SDA-All about

Post Reply
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#7701 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085

Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7702 Re: SDA-All about

Post by StupskaBitanga »

Mnogi će do kraja mandata završiti na Vlakovu
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#7703 Re: SDA-All about

Post by Adriatic »

VjecitiStudent wrote:Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085

Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
Znači ovo su te nove snage. Divno.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7704 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085

Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
Očekuješ li to da zaposleni iz čista mira ukinu svoja radna mjesta? :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#7705 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

Adriatic wrote:
VjecitiStudent wrote:Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085

Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
Znači ovo su te nove snage. Divno.
Strpi se malo, sad ce Sabina :D

A mozda i SDP proturi svog mladog lopova.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7706 Re: SDA-All about

Post by StupskaBitanga »

i da svi budu na vlasti
divno
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#7707 Re: SDA-All about

Post by evo mene »

Doktor29 wrote:
DiplomataSaSela wrote:
VjecitiStudent wrote:U KS ovo postaje Stranka košarkaške akcije.
Bolje i sportisti nego polupismeni novinari pomahnitalog avaza
:thumbup:
Oboje su katastrofa. Produžena ruka SDA i SBB, pa i ovaj Kamočaji. Pameti ni na mapi. Al nismo ni bolje zaslužili. Nek nam je Bog na pomoći!
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7708 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
Adriatic wrote:
VjecitiStudent wrote:Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085

Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
Znači ovo su te nove snage. Divno.
Strpi se malo, sad ce Sabina :D

A mozda i SDP proturi svog mladog lopova.
Čuj lopov ...? :shock: U SDP-u ...? :shock: :shock:

Nemoguće ...
Doktor29
Posts: 1695
Joined: 07/06/2012 21:31

#7709 Re: SDA-All about

Post by Doktor29 »

Ovaj Kamocaj ne moze dugo bez funkcije :-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7710 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

SDA je fizički najspremnija stranka za predizborne utrke...sve DIF-ovci na listama :lol:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7711 Re: SDA-All about

Post by udrch »

ne kontam kako su se ovakvi likovi poput Kamočajia progurali na društvenoj ljestvici da im stranka odmah traži drugi posao nakon što su otpiljeni sa jednog..
na šta je ovaj grad spao kad takvi dođu čak i na listu gradonačelnika..

podržavam ukidanje ovog gradskog vijeća..džaba troše pare..
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7712 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

od osnivanja Kantona ova gradska uprava je penzionerski dom...mene čak čudi kolika je frka na forumu oko tih pozicija i ko su kandidati za gradonačelnika i zamjenike :shock: baš mi je čudno otkud toliki interes za intenzivnu njegu bh. politke

da smo pametni kolko nismo ovo bi davno ukinuli...al valjda imamo viška para i glamp nova vatrogasna vozila, te ful opremljenu hitnu pomoć, JKP Rad i superfunkcionalan gradski saobraćaj
Last edited by JoseMujica on 12/03/2013 15:43, edited 1 time in total.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#7713 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

JoseMujica wrote:SDA je fizički najspremnija stranka za predizborne utrke...sve DIF-ovci na listama :lol:
Dobar, dobar... :lol: :lol:
Doktor29
Posts: 1695
Joined: 07/06/2012 21:31

#7714 Re: SDA-All about

Post by Doktor29 »

JoseMujica wrote:od osnivanja Kantona ova gradska uprava je penzionerski dom...mene čak čudi kolika je frka na forumu oko tih pozicija i ko su kandidati za gradonačelnika i zamjenike :shock: baš mi je čudno otkud toliki interes za intenzivnu njegu bh. politke
To je periferija nase politicke scene, suplja uglavnom, najvaznije sto oni imaju je bazen na Otoci
Last edited by Doktor29 on 12/03/2013 15:45, edited 1 time in total.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#7715 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Ja bi Fincija za gradonacelnika a Sejdica za zamjenika. Da i ovi stranci vide da mi nemamo nikakav
problem s njima dvojicom :)
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7716 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

jazzer wrote:Ja bi Fincija za gradonacelnika a Sejdica za zamjenika. Da i ovi stranci vide da mi nemamo nikakav
problem s njima dvojicom :)
pa imali smo manjinu, Sejdićevog rođaka, na čelu države Terzu :D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7717 Re: SDA-All about

Post by udrch »

