Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
pepito
Posts: 105
Joined: 22/09/2008 21:42

#7751 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by pepito »

Adriatic wrote:
pepito wrote:
Adriatic wrote:

Ali su problem i treba ga riješiti.
Šintorima, koji su jedino rješenje.
Sve ostalo je samo čekanje na veću tragediju, a onda će rulja da rješava problem na svoj način i meta neće biti samo čopori.
Eto vidis da su ljudi i opasniji od pasa...rulja...
Sintori ne rjesavaju problem...samo treba postovati postojeci zakon...

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
Ovo upravo što reče, to će biti uzrok tragedije koja će se desiti u budućnosti.
A nadam se da nećeš imati neki bliski susret sa čoporom, a naročito ne tvoje dijete, ako ga imaš.
Pa onda samoj sebi plasiraj tu priču.

Imam ja raznih susreta svakodnevno.
99% pasa je bezopasno, a oni koji se pokazu agresivni svakako budu uspavani...nevjerovatno je da je nekom normalno da se ubiju bezopasni psi...to su ziva bica.
Mnogo je manji procenat bezopasnih ljudi pa opet nikom ne pada na pamet ubijanje svih ljudi...
I vise zla nanose ljudi ljudima nego psi ljudima...

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#7752 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Adriatic »

pepito wrote:
Adriatic wrote:
Ovo upravo što reče, to će biti uzrok tragedije koja će se desiti u budućnosti.
A nadam se da nećeš imati neki bliski susret sa čoporom, a naročito ne tvoje dijete, ako ga imaš.
Pa onda samoj sebi plasiraj tu priču.

Imam ja raznih susreta svakodnevno.
99% pasa je bezopasno, a oni koji se pokazu agresivni svakako budu uspavani...nevjerovatno je da je nekom normalno da se ubiju bezopasni psi...to su ziva bica.
Mnogo je manji procenat bezopasnih ljudi pa opet nikom ne pada na pamet ubijanje svih ljudi...
I vise zla nanose ljudi ljudima nego psi ljudima...

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
99% pasa bezopasno?
Pa znaš li ti koliko je samo ujeda bilo u ovoj godini?
A broj napada i ne računam.
Pa vi cukoljupci ste stvarno isti ko jaje jajetu.
Do vas ne dopire stvarnost.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#7753 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by The BEN10 »

Adriatic wrote:
pepito wrote:Imam ja raznih susreta svakodnevno.
99% pasa je bezopasno, a oni koji se pokazu agresivni svakako budu uspavani...nevjerovatno je da je nekom normalno da se ubiju bezopasni psi...to su ziva bica.
Mnogo je manji procenat bezopasnih ljudi pa opet nikom ne pada na pamet ubijanje svih ljudi...
I vise zla nanose ljudi ljudima nego psi ljudima...
99% pasa bezopasno?
Pa znaš li ti koliko je samo ujeda bilo u ovoj godini?
A broj napada i ne računam.
Pa vi cukoljupci ste stvarno isti ko jaje jajetu.
Do vas ne dopire stvarnost.
Ma pusti trola - vidiš da je u nekoj lijevoj dimenziji.
I vise zla nanose ljudi ljudima nego psi ljudima
:-)
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#7755 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Innovation »

Akcija će biti provedena na području Kantona Sarajevo i Istočnog Sarajeva, a prednost ovaj put imaju vlasnički psi. Razlog tome je, kako je rekao Anel Bećirović, vođa projekta Dogs Trust BiH, što je od 13.000 pasa u domaćinstvima sterilisano samo 17 posto, a to je glavni izvor problema.
:-) :?
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#7756 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by SSemir »

jos jedna laz da je eutanazije skuplja od sterilizacije

zvanicni podaci:
sterilizacija 200KM

eutanazija 80KM
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7757 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

jel ovo tema o avlijanerima :D ?
User avatar
pepito
Posts: 105
Joined: 22/09/2008 21:42

#7758 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by pepito »

SSemir wrote:jos jedna laz da je eutanazije skuplja od sterilizacije

zvanicni podaci:
sterilizacija 200KM

eutanazija 80KM

Zvanicni podaci...odakle?

