Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
junior3 wrote:Al' je najbolje kad' prestižu a nemaju dovoljno snage pa moraš zbog budale kočiti.
ja vala ne kocim pa nek gine govno glupo kad je vec odabralo taj rasplet
nema mi nista draze nego te dokazano opasne vozace prec i onda ispred njih po kocnici svako malo a kad hoce da prodju onda ubrzas fino, blicaj babi svom hadzija al mangup svima bit neces
I poenta svega toga što radiš je ?
Znaš, imaš dvije opcije. Da se nadmećeš na cesti sa drugim vozačima u opasnoj vožnji ili da im kontriraš saobraćajnom kulturom. Pa biraj
poenta je da budalu ne mozes dozvat normalnim ponasanjem vec mu moras dat do znanja da svako moze uradit to sto on radi pa kad kad jednom spuca prpa onda prestane, ne bude ti bas svejedno kad dodjes u neku opasnu situaciju
Nerviraju me ponekad poluidioti koji staju vozilima koja se uključuju iz sporednih ulica. Hajd, razumijem kad je gužva i kolona, sve 5. Ali vozi poluidiot ispred mene, nikoga iza mene, i opali hajvanski po kočnici da bi pustio nekog iz sporedne ulice. I tipično za takve, na slijedećoj raskrsnici oduzima nekom pravo prvenstva. Sve naopako radi. I šta da mu radi insan. Ništa. Pusti hajvana, naići će sigurno na sebi sličnog.
Citam na drugoj temi, konobar iz Zdrave vode, autom isao za gostom od Jablanice do Banja Luke, ganjao ga jer nije platio ceh od 32 KM. Sustigao ga kod Banja Luke
condy wrote:Citam na drugoj temi, konobar iz Zdrave vode, autom isao za gostom od Jablanice do Banja Luke, ganjao ga jer nije platio ceh od 32 KM. Sustigao ga kod Banja Luke
Koliko su dobri razumijem čovjeka što nije platio.
condy wrote:Citam na drugoj temi, konobar iz Zdrave vode, autom isao za gostom od Jablanice do Banja Luke, ganjao ga jer nije platio ceh od 32 KM. Sustigao ga kod Banja Luke
Koliko su dobri razumijem čovjeka što nije platio.
Lovački dom kod Gojka, zadnji sam put tu kupio meso, i po nekoj navici stanem tu i popijem obično piće. Onako nije nesto posebno mu janjetina, premasno meso. Nisam imao zamjerki na uslugu, šta više ljubazni su.
Od Gojka je ostalo samo ime, tj. stara slava. Maksumić je za njih izmislio i janjetinu i kafu i sve ostalo. A meso je bolje i ondje gdje je 25KM poslije/prije tunela.
530i wrote:Od Gojka je ostalo samo ime, tj. stara slava. Maksumić je za njih izmislio i janjetinu i kafu i sve ostalo. A meso je bolje i ondje gdje je 25KM poslije/prije tunela.
Tnx ima da svratim kod njega kad dole budem išao.
Čak mislim da sam kod njega bio prije pet godina-gledam slike na netu, kad sam kupio auto dole u Ljubuškom. Ostalo bilo nešto i za mesa
Bakir1 wrote:ako ste se dotakli mesa, kada se penje od krivaje prema banovicima, sa lijeve strane ima "restoran", to ni na sta ne lici, ali meso je nesto
Necemo vise o mesu, bolje o siru.
Ako budeš prolazio, na lijevoj strani ceste kad prođeš Kupres u prvcu mora, ima čovjek u starom Renou 5, prodaje domaći livanjski sir. Nema ga boljeg
Meso oko Jablanice nije loše ni u restoranu Komadinovo vrelo. Odnosno, odlično je. Čovjek ima vlastitu klaonicu i mesnicu, pa možda i zato ima dobro meso.
Nisam_fin wrote:neki dan, vozim laganini i stanem covjeku koji ulazi iz sporedne ulice..... iza mene papak sjeo na s(v)irenu i galami, vristi, pretece me i na gas......
Mrs u pipcku materinu seljacku, jebo te otac papanski
direstraits0078 wrote:Nerviraju me ponekad poluidioti koji staju vozilima koja se uključuju iz sporednih ulica. Hajd, razumijem kad je gužva i kolona, sve 5. Ali vozi poluidiot ispred mene, nikoga iza mene, i opali hajvanski po kočnici da bi pustio nekog iz sporedne ulice. I tipično za takve, na slijedećoj raskrsnici oduzima nekom pravo prvenstva. Sve naopako radi. I šta da mu radi insan. Ništa. Pusti hajvana, naići će sigurno na sebi sličnog.
Bakir1 wrote:ako ste se dotakli mesa, kada se penje od krivaje prema banovicima, sa lijeve strane ima "restoran", to ni na sta ne lici, ali meso je nesto
Necemo vise o mesu, bolje o siru.
Ako budeš prolazio, na lijevoj strani ceste kad prođeš Kupres u prvcu mora, ima čovjek u starom Renou 5, prodaje domaći livanjski sir. Nema ga boljeg
Da nije mozda bijeli Reno? Jucer sam prolazio tim dijelom prema moru i sad kako procitah to, vrtim u glavi, ja mislim da je to taj. Iduci put stajem
Nervira me sto se vozaci CC Passata, E46 benge, Golfa 5 itd uvrijede kad ih kombijem preskocis i to uzbrdo, pa voze na granici samoubistva da se "osvete"
Nisam_fin wrote:neki dan, vozim laganini i stanem covjeku koji ulazi iz sporedne ulice..... iza mene papak sjeo na s(v)irenu i galami, vristi, pretece me i na gas......
Mrs u pipcku materinu seljacku, jebo te otac papanski
direstraits0078 wrote:Nerviraju me ponekad poluidioti koji staju vozilima koja se uključuju iz sporednih ulica. Hajd, razumijem kad je gužva i kolona, sve 5. Ali vozi poluidiot ispred mene, nikoga iza mene, i opali hajvanski po kočnici da bi pustio nekog iz sporedne ulice. I tipično za takve, na slijedećoj raskrsnici oduzima nekom pravo prvenstva. Sve naopako radi. I šta da mu radi insan. Ništa. Pusti hajvana, naići će sigurno na sebi sličnog.
E ne kocim ja punom kocnicom
Pratim kakva je situacija iza ledja, a i ne uzimam pravo prvenstva