Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7726 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Shahab »

It_is_a_Leclerc wrote:
The BEN10 wrote:http://www.saff.ba/bih/332-mustafa-ceri ... e-bosnjaka
Tornjaku se ne piše dobro na izborima 2014. Al baš ono nikako.
Opet ovaj poglavica koji je unazadio i uništio Islamsku zajednicu pretvarajući je u političku partiju, oglašava se u pokušaju da ga Bošnjaci koji su odahnuli njegovim konačnim padom, ne zaborave. Ne braneći Radončića (u što se možete uvjeriti na prethodnim stranicama), usporediti ministra sa jednim krvnikom je vrlo problematično. Šta je sljedeće - Himmler, Staljin, Luburić ?!

Što se izbornog rezultata SBB-a tiče, nikad ne potcjenjujte moć masovnih medija, para, kao ni naivnost Bošnjaka.
@Leclerc,

Polako sazrijevaš.....zadnjih nekoliko postova ti je sasvim ok.
User avatar
bogumila
Posts: 1101
Joined: 28/07/2012 23:38

#7727 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by bogumila »

meni je vala taman ko omer pasa latas.
srbijanac koji se pravi da je musliman i radi na stetu bosnjackog naroda.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7728 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Radoncic daje u Avazu prostor Cericevim rivalima koje je Ceric ranije drzao pod kontrolom, a ovi mescini jedva docekali da iznose prljavstine.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#7729 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by weredsf »

Krushna mrva wrote:Radoncic daje u Avazu prostor Cericevim rivalima koje je Ceric ranije drzao pod kontrolom, a ovi mescini jedva docekali da iznose prljavstine.
Gdje je nestala kriminalna hobotnica na celu sa Selimovicima :D :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7730 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by It_is_a_Leclerc »

bogumila wrote:meni je vala taman ko omer pasa latas.
srbijanac koji se pravi da je musliman i radi na stetu bosnjackog naroda.
Što prije prihvatite da su ljudi u Sandžaku Bošnjaci, a ne "srbijanci", bit će ti lakše.
sistematski pregled
Posts: 334
Joined: 09/03/2010 19:31

#7731 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by sistematski pregled »

bogumila wrote:meni je vala taman ko omer pasa latas.
srbijanac koji se pravi da je musliman i radi na stetu bosnjackog naroda.
1 iz geografije.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#7732 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by O'zone »

Evo ko želi Faraona lično kontaktirati a ovaj će da mu odtvita nešto
'POSTANITE FOLLOWER': Fahrudin Radončić od danas sa svojim pristalicama komunicira i putem Twitera
Srijeda | 02.10.2013.

Putem ovog profila, g. Radončić namjerava svakodnevno komunicirati sa širom javnošću. Iz SBB-a navode kako su uvjereni da će ovaj potez olakšati eksternu komunikaciju, kao i personalnu dostupnost g. Radončića prema medijima, ali i svim građanima Bosne i Hercegovine

fahrudin radončićPredsjednik Saveza za bolju budućnost, Fahrudin Radončić, od danas dostupan i na svom zvaničnom ˮTwitterˮ profilu. Putem ovog profila, g. Radončić namjerava svakodnevno komunicirati sa širom javnošću. Iz SBB-a navode kako su uvjereni da će ovaj potez olakšati eksternu komunikaciju, kao i personalnu dostupnost g. Radončića prema medijima, ali i svim građanima Bosne i Hercegovine.

U skladu s tim, SBB poziva sve pristalice, članove i simpatizere koji imaju twitter profil da postanu "followeri" Fahrudin Radončića, kako bi na taj način

direktno mogli pratiti svakodnevne misli i aktivnosti svog predsjednika.

Link zvaničnog profila - https://twitter.com/RadoncicF
User avatar
bogumila
Posts: 1101
Joined: 28/07/2012 23:38

#7733 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by bogumila »

It_is_a_Leclerc wrote:
bogumila wrote:meni je vala taman ko omer pasa latas.
srbijanac koji se pravi da je musliman i radi na stetu bosnjackog naroda.
Što prije prihvatite da su ljudi u Sandžaku Bošnjaci, a ne "srbijanci", bit će ti lakše.
to su "ljudi", ja o fahri pricam.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#7734 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ultima_palabra »