Kako god, to nije adekvatan kriterij...i metak je jeftiniji od zatvora...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7759 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Jel to SBB protiv rješavanja problema pasa lutalica , na jedini moguci način?
Ako je tako, to onda treba jasno kazat i svima objasnit
Steta da fahro ne uzme glasove likova iz au mjau udruzenja
User avatar
bogumila
Posts: 1101
Joined: 28/07/2012 23:38

#7760 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by bogumila »

udrch wrote:jel ovo tema o avlijanerima :D ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7761 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

On posjeduje jednu sistematičnost i odgovornost u radu, te odluka o njegovoj smjeni uopšte nije bila laka- istakao je Radončić naglasivši kako SDS posjeduje itekako talentovane političare.
:lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7762 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by It_is_a_Leclerc »

Fahrudin Radončić je mudar čovjek. Zna da ovdje američka ambasada bira pobjednika izbora. U tom svijetlu je briljirao u pomirljivim tonovima sinoć na BN-u. U scroll porukama ga Srbi proglašavaju novim Hamdijom Pozdercem. Dirljivo.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7763 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by KatarinaKosaca »

It_is_a_Leclerc wrote:Fahrudin Radončić je mudar čovjek. Zna da ovdje američka ambasada bira pobjednika izbora. U tom svijetlu je briljirao u pomirljivim tonovima sinoć na BN-u. U scroll porukama ga Srbi proglašavaju novim Hamdijom Pozdercem. Dirljivo.
:D :thumbup:
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#7764 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by brucos7 »

KatarinaKosaca wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Fahrudin Radončić je mudar čovjek. Zna da ovdje američka ambasada bira pobjednika izbora. U tom svijetlu je briljirao u pomirljivim tonovima sinoć na BN-u. U scroll porukama ga Srbi proglašavaju novim Hamdijom Pozdercem. Dirljivo.
:D :thumbup:
Ma klasicni srpski igrac, tako ko god je dao i namjerava dati glas ovome klocu kao da je dao glas onima sto su devedesetih glasali za Milosevica. :run:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7765 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by It_is_a_Leclerc »

Ala ga izmistificiraste. Ispade Fahro neki teški[*] obavještajac, a ne pametna ljegulja sa instiktom da para vrti gdje burija neće. Sudeći po inteligenciji zlatne ribice koje pokazuje narod u BiH birajući 20 godina SDA, a ovi ih za svih tih 20 godina pokradu da ih ni majka rođena ne prepozna, ne bi me iznenadilo da SBB profitira na izborima 2014. Što zbog volje naroda, što zbog volje Amerikanaca.

Vidite kako su Dodika "istrenirali".
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7766 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by KatarinaKosaca »

It_is_a_Leclerc wrote:Ala ga izmistificiraste. Ispade Fahro neki teški[*] obavještajac, a ne pametna ljegulja sa instiktom da para vrti gdje burija neće. Sudeći po inteligenciji zlatne ribice koje pokazuje narod u BiH birajući 20 godina SDA, a ovi ih za svih tih 20 godina pokradu da ih ni majka rođena ne prepozna, ne bi me iznenadilo da SBB profitira na izborima 2014. Što zbog volje naroda, što zbog volje Amerikanaca.

Vidite kako su Dodika "istrenirali".
Prije će biti boldirano. Mada, naravno, nikako nisam sretna radi toga. Ne znam šta je Fahri zaškripalo, ali jeste nešto jako u stranci. Uzeo je neke kvalitetne ljude, tipa Hadžibajrića iz Starog Grada, neke nekompromitirane, neke slavne tipa Vikića i od stranke je napravio ništa.. Niti se čuju, niti se vide, niti djeluju, niti govore. A imaju i tv i novine. Ili je samoljublje šefa dovelo do toga da samo sebe prikazuje, pokazuje ili samo sebe spašava u resornom ministarstvu koje je odabrao i dobio. Ministarstvo mu je loše, odjel za strance, ne dao Bog nikom ući, spori, ljeni, inertni, smrdi sve na ćevape i pite, i to mi sve ukazuje da je Fahro tu radi svoje guze i nikakve opće dobrobiti. To radi tako drsko i otvoreno , jednako kao i razvod od žene koji se desio u jedan ponedeljak navodno , a u iduću nedelju je išao sa bivšom suprugom zajedno da glasa pod ruku.
Biti bezobrazan lopov je možda manje licemjerno, ali sigurno veća uvreda za građane nego biti samo lopov.
User avatar
Danguba
Posts: 15850
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7767 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

Tornjak je ljigavac koji moze funkcionisati samo u ovakvoj drzavi. (obrnuta proporcija)
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7768 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

SBB je prošlost..biće interesantno gledati kako se obračunavjau sa njim..ko god zajaše, jal SDA, jal SDP, na njega će prvo udariti..
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7769 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by StupskaBitanga »

