Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7676 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Shodno najavama Predsjedništva SDA da će doći do susreta predsjednika ove stranke Sulejmana Tihića i predsjednika Saveza za bolju budućnost (SBB) Fahrudina Radončića, danas su, kako saznaje portal „Dnevnog avaza“, dvojica lidera imala neslužbeni sastanak u Importanne centru u Sarajevu.

U jednosatnom razgovoru, koji je prošao bez uobičajene kafe jer obojica poste, razmijenjena su mišljenja o aktuelnoj političkoj situaciji u BiH. Dvojica lidera predstavila su vlastita politička gledišta te su dijagnosticirali pozicije gdje imaju slična ili različita stajališta.

Zajedničkom odlukom, susret, koji je protekao u korektnoj debati, održan je bez prethodnog upoznavanja medija s tim.


:shock: :shock: :jbt:
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#7677 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by convict »

.
Last edited by convict on 08/02/2014 16:33, edited 1 time in total.
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7678 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

convict wrote:Jel' ono Tihić ima stan u Importanne-u? Došao mu izgleda Fahro na noge da traži oprost, a prije samo 3 godine ga je na svom portalu prikazivao kao Golluma. Zanimljivo, prestao je sa pljuvanjem i po Bakiru, Selimovićima... Okreće se polako ploča. Kako iko može imati poštovanja prema čovjeku koji je toliko puta pojeo vlastita govna?
ja mislim da bi to prije bilo obrnuto. tihic je taj koji je uvijek govorio da nikad nece s fahrom, a fahro je uvijek samo govorio kao ono "vidjet cemo"....
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#7679 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by jazzer »

convict wrote:Jel' ono Tihić ima stan u Importanne-u? Došao mu izgleda Fahro na noge da traži oprost, a prije samo 3 godine ga je na svom portalu prikazivao kao Golluma. Zanimljivo, prestao je sa pljuvanjem i po Bakiru, Selimovićima... Okreće se polako ploča. Kako iko može imati poštovanja prema čovjeku koji je toliko puta pojeo vlastita govna?
tesko je dokuciti ko je vise vlastitih govana pojeo na BH politickoj sceni, konkurekcija je zestoka :)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7680 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by MOSALJOZE »

jazzer wrote:
convict wrote:Jel' ono Tihić ima stan u Importanne-u? Došao mu izgleda Fahro na noge da traži oprost, a prije samo 3 godine ga je na svom portalu prikazivao kao Golluma. Zanimljivo, prestao je sa pljuvanjem i po Bakiru, Selimovićima... Okreće se polako ploča. Kako iko može imati poštovanja prema čovjeku koji je toliko puta pojeo vlastita govna?
tesko je dokuciti ko je vise vlastitih govana pojeo na BH politickoj sceni, konkurekcija je zestoka :)
Još jednom zaključak:POLITIKA JE KURVA.
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#7681 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Area_51 »

Tako je divna informacija da je SBB napokon usao u pricu sa SDA.

Dakle, oni koji su krivi za 17 godina lose vlasti, za koje se reklo da su najodgovoriniji, cak je receno da SDP nije saucesnik u losim vlastima, vec da je samo SDA kriva, sada je postala pozeljan koalicioni partner za SBB.

Odgovor zasto, krije se u stalnim nastojanjima kadrova SBB, nekima sam bio prisutan, da se politikom bave na nacin poznat SDA i SBiH »ima li tu mene negdje«. Mnogo traze, zele, upravne odbore, funkcije i ostalo, pa ce to sve fino od SDA da dobiju, koja ce im to naplatiti tako, sto ce ih kao i SBiH i SDP, potpuno razvaliti, da nece vise postojati kao relevantna stranka nakon 2014. godine.

Divna vijest, uljepsala mi dan.
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#7682 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by antimobbing »

Agron P wrote: :D 97 % komentara o Đogi su negativni ali Fadil Mandal(anti mobbing) i ekipa žele uvjeriti gazdu kako oni rade uspješan posao u njegovoj promociji. :lol:
@Argon P,

Nisam Fadil ali mi je drago što si me usporedio sa njim jer ne radi se o amateru već o profesionalnom novinaru. :D

Kao što kaže jedan čovjek sa foruma čije tekstove rado čitam i cijenim @dr.gog ''Fadil Mandal zna posao, zna dokle ide ludilo (uvijek u kost i do dna) i ne zazire ni od čega.'' Dakle, tvoja komparacija mi zaista laska i kada bih dobio poziv da pišem tekstove za neki nezavisan i nevladin medij kao što je na primjer ovaj Portal klix, vrlo rado bih prihvatio poziv.

