Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#776 Re: Friendzone

Post by triconja »

Velkoski wrote:more, al' mi mrsko odmah otključat' pp matere mi... mislim, generalno je moguće sebi "vještački" stvoriti neku svrhu, ali kraj je jedan sa svrhom ili bez nje :mrgreen:
Ja mislim da je najbolje zivot prozivit bez puno razmisljanja, znaci mani glavu maksimalno. Cim se razmislja puno eto ti depresije i ostalih problema :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#777 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#778 Re: Friendzone

Post by spreca »

Ako imas debeo novcanik nemoras biti ljepotan opet nece pasti u friendzonu
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#779 Re: Friendzone

Post by triconja »

MarlboroGold wrote:
Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.
Jaro to ti je otprilike istina, kakve se zene i cure udaju za neke cak i ispodprosjecne ne moš vjerovat, eee, ali zato te jare imaju karakter ubi.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#780 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Velkoski wrote:pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju :D
Ako ne znaš koja je tvoja svrha života i ako ne znaš šta je ono što te "diže" i podstiče da ideš dalje, onda nemaš razlog da poboljšaš vlastiti život.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#781 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

MarlboroGold wrote:
Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.
Znaci stvarno mislis da izgled igra minornu ulogu i vjerujes u zensku laznu pricu da te gleda kao brata pa zato nije moguce nista vise. Haj dobro. :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#782 Re: Friendzone

Post by Velkoski »

MarlboroGold wrote:
Velkoski wrote:pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju :D
Ako ne znaš koja je tvoja svrha života i ako ne znaš šta je ono što te "diže" i podstiče da ideš dalje, onda nemaš razlog da poboljšaš vlastiti život.
Diže me kokain i svrha mi je pošmrkati sve živo, amen
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#783 Re: Friendzone

Post by zipoo »

medvjed23 wrote:[qote="zipoo"][quoe="medvjed23"][uote="MarlboroGold"]
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..[/qute]

Znaci friendzona je za ruzne osobe[/qote]

mislim da je opšta tendencija takva..

dobar karakter + dobar izgled = ljubavna veza
dobar karakter + loš izgled = prijateljstvo ili sl.
loš karakter + dobar izgled = nekad ništa, nekad površna veza
loš karakter + loš izgled = ništa
[/uote]


Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#784 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

triconja wrote:
MarlboroGold wrote:
Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.
Jaro to ti je otprilike istina, kakve se zene i cure udaju za neke cak i ispodprosjecne ne moš vjerovat, eee, ali zato te jare imaju karakter ubi.
Tako je.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#785 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

zipoo wrote: Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
:thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#786 Re: Friendzone

Post by Velkoski »

Pa subjektivno mi je ružna i debela, to je poAnta. Ne pričamo o univerzalnom mjeraču ljepote nego ono što tebi nije lijepo. :D Ako ti nije lijepa ništa od toga, možete bacati bombe do prekosutra :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#787 Re: Friendzone

Post by triconja »

MarlboroGold wrote:
zipoo wrote: Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
:thumbup:
Jaro ja sam skonto samo se treba zadavat u neke klince (u narodu receno hobije) maksimalno, niko ne voli nehljeba i nekog ko citav dan lezi.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#788 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

triconja wrote: Jaro ja sam skonto samo se treba zadavat u neke klince (u narodu receno hobije) maksimalno, niko ne voli nehljeba i nekog ko citav dan lezi.
Treba naći način kako sebe motivisati. Ako to ne prevališ niko ti neće pomoći, a neće te ni cijeniti. Ako sebe ne cijeniš tek onda si donji u očima ostalih... nebitno da li rodbina, društvo, simpatija. Na tome se da itekako raditi, a oni koji tvrde drugačije lažu i neopravdano pravdaju sebe.
Last edited by MarlboroGold on 17/09/2018 20:32, edited 1 time in total.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#789 Re: Friendzone

Post by triconja »

MarlboroGold wrote:
triconja wrote: Jaro ja sam skonto samo se treba zadavat u neke klince (u narodu receno hobije) maksimalno, niko ne voli nehljeba i nekog ko citav dan lezi.
Treba naći način kako sebe motivisati. Ako to ne prevališ niko ti neće pomoći, a neće te ni cijeniti. Ako sebe ne cijeniš tek onda si donji u očima ostalih... nebitno da li rodbina, društvo, simpatija...
:thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#790 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Velkoski wrote:
MarlboroGold wrote:
Velkoski wrote:pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju :D
Ako ne znaš koja je tvoja svrha života i ako ne znaš šta je ono što te "diže" i podstiče da ideš dalje, onda nemaš razlog da poboljšaš vlastiti život.
Diže me kokain i svrha mi je pošmrkati sve živo, amen
:lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#791 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

zipoo wrote: Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
Istina je da se nece uvijek svi sloziti za nekoga da dobro izgleda ili ne. Ali postoje neke objektivne stavke. Pa tako imas curu koja ce se svidjeti 9/10 muskaraca, a imas i curu koja ce se svidjeti 1/10. Isto tako i za muskarce.
A ovo da bezvezni likovi vodaju super cure jos nisam vidio, osim ako se ne radi o babinim sinovima koji se zna sta imaju.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#792 Re: Friendzone

