X FACTOR Adria
Moderator: anex
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#778 Re: X FACTOR Adria
Sad ziri iz ZMBT okrece janje.
-
EdinŠopović
- Posts: 625
- Joined: 26/03/2013 13:56
#780 Re: X FACTOR Adria
Pa u ovoj konkurenciji je četvrti, a troje prolazi u polufinale. Tako da je sve pošteno. Bolji su i Makedonac i Profesor i Luisova kćerka.jastuk1 wrote:Mislim da jeste, najmanje do nekog 5, 6 mjesta.EdinŠopović wrote:Hoćeš reći da je zaslužio?jastuk1 wrote:A joj Maid ne ide dalje izgleda.
Fifi i ova, whatever...
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#781 Re: X FACTOR Adria
Marinela,Luisova...jbt Fifi WTF
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#783 Re: X FACTOR Adria
Steta za Maida... Bas mi je vokri
Sent from my Lumia using Tapatalk
Sent from my Lumia using Tapatalk
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#784 Re: X FACTOR Adria
Pa Maid je difinitivno bio bolji od onog bradonje, ali Toniju se nije svidio.
Bradonja profesor nije bolji od Maida. Za ono drugo dvoje ok, ali je profesor
Bradonja profesor nije bolji od Maida. Za ono drugo dvoje ok, ali je profesor
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#786 Re: X FACTOR Adria
jastuk1 wrote:Pa Maid je difinitivno bio bolji od onog bradonje, ali Toniju se nije svidio.
Bradonja profesor nije bolji od Maida. Za ono drugo dvoje ok, ali je profesor
Sta, dosadan ti i profesor??
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#787 Re: X FACTOR Adria
meni je trombonista
a Maid mi je vjestacki
a Maid mi je vjestacki
-
AMMMeRRR
- Posts: 195
- Joined: 01/07/2013 22:02
#788 Re: X FACTOR Adria
Ma nikad bolji od profe :jastuk1 wrote:Pa Maid je difinitivno bio bolji od onog bradonje, ali Toniju se nije svidio.
Bradonja profesor nije bolji od Maida. Za ono drugo dvoje ok, ali je profesor
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#789 Re: X FACTOR Adria
Nije toliko dosadan koliko te tjera u san.ćiribiribela wrote:jastuk1 wrote:Pa Maid je difinitivno bio bolji od onog bradonje, ali Toniju se nije svidio.
Bradonja profesor nije bolji od Maida. Za ono drugo dvoje ok, ali je profesor
Sta, dosadan ti i profesor??
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#790 Re: X FACTOR Adria
Nije jos sve gotovo, moze ga vratiti publika
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#791 Re: X FACTOR Adria
Jbt Fifi i Marinela prošle a Roma Sijam nisu...
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#792 Re: X FACTOR Adria
jastuk1 wrote:
Nije toliko dosadan koliko te tjera u san.
Pa on i Danijel su veceras najbolji bili, pa Toni ustao da cestita momku, ali sta Toni zna, on se samo bavi muzikom 20+ godina, izgleda da nije skontao da tjera u san.
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#793 Re: X FACTOR Adria
kako ide ta stranica gdje se glasa
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#794 Re: X FACTOR Adria
???Kal El wrote:Jeli ko vidio BIGGA-u? Nisam ih vidio među njima :/
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#795 Re: X FACTOR Adria
a zar oni bosanci reperi nisu bili prosli
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#796 Re: X FACTOR Adria
Bokte neće dragi, kakvo je došlo vrijeme. Muško nalakira nokte i odmah je bolji pjevač od pet ostalih. Vrhunsko sranje. Ali, pazi, vrhunsko !
I ovaj Makedonac Daniel, realno, ima harizmu kakvu sretneš na zavodu za transfuziologiju svaki božiji dan - neka blijeda, prepadnuta faca koja želi mir u svijetu i pomoći dupinima.
I ovaj Makedonac Daniel, realno, ima harizmu kakvu sretneš na zavodu za transfuziologiju svaki božiji dan - neka blijeda, prepadnuta faca koja želi mir u svijetu i pomoći dupinima.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#797 Re: X FACTOR Adria
boracha wrote:kako ide ta stranica gdje se glasa
I mene ovo zanima
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#798 Re: X FACTOR Adria
Ćao Maide. Adio.
Makedonac bravo.
Makedonac bravo.
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#799 Re: X FACTOR Adria
Luisova, Makedonac, Maid, Bradonja - moj poredak. A ona što je pjevala Uninvited loš izbor pjesme. To najbolje izvodi jedan od po meni najboljih vokalista danas Matt Cardle. 
- magi87
- Posts: 188
- Joined: 23/07/2011 11:43
#800 Re: X FACTOR Adria
treba navalit glasat za Maida, ne dopustimo da Švrakići likuju!
ovdje valjda treba glasat https://www.facebook.com/RaiffeisenClub ... 3158114693