Zna li se od cega mu je sestra umrla?
guruman
Posts: 295
Joined: 27/05/2011 12:39

#7770 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by guruman »

KatarinaKosaca wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ala ga izmistificiraste. Ispade Fahro neki teški[*] obavještajac, a ne pametna ljegulja sa instiktom da para vrti gdje burija neće. Sudeći po inteligenciji zlatne ribice koje pokazuje narod u BiH birajući 20 godina SDA, a ovi ih za svih tih 20 godina pokradu da ih ni majka rođena ne prepozna, ne bi me iznenadilo da SBB profitira na izborima 2014. Što zbog volje naroda, što zbog volje Amerikanaca.

Vidite kako su Dodika "istrenirali".
Prije će biti boldirano. Mada, naravno, nikako nisam sretna radi toga. Ne znam šta je Fahri zaškripalo, ali jeste nešto jako u stranci. Uzeo je neke kvalitetne ljude, tipa Hadžibajrića iz Starog Grada, neke nekompromitirane, neke slavne tipa Vikića i od stranke je napravio ništa.. Niti se čuju, niti se vide, niti djeluju, niti govore. A imaju i tv i novine. Ili je samoljublje šefa dovelo do toga da samo sebe prikazuje, pokazuje ili samo sebe spašava u resornom ministarstvu koje je odabrao i dobio. Ministarstvo mu je loše, odjel za strance, ne dao Bog nikom ući, spori, ljeni, inertni, smrdi sve na ćevape i pite, i to mi sve ukazuje da je Fahro tu radi svoje guze i nikakve opće dobrobiti. To radi tako drsko i otvoreno , jednako kao i razvod od žene koji se desio u jedan ponedeljak navodno , a u iduću nedelju je išao sa bivšom suprugom zajedno da glasa pod ruku.
Biti bezobrazan lopov je možda manje licemjerno, ali sigurno veća uvreda za građane nego biti samo lopov.
A zemljaci ustoličeni u "njegovom sektoru".
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#7772 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by mali_balon »


Pa vidis da je fahro krenuo o otvoreni rat protiv arapa i njihovog kapitala jer mu to ne odgovara, ali pokusava da to nekak prekrije nekim vidom patriotizma, a tim ce se uvuci i amerima u gujcu.
A znamo da je za dolazak "arapa" donekle i princ odgovoran (arapi su u zagradi zato sto ce veliki dio kajmaka princ pokupiti, ako vec nije), a takodje znamo za rat al shidi i avaza zbog prostora na m dvoru.
Tako da fahro ispade pravo providan.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7773 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Banksy »

Niti su ovo Arapi, niti je ovo njihov kapital.

(Dobro poznati) Bošnjački ratni profiteri legaliziraju svoj prljav novac pokraden od naroda i stranih donacija tokom agresije '92 - '95 kroz svoje privatne, skrivene, fiktivne ino kompanije i ''mega'' projekte tipa Al - Shiddi, Bosmal, BBI, Kuvajtsko naselje. Kako su propali prethodni, propašće i ovaj ''projekat''. Žali bože samo divne, uništene prirode oko Pazarića.
Zašto je Fahro protiv, savršeno je jasno.

A glede istinskih ''arapskih'' i turskih donacija -> vidi pod Srbija i Hrvatska.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#7774 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Paranoid »

Banksy wrote:Niti su ovo Arapi, niti je ovo njihov kapital.

(Dobro poznati) Bošnjački ratni profiteri legaliziraju svoj prljav novac pokraden od naroda i stranih donacija tokom agresije '92 - '95 kroz svoje privatne, skrivene, fiktivne ino kompanije i ''mega'' projekte tipa Al - Shiddi, Bosmal, BBI, Kuvajtsko naselje. Kako su propali prethodni, propašće i ovaj ''projekat''. Žali bože samo divne, uništene prirode oko Pazarića.
Zašto je Fahro protiv, savršeno je jasno.

A glede istinskih ''arapskih'' i turskih donacija -> vidi pod Srbija i Hrvatska.
Bravo...s tim da dodam da se nije radilo o svježem donatorskom novcu nego doniranim sredstvima koje su se mogle iskoristiti samo u slučaju kupovine proizvodnih mašina, alata itd.. a u cijeloj priči arapi su iskorišteni za transakciju..
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#7775 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by mali_balon »

Uglavnom sva fahrina prica oko "arapa" svodi na " Ko o cemu, kurva o postenju".
Post Reply