Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#776 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

ovo napolju,plava vrata,šta im je to,prostorija za pušenje?
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#777 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

Ambrozija wrote:
karanana wrote:prva koju bih polomio ne bi bila ni maja ni vendi nego ona bitchka koja vodi show izvana.
Zasto :O Meni je Marijana preslatka...
ma nije losa po izgledu ali me iz nekog razloga nervira.

haha, a jadni ekrem je tamo na farmi non stop spominje i ocekuje njen dolazak.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#778 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

@karanana


Pojela bi te u jednom zalogaju. Image


Joj kad je Marica zapeo za kofer. Image
Kad se Zuci zadigao sorc. Image
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#779 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

karanana wrote:
Ambrozija wrote:
karanana wrote:prva koju bih polomio ne bi bila ni maja ni vendi nego ona bitchka koja vodi show izvana.
Zasto :O Meni je Marijana preslatka...
ma nije losa po izgledu ali me iz nekog razloga nervira.

haha, a jadni ekrem je tamo na farmi non stop spominje i ocekuje njen dolazak.
Meni je bas simapticna...
Ekrem ce i dalje cekati Vendija :(
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#780 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

joooooooj ja bih ovog Maricu usvojila kako mi je sladak i pametan
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51221
Joined: 29/06/2011 23:39

#781 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

VB zavrsava za nekih mjesec dana, Farma traje do kraja juna... Vendi bi mogla regularno uci na farmu nekad u maju :zvrko:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#782 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

MedenoSrce wrote:joooooooj ja bih ovog Maricu usvojila kako mi je sladak i pametan

on je diiiiiiiiiiiiiiiiiiiivaaaaaaaaaaaaaaaan
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#783 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Jao Maje...presmijesna je
Zbog Vendi je nastalo novo prijateljstvo - izmedju Maje i Vesne :D
Last edited by Ambrozija on 02/04/2013 23:14, edited 1 time in total.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#784 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

kakavdanakneiskustvu wrote:ovo napolju,plava vrata,šta im je to,prostorija za pušenje?
Da, to im je pušiona.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51221
Joined: 29/06/2011 23:39

#785 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Kako je ovo sve namjesteno... isto ko WWF keceri
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#786 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

ova nije ni usla a vec izadje.

naravno da je namjesteno.
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#787 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Juče je bilo namješteno, večeras vjerovatno nije. Ova nije ni bila u kući da bi prikupila išta glasova, a ne vjerujem da je sama od sebe nešto posebno popularna.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#788 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

didžej wrote:vendi drogirana ko zvijer.
al bas

uvrnula se sva, jbte zivot
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#789 Re: Veliki Brat 2013

Post by Dugi nožni nokti »

Pa kraće traje NBA sezona negoli izlazak ove plave žene.
User avatar
CSKA
Posts: 3628
Joined: 20/02/2008 16:28

#790 Re: Veliki Brat 2013

Post by CSKA »

Steta izadje Vesna.Bio bi bas onda haos na relaciji Vendi-Maja-Vesna.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#791 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

crnogorac je najjaci.
govori ovoj sto izlazi da ga doda na fejsbuk ali kaze fejs mi je prepunjen.
eki prepunjen. hahahaha...
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#792 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

izlazi vise jebla ti sebe!
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#793 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

Not My Idea wrote:
didžej wrote:vendi drogirana ko zvijer.
al bas

uvrnula se sva, jbte zivot

imala ba mozdani
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#794 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

jel fakat?
ma da je imala i tri mozdana, drogirana je.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#795 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

Not My Idea wrote:jel fakat?
ma da je imala i tri mozdana, drogirana je.

jest fakat, usta su joj bila iskrivljena, sad se jos i dohavizala

p.s. ne pitaj me kako znam :D :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#796 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

ma sredila se to je jasno.
njoj treba vise doza dnevno.
ili je na metadonu.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51221
Joined: 29/06/2011 23:39

#797 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Ekrem ima da izadje sa Farme i dodje na Kosutnjak :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#798 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

S jedne strane volio bih da je ova ratna profiterka i četnikuša koja je karijeru pravila tokom rata u Hrvatskoj ostala da je Vendi malo isprovaljuje, ali vjerovatno je bolje ovako.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#799 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

vv, nisam ni mislila, ne brini. nekako mi je draze da ne znam :D

p.s. jucer sam te bas spominjala:)


a Vendi...onaj njen trip (onu pricu) moze lupat neko il dobro drogiran il totalno lud.

kakvo je ono umobolno ponasanje kad je usla? pozdravlja ljude ko stoku.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51221
Joined: 29/06/2011 23:39

#800 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

klavirdžija wrote:S jedne strane volio bih da je ova ratna profiterka i četnikuša koja je karijeru pravila tokom rata u Hrvatskoj ostala da je Vendi malo isprovaljuje, ali vjerovatno je bolje ovako.
Jeko ona? ova plavusa?

Kako mislis ratna profiterka
Locked