Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#7676 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

ti ocito malo kilometara prelazis

svi to rade bez obzira na godiste automobila
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#7677 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by The BEN10 »

Vozim pravo i propuštam čovjeka koji mi siječe liniju kretanja i skreće lijevo. I onda se u pravilu nađe pametnjaković iza njega koji na silu hoće da proguli. I to mu uspije. Tačno da nisam imao putnike sa sobom zabio bih se u majmuna.
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#7678 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

uvijekIInikadI wrote:
kloniran wrote:Ja gledam na kovacicima neki dan majmun sa mercedesom stoji na semaforu iz sporedne ulicice i neda nikome da izađe na cestu i tek kad se upalilo crveno ode dalje :-)
Ihhhhhh koliko puta sam dozivio da debili rade gore opisano. :shock:
ali debil je samo prosao semafor i zaustavio se, raja svira on nista, ja vako :shock:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7679 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Postoje takvi vozači
Neki dan porsche cayeenom ide uz Igman 30-40 km/h a iza njega 15 auta al zaboli njega kulira čova.
kB27
Posts: 2954
Joined: 17/02/2016 17:46

#7680 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kB27 »

MOSALJOZE wrote:Postoje takvi vozači
Neki dan porsche cayeenom ide uz Igman 30-40 km/h a iza njega 15 auta al zaboli njega kulira čova.
A da je ko pokušao proći bilo bi po gasu k'o mutav.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1804
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#7681 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by ovo_mi_je_nick »

kloniran wrote:ti ocito malo kilometara prelazis

svi to rade bez obzira na godiste automobila
Zašto ?
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#7682 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

Imao sam situacije gdje su letile plastične flaše, kutije od keksa, i to na brzini 70-80 na sat, sretan sam kad baci opusak :D
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#7683 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Cesta pored aerodroma. Vozim iz pravca binga finih 55-60. Iza mene NIKO. Iz sporedne ulice pored aerodroma stoji audi jaje. Gleda na drugu stranu pa na moju i vidi me, prilazim na 10 metara i baja mrtav hladan se ukljucuje bez treptaja u moju traku. Jedva zakocih. Ona kisa klizavo, abs mi se upali. Tako sam zakocio blizu da mu nisam od mogao vidjeti karambolku. Kako mi je abs"krvnicki zadrobio", mislio sam da sam ga udario. Sjednem na sirenu, lola unutra mid-50s kacket na pola vrha glave, iza smrdi plin ko u ausvicu.....bukvalno nije ni pogledao nazad. Nastavlja voznju ravno 30km/h. Nakon 150 metara zviz zakoci bez zmigavca i skrenu desno prema onim kucama. Why???????
Mislim stvaaaaarno pocinjem da razumijem kad neko izadje iz auta i prebije nekoga ispred sebe.

A ovih dana fakat smireno vozim. Jednostavno sam prebukiran glupanima oko sebe da se trudim da se sto manje nerviram u autu i sam sebi dadnem zadatak da cim okrenem kljuc kazem sebi smiriiiii se. Upalim muziku, klasicnu i laganini. Ni kilometar preko 60.
I jos sam u "pustanje spree" modu. Cim vidim da neko hoce da skrene lijevo i presjece mi put, oduzmem gas blicnem i masem da prodje. Istu stvar radim i sa ukljucivanjima ako nisam previse blizu i ako ne moram skakati po kocinici.
Najsladji su mi ovi iza sto pocnu mlatarati rukicama, sjedati na sirenu, drobiti, blicati pa nesto gasanje I sl. Pa to je milina.
Dok u autu mozart lagano svira, debil iza mene se nepotrebno nervira. ;-)
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#7684 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

ovo_mi_je_nick wrote:
kloniran wrote:ti ocito malo kilometara prelazis

svi to rade bez obzira na godiste automobila
Zašto ?

Zato sto generalizujes, sto kaze kolega leon nema sta ne leti, jos samo nisu poceli macke i pse izbacivati i nema razlike bilo novo ili staro auto
meni je iz nove novcijate mecke izbacen opusak sletio u auto, kese, omoti cokolada cipsa i slicno svakodnevno se izbacuju i to nije do auta nego do vozaca
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#7685 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by supercali »

Leon16v wrote:Imao sam situacije gdje su letile plastične flaše, kutije od keksa, i to na brzini 70-80 na sat, sretan sam kad baci opusak :D
Sa plasticnom flasom i kutijom keksa me ne moze zapaliti sa opuskom itekako
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7686 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by insomnia78 »

Hajd bgt meni lik limenku izbaci na auto putu :D


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#7687 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laertes »

zdruzdjo wrote:Cesta pored aerodroma. Vozim iz pravca binga finih 55-60. Iza mene NIKO. Iz sporedne ulice pored aerodroma stoji audi jaje. Gleda na drugu stranu pa na moju i vidi me, prilazim na 10 metara i baja mrtav hladan se ukljucuje bez treptaja u moju traku. Jedva zakocih. Ona kisa klizavo, abs mi se upali. Tako sam zakocio blizu da mu nisam od mogao vidjeti karambolku. Kako mi je abs"krvnicki zadrobio", mislio sam da sam ga udario. Sjednem na sirenu, lola unutra mid-50s kacket na pola vrha glave, iza smrdi plin ko u ausvicu.....bukvalno nije ni pogledao nazad. Nastavlja voznju ravno 30km/h. Nakon 150 metara zviz zakoci bez zmigavca i skrenu desno prema onim kucama. Why???????
Mislim stvaaaaarno pocinjem da razumijem kad neko izadje iz auta i prebije nekoga ispred sebe.