Zaista nemam namjeru praviti nikom promociju jer uopće ne vidim bilo kakvu razliku u psiho-patološkom profilu među sadašnjim navodnim Bošnjačkim liderima, osim što neki od njih svojim (ne)djelima govore sve o sebi pa ih i ne treba uopće spominjati. Sa druge strane, drugi su podlo i duboko skriveni iza vitalnih nacionalnih interesa i zloupotrebe vjere, pa su zbog toga u fokusu pažnje.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7683 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

antimobbing wrote:
Agron P wrote: :D 97 % komentara o Đogi su negativni ali Fadil Mandal(anti mobbing) i ekipa žele uvjeriti gazdu kako oni rade uspješan posao u njegovoj promociji. :lol:
@Argon P,

Nisam Fadil ali mi je drago što si me usporedio sa njim jer ne radi se o amateru već o profesionalnom novinaru. :D

Kao što kaže jedan čovjek sa foruma čije tekstove rado čitam i cijenim @dr.gog ''Fadil Mandal zna posao, zna dokle ide ludilo (uvijek u kost i do dna) i ne zazire ni od čega.'' Dakle, tvoja komparacija mi zaista laska i kada bih dobio poziv da pišem tekstove za neki nezavisan i nevladin medij kao što je na primjer ovaj Portal klix, vrlo rado bih prihvatio poziv.
od danas svaki tvoj post šaljem vlasnicima klixa ne bil te primili :D ..
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#7684 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by antimobbing »

Nema potrebe, ne brini se ti za mene već se nastavi motati oko Vladajuće SDA oligarhije ne bi li uletio na neku funkciju. Pošto je Kaplan postao Mini Star ostalo je upražnjeno mjesto držača kišobrana kod samozatajnog Tihog multi-milionera. Ostalo će sve biti legenda. Nadam se, da nećeš zaboraviti raju sa foruma. :D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7685 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

to je moja obaveza koju ću da radim u cilju obogaćivanja medijskog prostora ove zemlje..
šteta da takav kapacitet propada..
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#7686 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by antimobbing »

Snaga je u masi jer pisanje jednog nejakog pojedinca poput mene i drugih ljudi na ovom forumu koji možda lijepo pišu i govore neće puno nešto utjecati, niti promijeniti teško stanje u kojem se nalaze BiH građani. Ljudi koji pišu na ovom forumu su poput leptira koji mijenjanjem svojih boja i mahanjem krila skreću pažnju ljudima na negativne društveno socijalne pojave …
Image

… sasvim nejaki i nezaštićeni u odnosu na beskrupuloznu Vladajuću Oligarhiju multi-milionera koja nemaju grižnje savjesti, empatije i suosjećanja prema vlastitom narodu ali sa druge strane leptiri koji mašu krilima na ovom forumu su u konstantnoj zaštiti Uzvišenog Boga jer većina ima iskrene namjere i trudi se da govori istinu ...
Mastermind30
Posts: 211
Joined: 11/07/2013 15:49

#7687 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Mastermind30 »

udrch wrote:to je moja obaveza koju ću da radim u cilju obogaćivanja medijskog prostora ove zemlje..
šteta da takav kapacitet propada..
Stvarno sramota da nije placen za ovo sto radi :-) :-) :-) :-)
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#7688 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Innovation »

antimobbing wrote: Image
Ovaj leptir je prekrasan. :thumbup:
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#7689 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Area_51 »

Samo da pitam Fahru, jel se Edina Latif protagonista i zagovornik koalicije sa SDA, napokon negdje uhljebila. Pricaju raja u Gradskom vijecu Sarajeva da njeno lobiranje za sebe sada vec prelazi granice dobrog ukusa, a i gospodja naprosto zraci provincijalizmom.

Onako pitam Fahru, posebno ako Edina uspije nametnut koaliciju sa SDA i sebe uhljebi, kako to jaca ekonomiju nase zemlje, evo za pocetak Grada Sarajeva.

