Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ima li blokade oko Livna, Tomislavgrada, Posusja, Listice ? Kako dan prije se mase i prijeti blokadom sa HVO zastavama a na kraju blokirana Ze, Tu, Sa ?
Ono sto je opravdano od zahtjeva, gasi sva ta silna boracka udruzenja. U samoj Zenici ih ima 5-6 koji rasporedjuju kes od Kantona i Grada koji dobiju...a borci, boracka djeca dobiju kurac od svega toga. Korist pokupe ovi sto su na celu i njihovi kompanjoni okolo.
Konstitutivni wrote:Sramota sta neki pisu o ljudima koji su se borili za BiH. Kako vas nije sramota pisati to sto pisete? Neki ljudi stvarno ne vide dalje od svoga nosa. Nek je nama dobro, a druge ko jebe.
Nesto te ne vidim tamo medju borcima? Imamo i mi boraca u porodici, ne znam ima li neko da je bio sposoban za vojsku od 92-95 a da nije bio u rovu a na ovim blokadama vidis 200 ljudi ukupno, jesu li samo oni bili u ratu? Nisu, nego je samo njih Fahro uspio kupiti.
Konstitutivni wrote:Sramota sta neki pisu o ljudima koji su se borili za BiH. Kako vas nije sramota pisati to sto pisete? Neki ljudi stvarno ne vide dalje od svoga nosa. Nek je nama dobro, a druge ko jebe.
Pišemo o onima kojima nije dobro, koji su smrznuti negdje na planini, u tunelu, na nekoj petlji, sa djecom, bez goriva, hrane, treba noć provesti tako.
Šta da rade?
A ovim je dobro sto protestuju? Samo im se digao jedno jutro i rekli hajmo protestvovat? Jer im je dosadno? Ili se neki od njih mozda stalno mrznu i nemaju sta jesti? Pita li iko njih za njihovu djecu?
Nisam rekao da je dobro.
Jesam rekao da to rade pogrešno.
Da se džabe mrznu. Sutra je praznik, ovi su se već ispalili i ništa neće poduzeti prije ponedeljka.
Nije način to što su oni gladni ili promrzli da se djeca njegovog komšije mrznu ili budu gladna.
Konstitutivni wrote:
A ovim je dobro sto protestuju? Samo im se digao jedno jutro i rekli hajmo protestvovat? Jer im je dosadno? Ili se neki od njih mozda stalno mrznu i nemaju sta jesti? Pita li iko njih za njihovu djecu?
Dobro im je Fahro platio sigurno, tako da su skontali da im se isplati.
spreca wrote:Ovo je krajni bezobrazluk...ovakve treba poslati u tri fine materine...za koga ste vi glasali i ko vam placa ovu danasnju dnevnicu...bodje treba odmah na info razgovore i kazne napisati anebi bilo zgoreg i neki mjesec odlezati u Zenici https://www.klix.ba/vijesti/bih/borci-p ... /180228154
Sad je i 99% jasno da je opet Fahrina ekipa u pitanju.
Svi se busaju u prsa kako su veliki vjernici ali po ovome se vidi u koga svi vjeruju.
Samo Money brale, Money je jedina religija u koju se vjeruje.
Nista zivot poslije smrti ovo ono, nego daj para i ide se preko mrtvih ako treba.