BAKIRE ODLAZI
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#7651 Re: BAKIRE ODLAZI
Ovih dana ce da pokusa da sklepa vlast sa ''neprijateljima'' ove zemlje sve radi fotelja a ne zato sto vlast ne funkcionise.
Ne zna se sta je veca steta, ne imati vlast ili imati koja ce ionako raditi protiv drzave.
Oni vise ne obracaju paznju ni na narod ni na MZ ni na koga. Rade sta hoce i tu mo gdje smo, u corsokaku.
...i nakon svih etiketiranja ko je krivac za ovakvo stanje, Bakir mu ponovo baca pojas ''eto mi mozemo formirati vlast''.
Ne zna se sta je veca steta, ne imati vlast ili imati koja ce ionako raditi protiv drzave.
Oni vise ne obracaju paznju ni na narod ni na MZ ni na koga. Rade sta hoce i tu mo gdje smo, u corsokaku.
...i nakon svih etiketiranja ko je krivac za ovakvo stanje, Bakir mu ponovo baca pojas ''eto mi mozemo formirati vlast''.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7652 Re: BAKIRE ODLAZI
Preoptimistično razmišljanje. Drugi žele ono što im on kaže da žele.Maraschino wrote:
Ova fekalija bi mogla postati opasna. Vec baca narodu da se privikava kako od NATOa nema nista ako to Srbi ne zele. A sta ako to drugi kojih je mnogo vise zele?
A on, znamo odavno, ne želi.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#7653 Re: BAKIRE ODLAZI
Hoces da kazes da vecina ne zeli u NATO?Banksy wrote:Preoptimistično razmišljanje. Drugi žele ono što im on kaže da žele.Maraschino wrote:
Ova fekalija bi mogla postati opasna. Vec baca narodu da se privikava kako od NATOa nema nista ako to Srbi ne zele. A sta ako to drugi kojih je mnogo vise zele?
A on, znamo odavno, ne želi.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7654 Re: BAKIRE ODLAZI
Maraschino wrote:Hoces da kazes da vecina ne zeli u NATO?Banksy wrote:Preoptimistično razmišljanje. Drugi žele ono što im on kaže da žele.Maraschino wrote:
Ova fekalija bi mogla postati opasna. Vec baca narodu da se privikava kako od NATOa nema nista ako to Srbi ne zele. A sta ako to drugi kojih je mnogo vise zele?
A on, znamo odavno, ne želi.
Ne, želim da kažem da će većina željeti ono što mu se kaže da želi.
A reći će mu se da ne želi. Sa sve tri strane.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#7655 Re: BAKIRE ODLAZI
Bas bi volio ovo cuti pred izbore.
Narod ko narod, glup i zaboravan.
Volio bi da vidim B/B koji argumentovano kaze da ne zeli u NATO.
Narod ko narod, glup i zaboravan.
Volio bi da vidim B/B koji argumentovano kaze da ne zeli u NATO.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#7656 Re: BAKIRE ODLAZI
Sve opozicione stranke u FBiH treba ovo da koriste kao mantru do izbora i da ponavljaju narodu. Na bilboarde staviti da narod svaki dan cita.Maraschino wrote:Bas bi volio ovo cuti pred izbore.
Narod ko narod, glup i zaboravan.
Volio bi da vidim B/B koji argumentovano kaze da ne zeli u NATO.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7657 Re: BAKIRE ODLAZI
pa jel ovaj isprdak ima ikakvih ideja, vizija, ciljeva osim doživotno vladati malim feudom što je naslijedio od baba?!Ako Srbi neće u NATO, onda se neće ni ići u NATO
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7658 Re: BAKIRE ODLAZI
Nećeš ništa čuti, niko neće spominjati, pa će se i zaboraviti.Maraschino wrote:Bas bi volio ovo cuti pred izbore.
Narod ko narod, glup i zaboravan.
Volio bi da vidim B/B koji argumentovano kaze da ne zeli u NATO.
Biće kako Putin i Erdogan kažu, a s Vučićem smo se već zagrlili.
- srce_ruke_lopata
- Posts: 491
- Joined: 09/09/2007 17:23
- Location: Čeljugovići
#7659 Re: BAKIRE ODLAZI
Zaboli riđobradog racku za NATO i za BiH. Njemu je babo ostavio u amanet begovnat od kozje ćuprije do Visokog da vedri i oblači sa kriminalcima iz SDA...E šta nam Živkovići uradiše, od Alije Živkovića pa nadalje.
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7661 Re: BAKIRE ODLAZI
Uskoro i Vladimir u drustvu, paz'te sta vam rekoh.
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7662 Re: BAKIRE ODLAZI
ruka ruci svi smo turciBanksy wrote:
Jer ste vi to tražili.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#7663 Re: BAKIRE ODLAZI
Đžaba pjenite, Bake trola agresore. On je kao djeva koja flerta i obećava svima a nikad nikom nije dala.Ako Srbi neće u NATO, onda se neće ni ići u NATO
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7664 Re: BAKIRE ODLAZI
pici wrote:ruka ruci svi smo turciBanksy wrote:
Jer ste vi to tražili.
idi u pm blentavu
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#7665 Re: BAKIRE ODLAZI
Ne znam u čemu je Bakirova krivica oko propasti revizije?
On je radio kako su mu savjetovali.
Znači, krivi su savjetnici.
Kraj priče.
On je radio kako su mu savjetovali.
Znači, krivi su savjetnici.
Kraj priče.