Uvijek sam govorio da je SBB jako smijesna stranka, koja ce posezati za metodom SBiH, daj mi fotelje, pare i funkcije, pa ti izglasam sta hoces.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#7690 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by The BEN10 »

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/100 ... o_sbb.html
Nastavlja se odron: Još deset članova napustilo SBB

Kao jedan od razloga za napuštanje SBB BiH, navedena je činjenica da su iz stranke isključeni ili su je napustili ljudi koji su je osnovali na prostoru Tuzlanskog kantona...
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7691 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

Ministar sigurnosti BiH Fahrudin Radončić obratio se u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH, gdje je na inicijativu Kluba poslanika SDA pojašnjavao navode i tvrdnje koje je iznio u magazinu „Večernjeg lista“-„Obzor“, u maju ove godine, a koji se odnose na Bakira Izetbegovića, člana Predsjedništva BiH.

Radončić je obraćajući se poslanicima izrazio žaljenje što član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović nije prisutan na sjednici.



Državna politička mafija



- Ja zaista mislim da je ovo danas važan dan da se o političkim ubistvima u BiH razgovara na ovako visokom nivou. Drago mi je da je SDA inicirala tu temu i naš poslanički klub SBB sa zadovoljstvom to prihvatio. Ne zato što ja smatram da svaki državni funkcioner koji da intervju treba ovdje da obrazlože šta je tačno ili nije. Zato postoje sudovi, postoje parnice za klevetu, nego zato što je to jedna tabu tema i meni je danas jako žao jer ovdje ne sjedi Bakir Izetbegović, ne sjede porodice ljudi koji su iz političkih razloga likvidirani – rekao je Radončić i nastavio:



- Mogu reći da sam u tom intervjuu kazao da bošnjačku državnu mafiju smatram odgovornom za neke stvari i sada ću probati da kolegama iz SDA odgovaram taksativno. Prvo je pitanje da li SDA raspolaže sa crnim stranačkim fondovima, ilegalnim i protuzakonitim.

Zadnji je primjer emisije „Refleks“ na TV OBN. Tu su bili urednici Senad Avdić, Esad Hećimović, Nino Raspudić, Veselin Gatalo, objavljen je snimak i govora Bakira Izetbegovića održanog za vrijeme mjeseca ramazana. Izetbegović ovdje govori kako su islam, itd. ugroženi, kako brutalno ubijaju muslimane i sve je to uredu i sve su to političke kvalifikacije o kojima uopće ne treba polemisati, ali evo šta on kaže kada govori o Erdoanu i Turskoj:

“Ovo što mu rade samo će ga ojačati. Sjetio se nas i u ovom vremenu kada je imao pravo samo sobom da se bavi".



I sljedeća rečenica, kako je rekao Radončić, koju možete na snimku naći Izetbegović vrlo eksplicitno kaže:



"Preko 800.000 maraka su dali za 20.000 paketa, koje ovih dana diljem BiH dijeli SDA. Dakle, htio je da pripazi naš narod da pokaže da ga se sjeća i da pokaže našem narodu s kim on sarađuje i na koga treba da se osloni na SDA”.

Ja ovdje pitam je li ovo crni fond? Je li ovo prijavljeno Centralnoj izbornoj komisiji? Ako jedna vlada ili jedna od država želi da pomogne jednu vjersku zajednicu zar to ne treba da radi preko karitativnih organizacija ili Islamske zajednice.

Bojim se da su pitanja SDA takva da se na njih mora konkretno odgovarati. Vi znate da je objavljen video snimak prikupljanja pomoći mimo institucija BiH u kojem rahmetli gospođa Izetbegović prikuplja zlato, novac i sve je to dokumentovano. Da li je to ikada ušlo u BiH? Da li je iko uveo ili vodio evidenciju u budžetu BiH, kako se taj nakit i zlato rasprodavalo, da li je to bilo upućeno građanima BiH i šta je od toga stiglo do njih?

Nema, gospodine Sarajliću, ljubomore u tome da je Bakir Izetbegović mene pobijedio u trci za člana Predsjedništva BiH. Vi znate da je razlika između nas bila 20.000 glasova i da je meni poništeno 75.000 glasova – kazao je Radončić.



Tekstovi iz "Dana" i "Slobodne Bosne"



Ministar sigurnosti BiH je nastavio riječima: “previše sam ja realiziran čovjek da bih se nekome svetio zato što je izabran za člana Predsjedništva. Nije moj smisao ulaska u politiku da budem član Predsjedništva nego da nešto radim".

