Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#7726 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by KB9 »

condy wrote:
KB9 wrote:
junior3 wrote:Al' je najbolje kad' prestižu a nemaju dovoljno snage pa moraš zbog budale kočiti.
ja vala ne kocim pa nek gine govno glupo kad je vec odabralo taj rasplet

nema mi nista draze nego te dokazano opasne vozace prec i onda ispred njih po kocnici svako malo a kad hoce da prodju onda ubrzas fino, blicaj babi svom hadzija al mangup svima bit neces :izet:
I poenta svega toga što radiš je ? :?

Znaš, imaš dvije opcije. Da se nadmećeš na cesti sa drugim vozačima u opasnoj vožnji ili da im kontriraš saobraćajnom kulturom. Pa biraj

poenta je da budalu ne mozes dozvat normalnim ponasanjem vec mu moras dat do znanja da svako moze uradit to sto on radi pa kad kad jednom spuca prpa onda prestane, ne bude ti bas svejedno kad dodjes u neku opasnu situaciju
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#7727 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

Nerviraju me ponekad poluidioti koji staju vozilima koja se uključuju iz sporednih ulica. Hajd, razumijem kad je gužva i kolona, sve 5. Ali vozi poluidiot ispred mene, nikoga iza mene, i opali hajvanski po kočnici da bi pustio nekog iz sporedne ulice. I tipično za takve, na slijedećoj raskrsnici oduzima nekom pravo prvenstva. Sve naopako radi. I šta da mu radi insan. Ništa. Pusti hajvana, naići će sigurno na sebi sličnog.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#7728 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Citam na drugoj temi, konobar iz Zdrave vode, autom isao za gostom od Jablanice do Banja Luke, ganjao ga jer nije platio ceh od 32 KM. Sustigao ga kod Banja Luke :lol:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#7729 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by 530i »

condy wrote:Citam na drugoj temi, konobar iz Zdrave vode, autom isao za gostom od Jablanice do Banja Luke, ganjao ga jer nije platio ceh od 32 KM. Sustigao ga kod Banja Luke :lol:

Koliko su dobri razumijem čovjeka što nije platio.
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#7730 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Filter »

530i wrote:
condy wrote:Citam na drugoj temi, konobar iz Zdrave vode, autom isao za gostom od Jablanice do Banja Luke, ganjao ga jer nije platio ceh od 32 KM. Sustigao ga kod Banja Luke :lol:

Koliko su dobri razumijem čovjeka što nije platio.
ima i ta mjesta
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#7731 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Lovački dom kod Gojka, zadnji sam put tu kupio meso, i po nekoj navici stanem tu i popijem obično piće. Onako nije nesto posebno mu janjetina, premasno meso. Nisam imao zamjerki na uslugu, šta više ljubazni su.

Kod Fehre kad se prođe Lašva meni bolje :)
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#7732 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by 530i »

Od Gojka je ostalo samo ime, tj. stara slava. Maksumić je za njih izmislio i janjetinu i kafu i sve ostalo. A meso je bolje i ondje gdje je 25KM poslije/prije tunela.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#7733 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

530i wrote:Od Gojka je ostalo samo ime, tj. stara slava. Maksumić je za njih izmislio i janjetinu i kafu i sve ostalo. A meso je bolje i ondje gdje je 25KM poslije/prije tunela.
Tnx ima da svratim kod njega kad dole budem išao.

Čak mislim da sam kod njega bio prije pet godina-gledam slike na netu, kad sam kupio auto dole u Ljubuškom. Ostalo bilo nešto i za mesa :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#7734 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

ako ste se dotakli mesa, kada se penje od krivaje prema banovicima, sa lijeve strane ima "restoran", to ni na sta ne lici, ali meso je nesto
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7735 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Prije radara kod aerodroma,kakva pita ima :cry:
Meso :cry:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#7736 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Bakir1 wrote:ako ste se dotakli mesa, kada se penje od krivaje prema banovicima, sa lijeve strane ima "restoran", to ni na sta ne lici, ali meso je nesto
Necemo vise o mesu, bolje o siru. :D

Ako budeš prolazio, na lijevoj strani ceste kad prođeš Kupres u prvcu mora, ima čovjek u starom Renou 5, prodaje domaći livanjski sir. Nema ga boljeg
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#7737 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