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7666 Re: BAKIRE ODLAZI
koda su se zdogovorili...ACEMENTIRANI STAVOVI
|
Dodik: Nema ANP-a, Izetbegović proizvede problem pa daje prijedloge za rješenje
eeee moj narOde blesavi... imal mjesta u sveCkoj
- MarshalDodik
- Posts: 1602
- Joined: 20/11/2018 16:45
#7667 Re: BAKIRE ODLAZI
Vjerujem da je Bakirove savjetnike povuklo srce ispred razuma.duh_sa_sjekirom wrote:Ne znam u čemu je Bakirova krivica oko propasti revizije?
On je radio kako su mu savjetovali.
Znači, krivi su savjetnici.
Kraj priče.
Nema sumnje da su imali dobru namjeru, fini su to ljudi.
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#7668 Re: BAKIRE ODLAZI
https://** No links **.ba/clanak/194936/izetbegov ... ici-u-nato
** No links ** portal:
LIDER SDA PORUČIO
Izetbegović: Ako Srbi i RS neće u NATO, onda se neće ni ići u NATO
Je li ovaj covjek normalan? Ili sam ja glup pa ne shvatam genijalnost istog?
** No links ** portal:
LIDER SDA PORUČIO
Izetbegović: Ako Srbi i RS neće u NATO, onda se neće ni ići u NATO
Je li ovaj covjek normalan? Ili sam ja glup pa ne shvatam genijalnost istog?
- Bosanski_kralj
- Posts: 10177
- Joined: 31/03/2007 00:07
#7669 Re: BAKIRE ODLAZI
Ova država ako preživi Bakira, sve ostalo/e će preživjeti. 
-
aerodinamika
- Posts: 955
- Joined: 21/04/2019 13:42
#7670 Re: BAKIRE ODLAZI
ne bih rekao da si glup, neynam te, i malo ima zaista glupih ljudi na svijetu, bakir je rekao da se anap mora poslat, ovime se srbskom dijelu odnosno njihovim predtsavnicima porucuje da postuju odluke ranije donesene, a onda kada posaljemo anap vec smo jednom nogom u natou, ovo je politika, tj diplomatija , sve politicko se vodi zakamuflirano, jedno se kaze ali se ide prema cilju-tj natou, vjerujem da bakir zna sta radiNero Histrion wrote:https://** No links **.ba/clanak/194936/izetbegovic-ako-srbi-i-rs-nece-u-nato-onda-se-nece-ni-ici-u-nato
** No links ** portal:
LIDER SDA PORUČIO
Izetbegović: Ako Srbi i RS neće u NATO, onda se neće ni ići u NATO
Je li ovaj covjek normalan? Ili sam ja glup pa ne shvatam genijalnost istog?
-
baglama
- Posts: 1014
- Joined: 13/11/2010 16:09
#7671 Re: BAKIRE ODLAZI
Halo momak nemoj da podcjenjujes nas narod.Bosanski_kralj wrote:Ova država ako preživi Bakira, sve ostalo/e će preživjeti.
Vec 30 godina taru nas 2 zivkovica i ne mogu nam nista a Velike Svabe nakon samo 12 godina brkice skoro unistene.
Sreca da samo SEbiJa nije rodila musko jer bi tada najebali.
- sinuhe
- Posts: 12586
- Joined: 03/06/2011 11:33
#7672 Re: BAKIRE ODLAZI
Bakir je priznat kao najjaci bosnjacki politicar i od opozicije koja to nije i od naroda. Vrhunac je kad su mu isli na noge u Vijecnicu uoci 'revizije'.
Velika je to stvar obzirom da se ipak odrzavaju kakvi takvi izbori vec cetvrt vijeka.
Velika je to stvar obzirom da se ipak odrzavaju kakvi takvi izbori vec cetvrt vijeka.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#7673 Re: BAKIRE ODLAZI
Ko je alternativa?
Trenerko?
Kifla?
Kombinacija njih dvojice sa jednom zlicom ns..
Naprdjivati je najlakse, a jedino sto smo culi od ovih gore je da treba naci najmanji sadrzioc o "desavanjima" u devedesetim,poslusat britansku politicku budalu i da nam Reis nije dobar...
Niko nece zaustaviti put u NATO, a protivnike tog puta valja "galvanizovat" sto bi reko Ciro
Eh sad,da mozemo birati ja bih se koliko juce potpisao da mi predsjednik bude Donald Trump.
Trenerko?
Kifla?
Kombinacija njih dvojice sa jednom zlicom ns..
Naprdjivati je najlakse, a jedino sto smo culi od ovih gore je da treba naci najmanji sadrzioc o "desavanjima" u devedesetim,poslusat britansku politicku budalu i da nam Reis nije dobar...
Niko nece zaustaviti put u NATO, a protivnike tog puta valja "galvanizovat" sto bi reko Ciro
Eh sad,da mozemo birati ja bih se koliko juce potpisao da mi predsjednik bude Donald Trump.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7674 Re: BAKIRE ODLAZI
pa i neće, kako zaustaviti nešto što već stoji više od decenije...
-
ProgramskiJezik
- Posts: 564
- Joined: 07/03/2019 13:47
#7675 Re: BAKIRE ODLAZI
kaze da je znao da ce propast revizija.. PA KOGA PRAVIS GLUPIM ??? Znao si da ce propast revizija i uprkos tome si je pokrenuo.. sto pucas sam sebi u Nogu odnosno NAMA narodu u nogu ??