- Da li je član Predsjedništva BiH povezan s bh. državnom mafijom i tajnim muslimanskim službama? Prvo, ja to tako eksplicitno nisam rekao, a lično mislim da jeste. Ne znam u čemu je problem. Uzmite tekstove iz Slobodne Bosne 18. 12. 2008., pošto se vi pozivate na tekstove iz „Avaza“.

Ismet Bajramović, kažu, ubio tog i tog čovjeka, bio osuđen na 20 godina zahvaljujući tome što je viđen u društvu Bakira Izetbegovića, čovjek se oslobađa.

Imate Edina Garapliju njegov iskaz pred Vrhovnim sudom koji jasno kaže: javna je tajna da se upravo oko Izetbegovića mlađeg okupljao tim, nikad ozvaničen, ali zato prisutne bošnjačke tajne službe, itd.”.

Ovakvih primjera imate u intervjuu gospodina Faruka Balijagića, koji kaže: „Bakir Izetbegović vodio operaciju uništavanja dokaza o zločinima“.

Ja vam ovakvih stvari mogu citirati koliko hoćete, ali ću gledati da konkretnije odgovaram samo na ona pitanja koja ste vi metodom rišeljea izvukli iz intervjua koji očigledno niste čitali, konkretizirali ste ih.

Da li je gospodin Bakir Izetbegović povezan s ubistvom Joze Leutara? Evo ja ću vam pročitati jedan izvod koji je objavljen u medijima i koji je bio dio istrage. “Dani“ su još 1999. godine objavili izjavu ko će ubiti neugodnog svjedoka Armana Jašarevića koji je kao ključni detalj nakon pogibije Leutara iznio podatak sa sastanka od 3. marta 1999. godine.

Leutar je ubijen 16. marta, navodeći, citira mogućnost da je Bakir Izetbegović naložio ubistvo Joze Leutara u telefonskom razgovoru s Ismetom Bajramovićem Ćelom kojem je priustvovalo još pet ljudi, a obećana nagrada za Leutarovu smrt trebala je iznositi 100.000 maraka po učesniku, ukupno pola miliona. Imate takvih tekstova koliko volite, imate izjava po sudovima itd.

Meni je jako žao da moram biti vrlo precizan u odgovorima. Pitanje da li je Nedžad Ugljen neposredno pred likvidaciju išao po novinskim redakcijama i tvrdio da će ga likvidirati Bakir Izetbegović.

Pokazat ću vam tekstove iz „Dana“, odnosno „Slobodne Bosne“, 16. 06. 2005. i originalni tekst iz „Dana“ iz oktobra 1996. godine koji ću biti slobodan da vam pročitam početak i dvije poente:

“Mjesec dana prije smrti Nedžad Ugljen je zaustavio na ulici Senada Pećanina i ovo je njegov tekst iz "Dana": „prilično nervozan i pomalo bez svojih karakterističnih crnih brkova u tom razgovoru najavio svoje ubistvo“.

Sve imate, čovjek je išao po redakcijama, ne samo išao nego upozoravao i druge da će biti likvidiran. Evo vam i drugih tekstova koji su vezani za vođenje istrage kantonalnog tužilaštva. Izetbegoviću je pozlilo kada je predloženo da istragu za ubistvo Ugljena vodi Munir Alibabić.



Ubistvo porodice Halilović



Vidimo ovdje sliku gosp. Muratovića koji je kao tadašnji federalni premijer napisao šest kartica teksta i molio da se otkrije ubica pomoćnika ministra. Mi također možemo da govorimo i o drugim stvarima kada je u pitanju ubistvo porodice tadašnjeg načelnika štaba Halilovića – riječi su Radončića, koji je dalje nastavio:



- Ja ću vam pročitati samo dvije rečenice njegovog sina na portalu, a njemu su ubijeni majka i dajdža. On kaže: Taj 7. juni i tako i tako pokušano je ubistvo cijele porodice Halilović jer smo se taj dan trebali naći na ručku koje su pripadnici tajne policije vidjeli kao sjajnu priliku da pobiju našu cijelu porodicu.

