Ja mislim da je najbolje zivot prozivit bez puno razmisljanja, znaci mani glavu maksimalno. Cim se razmislja puno eto ti depresije i ostalih problemaVelkoski wrote:more, al' mi mrsko odmah otključat' pp matere mi... mislim, generalno je moguće sebi "vještački" stvoriti neku svrhu, ali kraj je jedan sa svrhom ili bez nje
Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#776 Re: Friendzone
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#777 Re: Friendzone
Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#778 Re: Friendzone
Ako imas debeo novcanik nemoras biti ljepotan opet nece pasti u friendzonu
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#779 Re: Friendzone
Jaro to ti je otprilike istina, kakve se zene i cure udaju za neke cak i ispodprosjecne ne moš vjerovat, eee, ali zato te jare imaju karakter ubi.MarlboroGold wrote:Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#780 Re: Friendzone
Ako ne znaš koja je tvoja svrha života i ako ne znaš šta je ono što te "diže" i podstiče da ideš dalje, onda nemaš razlog da poboljšaš vlastiti život.Velkoski wrote:pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju![]()
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#781 Re: Friendzone
Znaci stvarno mislis da izgled igra minornu ulogu i vjerujes u zensku laznu pricu da te gleda kao brata pa zato nije moguce nista vise. Haj dobro.MarlboroGold wrote:Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#782 Re: Friendzone
Diže me kokain i svrha mi je pošmrkati sve živo, amenMarlboroGold wrote:Ako ne znaš koja je tvoja svrha života i ako ne znaš šta je ono što te "diže" i podstiče da ideš dalje, onda nemaš razlog da poboljšaš vlastiti život.Velkoski wrote:pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju![]()
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#783 Re: Friendzone
tačne su, bar dijelom, i njegove i tvoje tvrdnje.. u frendzoni završiš jer nisi fizički privlačan.. iz frendzone izlaziš iskrenim nastupom koji zahtijeva jak karakter..[/qute]medvjed23 wrote:[qote="zipoo"][quoe="medvjed23"][uote="MarlboroGold"]
Netačno. Ako si u friendzoni, to znači da na vrijeme nisi reagovao. Kad već jesi u toj situaciji, onda je tu potreban jak karakter, a ne nužno dobar, kako bi istu presjekao pa šta god da bude. To nema veze sa ljepotom. Ako ga nemaš ili ne koristiš onda nećeš ni dobiti ono što želiš. Ako ništa ne bude ideš dalje... to je sva priča.
Znaci friendzona je za ruzne osobe[/qote]
mislim da je opšta tendencija takva..
dobar karakter + dobar izgled = ljubavna veza
dobar karakter + loš izgled = prijateljstvo ili sl.
loš karakter + dobar izgled = nekad ništa, nekad površna veza
loš karakter + loš izgled = ništa
[/uote]
Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#784 Re: Friendzone
Tako je.triconja wrote:Jaro to ti je otprilike istina, kakve se zene i cure udaju za neke cak i ispodprosjecne ne moš vjerovat, eee, ali zato te jare imaju karakter ubi.MarlboroGold wrote:Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#785 Re: Friendzone
zipoo wrote: Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#786 Re: Friendzone
Pa subjektivno mi je ružna i debela, to je poAnta. Ne pričamo o univerzalnom mjeraču ljepote nego ono što tebi nije lijepo.
Ako ti nije lijepa ništa od toga, možete bacati bombe do prekosutra

- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#787 Re: Friendzone
Jaro ja sam skonto samo se treba zadavat u neke klince (u narodu receno hobije) maksimalno, niko ne voli nehljeba i nekog ko citav dan lezi.MarlboroGold wrote:zipoo wrote: Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#788 Re: Friendzone
Treba naći način kako sebe motivisati. Ako to ne prevališ niko ti neće pomoći, a neće te ni cijeniti. Ako sebe ne cijeniš tek onda si donji u očima ostalih... nebitno da li rodbina, društvo, simpatija. Na tome se da itekako raditi, a oni koji tvrde drugačije lažu i neopravdano pravdaju sebe.triconja wrote: Jaro ja sam skonto samo se treba zadavat u neke klince (u narodu receno hobije) maksimalno, niko ne voli nehljeba i nekog ko citav dan lezi.
