SDA-All about
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7701 Re: SDA-All about
Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085
Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085
Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#7702 Re: SDA-All about
Mnogi će do kraja mandata završiti na Vlakovu
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#7703 Re: SDA-All about
Znači ovo su te nove snage. Divno.VjecitiStudent wrote:Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085
Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7704 Re: SDA-All about
Očekuješ li to da zaposleni iz čista mira ukinu svoja radna mjesta?VjecitiStudent wrote:Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085
Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7705 Re: SDA-All about
Strpi se malo, sad ce SabinaAdriatic wrote:Znači ovo su te nove snage. Divno.VjecitiStudent wrote:Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085
Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?
A mozda i SDP proturi svog mladog lopova.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#7706 Re: SDA-All about
i da svi budu na vlasti
divno
divno
-
evo mene
- Posts: 281
- Joined: 11/09/2009 14:16
#7707 Re: SDA-All about
Oboje su katastrofa. Produžena ruka SDA i SBB, pa i ovaj Kamočaji. Pameti ni na mapi. Al nismo ni bolje zaslužili. Nek nam je Bog na pomoći!Doktor29 wrote:DiplomataSaSela wrote:Bolje i sportisti nego polupismeni novinari pomahnitalog avazaVjecitiStudent wrote:U KS ovo postaje Stranka košarkaške akcije.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7708 Re: SDA-All about
Čuj lopov ...?VjecitiStudent wrote:Strpi se malo, sad ce SabinaAdriatic wrote:Znači ovo su te nove snage. Divno.VjecitiStudent wrote:Evo i po pet deka ikebane
http://www.klix.ba/vijesti/bih/miro-laz ... /130312085
Kada ce ovaj gutac naseg novca - gradska uprava, biti konacno ukinut?![]()
A mozda i SDP proturi svog mladog lopova.
Nemoguće ...
-
Doktor29
- Posts: 1695
- Joined: 07/06/2012 21:31
#7709 Re: SDA-All about
Ovaj Kamocaj ne moze dugo bez funkcije 
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7710 Re: SDA-All about
SDA je fizički najspremnija stranka za predizborne utrke...sve DIF-ovci na listama 
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7711 Re: SDA-All about
ne kontam kako su se ovakvi likovi poput Kamočajia progurali na društvenoj ljestvici da im stranka odmah traži drugi posao nakon što su otpiljeni sa jednog..
na šta je ovaj grad spao kad takvi dođu čak i na listu gradonačelnika..
podržavam ukidanje ovog gradskog vijeća..džaba troše pare..
na šta je ovaj grad spao kad takvi dođu čak i na listu gradonačelnika..
podržavam ukidanje ovog gradskog vijeća..džaba troše pare..
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7712 Re: SDA-All about
od osnivanja Kantona ova gradska uprava je penzionerski dom...mene čak čudi kolika je frka na forumu oko tih pozicija i ko su kandidati za gradonačelnika i zamjenike
baš mi je čudno otkud toliki interes za intenzivnu njegu bh. politke
da smo pametni kolko nismo ovo bi davno ukinuli...al valjda imamo viška para i glamp nova vatrogasna vozila, te ful opremljenu hitnu pomoć, JKP Rad i superfunkcionalan gradski saobraćaj
da smo pametni kolko nismo ovo bi davno ukinuli...al valjda imamo viška para i glamp nova vatrogasna vozila, te ful opremljenu hitnu pomoć, JKP Rad i superfunkcionalan gradski saobraćaj
Last edited by JoseMujica on 12/03/2013 15:43, edited 1 time in total.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#7713 Re: SDA-All about
Dobar, dobar...JoseMujica wrote:SDA je fizički najspremnija stranka za predizborne utrke...sve DIF-ovci na listama
-
Doktor29
- Posts: 1695
- Joined: 07/06/2012 21:31
#7714 Re: SDA-All about
To je periferija nase politicke scene, suplja uglavnom, najvaznije sto oni imaju je bazen na OtociJoseMujica wrote:od osnivanja Kantona ova gradska uprava je penzionerski dom...mene čak čudi kolika je frka na forumu oko tih pozicija i ko su kandidati za gradonačelnika i zamjenikebaš mi je čudno otkud toliki interes za intenzivnu njegu bh. politke
Last edited by Doktor29 on 12/03/2013 15:45, edited 1 time in total.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#7715 Re: SDA-All about
