :D
You know nothing Jon Snow :mrgreen:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7768 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Jon Targaryen :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7769 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Zabavljaju se u stvarnom zivotu tako da me nebi iznenadilo da kad crvena rospija vaskresne Jona on je nagovori da i Ygrit bidne vaskresutna... onog malo sto ih pobi bi za usi objesio mali sHupak :evil:

Image



Image
:mrgreen:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#7770 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

pici wrote:evo na HBOu gledam 3 sezonu ponovo i sječateli se kad Ajra i Dog dodju u šhake onih odmetnika u pečini i crvena vještica je došla po Robertovo kopile koje je bilo sa njima i onda onaj bez oka kojeg je onaj sveštenik šest puta oživljavao, pa kad ga je Melisandre upitala kako je to učinio, on joj je odgovorio da je samo sklopio ruke izgovorio staru molitvu i gospodar svjetla čuo i on ga je oživio... mislim da to Jona čeka jer vidim da će braniti njegovo mrtvo tijelo... jedva čekam, dje su pirati da nas obraduju ko prošle godine sa četri epizode prije :mrgreen:
moguće da hoće tijelo da spale, a moguće je i da hoće da Ghost-a ubiju, vidiš da je povučen skroz iiza svih i nekako stoji pognuto.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7771 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

sizifinho wrote:
pici wrote:evo na HBOu gledam 3 sezonu ponovo i sječateli se kad Ajra i Dog dodju u šhake onih odmetnika u pečini i crvena vještica je došla po Robertovo kopile koje je bilo sa njima i onda onaj bez oka kojeg je onaj sveštenik šest puta oživljavao, pa kad ga je Melisandre upitala kako je to učinio, on joj je odgovorio da je samo sklopio ruke izgovorio staru molitvu i gospodar svjetla čuo i on ga je oživio... mislim da to Jona čeka jer vidim da će braniti njegovo mrtvo tijelo... jedva čekam, dje su pirati da nas obraduju ko prošle godine sa četri epizode prije :mrgreen:
moguće da hoće tijelo da spale, a moguće je i da hoće da Ghost-a ubiju, vidiš da je povučen skroz iiza svih i nekako stoji pognuto.

ne znam sto bi vuka ubijali, mislim ipak da hoce da spale mu tijelo...Ghost je isto zauzeo odbrambeni stav, vjerovatno ce crvena vjestica reagovat na samom kraju
User avatar
Pandakonda
Posts: 6120
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7772 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

pici wrote:evo na HBOu gledam 3 sezonu ponovo i sječateli se kad Ajra i Dog dodju u šhake onih odmetnika u pečini i crvena vještica je došla po Robertovo kopile koje je bilo sa njima i onda onaj bez oka kojeg je onaj sveštenik šest puta oživljavao, pa kad ga je Melisandre upitala kako je to učinio, on joj je odgovorio da je samo sklopio ruke izgovorio staru molitvu i gospodar svjetla čuo i on ga je oživio... mislim da to Jona čeka jer vidim da će braniti njegovo mrtvo tijelo... jedva čekam, dje su pirati da nas obraduju ko prošle godine sa četri epizode prije :mrgreen:
Na to zaboravi ove sezone, HBO je odlučio da nikome neće slati prvih par epizoda (kao što su prošle sezone uradili). Mada očekuj da će bit spoilera za prvu epizodu jer će sad u nedjelju bit pretpremijera u LA.

http://www.ew.com/article/2016/03/02/ga ... -screeners
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7773 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Da ga barem ne ožive :P
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7774 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

ti isss issshhh na temu o balegijama :evil:




kome se da odgledat do kraja, momak poprilicno objasnio neke teorije oko seste sezone... :thumbup:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#7775 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

pici wrote: ne znam sto bi vuka ubijali, mislim ipak da hoce da spale mu tijelo...Ghost je isto zauzeo odbrambeni stav, vjerovatno ce crvena vjestica reagovat na samom kraju
zato što je vuk opasan, posebice prema ubicama njegovog gazde. Sjetimo se Gray Winda i njegove sudbe.
Post Reply