MOSALJOZE wrote:Prije radara kod aerodroma,kakva pita ima :cry:
Meso :cry:
meni je vala u Sa svaka pita dobra...to je lako zapamtiti prije radara :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#7738 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Znas kakva je pura kada se popnes iz vlasenice sa desne strane :mrgreen:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#7739 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Ja se isključujem iz ove diskusije, odoh pojest ćevape :D
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#7740 Re: RE: Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

MOSALJOZE wrote:Prije radara kod aerodroma,kakva pita ima :cry:
Meso :cry:
Blize objasnjenje molim
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#7741 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Za one starije koji pamte:

"Što me alija odveo na klepe i na burek....."
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7742 Re: RE: Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

zdruzdjo wrote:
MOSALJOZE wrote:Prije radara kod aerodroma,kakva pita ima :cry:
Meso :cry:
Blize objasnjenje molim
Iz pravca Sa,nekih 200 metara prije radara sa lijeve strane,vidjet ćeš roštilj ispred.Znam da Avdo drži,mislim da se tako nekako i zove.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#7743 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Lijeva strana, ima onaj sa ciglama sa lijeve strane a poslije nista. Znaci jedino prije ciglara.
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#7744 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

Meso oko Jablanice nije loše ni u restoranu Komadinovo vrelo. Odnosno, odlično je. Čovjek ima vlastitu klaonicu i mesnicu, pa možda i zato ima dobro meso. :thumbup: :bih:
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#7745 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mahalas505 »

Nisam_fin wrote:neki dan, vozim laganini i stanem covjeku koji ulazi iz sporedne ulice..... iza mene papak sjeo na s(v)irenu i galami, vristi, pretece me i na gas......
Mrs u pipcku materinu seljacku, jebo te otac papanski :)
direstraits0078 wrote:Nerviraju me ponekad poluidioti koji staju vozilima koja se uključuju iz sporednih ulica. Hajd, razumijem kad je gužva i kolona, sve 5. Ali vozi poluidiot ispred mene, nikoga iza mene, i opali hajvanski po kočnici da bi pustio nekog iz sporedne ulice. I tipično za takve, na slijedećoj raskrsnici oduzima nekom pravo prvenstva. Sve naopako radi. I šta da mu radi insan. Ništa. Pusti hajvana, naići će sigurno na sebi sličnog.
:lol:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#7746 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

dire sta sviras ba kolegama forumasima?! :mrgreen:
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#7747 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by direstraits0078 »

Nisam ja, jest da sam išao u muzičku školu, ali ne sviram papcima na ulici. :D
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1156
Joined: 05/06/2010 16:36

#7748 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BlackCaviar »

condy wrote:
Bakir1 wrote:ako ste se dotakli mesa, kada se penje od krivaje prema banovicima, sa lijeve strane ima "restoran", to ni na sta ne lici, ali meso je nesto
Necemo vise o mesu, bolje o siru. :D

Ako budeš prolazio, na lijevoj strani ceste kad prođeš Kupres u prvcu mora, ima čovjek u starom Renou 5, prodaje domaći livanjski sir. Nema ga boljeg
Da nije mozda bijeli Reno? Jucer sam prolazio tim dijelom prema moru i sad kako procitah to, vrtim u glavi, ja mislim da je to taj. Iduci put stajem :)
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#7749 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muz66 »

Nervira me sto se vozaci CC Passata, E46 benge, Golfa 5 itd uvrijede kad ih kombijem preskocis i to uzbrdo, pa voze na granici samoubistva da se "osvete" :lol:
Nisam_fin
Posts: 918
Joined: 31/12/2008 09:34

#7750 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Nisam_fin »

mahalas505 wrote:
Nisam_fin wrote:neki dan, vozim laganini i stanem covjeku koji ulazi iz sporedne ulice..... iza mene papak sjeo na s(v)irenu i galami, vristi, pretece me i na gas......
Mrs u pipcku materinu seljacku, jebo te otac papanski :)
direstraits0078 wrote:Nerviraju me ponekad poluidioti koji staju vozilima koja se uključuju iz sporednih ulica. Hajd, razumijem kad je gužva i kolona, sve 5. Ali vozi poluidiot ispred mene, nikoga iza mene, i opali hajvanski po kočnici da bi pustio nekog iz sporedne ulice. I tipično za takve, na slijedećoj raskrsnici oduzima nekom pravo prvenstva. Sve naopako radi. I šta da mu radi insan. Ništa. Pusti hajvana, naići će sigurno na sebi sličnog.
:lol:
E ne kocim ja punom kocnicom :D
Pratim kakva je situacija iza ledja, a i ne uzimam pravo prvenstva :D
Post Reply