Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#776 Re: Blokada puteva

Post by Maraschino »

Borci poručuju građanima: Žalite se strankama koje ste birali, blokirat ćemo i aerodrom

tu smo dakle...manipulacije :izet:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#777 Re: Blokada puteva

Post by spreca »

mali Ninja wrote:
Casual's wrote:Ekipa, ima li neko info da li je blokiran put Semizovac - Olovo ? Da li se iz pravca Kaknja moze proci bez problema ?
ne kreci stari, radije noci kod punice...
nezna se sta je gore :lol:
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#778 Re: Blokada puteva

Post by N.N. »

Ima li blokade oko Livna, Tomislavgrada, Posusja, Listice ? Kako dan prije se mase i prijeti blokadom sa HVO zastavama a na kraju blokirana Ze, Tu, Sa ? :-) :D

Ono sto je opravdano od zahtjeva, gasi sva ta silna boracka udruzenja. U samoj Zenici ih ima 5-6 koji rasporedjuju kes od Kantona i Grada koji dobiju...a borci, boracka djeca dobiju kurac od svega toga. Korist pokupe ovi sto su na celu i njihovi kompanjoni okolo.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#779 Re: Blokada puteva

Post by strong69 »

Casual's wrote:Ekipa, ima li neko info da li je blokiran put Semizovac - Olovo ? Da li se iz pravca Kaknja moze proci bez problema ?
Semizovac - Olovo je moglo. Ali problem je doci iz Sarajeva do Semizovca.
kindlas
Posts: 480
Joined: 14/11/2017 17:54

#780 Re: Blokada puteva

Post by kindlas »

Konstitutivni wrote:Sramota sta neki pisu o ljudima koji su se borili za BiH. Kako vas nije sramota pisati to sto pisete? Neki ljudi stvarno ne vide dalje od svoga nosa. Nek je nama dobro, a druge ko jebe.
Nesto te ne vidim tamo medju borcima? Imamo i mi boraca u porodici, ne znam ima li neko da je bio sposoban za vojsku od 92-95 a da nije bio u rovu a na ovim blokadama vidis 200 ljudi ukupno, jesu li samo oni bili u ratu? Nisu, nego je samo njih Fahro uspio kupiti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#781 Re: Blokada puteva

Post by Tomahawk11 »

Konstitutivni wrote:
Tomahawk11 wrote:
Konstitutivni wrote:Sramota sta neki pisu o ljudima koji su se borili za BiH. Kako vas nije sramota pisati to sto pisete? Neki ljudi stvarno ne vide dalje od svoga nosa. Nek je nama dobro, a druge ko jebe.
Pišemo o onima kojima nije dobro, koji su smrznuti negdje na planini, u tunelu, na nekoj petlji, sa djecom, bez goriva, hrane, treba noć provesti tako.
Šta da rade?
A ovim je dobro sto protestuju? Samo im se digao jedno jutro i rekli hajmo protestvovat? Jer im je dosadno? Ili se neki od njih mozda stalno mrznu i nemaju sta jesti? Pita li iko njih za njihovu djecu?
Nisam rekao da je dobro.
Jesam rekao da to rade pogrešno.
Da se džabe mrznu. Sutra je praznik, ovi su se već ispalili i ništa neće poduzeti prije ponedeljka.
Nije način to što su oni gladni ili promrzli da se djeca njegovog komšije mrznu ili budu gladna.
palermo
Posts: 25329
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#782 Re: Blokada puteva

Post by palermo »

O'zone wrote:
Ljudi se bore za novac za koji misle da im pripada. Međutim na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme
ma ovi se ne bore ni za kakav novac što misle da im pripada (iako ga neće odbiti) ovi samo odrađuju posao za koji su plaćeni.....
User avatar
Haris.ba
Posts: 35277
Joined: 08/09/2005 20:08

#783 Re: Blokada puteva

Post by Haris.ba »

Casual's wrote:Ekipa, ima li neko info da li je blokiran put Semizovac - Olovo ? Da li se iz pravca Kaknja moze proci bez problema ?
Ja bi radije preko Kaknja na Vares, pa Olovo.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#784 Re: Blokada puteva

Post by Bloo »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bukvare ... /180228157

Delegacija boraca...
ispred kojeg udruženja?
svih ili samo ovih što protestuju?
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#785 Re: Blokada puteva

Post by SmokingMan »