Post by triconja »

Velkoski wrote:
MarlboroGold wrote:
Velkoski wrote:pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju :D
Ako ne znaš koja je tvoja svrha života i ako ne znaš šta je ono što te "diže" i podstiče da ideš dalje, onda nemaš razlog da poboljšaš vlastiti život.
Diže me kokain i svrha mi je pošmrkati sve živo, amen
Der ti nama opisi kako je to, more bit i da nas privuce, ha ja, ljudi smo :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#793 Re: Friendzone

Post by Velkoski »

Onako kako zamišljaš najbolji osjećaj na svijetu brt
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#794 Re: Friendzone

Post by triconja »

Velkoski wrote:Onako kako zamišljaš najbolji osjećaj na svijetu brt
Ne moze tako bit da ga jebes, jer prvo ne mogu ni zamislit najbolji osjecaj. :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#795 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Xavier1 wrote:
MarlboroGold wrote:
Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.
Znaci stvarno mislis da izgled igra minornu ulogu i vjerujes u zensku laznu pricu da te gleda kao brata pa zato nije moguce nista vise. Haj dobro. :D
Shvati kako želiš...
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#796 Re: Friendzone

Post by triconja »

Cuo sam prejaku pjesmu preko radija, svih mi odoh je skinut. :lol:
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#797 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote: to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
Izgled tu opet igra minornu ulogu. Ono što drugu stranu odbije od tebe je šok nakon dužeg vremena trajanja prijateljstva, a znaju i godine proći. Naravno, to može i prerasti u nešto ozbiljno.
ti stavljaš akcenat na postupke čovjeka koji klizi ka frendzoni i ok, imaš pravo.. ako čovjek ne želi biti u frendzoni, on je svojim postupcima može zaobići ili, ako je već unutra, napustiti.. isto tako, ako čovjek ne želi raditi, može dati otkaz.. na kraju krajeva, ako čovjek ne želi živjeti, može napraviti suicid.. čovjek ima mogućnost da izađe iz skoro svake situacije koja ga muči.. to nije sporno..

međutim, ako govorimo o ljudima koji ciljaju na ljubav, a prijateljstvo vide kao sljedeću najbolju stvar, dakle kao nešto poželjno, onda izgled igra jako veliku ulogu.. ponajviše od njega zavisi koji će cilj, ako ikoji, biti postignut, primarni ili sekundarni, ljubavna veza ili prijateljstvo..
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#798 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

zipoo wrote: Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
tačno, al na taj način možeš sve, svaku priču obesmisliti.. jedino što je objektivno su atomi i prostor među njima..
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#799 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

medvjed23 wrote:
MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote: to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
Izgled tu opet igra minornu ulogu. Ono što drugu stranu odbije od tebe je šok nakon dužeg vremena trajanja prijateljstva, a znaju i godine proći. Naravno, to može i prerasti u nešto ozbiljno.
ti stavljaš akcenat na postupke čovjeka koji klizi ka frendzoni i ok, imaš pravo.. ako čovjek ne želi biti u frendzoni, on je svojim postupcima može zaobići ili, ako je već unutra, napustiti.. isto tako, ako čovjek ne želi raditi, može dati otkaz.. na kraju krajeva, ako čovjek ne želi živjeti, može napraviti suicid.. čovjek ima mogućnost da izađe iz skoro svake situacije koja ga muči.. to nije sporno..

međutim, ako govorimo o ljudima koji ciljaju na ljubav, a prijateljstvo vide kao sljedeću najbolju stvar, dakle kao nešto poželjno, onda izgled igra jako veliku ulogu.. ponajviše od njega zavisi koji će cilj, ako ikoji, biti postignut, primarni ili sekundarni, ljubavna veza ili prijateljstvo..
Probaj sebe hipotetički postaviti na poziciju žene i zamisli da se sprijateljiš sa nekim likom i to traje godinama... i onda ti on dođe i kaže sviđaš mi se, ne mogu više trpiti ovo ono, a vi kao brat i sestra svo vrijeme. Kako bi reagovao?
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#800 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

MarlboroGold wrote: Probaj sebe hipotetički postaviti na poziciju žene i zamisli da se sprijateljiš sa nekim likom i to traje godinama... i onda ti on dođe i kaže sviđaš mi se, ne mogu više trpiti ovo ono, a vi kao brat i sestra svo vrijeme. Kako bi reagovao?
Pa to bi bila idealna situacija za zenu ukoliko postoji odredjena privlacnost prema tom muskarci. Partneri bi i prije svega trebali da budu prijatelji.
Post Reply