Zadnjih par dana svaki dan copim po 2-3 XRP-a, sto ce reci - povecavam taj dio portfolia. Nek' se slazu malo po malo
Ako kome moze pomoci info na koji nacin picim, evo i to - trenutno idem na 0.00000500, sto znaci da prodam za npr. 0.00100500, a onda kupim za 0.00100000.
Krenuo sam sa 150 XRP-a, a sada sam na 208 i stalno trgujem s kompletnom kolicinom.
Provizija na Binance-u je 0,05%, sto znaci da na prodaji po 0.00100500 i kupovini po 0.00100000 placam ukupno fee-ja 0.00000100 XRP-a.
