
Bitcoin & crypto svijet
Moderator: anex
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#7653 Re: Bitcoins
Hajd ba Monero ugledaj se na ove raketLe 
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#7654 Re: Bitcoins
Ja cekam Stellar 
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
#7655 Re: Bitcoins
Jos neko vrijeme ce da bude na spavanju.phillie wrote:Hajd ba Monero ugledaj se na ove raketLe
XLM, BCH bullish, malo strpljenja.
EOS i dalje u korekciji.
BTC u konsolidaciji za breakout. Uskoro bullish tk cross(za 24-48h), ali jos uvijek u bear oblaku. Na 11k bi mogli da imamo dodatnu konsolidaciju. Potvrda breakouta je iznad 13k i put ka novim ATH.
ETH ide do 880$ za sada, pa cemo da vidimo da li ide blaga korekcija ili period konsolidacije. Inace imamo potvrdjeni bullish tk cross na USD i BTC paru. Na BTC paru je ultra bull. Iznad 900$ je apsolutni breakout i put ka novim ATH.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7656 Re: Bitcoins
Neki Kinez uzeo 10 k BTC 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#7657 Re: Bitcoins
Postao sam k'o pitar, sta uzmem to napretka nema...neki dan (prije ovih skokova) razmisljam izmedju BCH, ETH, ETC i XMR...uzmem monero i otad ni pet dolara nije otisao gore...al eto bar ne pada 
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#7658 Re: Bitcoins
Jebo sve japansko svojeTomahawk11 wrote:Neki Kinez uzeo 10 k BTC
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#7659 Re: Bitcoins
Drz Monero na duze staze. Ako hoces action onda pazari EOS, Verge, TRX i tako to...phillie wrote:Postao sam k'o pitar, sta uzmem to napretka nema...neki dan (prije ovih skokova) razmisljam izmedju BCH, ETH, ETC i XMR...uzmem monero i otad ni pet dolara nije otisao gore...al eto bar ne pada
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#7660 Re: Bitcoins
Imam samo 200 Lumensa i kupio prekasno, gledam sad za jednu godinu 4000%Dozer wrote:Ja cekam Stellar
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
#7661 Re: Bitcoins
Dali smo dobrih trading tipova, steta sto nisi upratio.phillie wrote:Postao sam k'o pitar, sta uzmem to napretka nema...neki dan (prije ovih skokova) razmisljam izmedju BCH, ETH, ETC i XMR...uzmem monero i otad ni pet dolara nije otisao gore...al eto bar ne pada
WAN, ICX, AION su rakete za 2018.Imas i jos VEN i WABI. To sve kupis i zaboravis. Nisu pump & dump coini. EOS ti je u korekciji pa ga lovi ovih dana, maximalno sto bi mogao da ode u dip je 12$. ETH i BTC necu ni da spominjem.
XEM je dobra kupovina u ovom momentu, ima finu TA i sprema se za bull. Target 1 0,00006BTC, Target 2 0,000074BTC, Target 3 0,00009BTC, Target 4 0,00012BTC=ATH. Potencijalni rast 300%.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#7662 Re: Bitcoins
Hvala drugovi na savjetima. Probacu da prebacim pare sa Exme na Binance, jer na Exmi je ponuda skoro pa nikakva... Samo koliko vidim na binance mogu poslati samo crypto, a ne praviti depozit u dolarima npr sa advcasha?
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
#7664 Re: Bitcoins
Samo crypto.phillie wrote:Hvala drugovi na savjetima. Probacu da prebacim pare sa Exme na Binance, jer na Exmi je ponuda skoro pa nikakva... Samo koliko vidim na binance mogu poslati samo crypto, a ne praviti depozit u dolarima npr sa advcasha?
Last edited by Rene Higuita on 05/05/2018 20:14, edited 3 times in total.
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#7665 Re: Bitcoins
eee đeste raja, nemam vremena puno, malo u vrtu radim, al vidim da raste cijena kripta. neka neka, drago mi je za vas.
samo ne zaboravte da uzmete gains na vrijeme.
samo ne zaboravte da uzmete gains na vrijeme.
Last edited by victom on 01/03/2021 04:02, edited 2 times in total.
- Dozer
- Posts: 32996
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#7666 Re: Bitcoins
Ma nemam ga ni ja previse, 400 i nesto, a kupio po relativno dobroj cijeni, na nekih 30% maksimuma koji je imao. Polako512MB wrote:Imam samo 200 Lumensa i kupio prekasno, gledam sad za jednu godinu 4000%Dozer wrote:Ja cekam Stellar![]()
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#7668 Re: Bitcoins
Podrav ekipi
Bo sam malo u banovicima pa me nije bilo
Imam pitanje u vezi transakcije koje sam vrsio preko Ledger Nano S:
prebacio sam kolegi 50 EUR u Bitcoins, ali i to je bilo nekih 0.00608000 BTC, sve provjerio, sve ok, potvrdio transakciju i sve proslo.