Ovo treba sakupljati u kakvu knjižicu, jebo Maove misli za ovo :lol:
U BiH postoje i oni koji politiku doživljavaju kao jedino mjesto svoje afirmacije, gdje k tome mogu financijski i taldžijski da muljaju.
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#7735 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by antimobbing »

bogumila wrote:meni je vala taman ko omer pasa latas.
srbijanac koji se pravi da je musliman i radi na stetu bosnjackog naroda.
SDAuhljepčić-glasnogovornice, kada bi to rekla ovim svojima kvislinzima i beskičmenjacima iz SDA koje zastupaš i braniš po forumu, rekli bi ti da nisi u pravu i povukli bi nacionalni vitalni interes. :D
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#7736 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Adriatic »

Evo danas će nam Fahro i njegova ekipa omogućiti da nas džukele i dalje ujedaju po ulicama.
Aferim Fahro, legendo.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#7737 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by weredsf »

Adriatic wrote:Evo danas će nam Fahro i njegova ekipa omogućiti da nas džukele i dalje ujedaju po ulicama.
Aferim Fahro, legendo.
Ova profesorica sa Veterina Filipovic je jedan od glavnih branioca te ideje, mozda zato sto joj ova udruzenja i strane organizacije daju desetine hiljada maraka da radi sterilicaziju (privatno) na fakultetu
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#7738 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Adriatic »

weredsf wrote:
Adriatic wrote:Evo danas će nam Fahro i njegova ekipa omogućiti da nas džukele i dalje ujedaju po ulicama.
Aferim Fahro, legendo.
Ova profesorica sa Veterina Filipovic je jedan od glavnih branioca te ideje, mozda zato sto joj ova udruzenja i strane organizacije daju desetine hiljada maraka da radi sterilicaziju (privatno) na fakultetu
A najsmješnije je kad spomenu sterilizaciju kao rješenje.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#7739 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by weredsf »

Adriatic wrote:
weredsf wrote:
Adriatic wrote:Evo danas će nam Fahro i njegova ekipa omogućiti da nas džukele i dalje ujedaju po ulicama.
Aferim Fahro, legendo.
Ova profesorica sa Veterina Filipovic je jedan od glavnih branioca te ideje, mozda zato sto joj ova udruzenja i strane organizacije daju desetine hiljada maraka da radi sterilicaziju (privatno) na fakultetu
A najsmješnije je kad spomenu sterilizaciju kao rješenje.
Pa za nju to i jeste rjesenje, dobije 50.000 po akciji sterilizacije, radi vikendom na klinici privatno za te organizacije.
Svi su oni kupljeni, neki dan citam da je vet. inspektor naredio vracanje 6. pasa na ulicu, vraca ih iz azila na ulicu :izet:
User avatar
pepito
Posts: 105
Joined: 22/09/2008 21:42

#7740 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by pepito »

koji ste vi likovi...

...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri

http://tacno.net/slideshow/ozren-kebo-i ... enzionere/
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#7741 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ultima_palabra »

pepito wrote:koji ste vi likovi...

...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri

http://tacno.net/slideshow/ozren-kebo-i ... enzionere/
Ovaj Kebo se nekad mogao čitati... nevjerovatno u kakvog se glupana pretvorio.
User avatar
pepito
Posts: 105
Joined: 22/09/2008 21:42

#7742 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by pepito »

ultima_palabra wrote:
pepito wrote:koji ste vi likovi...

...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri

http://tacno.net/slideshow/ozren-kebo-i ... enzionere/
Ovaj Kebo se nekad mogao čitati... nevjerovatno u kakvog se glupana pretvorio.
jbg ima ih sto se ne slazu s tobom...
sv12
Posts: 269
Joined: 22/10/2013 11:48

#7743 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by sv12 »

Fahro je tipicni politicar klimavac glavom koji se krije iza drugih.

Znaci njemu je bitno da on u koaliciji sa SDP ili SDA napravi kakav deal sa njima na pocetku, ono mozda da ne dirkaju puno u njegove mutne poslove, nakon toga on klima glavom i dize ruke kad god vidi da SDP ili SDA dizu ruke u zavisnosti s kim je danas u koaliciji.


Za nista se ne pita, nece da se ni u sta mjesa i nece da bude odgovoran nizasto i ne zeli da se mijesa u posao za koji je placen.

Vrijeme je da se i njega sljedece godine posalje na opozicijski dugogodisnji odmor zajedno sa SDP i SDA. Umorio se Fahro puno od izleta u politiku.
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#7744 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Adriatic »

pepito wrote:koji ste vi likovi...