Doktor29 wrote:
JoseMujica wrote:od osnivanja Kantona ova gradska uprava je penzionerski dom...mene čak čudi kolika je frka na forumu oko tih pozicija i ko su kandidati za gradonačelnika i zamjenike :shock: baš mi je čudno otkud toliki interes za intenzivnu njegu bh. politke
To je periferiaj politicke scene, najvaznije sto oni imaju je bazen na Otoci
koji ba bazen..bazen se sufinasira iz Kantona sa 2 miliona maraka..
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#7718 Re: SDA-All about

Post by Damir_5 »

jazzer wrote:Ja bi Fincija za gradonacelnika a Sejdica za zamjenika. Da i ovi stranci vide da mi nemamo nikakav
problem s njima dvojicom :)
Ma kakav ba Finci, pa on ima ni on sam ne zna koliko funkcija, to je tip koji je od domacih bio dugo vremena najplaceniji u BiH, od rata do danas je na cucli budzeta i/ili stranih organizacija. Njega ni pod razno. Ako se vec hoce kandidat Jevreja, naci nekog drugog samo ne Fincija. Moze li se kako klonirati Blum?
Last edited by Damir_5 on 12/03/2013 15:54, edited 1 time in total.
Doktor29
Posts: 1695
Joined: 07/06/2012 21:31

#7719 Re: SDA-All about

Post by Doktor29 »

udrch wrote:
Doktor29 wrote:
JoseMujica wrote:od osnivanja Kantona ova gradska uprava je penzionerski dom...mene čak čudi kolika je frka na forumu oko tih pozicija i ko su kandidati za gradonačelnika i zamjenike :shock: baš mi je čudno otkud toliki interes za intenzivnu njegu bh. politke
To je periferiaj politicke scene, najvaznije sto oni imaju je bazen na Otoci
koji ba bazen..bazen se sufinasira iz Kantona sa 2 miliona maraka..
Da ali sa njim upravlja grad, ne kanton
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7720 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

kakav comeback Grade Gojera...u velikom stilu :D


bravo Grado i

Pokaži nam pute
Van inferna!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#7721 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Rahmetli Stranka za BiH dobila neku funkciju... :roll: :roll:
Šteta - mislio sam da će vrijeme umiranja te interesne grupacije biti nešto kraće i bezbolnije. Po građane, naravno.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7722 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

zaboravio sam da je on u ovom udruženom pljačkaškom poduhvatu....zato su oni doktorovci onoliko aktivni u posljenje vrijeme na hrakanju p.k.-a
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#7723 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

JoseMujica wrote:zaboravio sam da je on u ovom udruženom pljačkaškom poduhvatu....zato su oni doktorovci onoliko aktivni u posljenje vrijeme na hrakanju p.k.-a
Svi su oni, SDA, SBiH, SDU, NS, dio iste, "matematicke koalicije".
Doktor29
Posts: 1695
Joined: 07/06/2012 21:31

#7724 Re: SDA-All about

Post by Doktor29 »

JoseMujica wrote:kakav comeback Grade Gojera...u velikom stilu :D


bravo Grado i

Pokaži nam pute
Van inferna!
Pravda za Gojera
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#7725 Re: SDA-All about

Post by vivaldi »

JoseMujica wrote:tačno tako i sad mi vi recite ko mu je to sve omogućio? I ko je jedan najobičniji antidržavni banditizam učinio legitimnim političkim ponašanjem? I hajmo sada nije se moglo...nije bilo izbora itd itd. Valjda su mudraci bili svjesni posljedica onoga što rade :? ...Kad bi neko u bilo kojoj drugoj zemlju upola kakio ko što Mića radi sviro bi klavir iste sekunde, ali kod nas je to što on radi učinjeno legitimnim....i da se ne lažemo .... nisu mu to Amerikanci omogućili

"Nije tajna da SAD ne žele Republiku Srpsku na Kosovu, jer to nije dobro ispalo ni u Bosni i Hercegovini", dodao je on.

Ovo je izjava americkog ambasadora u srbiji koja sve govori. tu vise jednostavno nema komentara. boli njega tuki sta misli i sta trazi dacic.

a ti se aliji na kosti naklatio kako se on ko biva nesto pitao kad je potpisivao...

u sustini od milion sda oraha u dzepu, naklatio si se na vjerovatno jedini koji im se ne moze na dusu staviti..
Post Reply