Ja bi Fincija za gradonacelnika a Sejdica za zamjenika. Da i ovi stranci vide da mi nemamo nikakav
problem s njima dvojicom
problem s njima dvojicom
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7716 Re: SDA-All about
pa imali smo manjinu, Sejdićevog rođaka, na čelu države Terzujazzer wrote:Ja bi Fincija za gradonacelnika a Sejdica za zamjenika. Da i ovi stranci vide da mi nemamo nikakav
problem s njima dvojicom
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7717 Re: SDA-All about
koji ba bazen..bazen se sufinasira iz Kantona sa 2 miliona maraka..Doktor29 wrote:To je periferiaj politicke scene, najvaznije sto oni imaju je bazen na OtociJoseMujica wrote:od osnivanja Kantona ova gradska uprava je penzionerski dom...mene čak čudi kolika je frka na forumu oko tih pozicija i ko su kandidati za gradonačelnika i zamjenikebaš mi je čudno otkud toliki interes za intenzivnu njegu bh. politke
- Damir_5
- Posts: 741
- Joined: 25/01/2013 12:06
#7718 Re: SDA-All about
Ma kakav ba Finci, pa on ima ni on sam ne zna koliko funkcija, to je tip koji je od domacih bio dugo vremena najplaceniji u BiH, od rata do danas je na cucli budzeta i/ili stranih organizacija. Njega ni pod razno. Ako se vec hoce kandidat Jevreja, naci nekog drugog samo ne Fincija. Moze li se kako klonirati Blum?jazzer wrote:Ja bi Fincija za gradonacelnika a Sejdica za zamjenika. Da i ovi stranci vide da mi nemamo nikakav
problem s njima dvojicom
Last edited by Damir_5 on 12/03/2013 15:54, edited 1 time in total.
-
Doktor29
- Posts: 1695
- Joined: 07/06/2012 21:31
#7719 Re: SDA-All about
Da ali sa njim upravlja grad, ne kantonudrch wrote:koji ba bazen..bazen se sufinasira iz Kantona sa 2 miliona maraka..Doktor29 wrote:To je periferiaj politicke scene, najvaznije sto oni imaju je bazen na OtociJoseMujica wrote:od osnivanja Kantona ova gradska uprava je penzionerski dom...mene čak čudi kolika je frka na forumu oko tih pozicija i ko su kandidati za gradonačelnika i zamjenikebaš mi je čudno otkud toliki interes za intenzivnu njegu bh. politke
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7720 Re: SDA-All about
kakav comeback Grade Gojera...u velikom stilu
bravo Grado i
Pokaži nam pute
Van inferna!
bravo Grado i
Pokaži nam pute
Van inferna!
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#7721 Re: SDA-All about
Rahmetli Stranka za BiH dobila neku funkciju...
Šteta - mislio sam da će vrijeme umiranja te interesne grupacije biti nešto kraće i bezbolnije. Po građane, naravno.
Šteta - mislio sam da će vrijeme umiranja te interesne grupacije biti nešto kraće i bezbolnije. Po građane, naravno.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7722 Re: SDA-All about
zaboravio sam da je on u ovom udruženom pljačkaškom poduhvatu....zato su oni doktorovci onoliko aktivni u posljenje vrijeme na hrakanju p.k.-a
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7723 Re: SDA-All about
Svi su oni, SDA, SBiH, SDU, NS, dio iste, "matematicke koalicije".JoseMujica wrote:zaboravio sam da je on u ovom udruženom pljačkaškom poduhvatu....zato su oni doktorovci onoliko aktivni u posljenje vrijeme na hrakanju p.k.-a
-
Doktor29
- Posts: 1695
- Joined: 07/06/2012 21:31
#7724 Re: SDA-All about
Pravda za GojeraJoseMujica wrote:kakav comeback Grade Gojera...u velikom stilu![]()
bravo Grado i
Pokaži nam pute
Van inferna!
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#7725 Re: SDA-All about
JoseMujica wrote:tačno tako i sad mi vi recite ko mu je to sve omogućio? I ko je jedan najobičniji antidržavni banditizam učinio legitimnim političkim ponašanjem? I hajmo sada nije se moglo...nije bilo izbora itd itd. Valjda su mudraci bili svjesni posljedica onoga što rade...Kad bi neko u bilo kojoj drugoj zemlju upola kakio ko što Mića radi sviro bi klavir iste sekunde, ali kod nas je to što on radi učinjeno legitimnim....i da se ne lažemo .... nisu mu to Amerikanci omogućili
"Nije tajna da SAD ne žele Republiku Srpsku na Kosovu, jer to nije dobro ispalo ni u Bosni i Hercegovini", dodao je on.
Ovo je izjava americkog ambasadora u srbiji koja sve govori. tu vise jednostavno nema komentara. boli njega tuki sta misli i sta trazi dacic.
a ti se aliji na kosti naklatio kako se on ko biva nesto pitao kad je potpisivao...
u sustini od milion sda oraha u dzepu, naklatio si se na vjerovatno jedini koji im se ne moze na dusu staviti..