Last edited by MarlboroGold on 17/09/2018 20:32, edited 1 time in total.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#789 Re: Friendzone
MarlboroGold wrote:Treba naći način kako sebe motivisati. Ako to ne prevališ niko ti neće pomoći, a neće te ni cijeniti. Ako sebe ne cijeniš tek onda si donji u očima ostalih... nebitno da li rodbina, društvo, simpatija...triconja wrote: Jaro ja sam skonto samo se treba zadavat u neke klince (u narodu receno hobije) maksimalno, niko ne voli nehljeba i nekog ko citav dan lezi.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#790 Re: Friendzone
Velkoski wrote:Diže me kokain i svrha mi je pošmrkati sve živo, amenMarlboroGold wrote:Ako ne znaš koja je tvoja svrha života i ako ne znaš šta je ono što te "diže" i podstiče da ideš dalje, onda nemaš razlog da poboljšaš vlastiti život.Velkoski wrote:pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju![]()
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#791 Re: Friendzone
Istina je da se nece uvijek svi sloziti za nekoga da dobro izgleda ili ne. Ali postoje neke objektivne stavke. Pa tako imas curu koja ce se svidjeti 9/10 muskaraca, a imas i curu koja ce se svidjeti 1/10. Isto tako i za muskarce.zipoo wrote: Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
A ovo da bezvezni likovi vodaju super cure jos nisam vidio, osim ako se ne radi o babinim sinovima koji se zna sta imaju.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#792 Re: Friendzone
Der ti nama opisi kako je to, more bit i da nas privuce, ha ja, ljudi smoVelkoski wrote:Diže me kokain i svrha mi je pošmrkati sve živo, amenMarlboroGold wrote:Ako ne znaš koja je tvoja svrha života i ako ne znaš šta je ono što te "diže" i podstiče da ideš dalje, onda nemaš razlog da poboljšaš vlastiti život.Velkoski wrote:pa šta je svrha uopšte? nema je, jedino je moguće sebi stvoriti neku iluziju![]()
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#793 Re: Friendzone
Onako kako zamišljaš najbolji osjećaj na svijetu brt
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#794 Re: Friendzone
Ne moze tako bit da ga jebes, jer prvo ne mogu ni zamislit najbolji osjecaj.Velkoski wrote:Onako kako zamišljaš najbolji osjećaj na svijetu brt
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#795 Re: Friendzone
Shvati kako želiš...Xavier1 wrote:Znaci stvarno mislis da izgled igra minornu ulogu i vjerujes u zensku laznu pricu da te gleda kao brata pa zato nije moguce nista vise. Haj dobro.MarlboroGold wrote:Ne samo da vjerujem, već mi je i logična i stojim iza onog što tvrdim.Xavier1 wrote: Jbg ako stvarno vjerujes u tu pricu.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#796 Re: Friendzone
Cuo sam prejaku pjesmu preko radija, svih mi odoh je skinut. 
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#797 Re: Friendzone
ti stavljaš akcenat na postupke čovjeka koji klizi ka frendzoni i ok, imaš pravo.. ako čovjek ne želi biti u frendzoni, on je svojim postupcima može zaobići ili, ako je već unutra, napustiti.. isto tako, ako čovjek ne želi raditi, može dati otkaz.. na kraju krajeva, ako čovjek ne želi živjeti, može napraviti suicid.. čovjek ima mogućnost da izađe iz skoro svake situacije koja ga muči.. to nije sporno..MarlboroGold wrote:Izgled tu opet igra minornu ulogu. Ono što drugu stranu odbije od tebe je šok nakon dužeg vremena trajanja prijateljstva, a znaju i godine proći. Naravno, to može i prerasti u nešto ozbiljno.medvjed23 wrote: to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
međutim, ako govorimo o ljudima koji ciljaju na ljubav, a prijateljstvo vide kao sljedeću najbolju stvar, dakle kao nešto poželjno, onda izgled igra jako veliku ulogu.. ponajviše od njega zavisi koji će cilj, ako ikoji, biti postignut, primarni ili sekundarni, ljubavna veza ili prijateljstvo..
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#798 Re: Friendzone
tačno, al na taj način možeš sve, svaku priču obesmisliti.. jedino što je objektivno su atomi i prostor među njima..zipoo wrote: Tendecija je subjektivna. U tvojim ocima je opsta u mojim nidje veze. Sta je dobar izgled? Sta je los izgled? Sta je dobar karakter? Sta je los karakter?
Nema tacan odgovor. Friendzona je iluzija, alibi.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#799 Re: Friendzone
Probaj sebe hipotetički postaviti na poziciju žene i zamisli da se sprijateljiš sa nekim likom i to traje godinama... i onda ti on dođe i kaže sviđaš mi se, ne mogu više trpiti ovo ono, a vi kao brat i sestra svo vrijeme. Kako bi reagovao?medvjed23 wrote:ti stavljaš akcenat na postupke čovjeka koji klizi ka frendzoni i ok, imaš pravo.. ako čovjek ne želi biti u frendzoni, on je svojim postupcima može zaobići ili, ako je već unutra, napustiti.. isto tako, ako čovjek ne želi raditi, može dati otkaz.. na kraju krajeva, ako čovjek ne želi živjeti, može napraviti suicid.. čovjek ima mogućnost da izađe iz skoro svake situacije koja ga muči.. to nije sporno..MarlboroGold wrote:Izgled tu opet igra minornu ulogu. Ono što drugu stranu odbije od tebe je šok nakon dužeg vremena trajanja prijateljstva, a znaju i godine proći. Naravno, to može i prerasti u nešto ozbiljno.medvjed23 wrote: to stoji ako govorimo o ljubavi na prvi pogled.. odmah se zaljubiš u nekoga, odmah mu to priznaš i isključiš mogućnost ulaska u frendzonu.. situacije gdje se ljubav razvija postepeno su nešto kompleksnije.. može se desiti da se zaljubiš u nekoga s kim već imaš odnos sličan prijateljskom.. i eto ga.. u frendzoni si i valja ti izlaziti iz nje..
međutim, ako govorimo o ljudima koji ciljaju na ljubav, a prijateljstvo vide kao sljedeću najbolju stvar, dakle kao nešto poželjno, onda izgled igra jako veliku ulogu.. ponajviše od njega zavisi koji će cilj, ako ikoji, biti postignut, primarni ili sekundarni, ljubavna veza ili prijateljstvo..
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#800 Re: Friendzone
Pa to bi bila idealna situacija za zenu ukoliko postoji odredjena privlacnost prema tom muskarci. Partneri bi i prije svega trebali da budu prijatelji.MarlboroGold wrote: Probaj sebe hipotetički postaviti na poziciju žene i zamisli da se sprijateljiš sa nekim likom i to traje godinama... i onda ti on dođe i kaže sviđaš mi se, ne mogu više trpiti ovo ono, a vi kao brat i sestra svo vrijeme. Kako bi reagovao?