Sljedeći naslov je „Ubistvo Sefera Halilovića mogao je narediti samo Alija Izetbegović" i vi znate da se u kantonalnom Tužilaštvu otvara istraga oko „Ševa“ i on kaže bit ću vrlo jasan „ubistvo Sefera Halilovića mogao je narediti samo Alija Izetbegović, a u detalje ukupne operacije je umiješan Bakir Sadović. Kada je u pitanju Bakir Izetbegović on do danas kada su u pitanju zasluge sve druge zasluge stavlja na ime Alije, pa neka onda i tu i kada je odgovornost u pitanju.

Imamo još takvih masu izjava dokumenata, svjedoka, krivičnih prijava, ali suština nije u tome. Suština je u tome gospodo iz SDA da ja kao ministar sigurnosti moram da ohrabrim javnost, da govorim potpuno otvoreno. Naše agencije za provođenje zakona, tužilaštva da napokon kao što je to urađeno u Srbiji i mi otkrijemo politički motivirana ubistva. To zaslužuje porodica Ugljen, Leutar, Halilović..., to zaslužuju i neki na Kazanima.

Ako neko misli da će me prijavljivanjem ovom parlamentu obeshrabriti, vjerujte da neće. Ja se vas ne bojim, tražim vašu podršku da ovu temu otvorimo do kraja. Neko je digao u zrak i auto gospodina Željka Kopanje, dakle nije to slučaj samo kod Bošnjaka. Ali, činjenica je da smo mi za 20 godina učinili sve da se ne otkriju ove ubice. Imate i izjave Hasana Muratovića, koji je bio federalni premijer i koji je kumio i molio da se otkrije ubistvo njegovog pomoćnika.

Ako hoćemo ulazak u EU, ako želimo istinski obračun s kriminalom i korupcijom naši ključni politički funkcioneri moraju znati da će eventualne ubice jednog dana otkriti. Društvo ili narod koje nije u stanju da se kao najveća žrtva obračuna s onima koji su nas kao Bošnjaci tukli nema prostora za odanost.

Ja ću sada pročitati vrlo kratko šta sam rekao u "Večernjem listu". Oni su me pitali ko se boji bošnjačke mafije. To su oni što su ubili pokojnog Jozu Leutara, Nedžada Ugljena. To je bošnjačka državna mafija koja iza sebe ima i ubistvo porodice Halilović, mafija koja iza sebe ima i desetak drugih političkih i interesnih ubistava.

Ko se ovdje prepoznao, zašto se prepoznao i šta je novinarska oprema ne znam. Ja govorim o tome, ja nisam sudija. Gospodin Izetbegović mene je tužio za klevetu. Imat će prilike da kaže svoje argumente, ja ću imati prilike da kažem svoje. Ovi odgovori su na vaše pitanje da li je neko obilazio redakcije ili nije. Imate i posmrtni intervju Delalića koji je objavljen pet dana nakon smrti.

On je praktično govorio kako je Bakir Izetbegović znao za ubistvo Ugljena. Moja je procjena da ovo mjesto ne treba opterećivati time, ali ja sam spreman za svaku vrstu pitanja i pojašnjenja. Nemam ništa protiv Bakira Izetbegovića, imam protiv toga da jedna epoha koja traje 25 godina, a počela je 90-tih godina mora da prestane. Mi imamo vrlo sposobne agencije, institucionalno smo vrlo jaki i nema razloga da ne ohrabrimo tužioce da rasvijetle ova politička ubistva. Ovdje je evidentno da je postojala i da postoje kraci državne bošnjačke mafije i ja se neću plašiti o tome pričati.
čovjek je lud definitivno..ministar sigurnosti koji kao argumente iznosi pisanja medija..
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7692 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Fahro puko ko fosna...koliko ocaja i izgubljenosti u danasnjem nastupu u skupstini BiH...izgleda da su mu poceli govorit da mu stranka i ne stoji bas najbolje...
Cak nije spomenuo ni hilmu selimovica :D
User avatar
Desnik
Posts: 287
Joined: 14/03/2013 13:15
Location: Between upper and lower mandible.