Kasnije udjem na Ledger imam manje BTC od onog stanja kada sam poslao, provjerim po transakcijama, uzeo mi jos 10 EURA naknadno, to jest 0.00121666 BTC.
Jel mi moze ko obajsniti sta je to? Na Blockchainu stoje dvije adrese, jedna kojem je poslano 50 EUR i druga gdje je poslano 10 EUR.
https://blockchain.info/address/3HJMmgH ... 5o52ACieY6
Na Ledgeru stoji normalno da sam prebacio samo tih 0.00608000 BTC ali balance ukupni mi je ukupno u minusu od gore navedenih transakcija, to jest, 0.00608000 BTC i 0.00121666 BTC.
Ne kontam kako je to moguce??
Bo sam malo u banovicima pa me nije bilo
Imam pitanje u vezi transakcije koje sam vrsio preko Ledger Nano S:
prebacio sam kolegi 50 EUR u Bitcoins, ali i to je bilo nekih 0.00608000 BTC, sve provjerio, sve ok, potvrdio transakciju i sve proslo.
Kasnije udjem na Ledger imam manje BTC od onog stanja kada sam poslao, provjerim po transakcijama, uzeo mi jos 10 EURA naknadno, to jest 0.00121666 BTC.
Jel mi moze ko obajsniti sta je to? Na Blockchainu stoje dvije adrese, jedna kojem je poslano 50 EUR i druga gdje je poslano 10 EUR.
https://blockchain.info/address/3HJMmgH ... 5o52ACieY6
Na Ledgeru stoji normalno da sam prebacio samo tih 0.00608000 BTC ali balance ukupni mi je ukupno u minusu od gore navedenih transakcija, to jest, 0.00608000 BTC i 0.00121666 BTC.
Ne kontam kako je to moguce??
- HowForWhom
- Posts: 5582
- Joined: 29/11/2015 22:33
#7669 Re: Bitcoins
Pazi na fees kad prebacujes, ja prebacim uvijek ripple jer je taj fee najmanjiphillie wrote:Hvala drugovi na savjetima. Probacu da prebacim pare sa Exme na Binance, jer na Exmi je ponuda skoro pa nikakva... Samo koliko vidim na binance mogu poslati samo crypto, a ne praviti depozit u dolarima npr sa advcasha?
Rene, Eos nikako ilu korekciju da ode. Mislim nek ne ide, uzeh ga na 17.45
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
#7670 Re: Bitcoins
Eos je jos u korekciji, odnosno trenutno neutralan. Mogao si ga kupiti i po 16,2$. Po meni, bolje da si jos malo sacekao, za potvrdu izlaska iz korekcije treba da zatvori iznad 18,5$, onda bi mogao na kupovinu. Jos uvijek postoji mogucnost da zalijepi izmedju 12-15$. Prva naredna linija podrske oko 15$ i druga oko 12$. Za ove stvari treba malo strpljenja da se odigraju.Pitar_na_motoru wrote:Pazi na fees kad prebacujes, ja prebacim uvijek ripple jer je taj fee najmanjiphillie wrote:Hvala drugovi na savjetima. Probacu da prebacim pare sa Exme na Binance, jer na Exmi je ponuda skoro pa nikakva... Samo koliko vidim na binance mogu poslati samo crypto, a ne praviti depozit u dolarima npr sa advcasha?
Rene, Eos nikako ilu korekciju da ode. Mislim nek ne ide, uzeh ga na 17.45
Inace AION dobra prilika za kupovinu sada, kao long term.
ETC=bullish. Ako predje 30$ ide vjerovatno na ATH.
- HowForWhom
- Posts: 5582
- Joined: 29/11/2015 22:33
#7671 Re: Bitcoins
A nije da sumnjam u tvoje misljenje ali pratih ga tih par dana i malo ode dole, pa se vrati itd.
Nema veze sada
Nema veze sada
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#7672 Re: Bitcoins
Kad prebacujes xrp, jel instant transfer ili...? da znam sta da ocekujem.
-
casanova123
- Posts: 1495
- Joined: 04/04/2011 22:16
#7673 Re: Bitcoins
Jako je brz transfer.. ja koristim uvijek prvo xrp, a onda ltc uglavnom ako nema xrpa..
kod xrpa je zamisljeno da bude "instantno", ali eto nije, medjutim, jako je brzo (1-3 min maximalno)
kod xrpa je zamisljeno da bude "instantno", ali eto nije, medjutim, jako je brzo (1-3 min maximalno)
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#7674 Re: Bitcoins
Trenutno EOS najmanje pada
Ako sad nije vrijeme ya nadokupit ne znam kad je
Ako sad nije vrijeme ya nadokupit ne znam kad je
- HowForWhom
- Posts: 5582
- Joined: 29/11/2015 22:33
#7675 Re: Bitcoins
bude u par minuta, s tim da exmo trazi 5 puta potvrdu da prodje....phillie wrote:Kad prebacujes xrp, jel instant transfer ili...? da znam sta da ocekujem.
ja se neki dan bas zabrino sto ne ide...

