Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Opet ovaj poglavica koji je unazadio i uništio Islamsku zajednicu pretvarajući je u političku partiju, oglašava se u pokušaju da ga Bošnjaci koji su odahnuli njegovim konačnim padom, ne zaborave. Ne braneći Radončića (u što se možete uvjeriti na prethodnim stranicama), usporediti ministra sa jednim krvnikom je vrlo problematično. Šta je sljedeće - Himmler, Staljin, Luburić ?!
Što se izbornog rezultata SBB-a tiče, nikad ne potcjenjujte moć masovnih medija, para, kao ni naivnost Bošnjaka.
@Leclerc,
Polako sazrijevaš.....zadnjih nekoliko postova ti je sasvim ok.
Krushna mrva wrote:Radoncic daje u Avazu prostor Cericevim rivalima koje je Ceric ranije drzao pod kontrolom, a ovi mescini jedva docekali da iznose prljavstine.
Gdje je nestala kriminalna hobotnica na celu sa Selimovicima
Evo ko želi Faraona lično kontaktirati a ovaj će da mu odtvita nešto
'POSTANITE FOLLOWER': Fahrudin Radončić od danas sa svojim pristalicama komunicira i putem Twitera
Srijeda | 02.10.2013.
Putem ovog profila, g. Radončić namjerava svakodnevno komunicirati sa širom javnošću. Iz SBB-a navode kako su uvjereni da će ovaj potez olakšati eksternu komunikaciju, kao i personalnu dostupnost g. Radončića prema medijima, ali i svim građanima Bosne i Hercegovine
fahrudin radončićPredsjednik Saveza za bolju budućnost, Fahrudin Radončić, od danas dostupan i na svom zvaničnom ˮTwitterˮ profilu. Putem ovog profila, g. Radončić namjerava svakodnevno komunicirati sa širom javnošću. Iz SBB-a navode kako su uvjereni da će ovaj potez olakšati eksternu komunikaciju, kao i personalnu dostupnost g. Radončića prema medijima, ali i svim građanima Bosne i Hercegovine.
U skladu s tim, SBB poziva sve pristalice, članove i simpatizere koji imaju twitter profil da postanu "followeri" Fahrudin Radončića, kako bi na taj način
direktno mogli pratiti svakodnevne misli i aktivnosti svog predsjednika.
bogumila wrote:meni je vala taman ko omer pasa latas.
srbijanac koji se pravi da je musliman i radi na stetu bosnjackog naroda.
SDAuhljepčić-glasnogovornice, kada bi to rekla ovim svojima kvislinzima i beskičmenjacima iz SDA koje zastupaš i braniš po forumu, rekli bi ti da nisi u pravu i povukli bi nacionalni vitalni interes.
Adriatic wrote:Evo danas će nam Fahro i njegova ekipa omogućiti da nas džukele i dalje ujedaju po ulicama.
Aferim Fahro, legendo.
Ova profesorica sa Veterina Filipovic je jedan od glavnih branioca te ideje, mozda zato sto joj ova udruzenja i strane organizacije daju desetine hiljada maraka da radi sterilicaziju (privatno) na fakultetu
Adriatic wrote:Evo danas će nam Fahro i njegova ekipa omogućiti da nas džukele i dalje ujedaju po ulicama.
Aferim Fahro, legendo.
Ova profesorica sa Veterina Filipovic je jedan od glavnih branioca te ideje, mozda zato sto joj ova udruzenja i strane organizacije daju desetine hiljada maraka da radi sterilicaziju (privatno) na fakultetu
A najsmješnije je kad spomenu sterilizaciju kao rješenje.
Adriatic wrote:Evo danas će nam Fahro i njegova ekipa omogućiti da nas džukele i dalje ujedaju po ulicama.
Aferim Fahro, legendo.
Ova profesorica sa Veterina Filipovic je jedan od glavnih branioca te ideje, mozda zato sto joj ova udruzenja i strane organizacije daju desetine hiljada maraka da radi sterilicaziju (privatno) na fakultetu
A najsmješnije je kad spomenu sterilizaciju kao rješenje.
Pa za nju to i jeste rjesenje, dobije 50.000 po akciji sterilizacije, radi vikendom na klinici privatno za te organizacije.
Svi su oni kupljeni, neki dan citam da je vet. inspektor naredio vracanje 6. pasa na ulicu, vraca ih iz azila na ulicu
...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri
...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri
...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri
Fahro je tipicni politicar klimavac glavom koji se krije iza drugih.
Znaci njemu je bitno da on u koaliciji sa SDP ili SDA napravi kakav deal sa njima na pocetku, ono mozda da ne dirkaju puno u njegove mutne poslove, nakon toga on klima glavom i dize ruke kad god vidi da SDP ili SDA dizu ruke u zavisnosti s kim je danas u koaliciji.
Za nista se ne pita, nece da se ni u sta mjesa i nece da bude odgovoran nizasto i ne zeli da se mijesa u posao za koji je placen.
Vrijeme je da se i njega sljedece godine posalje na opozicijski dugogodisnji odmor zajedno sa SDP i SDA. Umorio se Fahro puno od izleta u politiku.
...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri
...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri
...previse nas je opcenito, a posebno penzionera (nema posla za sve, penzije padaju a mogle bi da rastu...), pa zajedno sa psima mozda mozemo i problem viska naroda "rijesiti" tako kako se vama svidja...eutanazija pa udri
I jednako opasni?
Kao što neko reče na jednoj drugoj temi: reci to roditeljima djevojčice koja je dobila dijabetes od njihovog napada.
Ne kazem da nisu problem ali nisu krivi
Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
Ali su problem i treba ga riješiti.
Šintorima, koji su jedino rješenje.
Sve ostalo je samo čekanje na veću tragediju, a onda će rulja da rješava problem na svoj način i meta neće biti samo čopori.
I jednako opasni?
Kao što neko reče na jednoj drugoj temi: reci to roditeljima djevojčice koja je dobila dijabetes od njihovog napada.
Ne kazem da nisu problem ali nisu krivi
Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
Ali su problem i treba ga riješiti.
Šintorima, koji su jedino rješenje.
Sve ostalo je samo čekanje na veću tragediju, a onda će rulja da rješava problem na svoj način i meta neće biti samo čopori.
Eto vidis da su ljudi i opasniji od pasa...rulja...
Sintori ne rjesavaju problem...samo treba postovati postojeci zakon...
Ali su problem i treba ga riješiti.
Šintorima, koji su jedino rješenje.
Sve ostalo je samo čekanje na veću tragediju, a onda će rulja da rješava problem na svoj način i meta neće biti samo čopori.
Eto vidis da su ljudi i opasniji od pasa...rulja...
Sintori ne rjesavaju problem...samo treba postovati postojeci zakon...
Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 4
Ovo upravo što reče, to će biti uzrok tragedije koja će se desiti u budućnosti.
A nadam se da nećeš imati neki bliski susret sa čoporom, a naročito ne tvoje dijete, ako ga imaš.
Pa onda samoj sebi plasiraj tu priču.