#7693 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Desnik »

kamen spoticanja wrote:Fahro puko ko fosna...koliko ocaja i izgubljenosti u danasnjem nastupu u skupstini BiH...izgleda da su mu poceli govorit da mu stranka i ne stoji bas najbolje...
Cak nije spomenuo ni hilmu selimovica :D
Proklet bio izdajica svoje domovine.
User avatar
Danguba
Posts: 15850
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7694 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

Desnik wrote:
kamen spoticanja wrote:Fahro puko ko fosna...koliko ocaja i izgubljenosti u danasnjem nastupu u skupstini BiH...izgleda da su mu poceli govorit da mu stranka i ne stoji bas najbolje...
Cak nije spomenuo ni hilmu selimovica :D
Proklet bio izdajica svoje domovine.
Izdao je on svoju davno pa sto ne bi i nasu. :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7695 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by StupskaBitanga »

kamen spoticanja wrote:Fahro puko ko fosna...koliko ocaja i izgubljenosti u danasnjem nastupu u skupstini BiH...izgleda da su mu poceli govorit da mu stranka i ne stoji bas najbolje...
Cak nije spomenuo ni hilmu selimovica :D
na svoju DJL stranku može katanac objesiti
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#7696 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Paranoid »

StupskaBitanga wrote:
kamen spoticanja wrote:Fahro puko ko fosna...koliko ocaja i izgubljenosti u danasnjem nastupu u skupstini BiH...izgleda da su mu poceli govorit da mu stranka i ne stoji bas najbolje...
Cak nije spomenuo ni hilmu selimovica :D
na svoju DJL stranku može katanac objesiti
Pa svjestan je on toga bio..

-Kodno ime Šćepo u predratnoj UDBI.
-Svjedočanstvo srednje likovne škole u Gusinju.(Koje tamo nikada nije bilo).
-Uz političku i finansijsku potporu SDA i Izetbegovića, postao medijski Sauroni vlasnik novine koja negira novinarstvo. -Donator od milijun maraka za izgradnju zgrade Reisata. (Halo Bing..kako brat?)
-Vlasnik najviše zgrade u Mordoru, koja zjapi prazna i ogromnog poslovnog prostora, koji je poluprazan.
-Broj, vrsta i cijena te lokacija ostalih nekretnina i otvorenih računa po bjelosvjetskim bankama NAMA nepoznat.
-U vrijeme Alijanse 2002 godine, Lagumdžija mu porez u iznosu od nekoliko milionna KM-otpisao. Baš tako.Kao da mu je babovina.
-Uvezan sa balkanskom mafijom, Keljmendijem, Turkovićem, Đukanovićem, Miškovićem....(nastavi niz)
-SBB je sredstvo čime je zaštitio svoj kriminal i zaobišo Sanaderovu sudbinu..

Za njega je bitno da ima uvid u sve spise čime svoje uništava, a ostale "kolege" ima u šaci, a usput njegov CV je upotpunjen sa pozicijom ministra na drzavnoj razini..
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7697 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

neki dan mi čovjek priča da je ljubav pukla zbog one transferzale što mu treba proći kraj tornja..
kako su se otvaranje tornja i recesija poklopile on je vršio pritisak da se iako je budžet prepolovljen cesta radi i da mu se napravi dobar prilaz..kako nije bilo para nije moglo da se nastavi gradnja..
u međuvremenu se poklopio i početak gradnje SSC-a i on je poludio i osnovao DJL..
ovakve neroveze koje pokazuje zadnjih dana mogu biti samo rezultat pada imperije..
iskreno mene čudi da je ovoliko dugo izdržao i da uspijeva plaćati kredite..
kampanja za lokalne izbore je bila potpuni finansijski fijasko, on trošio lovu, a odbornici svako na svoju stranu i svoj interes..nakon 2014. ga neće biti u kombinacijama za vlast i slijedi mu vrlo nezgodna budućnost..
uostalom nadam se da će završiti kao patron mu Mišković..
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7698 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by StupskaBitanga »

Tužno je vidjeti kako je Avaz/novina siromašan kako reklamama tako i sadržajem. Unazad nekoliko godina novine su bile "teške" pune reklmama i svega a danas je to mizerija živa
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7699 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

ne znam šta je tu tužno..
tužno je jedino vijeti da se dosad niko nije ugurao u taj dnevni medijski prostor..
Oslobođenje i Avaz su stalnom promjenom političke boje izgubili kapacitet da budu najjače novine..
čudi me da niko ne pokrene potpuno nezavisni list, bez političke obojenosti..
većina ljudi u ovoj zemlji želi takve novine..ono lagano uz kaficu da čita, bez pominjanja skorojevićkih familija i njihovog međusobnog rata..
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#7700 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by StupskaBitanga »

Da i mene to interesuje jer apsolutno prostora ima za to
Post Reply