Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#776 Re: Veliki Brat 2013
ovo napolju,plava vrata,šta im je to,prostorija za pušenje?
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#777 Re: Veliki Brat 2013
ma nije losa po izgledu ali me iz nekog razloga nervira.Ambrozija wrote:Zasto :O Meni je Marijana preslatka...karanana wrote:prva koju bih polomio ne bi bila ni maja ni vendi nego ona bitchka koja vodi show izvana.
haha, a jadni ekrem je tamo na farmi non stop spominje i ocekuje njen dolazak.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#778 Re: Veliki Brat 2013
@karanana
Pojela bi te u jednom zalogaju.
Joj kad je Marica zapeo za kofer.
Kad se Zuci zadigao sorc.
Pojela bi te u jednom zalogaju.

Joj kad je Marica zapeo za kofer.

Kad se Zuci zadigao sorc.

-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#779 Re: Veliki Brat 2013
Meni je bas simapticna...karanana wrote:ma nije losa po izgledu ali me iz nekog razloga nervira.Ambrozija wrote:Zasto :O Meni je Marijana preslatka...karanana wrote:prva koju bih polomio ne bi bila ni maja ni vendi nego ona bitchka koja vodi show izvana.
haha, a jadni ekrem je tamo na farmi non stop spominje i ocekuje njen dolazak.
Ekrem ce i dalje cekati Vendija
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#780 Re: Veliki Brat 2013
joooooooj ja bih ovog Maricu usvojila kako mi je sladak i pametan
- dječak sa šibicama
- Posts: 51221
- Joined: 29/06/2011 23:39
#781 Re: Veliki Brat 2013
VB zavrsava za nekih mjesec dana, Farma traje do kraja juna... Vendi bi mogla regularno uci na farmu nekad u maju :zvrko:
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#782 Re: Veliki Brat 2013
MedenoSrce wrote:joooooooj ja bih ovog Maricu usvojila kako mi je sladak i pametan
on je diiiiiiiiiiiiiiiiiiiivaaaaaaaaaaaaaaaan
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#783 Re: Veliki Brat 2013
Jao Maje...presmijesna je
Zbog Vendi je nastalo novo prijateljstvo - izmedju Maje i Vesne
Zbog Vendi je nastalo novo prijateljstvo - izmedju Maje i Vesne
Last edited by Ambrozija on 02/04/2013 23:14, edited 1 time in total.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#784 Re: Veliki Brat 2013
Da, to im je pušiona.kakavdanakneiskustvu wrote:ovo napolju,plava vrata,šta im je to,prostorija za pušenje?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51221
- Joined: 29/06/2011 23:39
#785 Re: Veliki Brat 2013
Kako je ovo sve namjesteno... isto ko WWF keceri
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#786 Re: Veliki Brat 2013
ova nije ni usla a vec izadje.
naravno da je namjesteno.
naravno da je namjesteno.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#787 Re: Veliki Brat 2013
Juče je bilo namješteno, večeras vjerovatno nije. Ova nije ni bila u kući da bi prikupila išta glasova, a ne vjerujem da je sama od sebe nešto posebno popularna.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#788 Re: Veliki Brat 2013
al basdidžej wrote:vendi drogirana ko zvijer.
uvrnula se sva, jbte zivot
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#789 Re: Veliki Brat 2013
Pa kraće traje NBA sezona negoli izlazak ove plave žene.
- CSKA
- Posts: 3628
- Joined: 20/02/2008 16:28
#790 Re: Veliki Brat 2013
Steta izadje Vesna.Bio bi bas onda haos na relaciji Vendi-Maja-Vesna.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#791 Re: Veliki Brat 2013
crnogorac je najjaci.
govori ovoj sto izlazi da ga doda na fejsbuk ali kaze fejs mi je prepunjen.
eki prepunjen. hahahaha...
govori ovoj sto izlazi da ga doda na fejsbuk ali kaze fejs mi je prepunjen.
eki prepunjen. hahahaha...
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#792 Re: Veliki Brat 2013
izlazi vise jebla ti sebe!
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#793 Re: Veliki Brat 2013
Not My Idea wrote:al basdidžej wrote:vendi drogirana ko zvijer.
uvrnula se sva, jbte zivot
imala ba mozdani
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#794 Re: Veliki Brat 2013
jel fakat?
ma da je imala i tri mozdana, drogirana je.
ma da je imala i tri mozdana, drogirana je.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#795 Re: Veliki Brat 2013
Not My Idea wrote:jel fakat?
ma da je imala i tri mozdana, drogirana je.
jest fakat, usta su joj bila iskrivljena, sad se jos i dohavizala
p.s. ne pitaj me kako znam
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#796 Re: Veliki Brat 2013
ma sredila se to je jasno.
njoj treba vise doza dnevno.
ili je na metadonu.
njoj treba vise doza dnevno.
ili je na metadonu.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51221
- Joined: 29/06/2011 23:39
#797 Re: Veliki Brat 2013
Ekrem ima da izadje sa Farme i dodje na Kosutnjak 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#798 Re: Veliki Brat 2013
S jedne strane volio bih da je ova ratna profiterka i četnikuša koja je karijeru pravila tokom rata u Hrvatskoj ostala da je Vendi malo isprovaljuje, ali vjerovatno je bolje ovako.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#799 Re: Veliki Brat 2013
vv, nisam ni mislila, ne brini. nekako mi je draze da ne znam 
p.s. jucer sam te bas spominjala:)
a Vendi...onaj njen trip (onu pricu) moze lupat neko il dobro drogiran il totalno lud.
kakvo je ono umobolno ponasanje kad je usla? pozdravlja ljude ko stoku.
p.s. jucer sam te bas spominjala:)
a Vendi...onaj njen trip (onu pricu) moze lupat neko il dobro drogiran il totalno lud.
kakvo je ono umobolno ponasanje kad je usla? pozdravlja ljude ko stoku.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51221
- Joined: 29/06/2011 23:39
#800 Re: Veliki Brat 2013
Jeko ona? ova plavusa?klavirdžija wrote:S jedne strane volio bih da je ova ratna profiterka i četnikuša koja je karijeru pravila tokom rata u Hrvatskoj ostala da je Vendi malo isprovaljuje, ali vjerovatno je bolje ovako.
Kako mislis ratna profiterka