Maraschino wrote:
Borci poručuju građanima: Žalite se strankama koje ste birali, blokirat ćemo i aerodrom

tu smo dakle...manipulacije :izet:
Unconfirmed:svi putevi vode do Fahrudina. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#786 Re: Blokada puteva

Post by Bloo »

Tomahawk11 wrote: Nije način to što su oni gladni ili promrzli da se djeca njegovog komšije mrznu ili budu gladna.
Evo Salko se nije ispalio :D
Zasjedanje večeras :D
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#787 Re: Blokada puteva

Post by Cherry-Cherry »

O jebem ti policiju. Eh da je sad stara dobra milicija ...
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#788 Re: Blokada puteva

Post by madner »

Salko se vratio. :D

Znaci Fadilj odbio da laze opet.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#789 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

L u c i f e r wrote:Retardi. Gazi bagru gusjenicarima. Razredjivac na moj racun.

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma”
» L u c i f e r

7 dana
kindlas
Posts: 480
Joined: 14/11/2017 17:54

#790 Re: Blokada puteva

Post by kindlas »

Konstitutivni wrote: A ovim je dobro sto protestuju? Samo im se digao jedno jutro i rekli hajmo protestvovat? Jer im je dosadno? Ili se neki od njih mozda stalno mrznu i nemaju sta jesti? Pita li iko njih za njihovu djecu?
Dobro im je Fahro platio sigurno, tako da su skontali da im se isplati.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#791 Re: Blokada puteva

Post by Tomahawk11 »

Bloo wrote:
Tomahawk11 wrote: Nije način to što su oni gladni ili promrzli da se djeca njegovog komšije mrznu ili budu gladna.
Evo Salko se nije ispalio :D
Zasjedanje večeras :D
Nećel ga sreća, a i ove borce sresti :roll:
Eto za pola sata vandredna konferencija.
Valjda nešto riješe do ponoći, gdje ćeš noćiti na cesti :-)
User avatar
liaar
Posts: 3944
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#792 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

O'zone mjesečnu kvotu ispunio :mrgreen:
User avatar
ala7
Posts: 1384
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#793 Re: Blokada puteva

Post by ala7 »

jedino je preostalo da zovemo policiju pa da nešto urade na osnovu poziva građana!
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#794 Re: Blokada puteva

Post by zrakomlat »

liaar wrote:
Freamon Lester wrote:Lik mrtav hladan uzivo u programo najavljuje rat vladi... :lol:
A ovaj mozak prije njega kaže ne može nama ministar pomoći ni oni gore na vrhu predsjedništva. Pa šta hoćeš koji kurac krasni onda
:lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#795 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

kindlas wrote:
spreca wrote:Ovo je krajni bezobrazluk...ovakve treba poslati u tri fine materine...za koga ste vi glasali i ko vam placa ovu danasnju dnevnicu...bodje treba odmah na info razgovore i kazne napisati anebi bilo zgoreg i neki mjesec odlezati u Zenici
https://www.klix.ba/vijesti/bih/borci-p ... /180228154
Sad je i 99% jasno da je opet Fahrina ekipa u pitanju.


a ko drugi?
elcaliente
Posts: 6925
Joined: 13/06/2012 15:52

#796 Re: Blokada puteva

Post by elcaliente »

Svi se busaju u prsa kako su veliki vjernici ali po ovome se vidi u koga svi vjeruju.
Samo Money brale, Money je jedina religija u koju se vjeruje.
Nista zivot poslije smrti ovo ono, nego daj para i ide se preko mrtvih ako treba.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#797 Re: Blokada puteva

Post by omega369 »

Ama uvesti akcize na plate politicarima i od te love finansirati zahtjeve boraca. Jednostavo

Ali za izivljavanje na obicnim gradjanima na ovaj nacin :shock: :? ma samo hapsiti
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#798 Re: Blokada puteva

Post by Tomahawk11 »

A ova trojica govnara iz predsjedništva nasmijana.... :izet: li vas Junker u :gooza: :twisted:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#799 Re: Blokada puteva

Post by Cherry-Cherry »

Možda daju ovima iz delegacije koji dinar, pa da se raziđu
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#800 Re: Blokada puteva

Post by Maraschino »

Cherry-Cherry wrote:O jebem ti policiju. Eh da je sad stara dobra milicija ...
sta si se ti zensko upalilo iz toplog doma i tople kancelarije.
bi ce regres na vrijeme sta te gabri.

ja ih mogu pljuvati i faliti jer imam na to pravo sto tebi uskracujem da ih pljujes i pozivas policiju.
Locked