Pa upravo u ovome i jeste trik. Ako pratis stanje u rasponu od 10-30-60 min., ne moze ti se desiti toliko ispaljivanje gore, ili pad, da ne mozes bar sacuvati istu vrijednost.un1ted wrote:Ja pojednostavio zbog drugih, da ne gledaju satosije, ali hajde opet
Prodaš 100 komada XRPa za 0.00098500. Čekajući da cijena padne na 0.00098000 on se ispali X puta gore. Koliko si u profiti, koliko imas coina?
A raspon od 0.00000500 je uvijek aktivan. Zato i uzimam ovu vrijednost jer ide brzo.
Dakle - vrijeme je bitan faktor. I nisam se pogubio, sta vam je ba

