uglavnom u trenutnom ping-pongu...pohvala za Goluma...well played
"Stranka demokratske akcije (SDA BIH) neće učestvovati u novoj Vladi Republike Srpske zbog neprihvatanja kandidature Dževada Mahmutovića“, izjavio je za portal xxx.ba predsjednik SDA Sulejman Tihić.
Tihić je za Vijesti.ba rekao i da je odbijanje Mahmutovićeve kandidature uvreda za sve bh. patriote, a posebno povratnike u Republici Srpskoj.
„Nerazumljivo je da politički vrh Republike Srpske i dio javnosti ne prihvata kandidaturu Mahmutovića, kojem je u proteklom ratu ubijen otac i desetine srodnika, a Mahmutović se vratio i želi sa komšijama i Srbima zajedno živjeti i graditi bolju budućnost za sve ljude. Zato je od Općine Milići dobio i općinsko priznanje“, kaže Tihić.