A ovih dana fakat smireno vozim. Jednostavno sam prebukiran glupanima oko sebe da se trudim da se sto manje nerviram u autu i sam sebi dadnem zadatak da cim okrenem kljuc kazem sebi smiriiiii se. Upalim muziku, klasicnu i laganini. Ni kilometar preko 60.
I jos sam u "pustanje spree" modu. Cim vidim da neko hoce da skrene lijevo i presjece mi put, oduzmem gas blicnem i masem da prodje. Istu stvar radim i sa ukljucivanjima ako nisam previse blizu i ako ne moram skakati po kocinici.
Najsladji su mi ovi iza sto pocnu mlatarati rukicama, sjedati na sirenu, drobiti, blicati pa nesto gasanje I sl. Pa to je milina.
Dok u autu mozart lagano svira, debil iza mene se nepotrebno nervira. ;-)
Ej Mozart... :mrgreen:
dgL_
Posts: 3176
Joined: 25/09/2014 22:39

#7688 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by dgL_ »

supercali wrote:
Leon16v wrote:Imao sam situacije gdje su letile plastične flaše, kutije od keksa, i to na brzini 70-80 na sat, sretan sam kad baci opusak :D
Sa plasticnom flasom i kutijom keksa me ne moze zapaliti sa opuskom itekako
Jest, izgoris ko Skafa...
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#7689 Re: RE: Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Laertes wrote:Ej Mozart... :mrgreen:
Zaista.
skinuo sam nekakav best of clasics.
Uzivam, naprosto. Bas mora biti hard core situacija da me iznervira.
A da ne pricam o audio knjigama. E to je vec nesto.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7690 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by insomnia78 »

[emoji106] ovdje ima nekakv classic radio po vazdan goni klasika, najvise njeg slusam u autu
I djetetu najbolje godi


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7691 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Safet and co.here :izet:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#7692 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Ja kad bi slusao klasiku onda bih bas zivcan i bahat bio


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#7693 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

kod mene svira ovo i na ovaj fazon :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#7694 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Michun »

zasto ljudi ne znaju drzati razmak od (barem) jednog auta?
cim vide da ima mjesta ispred mene odmah ulijecu - kao nerviram ih jer sporo vozim :shock:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#7695 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by 530i »

Preksinoć od Mostara do Jablanice Audi A3 sportback, Oktavija A5, Golf 6, BMW X5...i svi voze hladno 55-60 na sat jedni za drugim. Pređem ih bez nekih problema, ali ne kontam takvu vožnju. Komotno se može ići 80-90.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#7696 Re: RE: Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

530i wrote:Preksinoć od Mostara do Jablanice Audi A3 sportback, Oktavija A5, Golf 6, BMW X5...i svi voze hladno 55-60 na sat jedni za drugim. Pređem ih bez nekih problema, ali ne kontam takvu vožnju. Komotno se može ići 80-90.
Pa uzivaju ljudi u krajoliku. I nerviraju ljude usput kad su vec tu. ;-)
100 puta mi se desila ista situacija na toj dionici. Jos su tu najbolji oni sto se boje svog auta. Na ravnici oplete, a cim malo okuke krk po kocinici 50-55. I haj ti onda vozi iza tako nekoga. Dzigericu ti pojede. Slomi takav stil voznje.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#7697 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by 530i »

Uživaju po mraku garant...a upravo to što kažeš..uspori na krivinama i kad neko naiđe iz suprotnog pravca, još ako je tunel ide se 30 na sat. Nikog nije ubila normalna vožnja konstantno oko 80-tak na sat. Imam osjećaj da se prije 10+ godina ljepše vozilo, nije bilo ovoliko glupana i filozofa...
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#7698 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Ma kakva klasika od muzike. To se slusa samo kad je dan zalosti. Pustite se klasike samo nek pici nesto veselo. U zadnje vrijeme slusao Joleta :D

Jole je nepoznat lik kod nas ali su mu koncerti ludi to nije normalno.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#7699 Re: RE: Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

condy wrote:Ma kakva klasika od muzike. To se slusa samo kad je dan zalosti. Pustite se klasike samo nek pici nesto veselo. U zadnje vrijeme slusao Joleta :D

Jole je nepoznat lik kod nas ali su mu koncerti ludi to nije normalno.
Ma vjeruj da opusti. Zen-budizam za vilanom. Niko te ne nervora
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#7700 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by klaki »

ja neki dan kreno butmirskom do ilidze i vozim 70 (ogranicenje 60 logicno...).. prestizu me 3 auta... ja u desnoj traci, kad iza mene bus ide u lijevu da me prestize prije one velike krivine...



reko koji kurac i opalim i ja po gasu jebat ga :lol:
Post Reply