...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri

http://tacno.net/slideshow/ozren-kebo-i ... enzionere/
Kapa li lova za cuke?
Porediti čopore sa penzionerima ma u kom kontekstu, može samo propali novinar (čuj novinar),kakav Kebo i jeste.
User avatar
pepito
Posts: 105
Joined: 22/09/2008 21:42

#7745 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by pepito »

Adriatic wrote:
pepito wrote:koji ste vi likovi...

...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri

http://tacno.net/slideshow/ozren-kebo-i ... enzionere/
Kapa li lova za cuke?
Porediti čopore sa penzionerima ma u kom kontekstu, može samo propali novinar (čuj novinar),kakav Kebo i jeste.
Jednako su neduzni...nisu krivi za svoju situaciju...
Uostalom po osnovu cega omalovazavati bilo koju zivotinju...

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#7746 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Adriatic »

pepito wrote:
Adriatic wrote:
pepito wrote:koji ste vi likovi...

...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri

http://tacno.net/slideshow/ozren-kebo-i ... enzionere/
Kapa li lova za cuke?
Porediti čopore sa penzionerima ma u kom kontekstu, može samo propali novinar (čuj novinar),kakav Kebo i jeste.
Jednako su neduzni...nisu krivi za svoju situaciju...
Uostalom po osnovu cega omalovazavati bilo koju zivotinju...

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
I jednako opasni?
Kao što neko reče na jednoj drugoj temi: reci to roditeljima djevojčice koja je dobila dijabetes od njihovog napada.
User avatar
pepito
Posts: 105
Joined: 22/09/2008 21:42

#7747 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by pepito »

Adriatic wrote:
pepito wrote:
Adriatic wrote: Kapa li lova za cuke?
Porediti čopore sa penzionerima ma u kom kontekstu, može samo propali novinar (čuj novinar),kakav Kebo i jeste.
Jednako su neduzni...nisu krivi za svoju situaciju...
Uostalom po osnovu cega omalovazavati bilo koju zivotinju...

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
I jednako opasni?
Kao što neko reče na jednoj drugoj temi: reci to roditeljima djevojčice koja je dobila dijabetes od njihovog napada.
Ne kazem da nisu problem ali nisu krivi

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#7748 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Adriatic »

pepito wrote:
Adriatic wrote:

I jednako opasni?
Kao što neko reče na jednoj drugoj temi: reci to roditeljima djevojčice koja je dobila dijabetes od njihovog napada.
Ne kazem da nisu problem ali nisu krivi

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
Ali su problem i treba ga riješiti.
Šintorima, koji su jedino rješenje.
Sve ostalo je samo čekanje na veću tragediju, a onda će rulja da rješava problem na svoj način i meta neće biti samo čopori.
User avatar
pepito
Posts: 105
Joined: 22/09/2008 21:42

#7749 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by pepito »

Adriatic wrote:
pepito wrote:
Adriatic wrote:

I jednako opasni?
Kao što neko reče na jednoj drugoj temi: reci to roditeljima djevojčice koja je dobila dijabetes od njihovog napada.
Ne kazem da nisu problem ali nisu krivi

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
Ali su problem i treba ga riješiti.
Šintorima, koji su jedino rješenje.
Sve ostalo je samo čekanje na veću tragediju, a onda će rulja da rješava problem na svoj način i meta neće biti samo čopori.
Eto vidis da su ljudi i opasniji od pasa...rulja...
Sintori ne rjesavaju problem...samo treba postovati postojeci zakon...

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#7750 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Adriatic »

pepito wrote:
Adriatic wrote:

Ali su problem i treba ga riješiti.
Šintorima, koji su jedino rješenje.
Sve ostalo je samo čekanje na veću tragediju, a onda će rulja da rješava problem na svoj način i meta neće biti samo čopori.
Eto vidis da su ljudi i opasniji od pasa...rulja...
Sintori ne rjesavaju problem...samo treba postovati postojeci zakon...

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
Ovo upravo što reče, to će biti uzrok tragedije koja će se desiti u budućnosti.
A nadam se da nećeš imati neki bliski susret sa čoporom, a naročito ne tvoje dijete, ako ga imaš.
Pa onda samoj sebi plasiraj tu priču.
Post Reply